forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 10:34 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 328 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2008 11:24 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1546
Местоположение: София,България
Както казва пената:Доволен съм от победата.Играта въобще не ме интересува. :smt004
Жеан се включи добре!


Последна промяна vassilev1914 на Нед Ное 16, 2008 11:25 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2008 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Малцината еврей на стадиона си го казаха "Член за Тв2 и за мача" :smt005 :smt005
Важното е, че бихме и съкратихме до точка разликата на свинете и че Гонзо пак вкара.Доволно количество и викане в "Б".Да се готвят полукюмурите :smt003

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2008 11:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Хрущяла обърка смените. Трябваше да сложи Жеан на мястото на Дарко, който днес беше статист. И за кво пусна джуджето да се смеем само на простотиите му? Сърмов отново се върна в режим 'без точен пас' :roll: Абе като цяло само Гонзо игра днес, останалите нещо им имаше :shock:

А накрая що не подхванахте Велев? Или ще го търпим още. Така Левски не е играл на Герена от години! Превърнахме се в домакинската мъка на чорбата! Колкото и да сме били слаби миналия сезон, на герена ги правихме смешни с много малко изключения, но под 3:0 сме паднали

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2008 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:48 pm
Мнения: 928
Местоположение: София
Хубаво викане беше, доволен съм.
Когато микрофона е в точния човек, нещата са доста добре.
Новото скандиране също е добро :smt006

Да се готвят Перник... дано мача е там.


ЛЕВСКИ Е, ЛЕВСКИ Е ШАМПИОНН :lsfc4 ШАМПИОН, ШАМПИОН ЛЕВСКИ Е

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2008 11:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Какво е новото скандиране?

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2008 11:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Трагична игра, особено второто (като се изключат 2 атаки)! Ужасно грозно изглеждаме, в средата на терена има дупка с радиус 45 метра, в която имаме трима души, които нямат никаква представа какво правят там! Единственото хубаво е победата и това, че свалихме разликата със свинете! Генов - неадекватен малоумник, не даде дузпа, пожали доста слагисти, особено Блажка, а вдигна супер тъпи картони, не дава авантажи...абе малоумник! КУР за СлаГия, пак се напънаха срещу нас за мача на живота си, и ни ритаха като коне, а срещу прасетата се разхождат! КУР за манекенката Блажка, дето всеки път като и вземат топката и трябвало да и се свири фал!

КУР и за Кокала, дето след мача, като му крещиме и го питаме що играем така трагично гледа (не разбрах мен, или един пич пред мен, ма май все пак него) и с жестове показва "Айде ела отвънка да се разберем"! Хрущял недоклатен, махай се от ЛЕВСКИ!

Днес откъм В сектора изглеждаше доста добре, чак се изненадах - очаквах да е доста постно! Новото скандиране е интересно, но трябва да се налага и обясни, защото честно казано не се чу много добре и ако не знаеш за какво става дума - не се разбира....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2008 11:37 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
Наистина,какво е новото скандиране?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2008 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:48 pm
Мнения: 928
Местоположение: София
angysarmy написа:
Какво е новото скандиране?

Левски е, Левски е шампион
Левски е, Левски е шампион - не съм сигурен дали 2 пъти или 3 пъти се повтаря
Левски е, Левски е шампион
ЛЕВСКИ ПАК Е ШАМПИОН
Шампион, Шампион, Левски е
Шампион, Шампион, Левски е - -/-
Шампион, Шампион, Левски е
ЛЕВСКИ ПАК Е ШАМПИОН

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2008 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Мен ми позвуча добре, ама трябва по някакъв начин с мелодията, такта, ритъма да се пусне, тъй като така изглежда меко казано тъпичко... :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2008 11:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6486
Местоположение: Х Х Х
абе не звучи чак толкова зле тва скандиране ....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2008 11:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
Просто Гениално! :) що не си пеете старите песни има толкова много ,че докато ги изпеете всички ще трябват няколко мача

