forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 5:38 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 434 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 9:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13393
Скучен мач беше. Първото полувреме нищо интересно. Второто 3-4 по интересни ситуации видях аз. Добре, че беше Гонзо. :twisted: Съпорта също не ми хареса, малко повече очаквах. Особено след гола ми се стори, че бяхме доста тихи. И мощно бакшиши ни газят :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 9:11 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 26, 2008 10:49 pm
Мнения: 59
greeny написа:
rkk написа:
Вече не съм напълно убеден, че трябва да продаваме Хичо :smt006


Хичо не трябва да се продава! Просто трябва да се намери един кадърен треньор, който да го дисциплинира защото понякога прекалява със своеволията. Че има качества си личи и от самолет, но още няма изграден манталитет. Това е работа на треньора.



Стига някой друг съдя да не го прегази пак..

_________________
Shakespirt написа:
А де... аз лоши неща не мога да изкарвам от себе си! Иначе щях да сера чорбари


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 9:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 6:01 pm
Мнения: 251
Дано стане нещо и да им се отвори десетата чакра на Велев и играчите и да почнат да мачкат точно както стана при ерата Мъри Стоилов сред резила с Беверен. Ако не стане така (което е 99.9999999% сигурно) значи трябва да се почва разумната работа с отбора :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 9:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Кой педераст премести мача ден преди да се играе????
Прееба ми ходенето на последния мач за годината!!! :evil:
По-добре на тоя студ сега ама да можех да отида!

Иначе това определено ни беше най-добрия мач от началото на сезона...Гонзо мачка като едно време, Жо отново най-добрия футболист на терена...Ники Димитров резервната жилетка добре му се отразява на играта........и не на последно място Македонска Слама (Симитли) бяха достоен противник на терена....играха грамотно и за нещо...не се бяха окопали 11 човека отзад!

Но каквото и да си говорим, Кокала трябва час по-скоро да се махне от поста "Старши Треньор".......да се вземе КАДЪРЕН треньор от чужбина (не Педо Мангосян или Херо или БалъчЬето) и най-вече да се купят поне по 2-ма нови ДОБРИ защитници, халфове и нападатели! А 7-8 от сегашните играчи да поемат към Долна Баня ;)

Агитката много мощно се чуваше днес, вкл. и на новата песен усвоена завидно бързо! Не съм съгласен че точно тези хора които не оставиха ЛЕВСКИ цял сезон били пеели за победа.........просто след батета и жилини, тези момчета (и момичета) си бяха на почти всеки мач така че е смешно да се говори подобно нещо!

П.С> кур за скиснатите селяци от симитли с "невероятното ултра" знаме "дЪ КОПАНАРС" ;)
П.П.С......явно нашите фенове от Благоевград са били в "А" защото видях плакат "Вие не сте Пирин" :)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Гонзо е БОГ

А СЗ извиниха ли му се?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14842
Аз се чуда кое е по-зле Грант или кокалеску за треньор. :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
единствения начин да разберем е кокала да ни класира на финал в ШЛ

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
PoKi написа:
ss_ultras написа:
Що не се забавихте още с мегафона да видите как на никой нямаше да му мине през акъла защо е на стадиона.
Днес разрах, че по-голямата част от сектор Б пее само за победа. А и като се видя, че можем да станем първи айде юруш на стадиона. :lol:
Иначе и знамената се веят само като дойде ред за клипчета. После да видят всички колко сме добри. Най-добре по мегафона да кажат който иска да вее знаме да дойде. Все ще се намерят хора.

Ако мислиш ,че е много лесно цял мач да вееш знаме...

Айде на бас. :mrgreen:

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Kryten написа:
Спомнете си дори слабия минал сезон как мачкахме всички с лекота и мачовете ни на Герена бяха формалност!


