forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:44 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 328 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Автор Съобщение
 Заглавие: П
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Курвенска работа... Да трепериш до края от тия мъртви кучета слагия... :roll: Вместо да ги бяхме доубили... Прави ми впечатление, че в центъра дори когато се получат нещата (а тва става рядко) пак вместо да се опита удар.. пак подаваме на крилата. Които междудругото са много добри, но не им се използва потенциала. Вместо да получават топки в дълбочина и да надбягват персоналния си противник (само веднъж го направиха, когато онзи фаулира Жо и трябваше да бъде изгонен, ма на- Генов- курва), те им ги дават да се наиграват 1в1. Което те го правят много добре, впрочем, обаче когато минат своя човек не знаят кво да правят. Освен тва нямаме кой да направи 1 свястно центриране. Жо центрира от корнер винаги ужасно късо (1м преди 1-ва греда), а в игра винаги прехвърля всички... Абе не знам. 3 точки и мъка.. Както каза Анарион май беше, да се надяваме да зимуваме първи, пък зимата ще го мислим... :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 1:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Със свестен треньор, дори не трябва да е някакъв магьосник, а поне малко да я разбира тая игра, тоя отбор има ОГРОМЕН потенциал... Като почнеш и тримата бразилци, и певецО, и Гонзо, и Рашко, и Дарко, Сърмов, Балтанов.... Дори Хичо може да тръгне пак нагоре... Само Деко даже и Фъргюсън да дойде, ще си е Деко...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 1:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
bobsan_levskar написа:
Аз само едно се чудя след този мач-докога ще го търпим това недоносче шуменско да ни къса нервите!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
:!:

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 1:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Днес отново гледахме доста слаба продукция.....в крайна сметка срещу 10 продънени чаршафа трябваше поне 3:0 да направим.......отново НИКАКВА халфова линия........всичко креативно беше направено от крилата и Гонзо :?: :!: Спешно ни трябват играчи които МОГАТ да подават топката напред.....иначе белите курви бяха смешни и ние сами си пречехме да вкараме, не че те са некъв отбор.........

Като агитка определено съм изненадан от големия брой хора в сектор "Б".........и викането беше на ниво като за такъв тъп мач.........добре се получи новата версия на "ЛЕВСКИ Е, ЛЕВСКИ Е ШАМПИОООН" още си я тананикам ;) Само малко повече желание им трябваше на всички днес да викат но пак казвам според всички обстоятелства си бяхме добре.......

П.С. да се маха тъпия кокал от ЛЕВСКИ че докато той е "треньор" няма да видим игра...

П.П.С........Благо, звездата.....ДА ТИ СЕРЕМ НА ЖИВОТЕЦА МАНЕКЕНЧЕЕЕЕЕЕЕ......... :smt006

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 1:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
younak написа:
bobsan_levskar написа:
Аз само едно се чудя след този мач-докога ще го търпим това недоносче шуменско да ни къса нервите!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
:!:

Гонзо по едно време така му се скара, че си помислих, че ще му обърше два шамара :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 1:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Тоя педераст съдията какво им изгони човек на Славия :x Кокала от много отдавна си го е казал, че не можем да противодействаме на отбор с десет човека, нарочно го изгони рефера - да ни прецака ... ВЪН ПРАСЕТАТА ОТ БФС ! ВСИЧКО Е СРЕЩУ НАС !


