forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 5:30 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2539 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 81, 82, 83, 84, 85  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Предпочитам ТИМ и даже Таки пред некъв резан юда


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 1:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
докато чакаме някой мегабогат асириец да ни купи и да ни доведе Балак, май мноо тамперета ни чакат до тогава...


Последна промяна knave на Съб Фев 28, 2009 2:15 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 2:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 1:37 pm
Мнения: 609
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 3:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
Мани го тоя мръсен верейн Йоси

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 3:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Междуу другото Бекали никакви 40 милиона не е искал, а директно си е отрязъл евреите като е заявил, че Стяуа не се продава :smt006

Изображение

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 4:28 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 6977
Сакам0 Роналдо , Меси и Рибери , айде чекаме :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 6:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Selqnina s koleloto написа:
Междуу другото Бекали никакви 40 милиона не е искал, а директно си е отрязъл евреите като е заявил, че Стяуа не се продава

Изображение


Тва ако го видя- смърт! :D

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13119
Местоположение: Града
Някъде из пресата четох че и "Лукойл" е вариант за собственик.Сираков ли е човека на тях.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 8:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Ама вие още ли се надявате за продажба :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 9:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
ае да почва тва първенство ,че изперках .баси странното ,знам ,че първенството ни е малоумно ,но ми липсва като го няма :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Фев 28, 2009 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
"По-добре врабче в ръката, отколкото орел в небесата" :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Мар 01, 2009 5:09 pm 
Цитат:
ае да почва тва първенство ,че изперках .баси странното ,знам ,че първенството ни е малоумно ,но ми липсва като го няма :lol:

И аз така :smt006 Даже се чудя кое не ми е наред :smt003 10 000 пъти предпочитам да ида на мач Сливен-Левски примерно,отколкото да гледам на тАлавизора Мангалчестър Юнайтед с Ливрърпоол или некви подобни агенти :smt006 Затова и обикновено неделите като няма наши мачове,на които мога да ида,ходя по селата да гледам екшън в най-чиста форма :smt003


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2009 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Тоя Йоси прилича на Пеньо, не го сакаме...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Мар 02, 2009 5:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
СмЕтам ,че темата се е изчерпала още с първото мнение , тъй че направо да се прекръства на Лятна подготовка и да преим трансфьирити за ШЛ догодина :smt003

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2009 4:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 6:01 pm
Мнения: 251
Не се говори за глобалното затопляне - темата не е изчерпана :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2009 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Цитат:
Предлагат хърватски защитник на “Левски”

Близо година след като любимецът на сините фенове Игор Томашич си тръгна, негов сънародник може пак да акостира на "Герена". Мениджърска агенция е предложила опитния Дарко Миладин на лидера в "А" група. Старши треньорът Емил Велев тепърва ще умува дали 29-годишният футболист ще му е нужен. Кокала ще разпита за качествата на кандидата Георги Иванов-Гонзо, който се засече за кратко с него в "Риека" през миналата пролет. Иначе Дарко има сравнително солидна визитка. Роден е на 1 април 1979 г. в Дубровник. Висок е 179 см и тежи 72 кг. Започва кариерата си в гранда "Хайдук" (Сплит) през 1998 г., където играе до 2005 г. (126 мача и 5 гола). После отива в швейцарския "Шафхаузен" и рита там 1 сезон (12 мача). Следващите спирки в кариерата му са отново "Хайдук" (2005-2006, 32 мача), гръцкия "Ерготелис" (2006-2008, 30 мача) и "Риека". Има и едно участие в хърватския национален тим, но през далечната 1999 г. в контрола срещу Корея. Играл е и на световно първенство за юноши. Любопитно е, че преди време Миладин изкара неуспешни проби в лит(*кс-етрополе. Левски се нуждае спешно от евентуален заместник на Юсеф Рабех. Скандалният мароканец се забърка в страхотна каша с пиянските си изцепки в последно време и ръководството на клуба търси всякакви начини да го продаде спешно и едновременно с това изгодно в чужбина. Все още отворен е пазарът в бившия СССР и Китай. Не е сигурно оставането на "Герена" и на чеха Давид Бистрон.


http://www.monitor.bg/article?id=190176

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2009 8:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Този Дарко Миладин ми е в отбора в СМ 01-02 :smt003 Много е добър :lol:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2009 8:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
Играл е срещу нас през 1999 г., когато срещнахме Хайдук в УЕФА Прокъп. :wink:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2009 9:15 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 6977
Цитат:
Юсеф Рабех пред Novsport: Велев ми даде почивка, защото го помолих, искам да се махна от Левски




Мароканският защитник на Левски Юсеф Рабех заяви пред Novsport.com, че иска да се махне от клуба. Той допълни, че знае за предложения от Русия към него, но за момента не е сигурно, дали ще напусне клуба преди края на сезона. Все пак мароканецът отбеляза, че би доиграл сезона в Левски, ако от клуба не успеят да го трансферират.

