forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 6:48 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 434 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Дек 03, 2008 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13390
Айде дайте са, пак го нападнете и му кажете да си ходи :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 03, 2008 11:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
ГОНЗО да си ходи!И то веднага!Такъв футболист няма място сред останалите!Как може да не се заканва преди важни дерби мачове?Защо вкарва почти всеки път и решава важните мачове на отбора си?Как може да не плюе по цеца например!?!Защо търпи бурните освирквания на мразещите го!?!Как може да се съгласи със запада,които му дадоха пътя?Защо след това излезе и започна да мачка противниците наред?!?Как може да не каже една дума срещу Сираков,който му опропасти кариерата!?!Накрая,какво толкова се е разтичал да гони всяка топка по игрището!?!
Съвсем друго си е,когато преди мач с чорбата например сипеш пиперливи закани и се подиграваш със съперника,погледнете например манчев,лазаров и янчев в момента!Друго си е като Мечо например да излезеш и да гледаш като насран,насраните чорбари срещу теб,а публиката непрекъснато да намалява,защото три години поред само мижави ремита или случайни победи!Друго си е като се татуираш и си направиш прическа!Момиченцата припадат,неориентираните сексуално момченца също!Пък и не бива да си цапаш екипа по терена,защото как може голям човек да тича с окаляни гащи например!Още по-гадно става като се изпотиш-пфу!Важна е колата с която идваш на тренировка,как си облечен,там хюго,мюго,армани...те това е!Кой го интересуват времената на ГУНДИ,ние сме от времето на барби и га!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 03, 2008 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Гонзо го настъпал по гърба, случва се, баси, големата работа :smt006 В Англия влизат с бутонките в лицето, вие тука сте се запритеснявали за далеч по-безопасен (и неволен) случай...Както беше казано и по-горе, ако Гонзо искаше да го остави инвалид, повярвайте ми, можеше!

Или може би искате Гонзо борейки се за топката да подскача на един крак за да не вземе да настъпи някой? Колкото и да гледам клипчето се убеждавам, че нямаше как по друг начин да стъпи с левия крак...


Съвсем няма да е лошо да имаме един такъв биткаджия и в халфовата линия.....тип Роби Савидж :smt007


:mrgreen:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 03, 2008 12:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Абе, обаче на мача с Черноморец май беше, един би ебати шута на Гонзо с бутонките, ама си продължи, нищо не каза,
а даже и картон не дадоха на тоя от Чм.
'Ич не ми пука на курО, къде е стъпил. Mоже и червен картон да е имало, ама щом съдията не го е дал, значи няма :!:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 03, 2008 4:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Стига бе, това си е доста долна постъпка, която въобще не му отива на Гонзо, а отива на комплексирани душици без никакъв морал. Ако този с нещо го е издразнил има други начини да му го върне, а не когато е паднал, не вижда и няма никаква възможност да се защити. Няма нищо общо с това в борба за топка двамата играчи да влезнат с краката напред и единия да ритне другия. Намесихте Гунди - е да, ама Гунди е неслучайно еталон за честност и не случайно онзи прословут червен картон му е за удар лице в лице с играча, а не подмолно настъпване или ритане по кокалчетата, когато и играчът и съдията не гледат, защото така не постъпват истинските мъже! На Гонзо ще му простим, то е ясно, но той трябва сериозно да се замисли дали ще действа по стъпките на Кюрда и другите такива путки или ще бъде Голям Човек.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 03, 2008 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Аз взех отношение не точно по постъпката на ГОНЗО,а общо относно някои мнения напоследък!Както в темата с подигравките относно Легендата или да напишеш Руси Гочев-Гочефф!В смисъл,че доста се възхваляват сегашни келеши,а се оплюват много по-заслужили звезди от миналото заради сегашните им изцепки!Особено ме дразнят писанията за ГИБИ!Човек трябва да запазва малко по-приличен тон!Не отричам глупостите,които казаха и направиха ГИБИ и Кокала например,но трябва да се избягват веднага подигравките!Някои припадат по Мечо,Ричи и Бижутера,ами вие ако бяхте гледали Гочев,Кокала и Гибона,трябваше да се обесите от възторг!Много ама много лошо впечатление ми прави и фактът,че единствените футболисти,които възхвалявате са тези,които вече не са между нас!А голяма част от действащите ветерани се оплюват ей така,чул-недочул,разбрал-недоразбрал-псувай!Според мен не бива така!Иначе мнението на Boyo е перфектно!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 03, 2008 5:35 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 1:19 pm
Мнения: 331
гил галад написа:
Аз взех отношение не точно по постъпката на ГОНЗО,а общо относно някои мнения напоследък!Както в темата с подигравките относно Легендата или да напишеш Руси Гочев-Гочефф!В смисъл,че доста се възхваляват сегашни келеши,а се оплюват много по-заслужили звезди от миналото заради сегашните им изцепки!Особено ме дразнят писанията за ГИБИ!Човек трябва да запазва малко по-приличен тон!Не отричам глупостите,които казаха и направиха ГИБИ и Кокала например,но трябва да се избягват веднага подигравките!Някои припадат по Мечо,Ричи и Бижутера,ами вие ако бяхте гледали Гочев,Кокала и Гибона,трябваше да се обесите от възторг!Много ама много лошо впечатление ми прави и фактът,че единствените футболисти,които възхвалявате са тези,които вече не са между нас!А голяма част от действащите ветерани се оплюват ей така,чул-недочул,разбрал-недоразбрал-псувай!Според мен не бива така!Иначе мнението на Boyo е перфектно!

