forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:41 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1198 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 10:17 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 29, 2008 12:25 pm
Мнения: 1828
Местоположение: София
bullhead написа:
Аз знаех почти всички песни и скандирания преди да ида на първия си мач :)


а аз не знаех на кого викат ушев! :lol: :lol: :lol:
щото с една приятелка двечките отидохме навремето на Левски-Черноморец /сезон 1997/8г. на В.Левски, ако не се лъжа за гостуващия отбор/ и хабер си нямахме кой е тоз човечец :lol: :lol: :lol:

_________________
Не е важно да влагаш чувства,важно е да чувстваш влага.....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Shakespirt написа:
Не ме разбирай погрешно, че казвам, че сме били страхотни, но далече не бяхме толкова зле, колкото го изкарвате. Още повече, че не бяхме толкова по-зле от чорбарите, колкото го изкарвате. Верно е, че нещата не вървят, но са нужни според мене 2-3 силни мача под ред за да се върне старото положение в сектора... под старото положение имам предвид това от миналия сезон.


Абе нема какво сега да ги броим и да се взираме. Дори и да не съм прав и ние да сме повече все тая. За мен това ни е най-трагичното дерби, а съм бил на 35-40 такива. Да седя в Б сектор и цело полувреме да слушам грухтящите за мен е трагедия, за вас не знам. Едно време дори като вкараха гол не се чуваха.

Не обвинявам феновете, виновни са от клуба , че се стигна дотук - всички минали през клуба последните 8-9 години ни докараха до това дередже. Напълно нормално е феновете да си останат вкъщи, а тези дето са на стадиона да не им е до пеене много много.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
steisi1914 написа:
bullhead написа:
Аз знаех почти всички песни и скандирания преди да ида на първия си мач :)


а аз не знаех на кого викат ушев! :lol: :lol: :lol:
щото с една приятелка двечките отидохме навремето на Левски-Черноморец /сезон 1997/8г. на В.Левски, ако не се лъжа за гостуващия отбор/ и хабер си нямахме кой е тоз човечец :lol: :lol: :lol:


:smt005 :smt005 :smt005 , тва ми напомни как на един мач, още домакинствахме на националния, ушевите влизат в сектора и целия стадион скандира "Ушев - педераст", и тъкмо всичко приключва и един чичка, сигурно на 40-45 години се обръща и ми вика "абе, пич, я че ги знаеш повече, тоя Ушев с кой номер е бе, че не моа го вида"! :smt005 :smt005 :smt005 :smt006

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
BLUE PASSION написа:
West Front,твойте трансперанти кои бяха?
Преди мача всичко беше ок.Уредбата работеше,барабана също.......дойде мача.....какво стана?Защо така?Свинете се бяха подготвили много по-добре от нас..

единия транспарант не го пуснаха а другия беше опънат в началото на мача

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 10:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:06 pm
Мнения: 373
Местоположение: ДРУЖБА Е СИНЯ!
WEST FRONT написа:
BLUE PASSION написа:
West Front,твойте трансперанти кои бяха?
Преди мача всичко беше ок.Уредбата работеше,барабана също.......дойде мача.....какво стана?Защо така?Свинете се бяха подготвили много по-добре от нас..

единия транспарант не го пуснаха а другия беше опънат в началото на мача

какво гласеше на него питам :smt006

_________________
Нека се бият момчетата,важното е че не пушат цигари!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Какво време дойде -да спорим какво било съотношението по трибуните на мач между нас и другарите! :shock: :shock: :shock: Да не можем да си запълним поне трите сектора!В началото на 90-те имаха един футболист,който се казваше саша чирич,та този след един мач с нас се изцепи по пресата,че чорбата да имали най-много 500 привърженици!Даже изумува,че хората явно люто мразели цекато заради комунистическото им минало!Та така...преди...и сега!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 11:22 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Аз помня и друго, след 2:2 на кочината преди 7 години друго сърбе от техните каза "А вижте тяхната публика, най-силно викаха при 2:0 за нас"...

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 11:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
hidden767 написа:
Аз помня и друго, след 2:2 на кочината преди 7 години друго сърбе от техните каза "А вижте тяхната публика, най-силно викаха при 2:0 за нас"...

Мичо Враньеш, ако не бъркам...