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2008 11:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 07, 2008 10:57 am
Мнения: 17
И САМО ЛЕВСКИ АЛЕЕЕ И САМО ЛЕВСКИ АЛЕЕЕ И САМО ЛЕВСКИ АЛЕЕЕ И САМО ЛЕВСКИ ОБИЧАМЕ ТЕЕ

_________________
Със синьо знаме в нашите ръце, ще избием всичките свине, нашата страна е България, шампион е Левски София


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2008 11:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30391
Местоположение: гр. Голямото село
Що ми трябваше да казвам за това скандиране. Тука веднага некви индуктивности се обадиха, че е тъпо. Ми то нали е скандиране, не трябва да е сложен текста :roll:

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2008 11:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
На старите песни им е минало времето, били са актуални и добри, но просто, ако не всичките то повечето
не се вписват за това са стари. Сега трябва да се измислят постепенно нови.
Новото скандиране не изглежда много яко (извинявам се, че го казвам, все пак респект за момчетата, които са се постарали) не съм предубеден. На следващия мач ще видим как ще звучи, да се надяваме, че ще е мощно ! :lsfc4

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Последна промяна angysarmy на Нед Ное 16, 2008 11:55 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2008 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
mrmojorisin написа:
Просто Гениално! :) що не си пеете старите песни има толкова много ,че докато ги изпеете всички ще трябват няколко мача

а ти що не си стоиш пред компютъра, вместо да давая акъл на другите


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Ное 16, 2008 11:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
ами ще ги ъпдейтнете старите песни ще им добавите нови куплети ,така се прави по целият свят.просто идея.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Казано с добре познатото клише, единственото от което съм доволен са трите точки. Гледаме напред и т. н.
Не е нормално с човек повече близо 50 минути да треперим на "Герена" от нещастните слагисти. В последните секунди изпускахме победата, ако онзи изстрел беше вляѝъл. С "Жилина" се подхлъзнахме по абсолютно същия начин, в игрово и тактическо отношение комай не сме помръднали оттогава.
За пореден път нападателнотот трио Гонзо - Зе - Жо беше на ниво, като в същото време и този път подкрепата от халфовете беше нулева. Писна ми да гледам как някое от крилата пробива, минава си човека "ек на ек" и при центрирането около Гонзо (с трима на гърба) е пустиня, щото всички останали още подтичват около центъра.
При това положение Певецо наистина е вариант за човек до Гонзо - да си отварят взаимно пространства, да има кой на кого да чукне или хлъзне един пас встрани; ако единия пропусне центриране на близка греда - другия да го дублира на далечната и пр. Жеан. както и предвидих ще изпусне поредно чисто положение - абе тоя за какво ни е?! Ако е за пейката, Сашо Киров може да гледа оттам не по - зле. А ако е за трети нападател, то даже Еньо (като се възстанови) по ще е от полза.
Кокал, земи се опомни и стига си държал Рашо резерва! Не че е кой знае какъв, ама за разлика от Миро например поне може да нацепи як шут от 25 метра в рамките на вратата. За БезДарко и Сърмов се разбрахме вече - те редуват приличен със слаб мач, сега им беше ред да са в дупка.
Жиката днес много ми хареса, а Генев също върви добре. Майната му на онова дърво Бистрон - аз викам да налагат нашето момче.
Ще се въздържа от неизбежното пророчество "Ако така играем и другия мач...", защото от опит съм се нагледал че мач с мач не си приличат. Чорбата занапред я сбърка, я не но на нашите им остана едно кафево гостуване - у Кюстендил на гостуващите там унтерменши. Мрели, гинали трябва да го вземат, после идват зимните подготовка и селекция - па дано тогава отбора закрепне.
Ми засега толкова. А, и браво на сектор "Б" - на ниво от началото до края. Аз лично много се зарадвах, като чух цялата "България е нашата Родина, Апостола е нашият баща..." и т. н. Е, ние в "А" се погрижихме сикаджийската пача Венци да бъде нахранен подобаващо. Та като за наш мач напоследък си изкарах добре.
Айде сега Мъри да опъне чорбата у кочината, после да ги спънат и у Мездра - па ние като си треснем унтерменшите и ЯМКС ще зимуваме със свинско, винско и на първо място. Само "Левски"!