:!:

Аз най- много се дразня от държанието към Гибона... :|

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 03, 2008 5:57 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Гибона сам си е виновен :idea:

Не може хора които не са го гледали да го уважават след сичките му изцепки :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 03, 2008 7:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
това последното ама хич не го разбрах.....
аз съм го гледал и си беше голям футболист....
най тежко преживях преминаването му в,, свиня 48 ,,,а и простотията от скоро която не ми се коментира

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 03, 2008 8:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
За това, че отношението към Гибона , Кокала и т.н. не е правилно съм 100% съгласен, като даже не са направили нищо срещу клуба, просто казаха няколко глупости , което се случва на всеки


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 03, 2008 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Абе от едно неволно настъпване направихте световен проблем :smt005 Случва се и това във футбола - неволно.Тц, ебати :smt005

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 03, 2008 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Важно дискусия да става!Сега ще намеся че гевара и гледай как ще се включи Козареца,и темата няма край!За Гиби все пак съм си прав!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 03, 2008 9:52 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Кокала нито е бил некъв играч,нито нищо. Тъп е като гъз,айде да ставаше за нещо,ще му го простим...но той е най-бездарния тренъор който некога сме имали :boisw

Освен тва е и чудовищно нагъл....незнам дали е направил нещо срещу клуба,но червения картон срещу Аалст си го изпроси и то в момент когато бехме изравнили и мача ни тръгна :evil:

Кур за тоя пияница :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 03, 2008 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
:smt102 :smt102 :smt102 :smt100 :smt100 :smt100

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 03, 2008 11:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Нека не коментираме Гибона и в тази тема.........идолът на цяло поколение НО КАТО ИГРАЧ........дотук свършва Гибона.......дотук приключва съществуването му за мен........след това започва циркаджията който се подигра с любовта на народа и ходи в чорбата и ботев, да не говорим какви други неща свърши след това :evil: .....незнам дали го осъзнава, но една легенда е такава когато е пример за вярност и майсторство.....като Гунди.....като безкрайна плеяда от играчи ...........а за футболните качества на феномена Гиби никой не е казал лоша дума...но като изключим кариерата му той се изложи като кифладжия по всички възможни начини и фронтове...