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 11:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
hidden767 написа:
Аз помня и друго, след 2:2 на кочината преди 7 години друго сърбе от техните каза "А вижте тяхната публика, най-силно викаха при 2:0 за нас"...


Има и един пример от няколко месеца по-късно, когато, с уговорка или без, ни дръннаха 3:0. Дърпайте второто полувреме от това прасе :arrow: http://iignev.data.bg/ и слушайте какво прави сектор Б при вече отчайващия (за някои) резултат.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
ние като паднахме 3:0 на кочината пак им скъсахме гъзовете ...сега пак, въпреки че викаха 60% от нашите

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 11:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
не го намира нещо :(

----------------------------------------
Оправих го.

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 12:00 am 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
Не знам кой викал кой не.Знам,че си изплюх дробовете и в момента имам ебати мускулната от пляскането и тем подобни действия.Ако всеки се раздадЕ както 50-60 човека пишещи във форумО и още 100-150 други,свините само ше гледат невярващо(нихната мама),ама не би...Нищо ново не казвам.Така не съм беснял на гол от пробива в Уефа(може би от мача с динамо б).Хвърчиме между редовете,прегръщаме се с непознати.Безценно....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
БанчанинО написа:
Не знам кой викал кой не.Знам,че си изплюх дробовете и в момента имам ебати мускулната от пляскането и тем подобни действия.Ако всеки се раздадЕ както 50-60 човека пишещи във форумО и още 100-150 други,свините само ше гледат невярващо(нихната мама),ама не би...Нищо ново не казвам.Така не съм беснял на гол от пробива в Уефа(може би от мача с динамо б).Хвърчиме между редовете,прегръщаме се с непознати.Безценно....

вярно е че всички ако сме така след мач ще бъде още по-силно превъзходството ни...а гола не го видях ,палех факлите под знамето точно тогава и се получи яко че и гол падна по същото време....

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 12:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
КУР за ЦЕЦА

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 1:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Значи като очевидец се подписвам под следното:
- чорбарите не бяха повече от нас. Наближаваха ни по бройка, но не бяха повече
- на "хореографията" - майната им. Подкрепа се прави с викане и пеене, най - вече - не със станиоли
- свинете НЕ ни надвикаха. Обаче МОЖЕХА, ако бяха се задържали на това отпреди началото на мача и първите 10 - 20 минути. Но както правилно отбеляза един колега, те само се издъниха и млъкнаха като путки в качеството си ненълноценни унтерменши
Всичко това идва да покаже едно - изложихме се като публика. За мен е срам не да ни надвикат и превишат по бройка (това е невъзможно) - позорно е дори да ДОБЛИЖАТ подобна възможност, а то така и стана...и то ДОСТА я доближиха. И се надявам това да отприщи един катарзис у левскарите, да спрат да се влияят от гнусните писания за уговорени мачове, за това как със сигурност ще се леят реки от кръв и как мача се бил обезмислил, та по - добре човек да гледа "Хъл" или "Сток Сити". Да спрат с бойкота към собствения си отбор - защото Кокала и Борат, такива или онакива няма да се махнат защото, видите ли от принципнст сме оставили стадиона празен. Да си припомним, че нашата мисия в страната е да бием, унижаваме и мачкаме до съсипване и разпад този зловреден четирибуквен отпадък от комунизма, така че да дойде време децата ни да знаят само от нашите приказки имало ли е някога цС*ка. И като така да вземем да се опомним и напролет да сме едно 30 000 на стадиона, който да се тресе изоснови от маощната ни подкрепа. Стигнахме дъното и много се надявам да сме го осъзнали, за да дръпнем отново нагоре.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 10:04 am 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Morning Glory написа:
hidden767 написа:
Аз помня и друго, след 2:2 на кочината преди 7 години друго сърбе от техните каза "А вижте тяхната публика, най-силно викаха при 2:0 за нас"...


Има и един пример от няколко месеца по-късно, когато, с уговорка или без, ни дръннаха 3:0. Дърпайте второто полувреме от това прасе :arrow: http://iignev.data.bg/ и слушайте какво прави сектор Б при вече отчайващия (за някои) резултат.

При мене нема звук :roll:

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
Анарион е прав - трябва на следващото дерби да се мобилизираме независимо от състоянието на отбора ни - точно дербито не е най-уместният момент за бойкот. Лично аз ще гледам да доведа поне още 2-3 \"викачи\" със себе си и да ги навия да дадат вси`ко от себе си - ако всеки от нас постъпи така и се мобилизираме мисля че няма да се повтори половението от онзи ден.