Евала на нашите момчета за раздаването и на Кокала за добрата тактика - успяхме да запазим рзултата дори при тази неизгодна за нас ситуация с 11 на 10 :8)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 1:34 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 2:59 pm
Мнения: 167
Местоположение: София
Генов-долен педал!
Гонзо-голям,само трябваше да вкара някоя и друга тупаница на Декуто,а не да го бави!
Кокала-доказал се псевдотреньор,да си ходи вече!
Един малък-голям Жо!
Доволно!
На точка от животните!
И Само Левски обичаме те!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 10:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
Мача - абсолютна скука. Жалко, че на Декуту му дигнаха засада, току виж беше вкарал. Евала Гонзо !!! Голям !!!
Кокала - един разумен ход - извади Деку и вкара Рашо. Почва да се учи кокалеско кво да прави
Сектор Б - стори ми се, че второто полувреме се отпуснахме. Но поне се сгряхме
СЛед мача - циркове с маслината в трамвая :mrgreen:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 11:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Страхлива тактика,слаба игра,треперене в края-жалко.Нищо не им липсваше на нашите,чорбата загубиха точки,публиката беше на ниво,трябваше да биеме с разлика,а не да оставяме повече от противоречиви впечетления.Добре че все пак взехме трите точки.При нашия гол,никой не отбеляза,че имаше 100 процентова дузпа срещу Виктор Генев,който буквално беше хванат с една ръка от белия защитник зад него и свлечен на земята.Само Левски.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 17, 2008 4:55 pm
Мнения: 91
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Доволно първо полувреме в сектора и смъртоносен мач :mrgreen:

_________________
Верен на отбора си докрай!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
абе какво треперене, тея Славия не минаха центъра. По-спокоен за победата не съм бил от много време. въпросът е, че ние не можем да вкарваме - просто няма кой да създаде положение. Сърмов играе слабо, джуджето без коментар, Зе свали поне 6 гълъба с опитите си да центрира, другото джудже много тича, но и той не може да създава голови положения, наркомано е с най-голем футболен интелект, идеен е, но пък му липсват уменията и не му се получават повечето неща. А когато с мъка направим некво положение - немаме кой да го вкара.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 12:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 5:21 pm
Мнения: 453
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов
Knoxville написа:
Мача - абсолютна скука. Жалко, че на Декуту му дигнаха засада, току виж беше вкарал. Евала Гонзо !!! Голям !!!
Кокала - един разумен ход - извади Деку и вкара Рашо. Почва да се учи кокалеско кво да прави
Сектор Б - стори ми се, че второто полувреме се отпуснахме. Но поне се сгряхме
СЛед мача - циркове с маслината в трамвая :mrgreen:


Жалко че беше само за 2 спирки :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 1:27 pm 
Гонзо "откога" пак е голям? :roll: След канонадата от псувни май пак дойде нова ера :|


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1956
Аз си мисля, че имаме нужда не от хора които да подават, а точно от реализатори, щото се вижда, че НЕ могат да се вкарват голове.И Зе,Жо,бездарко,хичо пък и онова дудже от шумен са се некви ебахти техничарите дето търчат с топката и финтират и накрая или подават дето няма никой или бият някакви нема такива шутове........Гонзо се мъчи сам в пеЛантерията с лакти и колена, ма му е трудно, а за недоразумения като бразислкия мангал Жеан и пловдивскио голмайстор не ми се говори.Трябват ни изявени реализатори!

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Makedonija написа:
Гонзо "откога" пак е голям? :roll: След канонадата от псувни май пак дойде нова ера :|

Аз лично сега не си спомням да съм псувал Гонзо, нервирал съм му се, но въпреки всичките нерви и прочие си знам, че ще си ми е в сърцето и си е ЛЕГЕНДА НА ЛЕВСКИ за мен и който квото и да ми говори хич не ме брига !