Ти си спомни колко точки изгубихме на Герена миналия сезон, ако не - да ти припомня аз :)

А за какво треперене днеска говориш не проумявам, мачът беше ясен от първата минута. Пирин си беха дошли да загубят с най-малко и беше очевидно, че нема да ни затруднят. Не бихме с 10 гола, защото имаше два тежки мача за последните 6 дни, които също спечелихме, ако сте забравили. Другата причина да не играем извънземен футбол е, че е пълно със слаби играчи, на които просто това им е максимума - Минев (като ляв бек, иначе в центъра е ок), Бистрон, ЖК, че дори и Сърмов - каква красива игра очакваш от тези играчи точно? Та Бистрон рита с ботуши, Минев не знае какво е това финт, еле пък центриране, добре че не влезна и царят на красивита игра Магьосника от Шумен. Цяло чудо е , че с този състав сме на първо място и че печелиме вече редовно, при това с очевидно превъзходство. Разбирам , че на Кокало му се нахвърлихте от първия ден и сега не ви е лесно да кажете друго, но отборът върви напред.

В този ред на мисли ДЕБЕЛ ЧЛЕН за ЖК. Тези 45 минути трябваше да ги изиграе некое момче от дубъла - некое момче дето е прекарало последните 5-6 години всеки ден на Герена и мечтата му е един ден да играе за Левски, да зарадва феновете, а вместо това - некъв мангал провал от другия край на света. Левски трябва да е много повече от отбор! Ако не Левски и чорбата, кой друг може да сбъдва мечтите на талантливите български деца да стават големи играчи?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14842
Boyo написа:

В този ред на мисли ДЕБЕЛ ЧЛЕН за ЖК. Тези 45 минути трябваше да ги изиграе некое момче от дубъла - некое момче дето е прекарало последните 5-6 години всеки ден на Герена и мечтата му е един ден да играе за Левски, да зарадва феновете, а вместо това - некъв мангал провал от другия край на света. Левски трябва да е много повече от отбор! Ако не Левски и чорбата, кой друг може да сбъдва мечтите на талантливите български деца да стават големи играчи?


:idea: :!:

Айде да го продават тоя,че не мога да го трая вече!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Цитат:
Ти си спомни колко точки изгубихме на Герена миналия сезон, ако не - да ти припомня аз


А колко сме загубили тоя? :8) (въпросът е риторичен, няма нужда да ми отговаряте)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Знам колко точки загубихме на Герена. След като продадоха цял отбор в началото бяхме зле. И точно когато тръгнаха нещата останахме отново без отбор заради контузии и с огромно количество карък паднахе от локо софия. Иначе казано бяха точно два мача. И смея да твърдя че и в двата загубени мача играхме МНОГО по-добре от всичките случайни победи като срещу славия на Герена.
А че Левски вървял напред нямам думи просто :roll: В сравнение с началото на сезона имаме един Гонзо да обира центриранията и Т В А Й

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Е тука сме на различно мнение :)

И Литекс и Локо ни направиха за смях , според мен, нито контролирахме мача, нито имахме положения. Верно, че и те нямаха почти никакви положения, но като цяло не ни дадоха да мръднем , търпеливо си изчакаха шанса и ни треснаха. Тази есен почнахме в същия стил - мачовете с БАТЕ например. Но ето , че това се променя - сега ние владеем топката, създаваме много положения, а грешките ги прави противника! И със Славия и днеска бихме с лекота , според мен. 3-4 класни играчи на мястото на дупките и ще бием и с резултат.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ок, разтягам си мощно въображението и приемам че Литекс са ни надиграли. Ама Локото дето след 5 невероятни рикошети тип 'карамбол' вкараха в 94 минута. След като цял мач габровския левент, в този мач централен нападател (поради факта че Ennio не можеше да ходи) изпускА 2 пъти сам срещу вратата и успя да нацели гредата с глава на празна врата :roll:

А днес и срещу славия как сме си взели лесно мачовете не знам... славия в 93 минута ни изравняваха и ни натискаха 20 минути с човек по-малко, а днес онези имаха две положения на празна врата... :roll: Ебаси, щом Беласица второто осъзна че сме гола вода и те замалко да ни уважат

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
който иска да вее знаме да дойде. Все ще се намерят хора.