А постъпката на Гонзо може да не е коректна и да заслужава картон, но е показателна.......показателна че този човек ще СМАЧКА всички в името на ЛЕВСКИ........в името на святата синя фанелка.....няма да се скрие в миша дупка дори когато част от публиката го псува........ето това е ЛЕВСКАРСКИ дух....ето това е мъж...с 11 такива на терена, на всеки мач щеше да има поне по 15 000 зрители......поне!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 04, 2008 6:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 1:57 am
Мнения: 647
Местоположение: На запад!
UL написа:
Нека не коментираме Гибона и в тази тема.........идолът на цяло поколение НО КАТО ИГРАЧ........дотук свършва Гибона.......дотук приключва съществуването му за мен........след това започва циркаджията който се подигра с любовта на народа и ходи в чорбата и ботев, да не говорим какви други неща свърши след това :evil: .....незнам дали го осъзнава, но една легенда е такава когато е пример за вярност и майсторство.....като Гунди.....като безкрайна плеяда от играчи ...........а за футболните качества на феномена Гиби никой не е казал лоша дума...но като изключим кариерата му той се изложи като кифладжия по всички възможни начини и фронтове...

А постъпката на Гонзо може да не е коректна и да заслужава картон, но е показателна.......показателна че този човек ще СМАЧКА всички в името на ЛЕВСКИ........в името на святата синя фанелка.....няма да се скрие в миша дупка дори когато част от публиката го псува........ето това е ЛЕВСКАРСКИ дух....ето това е мъж...с 11 такива на терена, на всеки мач щеше да има поне по 15 000 зрители......поне!



Много точно мнение,браво! :smt023

П.П Ебати,почуствах се като Наполито :smt005

_________________
кура ми в гъза ти спи!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 05, 2008 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Citizen, с мнениети ти за Велев като играч не мога да се съглася. Гладал съм го - хем не само през онзи злополучен сезон 95/96 г., ами и като част от онзи великолепен отбор през 80 - те. С глупав червен картон ни е провалял и Наско Сираков, ама не го зачеркваме като играч от това - нали?
Що се отнася до треньорството му, и тук имам резерви към общата оценка за него. Най - големите некадърници, седяли на пейката ни са били поне според мен Херо и Желязков, айде и Гошо Тодоров.
Велев такъв - онакъв, но той нито е правил селекцията, нито е водил подготовката. Айде, нека е сбъркал последната смяна в Минск при изгубен мач в София - еми колхозниците просто минаха метър. Ние направихме равен там и се почна апокалипсис - еми те в "Ювентус" тогава е редно да се обесят всичките, както и в "Зенит".
За "Жилина" нека си носи негативите, но преди гола на бразилеца имахме два пропуска на празна врата. Едно да беше влязло (както ще стане в девет от десет случая) - аре същия тоя Кокал става герой и възродител.
Че си изпусна нервите с непремерени приказки - така е. Ама какво правим тогава с една легенда, дето си показваше анатомията и ни размахваше сикаджийските купи под носа ни?
Преди да ни изведе до четвъртфинал в УЕФА и участие в ШЛ, Мъри също имаше не един и два провала. Та викам да изчакаме поне края на сезона.
Що се отнася до Гиби, той беше уникален играч. Както ще да се излага сега няма да правя кеф на чорбари и комуняги, като го плюя.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 05, 2008 9:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Гошо Тодоров е три обиколки пред другите :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 05, 2008 10:16 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Неколко измъчени победи над жалки отбори и Кокала вече почна да го бива :x :x :x

Стига сме шмекерували на дребно,за да тръгне отбора Кокала треа си ходи :smt006 Да не говорим че след сичките му приказки,ако бехме нормален клуб,щеше да му бъде забранено да доближава Герена в радиус от километър :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 06, 2008 2:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Велев е от тоя тип хора, дето трябва да слязат от сцената колкото се може по-бързо, за да бъде запазено уважението към тях, иначе лека полека се излагат, дънят, уважението се губи много бързо и закономерно или не, се отива в другата крайност.
окей, голяма фигура за Левски е бил.. окей, простихме му за изцепката от летището.. да си се оттегли тихо и мирно и нека заповяда винаги когато пожелае на стадиона. но да се залъгваме, че става за нещо като треньор и че може да ни очаква каквото и да било хубаво като отбор с него.. е нелепо :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 06, 2008 6:18 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 6:05 pm
Мнения: 230
Сменихме Вуцов, сега е наред Кокала, да се готви следващия. Лошото е, че тези които постоянно искат смени не могат да предложат заместник. Но съм сигурен, че дори да дойде Фергюсън, Венгер, Капело, Моуриньо или някой от тяхната класа, те и на тях ще намерят кусури. Не може да се живее само с миналото.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 06, 2008 7:17 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Не виждам логиката :smt006