А колкото до второто полувреме на 3-0, което МГ даде за пример - е като си го изтеглих и си припомних мача наистина прави приятно впечатление че и при 0-3 се чувахме повече от свините...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 11:50 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 29, 2008 12:25 pm
Мнения: 1828
Местоположение: София
Anarion написа:
Значи като очевидец се подписвам под следното:
- чорбарите не бяха повече от нас. Наближаваха ни по бройка, но не бяха повече
- на "хореографията" - майната им. Подкрепа се прави с викане и пеене, най - вече - не със станиоли
- свинете НЕ ни надвикаха. Обаче МОЖЕХА, ако бяха се задържали на това отпреди началото на мача и първите 10 - 20 минути. Но както правилно отбеляза един колега, те само се издъниха и млъкнаха като путки в качеството си ненълноценни унтерменши
Всичко това идва да покаже едно - изложихме се като публика. За мен е срам не да ни надвикат и превишат по бройка (това е невъзможно) - позорно е дори да ДОБЛИЖАТ подобна възможност, а то така и стана...и то ДОСТА я доближиха. И се надявам това да отприщи един катарзис у левскарите, да спрат да се влияят от гнусните писания за уговорени мачове, за това как със сигурност ще се леят реки от кръв и как мача се бил обезмислил, та по - добре човек да гледа "Хъл" или "Сток Сити". Да спрат с бойкота към собствения си отбор - защото Кокала и Борат, такива или онакива няма да се махнат защото, видите ли от принципнст сме оставили стадиона празен. Да си припомним, че нашата мисия в страната е да бием, унижаваме и мачкаме до съсипване и разпад този зловреден четирибуквен отпадък от комунизма, така че да дойде време децата ни да знаят само от нашите приказки имало ли е някога цС*ка. И като така да вземем да се опомним и напролет да сме едно 30 000 на стадиона, който да се тресе изоснови от маощната ни подкрепа. Стигнахме дъното и много се надявам да сме го осъзнали, за да дръпнем отново нагоре.


:smt006 :smt006 :smt006

_________________
Не е важно да влагаш чувства,важно е да чувстваш влага.....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 4:36 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 6:40 pm
Мнения: 16
Местоположение: София
Anarion написа:
Значи като очевидец се подписвам под следното:
- чорбарите не бяха повече от нас. Наближаваха ни по бройка, но не бяха повече
- на "хореографията" - майната им. Подкрепа се прави с викане и пеене, най - вече - не със станиоли
- свинете НЕ ни надвикаха. Обаче МОЖЕХА, ако бяха се задържали на това отпреди началото на мача и първите 10 - 20 минути. Но както правилно отбеляза един колега, те само се издъниха и млъкнаха като путки в качеството си ненълноценни унтерменши
Всичко това идва да покаже едно - изложихме се като публика. За мен е срам не да ни надвикат и превишат по бройка (това е невъзможно) - позорно е дори да ДОБЛИЖАТ подобна възможност, а то така и стана...и то ДОСТА я доближиха. И се надявам това да отприщи един катарзис у левскарите, да спрат да се влияят от гнусните писания за уговорени мачове, за това как със сигурност ще се леят реки от кръв и как мача се бил обезмислил, та по - добре човек да гледа "Хъл" или "Сток Сити". Да спрат с бойкота към собствения си отбор - защото Кокала и Борат, такива или онакива няма да се махнат защото, видите ли от принципнст сме оставили стадиона празен. Да си припомним, че нашата мисия в страната е да бием, унижаваме и мачкаме до съсипване и разпад този зловреден четирибуквен отпадък от комунизма, така че да дойде време децата ни да знаят само от нашите приказки имало ли е някога цС*ка. И като така да вземем да се опомним и напролет да сме едно 30 000 на стадиона, който да се тресе изоснови от маощната ни подкрепа. Стигнахме дъното и много се надявам да сме го осъзнали, за да дръпнем отново нагоре.