"Аз не искам да играя повече в Левски. Искам трансфер. Искам да се махна от тук. Знам, че имам предложения от Русия, но не знам нищо повече. Не мога повече да живея в България. Моето желание е да заиграя в друго първенство. Все още не знам къде ще стане това, но се надявам в най-скоро време да има повече яснота около бъдещето ми. Нещата, които се изговориха за мен ми подействаха. Чувствам се изтощен и уморен. Това беше причината треньорът Емил Велев да не ме включи в групата за мача с Вихрен. Аз му казах, че имам нужда от почивка и той ми даде. Пожелавам на съотборниците ми да победят Вихрен и без мен и вярвам, че могат да го направят. Моите приятели Рашко и Шаки се чувстват супер в отбора. Шаки за съжаление имаше операция и не успя да покаже истинските си качества, но той наистина е много добър. Ако не отида някъде другаде в близко бъдеще, няма да има проблем да доиграя сезона в Левски. Аз обаче искам 100 процента трансфер. Не искам да съм повече в отбора", заяви Рабех.



Еби си майката мангал махай се смърт за тебе :smt006 :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2009 10:03 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Аре да се маха тоя фалафел по-бързо,дееба и боклука неблагодарен :boisw

Да се радва че Мароко не е близо до Израел да му метнат неколко бомби по колибата,както и по картонените бараки на приятелчетата му шаки и рашко. Аре мошно смАрт за арабите :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2009 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Това, ако играч на запад го каже директно го изхвърлят от отбора, а ние тук сигурно ще го търпим до лятото.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2009 10:37 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Писна ми от тоя. На всичкото отгоре имаме достатъчно защитници и като гледам формата му напоследък не са хич по-слаби от него.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2009 10:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
тая гнусна тарамбука докога ше повтаря едно и също да еба майка му циганска,нема ли кой да очисти тая арабска мърша :evil:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Мар 04, 2009 1:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Пореден урок за Тошо Батков по трансфериране на играчи. Така и не разбра, че и Кристиано Роналдо да докара в България, ако реши да го продаде отново в Европа няма да може да му вземе повече от 1 милион евро. На път беше на опропасти кариерата на Домовчийски, където накрая лакомият му гъз изсра няколко литра кръв, опропасти Хичо Арсеналски, опропасти Рабех, а после натъманиха проблема да е уж наднорменото тегло - е, като толкова много иска да се разкара от Левски и има оферти за него, толкова ли не може да отслабне 3-4-5 килограма? Очевидно проблема е другаде и започва все повече и повече да лъсва нечий мустакат задник. :smt006

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 05, 2009 4:32 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Изглежда тошето според теб трее си продава играчите на загуба, за да не им спира кариерите хм. А отбора ти кучета го яли. Евала, баце!
Моят любим отбор е Левски, а не валери домовчийски-за теб незнам :?

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 05, 2009 4:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
air_J написа:
На път беше на опропасти кариерата на Домовчийски, където на края лакомият му гъз изсра няколко литра кръв, опропасти Хичо Арсеналски, опропасти Рабех, а после натъманиха проблема да е уж наднорменото тегло - е, като толкова много иска да се разкара от Левски и има оферти за него, толкова ли не може да отслабне 3-4-5 килограма?


Защо мислиш,че Батков опропасти Хичо.Не може да го чакаме още 3 години да се опитва да стане титуляр.Той е на 21 и отдавна според мен трябваше да започне да играе доста по-добре.Толкова големи суперлативи за него са се казвали пък досега не е показал нищо особено,за което едва ли е причина Батков. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 05, 2009 6:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
The Eraser написа:
air_J написа:
На път беше на опропасти кариерата на Домовчийски, където на края лакомият му гъз изсра няколко литра кръв, опропасти Хичо Арсеналски, опропасти Рабех, а после натъманиха проблема да е уж наднорменото тегло - е, като толкова много иска да се разкара от Левски и има оферти за него, толкова ли не може да отслабне 3-4-5 килограма?


Защо мислиш,че Батков опропасти Хичо.Не може да го чакаме още 3 години да се опитва да стане титуляр.Той е на 21 и отдавна според мен трябваше да започне да играе доста по-добре.Толкова големи суперлативи за него са се казвали пък досега не е показал нищо особено,за което едва ли е причина Батков.

Причината определено е Батков, защото Хичо го искаха откъде ли не, а до трансфер така и така не се стигна. И как да се стигне, когато наш Ганя сигурно иска над милион евро за Хичо, а Арсен Венгер като е чул тази цена за играч от българското първенство и е съжалил стократно, че въобще си е губил времето да вика на проби Хичо. Реалната цена на какъвто и да е талант от българското първенство е максимум 1 милион евро, но на този етап като гледам какви са ни талантите максималната цена е 500 хиляди евро поне за момента. Затова и Рабех още си рита при нас, затова и Хичо си рита при нас, затова и Домовчийски не отиде в Шалке, а Гонзо в Ювентус, или Валенсия - лакомия до шия да издоии златната си крава. Да, ама не - ние не сме Русия, че да кляка Венгер пред нас, както клекна за Аршавин, но това Дерипаска го знае, а Батков очевидно - не. :smt006

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 05, 2009 8:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
Ти мислиш ли,че Хичо има качества да играе в Арсенал?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 05, 2009 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
The Eraser написа:
Ти мислиш ли,че Хичо има качества да играе в Арсенал?


Щом безкадърници като Ебуе, Бенднер и Александър Сонг заиграха там, защо не и Хичо да порита при тях :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Мар 05, 2009 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
The Eraser написа:
Ти мислиш ли,че Хичо има качества да играе в Арсенал?

Аз съм убеден, че футболните качества ги има... ама други неща му пречат...

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2539 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 81, 82, 83, 84, 85  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com