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 18, 2008 1:07 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 2:59 pm
Мнения: 167
Местоположение: София
Makedonija написа:
Гонзо "откога" пак е голям? :roll: След канонадата от псувни май пак дойде нова ера :|



Гонзо ВИНАГИ е бил и ще бъде голям! :smt007
За разлика от много други в него бие едно огромно синьо сърце,и голяма част от нашите футболисти,ако имаха и на половина от неговия хъс,щяхме да сме къде-къде по-напред с материяла!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 18, 2008 11:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 5:21 pm
Мнения: 453
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов
LSFC написа:
Общо
Общо мачове 190 Общо голове 111
Купа УЕФА
Общо мачове 9 Общо голове 6
Шампионска лига
Общо мачове 16 Общо голове 7

Наистина вкарва само срещу свинете :smt006


:smt007 :fgod :lsfc3


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 18, 2008 12:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 4:24 pm
Мнения: 320
Местоположение: София
УВАЖИЛ ГИ Е ЦЕЛИ 123 ПЪТИ ! :smt007 :smt007 :smt007

_________________
НЕ СТАВА САМО С КАФЕВО, ТРЯБВА И СИВО !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 18, 2008 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Днес в 7 дни спорт пише, че Кокала иска да съди Благо за клевета :smt007

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 18, 2008 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 9:30 pm
Мнения: 618
Местоположение: Стокхолм, Суидън
К'ва въобще е дискусията относно Гонзо бе?!? Това че е на 32 и не е във топформа не означава че вече не става, а неговият хъс е незаменим в отбора за момента. уат дъ фък .. бил вкарал на незнамсикойси, вие представяте ли си НЯКОЙ ДРУГ да направи това което направи той, след тази издънка да му се казва че вече не е за ЛЕВСКИ? Гонзо е много повече от един-два гола, срещу когото и да било.

_________________
"I put a dollar in a change machine. Nothing changed."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 19, 2008 12:27 am 
Тия мнения не преобладавахa преди месец обаче :smt006 А тия,които говорихме за Гонзо само и единствено като за Голям :!: ,поправи ме ако греша,ама бяхме малцина.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 19, 2008 1:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Makedonija написа:
Тия мнения не преобладавахa преди месец обаче :smt006 А тия,които говорихме за Гонзо само и единствено като за Голям :!: ,поправи ме ако греша,ама бяхме малцина.



Това е най-големият срам, който можеше да сполети тая агитка - колкото по-бързо го забравим, толкоз по-добре и ако може да не се говори за това изобщо :?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 19, 2008 2:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
Makedonija написа:
Тия мнения не преобладавахa преди месец обаче :smt006 А тия,които говорихме за Гонзо само и единствено като за Голям :!: ,поправи ме ако греша,ама бяхме малцина.


10 човека я има,я не. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 19, 2008 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 9:30 pm
Мнения: 618
Местоположение: Стокхолм, Суидън
Писал съм и преди по темата. По едно време когато се даде линка за клипчето тръгнах да пиша некви филми, но бях толкова разочарован че направо ми стана зле. Аз тва клипче не мога да си го пусна пак бе, срамно е. Естествено и разбираемо, със сигурност не сме видяли всичко, със сигурност запада са казали и други неща, репортажа ако ще да е бил свински. Аз не мога да проумея момента в които му се казва че не е за Левски вече, преди дербито. Както вече се каза по горе, най добре да не се почва пак тази дискусия а просто да забравим случилото се.. :?

_________________
"I put a dollar in a change machine. Nothing changed."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 19, 2008 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
След тазвечершната продукция, вече се замислям за мача със Славия като небивал успех и невероятна тактическа победа на Емил Велев.... :smt003

Добре че са националите да ни покажат че винаги може и по-зле! :smt006

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Ное 21, 2008 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Makedonija написа:
Тия мнения не преобладавахa преди месец обаче :smt006 А тия,които говорихме за Гонзо само и единствено като за Голям :!: ,поправи ме ако греша,ама бяхме малцина.
Напълно си прав!Тука се оляха да плюят по ГОНЗО разни вчерашни келешчета!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Фев 04, 2009 12:20 am 
Offline

Регистриран на: Чет Яну 15, 2009 12:10 am
Мнения: 41
чакаите ни-идваме!

_________________
FOOTBALL WITHOUT ULTRAS IS NOTHING!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Фев 09, 2009 6:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Ше има и фенове на Лацио?!?

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 328 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com