АРЕ БЕ ДОКОГА ЩЕ ВИ ЧАКАМЕ?! ИЛИ СТЕ СРАМЕЖЛИВИ! НА КАФЕВО ВСИЧКИТЕ РАЗБИРАЧИ! ЗНАЕШ ЛИ ЗА КВО ИМА ХОРА?! ЗА ЕДИН ГОЛЯМ КУР ИМА ХОРА... А ТАКИВА КАТО ТЕБ УМНИЦИ СЪС СИГУРНОСТ ИМА МНОГО, ДА ТРАКАТ ПО КЛАВИАТУРИТЕ :evil:

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 11:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Kryten написа:
Ок, разтягам си мощно въображението и приемам че Литекс са ни надиграли. Ама Локото дето след 5 невероятни рикошети тип 'карамбол' вкараха в 94 минута. След като цял мач габровския левент, в този мач централен нападател (поради факта че Ennio не можеше да ходи) изпускА 2 пъти сам срещу вратата и успя да нацели гредата с глава на празна врата :roll:


Съдбата във футбола е жестока и обожава да си прави пишки. Представи си, че Гонзо не беше взел да бие дузпата срещу БАТЕ, а я беше бил Хичо, както бе наредил Овчия. Дали сега нямаше да чакаме последния си мач в ШЛ, вместо да дискутираме Пирин? Овчия щеше да е легенда, а за Кокала немаше да има и един ред в тоя форум. Какво искам да кажа - че като оставим настрана емоциите трудно може да кажем еди кой си е добър, еди кой си е лош треньор, защото често си създаваме мнение, което е на базата на един миг, когато съдбата ти се е усмихнала. Така както се усмихна на Мъри когато Петков спаси при 0:0 с Публикум на Герена. Убеден съм , че в тези десети от секундата между излизането на играча и спасяването, Мъри е бил 100% убеден, че това му е последния мач като треньор на Левски. Но ето , че едно спасяване и после изригването на Йовов промениха нещата и Мъри стана треньорска легенда на отбора. След мача с Оксер един приятел ми каза "на копи това му беше първия и последен гол за Левски". Е , вкара още няколко, но му беше първия и последен ГОЛЯМ мач за Левски, че може би и въобще в живота му. Каквото съдбата му даде на Мъри, после си го взе. Сега дава на Кокала и по-добре да не се месим :lol: , а да се радваме, че стопихме 6 точки на чорбата и на ГА му тече пяна от устата :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 21, 2006 11:34 pm
Мнения: 258
BLUE YOUTH написа:
който иска да вее знаме да дойде. Все ще се намерят хора.



АРЕ БЕ ДОКОГА ЩЕ ВИ ЧАКАМЕ?! ИЛИ СТЕ СРАМЕЖЛИВИ! НА КАФЕВО ВСИЧКИТЕ РАЗБИРАЧИ! ЗНАЕШ ЛИ ЗА КВО ИМА ХОРА?! ЗА ЕДИН ГОЛЯМ КУР ИМА ХОРА... А ТАКИВА КАТО ТЕБ УМНИЦИ СЪС СИГУРНОСТ ИМА МНОГО, ДА ТРАКАТ ПО КЛАВИАТУРИТЕ :evil:


СКАНДАЛ :smt082


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Boyo написа:
Сега дава на Кокала и по-добре да не се месим :lol: , а да се радваме, че стопихме 6 точки на чорбата и на ГА му тече пяна от устата :)


Малко ли му взе срещу БАТЕ и Жилина :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 11:38 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Поредния отвратително слаб мач,ако не беше влезнал Гонзо си отивахме на 0-0 :smt006

Кокала-ВЪН :idea:

Народното кръчме 4 life :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 11:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4631
Местоположение: Герена
Ноксвил не се смей :x че щях да свърша като фена на Локо :x :boisw Дее ба и таксиджиите, карат като луди

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 11:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
а бе едно е ясно ,че кокалоу не може да ги нареди на терена нито пък да им даде ниакакви тактически указания. не може да му се отрече ,че има интуиция и явно е добър психолог щом успя да обедини отбора ,но с това качествата му се изчерпват според мен. трябва си тренер и това е ,но всякакви смени на полусезона ще са неудачни.едно нещо което винаги ме е учудвало и вбесявало е как никой никога в този клуб не работи в дългосрочен план и трудно се задържа тренер повече от 2 години :(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 12:03 am 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 09, 2008 11:46 pm
Мнения: 50
Шшш аре е аре малко усещане вече а ?