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
mrmojorisin написа:
ами ще ги ъпдейтнете старите песни ще им добавите нови куплети ,така се прави по целият свят.просто идея.

Мда точно това мислех и аз да предложа.Примерно старите песни да се пооформят малко за да се вписват във времето, в което живеем. Сигурен съм, че това би било нещо доста добро, като замисъл и съм убеден, че тези песни
биха се харесали.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
СМЪРТ ЗА ВСИЧКИ МРЪСНИ ДОЛНИ УШЕВИ .... БИЯТ И РИТАТ ДЕЦА ПО НА 15-16 ГОДИНИ ...СМЪРТ ВАС СГАН !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:09 am 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
нали се сещате,че едно от предназначенията на песните не е да не е тихо на стадиона a да се разказва за историята на отбора и за великите моменти играчи резултати и така нататък

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:17 am 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
mrmojorisin написа:
нали се сещате,че едно от предназначенията на песните не е да не е тихо на стадиона a да се разказва за историята на отбора и за великите моменти играчи резултати и така нататък

Кво?! Я пробвай пак :arrow:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:17 am 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 7:28 pm
Мнения: 748
Благо прасе МЪЖООО ти се ебе а ти стоиш и кура ми държиш !!! :lol: :lol: КЗБ !

_________________
Левски София !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:23 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Otvratitelno slab mach,porednoto dokazatelstvo che The Bone razbira ot futbol tolkova kolkoto Mitio Pishtova ot iadrena fizika :smt006

Da go mahat na polusezona i da idva Krasi che si ebalo maikata....Levski pazi rezultata na Gerena sreshtu 10 sinagogi :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Едно нещо не ми е ясно. На ТВ може да не се вижда, но на стадиона лъсва всичко. С човек повече, водиме в резултата. Изпълнява се корнер и в наказателното поле има 3 (трима) левскари. В същото време 4 (четирима) пазят единствения нападател на Славия, зад центъра. Кокала ли измисля тая "стратегия" или има поне 4-5 души дето за нищо не стават, или и двете :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Цитат:
Едно нещо не ми е ясно. На ТВ може да не се вижда, но на стадиона лъсва всичко. С човек повече, водиме в резултата. Изпълнява се корнер и в наказателното поле има 3 (трима) левскари. В същото време 4 (четирима) пазят единствения нападател на Славия, зад центъра. Кокала ли измисля тая "стратегия" или има поне 4-5 души дето за нищо не стават, или и двете

Е и аз това викам - уж тръгваме да ги хващаме на контра и в един момент напред са само двама - Зе/Жо по фланга и Гонзо в пеналтерията, а всичко друго се мота в центъра. Резултат ли пазят, треньора ли не слушат, той ли им говори глупости (или пък нищо не им говори), те ли немат за две пари акъл да се проентират в най - елементарна ситуация - еба ли му мамата.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Почвам да си мисля, че най-голямата грешка от началото на сезона е отказването на Боримиров.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
кокала обаче опорито налага нова дума - пеЛАНтерия.. неска пак по гонг
:mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6946
Местоположение: Монтана
На мен ми хареса Дарко днес, постоянно се опитваше да подава извеждащи пасове и т.н. Със сигурност е много по-добър от Сърмов, Миро, Тиберканин, Гаджев и т.н. Хареса ми и Жеан как се включи. Но определено когато на терена е Гонзо и им кресна два пъти играят много по-мобилизирано. Като цяло слаб мач. За първи път ще си позволя да пожелая приятен път на Кокалес, да пази резултата срещу 10 слависта... срамничко.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:57 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 12:12 am
Мнения: 58
Първото полувреме страшно викане, второто едно И само Левски але не можем да завъртим.
Иначе мача- трагедия.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Ное 03, 2007 11:14 pm
Мнения: 295
Аз само едно се чудя след този мач-докога ще го търпим това недоносче шуменско да ни къса нервите!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 328 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com