явно като не можем да си вземем Капело,треа се радваме на уникални бездарник и олигофрен Клоакала,така ли? :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 06, 2008 7:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Не само че слагат два поредни некадърника като треньор, а и гениалната безплатна трансферна политика отново е в ефект. Да беше поне едното за сметка на другото. Тъп треньор, никаква селекция, страхотна предпоставка за титла

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 07, 2008 3:23 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 6:05 pm
Мнения: 230
Добре, да приемем че Вуцов и Кокала са некадърни. Ама тогава предложете някой кадърен, който да ни е треньор. И той да иска да дойде при нас, да няма високи финансови изисквания, да се е доказал, да познава българското първенство.
Много лесно е да се плюе и да се руши, трудното е да се гради.
Интересно ми е как от няколко мача се разбира кой става и кой не става. Някой смятат, че ние трябва да бъдем отбор от друга планета, ама да играем в българското първенство. Няма как да стане това. Няма и как да играят футболисти от световна класа, мисля че е ясно защо. Нищо не става с магическа пръчка.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 07, 2008 6:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Цитат:
Ама тогава предложете някой кадърен, който да ни е треньор
Чак да е толкова трудно не вярвам.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 07, 2008 6:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 6:05 pm
Мнения: 230
The Rascal написа:
nsss написа:
Добре, да приемем че Вуцов и Кокала са некадърни. Ама тогава предложете някой кадърен, който да ни е треньор. И той да иска да дойде при нас, да няма високи финансови изисквания, да се е доказал, да познава българското първенство.
Много лесно е да се плюе и да се руши, трудното е да се гради.
Интересно ми е как от няколко мача се разбира кой става и кой не става. Някой смятат, че ние трябва да бъдем отбор от друга планета, ама да играем в българското първенство. Няма как да стане това. Няма и как да играят футболисти от световна класа, мисля че е ясно защо. Нищо не става с магическа пръчка.


Всички са по-кадърни от Кокалеску....Мъри (ясно, че няма да го бъде при това ръководство), Гошо Тодоров, Грозданов - просто ги давам като примери :8)

Няма начин да не са по-добри, само дето по-голяма част от тях не го доказаха.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 07, 2008 7:28 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 6:05 pm
Мнения: 230
Мач като днешния сме гледали стотици. И при Мъри, и при Г.Тодоров, и при Грозданов.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 07, 2008 7:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
nsss написа:
...Ама тогава предложете някой кадърен, който да ни е треньор. И той да иска да дойде при нас, да няма високи финансови изисквания, да се е доказал, да познава българското първенство.

Аре стига сме гледали да минеме метър, а ? Отбор в днешно време,колко и да не ни харесва, се прави с пари.Като няма кой да дава го духаме и тва е.
А Кокала дали ше остане или не,не е от такова значение.На негово място ше дойде поредния послушник и пак ше го лапаме.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 08, 2008 3:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
The Rascal написа:
А какво доказва Кокалеску (или Вили Вуцов преди него), че толкова ти харесва се чудя?Гледаме невероятно грозен футбол, без никаква идея в градивен план и ни спасява само факта, че другите отбоири са още по-некадърни....но на Евро сцената това не ни спаси и брахме сериозен срам (а и пак ще берем ако продължаваме в същия дух), който ще ни държи влага доста време :!:

Днешният мач беше поредното доказателство за треньорските умения на Кокаляка!


В интересен на истината Вуцов сам си изяде главата.Твърдо бях против и винаги ще бъде, но в подготовката всеки помни как играехме, и какво стана в първите официални мачове.Просто голямата глава смени тактиката с която проведе подготовка и ни заби в 3-та глуха.

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 08, 2008 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Това за подготовката беше пълна заблуда, нищо не играхме и се видя примерно срещу Калиакра. Дали ще вкараме пет гола само от центрирания на унгарски или израелски аматьори няма много значение. Срещу Вердер бяхме тоталното безхаберие и играхме за 0-0. Нататък е ясно какво стана

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 434 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com