_________________
ЛЕВСКИ ! Моята РЕЛИГИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 7:31 pm
Мнения: 4558
за съжаление стила ни на игра напомня много силно едни стари времена, когато Иванков подаваше на Гонзо а другите придаваха масовост на спорта. Не че сега Петков директно му подава на Гонзо, а просто сме изпаднали в същата безидейност. Спешно нов треньор и поне 1 разиграващ футболист - дали ще е Кривия който доизживява последните месеци от кариерата си, дали ще връщаме мечката и ще стискаме палци да не е в летаргия, дали ще е някой друг - не ме интересува много - важното е да успее да раздвижи отбора. Цяло първо полувреме не може да стигне топката до наказателното поле, какво остава за удар. Второто като изключим головете не беше много по-добро.
Къде с късмет, къде със спортна злоба взехме каквото ни трябваше в края на сезона - нека не зависим през пролета от случайни величини.
В дългосрочен план да се залага на треньор, който има някакъв потенциал - този не ще да е от този тип.

_________________
много неща стават невъзможни едва когато се опиташ да ги направиш


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 12:17 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Играчи които да мачкат поне в България има :idea: За Европа се виде че ни нъ бива :smt006

Обаче Кокала футбола го разбира колкото Азис музиката,докато тоя пиян боклук е начело ше треперим на Герена с отбори като Пирин и Славия :boisw

Единственото хубаво е че на свинете им е вътрешно и пак почват старата песен-говеждото БФС,съдиите,букакето и т.н. :mrgreen:

Само македонците са с по-промити мозъци от свинските,дееба как я виждат тая конспирация като Локо и Вихрен ни биха,"говедото" Херо ни изяде 2 важни точки заедно със СвиЛен :roll:

Сигурно сме уредили мачовете с Беласица и Ботев на Герена :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
втори мач съм у В сектор и кокала се радва почти като нас на головете, ама не в добрия смисъл - пича въобще идея си нема от тая игра, като некъв зрител си е баш, май по-скоро на него му обясняват играчите как ше играят днеска, отколкото обратното :smt005
то си и личи.. нищо не могат да измислят, никаква идея как да стане нещо, само се забиват до корнера и центрирания, центрирания, центрирания.. та влиза гонзо и ги вкарва. абе много зле, гошо сигурно над 10 пъти днеска рита почти от центъра, та в наказателното.. мани ти да не напомняме малко на едно време :smt005 хубавото е, че се раздават момчетата и се получават някакви победи, за което евала.. но с тоя треньор просто нищо сериозно не може да се очаква, евентуално титлички разни в България и твай. аз поне искам друго да виждам, по друг начин си го представям Левски, тясно ми е тва първенство, не ме блазни.. :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 9:26 am
Мнения: 169
Има си и предимства ако Кокала остане треньор. Ще забравим за скучните мачове. Всеки двубой ще е като финал, без значение дали играем срещу свинете, пирин или беласица. Ще се трепери до последно, а интригата ще я има до последния съдийски сигнал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 12:49 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 1:37 pm
Мнения: 609
Цитат:
Много съм доволен от победата на Пирин и от това, че ще зимуваме на върха. Гонзо влезе и уплаши съперника" - заяви бъдещото попълнение на Арсенал Николай Димитров.
:smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
абе аре кур за тия журналя! са кво е виновен той? неска изяде тревата (според мен за пореден път де), игра си перфектно, по всеки един показател.. и аре пак с тоя арсенал, аре пак глупости. оставете го на мира малко, баси :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 1:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Честито първо място,бяхме позабравили май.С оглед на сезона,можеше и по-зле да е.От доста време искахме Жеан Карлос да играе,ето игра,Гошо Христов също искаме да заиграе добре-днес не се получи,но и той игра.Велев даде почивка на няколко човека и тези които започнаха мача трябваше с лекота да бият-не се получи и се направиха очакваните смени.Аз вина у треньора днес не виждам.И не мога да го обвиня в страхливост защото опипва състава,експериментира,утвърждава и Генев и Балтанов.От нашите примерни състави,които сочихме в една тема не виждам нещо повече,или пренебрегнат някой.Какво искаме тогава,с тези играчи разполага,за мен си имат потенциал за развитие.На мен отбора ми харесва от Сливен насам.Остава обиграване.И друго-според мен има сериозно изравняване в отборите от първата половина,че и малко по-надолу от таблицата.Във всеки има млади играчи,юноши на Левски,на чорбата,чужденци и т.н.Няма да има повече времена когато на Герена всичко ще е ясно.Вижте Латекса с прехвалената селекция и още по-класният треньор какви ги дробат.Нали искаме да сме като другите западни държави.Ами тогава така ще е.Съдиите влезнат ли в час и спрат ли с авантите за столичните отбори,ще стане и още по-равностойно и по-интересно.Останалото ще е селекция,обиграване,тактика,надлъгване,пари за задържане на най-добрите играчи и така ще дойде и класата и базите и красивата игра.До тогава обаче това са реалностите.Да си пожелаем ползотворна почивка и подготовка през паузата и по-добра игра през пролетта.Само Левски.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 30, 2008 1:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
От днес България е малко по - свободна! Чорбаро - комунистическата измет, узуприрала със сателитни "победи" и съдийски аванти първото място е свалена и запратена на полагащото и се място! Ето, отбора на страната и народа е есенен шампион!
Хулеха ни, осмиваха ни, гавреха се с нас. Страдахме, как гледайки скромните заместници на титани като Бардон, Ангелов, Ричи, Бижутера, Мечо, Валери, Игор, Топчо отчаяно и безуспешно се борят с противника, с малшанса...и със самите себе си. Платени медийни ураджии отрано ни отписаха, коронясвайки на наше място самозвани мировянски стратези и домашните им любимци. Беше време, когато дори ние - шепата верни до последно по трибуните смятахме не толкова с надежда, колкото отнемай - къде огромната наглед разлика до върха и сами не си вярвахме, коментирайки как и къде тя може да бъде стопена. Ала дойде Видовден! Вчера Саша Симонович (хвала, Саша!) бе поредния, съсякъл партийните любимци. Днес цар Гонзо Велики отново пое нещата в свои ръце и сложи край на една изстрадана, противоречива до последно, минала през какво ли не - ала завършена без блясък, но поне с чест есенна кампания. Янчев, курво мръсна - кой сега е номер едно, мама ти д'еба червена?!
Браво на сектора (ясно кой!) - преди няма и три дни вкара нова песен, а днес дори и в "А" почти всички я знаеха и припяваха! Иначе не съм вярвал, че някога ще го кажа или напиша ала истината ми е най - скъпа - липсваше...Дарко Тасевски! Без него дотам нямаше идея в играта, че чак Симитли отвреме - навреме стояха равностойно. Радвам се, като гледам как Хичо и Зе ще се вкопчат в здрава конкуренция за титулярно място. Радвам се, като гледам как децата от школата Гаджев и Балтанов когато и за колкото и да влязат, все са в час! Радвам се, като гледам как Сърмов от мач на мач обира все повече спорни топки и все по - рядко бърка първия пас след спечелено единиборство!
Няма нужда да се лъжем - много, много далеч сме още от онзи магически отбор, дето можеше да смачка "Удинезе" и да накара даже "Барселона " да трепери в София. Но поне някакво начало е дадено, след толкова разочарования и провали. Отсега си знаем - напролет ще е в пъти по - трудно. Отборът на червената власт и на Партията - майка не ще остави нещата така и отсега подготвя предрешени мачове с покорни васали и подбрани минетчии със свирки и байряци. А дори и даим надделеем в й=крайна сметка, идват сблъсъците в Европа. Всеки знае там на какво сме свикнали и колко нагоре е качена летвата от великите предшественици.
Ала тази вечр не е за такива мисли! Днес пием и празнуваме! Страната и народа се отърваха от чорбарско иго и отново "Левски" е начело! Дай Боже както сега, така и завинаги! Само "Левски"!

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 434 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com