Честно казано не виждам никаква полза от такива мнения. Свинете за съжаление бяха и повече и ни надвикаха, неща които са безпрецедентни. Човекът който беше с мегафона очевидно не умее да надъхва сектора. Редно е да бъде сменен и най-накрая някой да застане отдолу като подава тон за да го виждат всички и някои хора да престанат да се крият като мишлета и да цъкат семчици между редовете ! Да погледнем истината в очите,а не да заравяме глави в пясъка-само така ще вървим напред.

_________________
ФУТБОЛЪТ НЕ Е ПРОСТО ИГРА !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 4:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 12:16 am
Мнения: 264
Местоположение: в края на селото
BlueBlood написа:
Anarion написа:
Значи като очевидец се подписвам под следното:
- чорбарите не бяха повече от нас. Наближаваха ни по бройка, но не бяха повече
- на "хореографията" - майната им. Подкрепа се прави с викане и пеене, най - вече - не със станиоли
- свинете НЕ ни надвикаха. Обаче МОЖЕХА, ако бяха се задържали на това отпреди началото на мача и първите 10 - 20 минути. Но както правилно отбеляза един колега, те само се издъниха и млъкнаха като путки в качеството си ненълноценни унтерменши
Всичко това идва да покаже едно - изложихме се като публика. За мен е срам не да ни надвикат и превишат по бройка (това е невъзможно) - позорно е дори да ДОБЛИЖАТ подобна възможност, а то така и стана...и то ДОСТА я доближиха. И се надявам това да отприщи един катарзис у левскарите, да спрат да се влияят от гнусните писания за уговорени мачове, за това как със сигурност ще се леят реки от кръв и как мача се бил обезмислил, та по - добре човек да гледа "Хъл" или "Сток Сити". Да спрат с бойкота към собствения си отбор - защото Кокала и Борат, такива или онакива няма да се махнат защото, видите ли от принципнст сме оставили стадиона празен. Да си припомним, че нашата мисия в страната е да бием, унижаваме и мачкаме до съсипване и разпад този зловреден четирибуквен отпадък от комунизма, така че да дойде време децата ни да знаят само от нашите приказки имало ли е някога цС*ка. И като така да вземем да се опомним и напролет да сме едно 30 000 на стадиона, който да се тресе изоснови от маощната ни подкрепа. Стигнахме дъното и много се надявам да сме го осъзнали, за да дръпнем отново нагоре.


Честно казано не виждам никаква полза от такива мнения. Свинете за съжаление бяха и повече и ни надвикаха, неща които са безпрецедентни. Човекът който беше с мегафона очевидно не умее да надъхва сектора. Редно е да бъде сменен и най-накрая някой да застане отдолу като подава тон за да го виждат всички и някои хора да престанат да се крият като мишлета и да цъкат семчици между редовете ! Да погледнем истината в очите,а не да заравяме глави в пясъка-само така ще вървим напред.

Всеки с мнението си. Който иска вижда как стоят нещата, който не - " заравя глава.. "
Какви са твоите конструктивни идеи за промяна и как ще ги приложиш :smt006


Последна промяна ЧЕСТвСИНЬО на Вто Ное 04, 2008 5:29 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 4:51 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Аз също мисля, че свинете бяха повече и се чуваха повече. Има огромен отлив на синя публика. Само преди 2 години имаше 10 000 на мач с Черноморец Бургас София, сега имаше толкова на дербито. От моите приятели, с които ходя на мачове повече от десет години, почти никой не дойде на мача с чорбата - и това са хора, ходили на стотици мачове и обикаляли страната с отбора.
Виновен за това е Батков и путките на терена, а не тези които пропускат да отидат на стадиона.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 5:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
А това тяхното със станьолите и плаката по средата не ви ли се струва малко копи/пейст от нашето преди година?

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 5:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 12:16 am
Мнения: 264
Местоположение: в края на селото
Чорбарите да се е*ат в гъзО с техните станиоли :arrow: дебилна работа


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 5:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Аз виждам нещата така - дали ще иде някой на мач или не, не зависи от Батков, Кокала, играчите или резултатите на отбора. Поне що касае мача с кочината.
За мен нещата са простички - обичам "Левски", мразя чорбата. И като така съм на стадиона да викам за нашите и да се гавря с ония. Може да е до темперамент или нещо друго, но ако пропусна мача и трябва да го гледам примерно по телевизията откачам. И ми е сто пъти по - добре да съм на самия мач, на трибуните.
Не ща да давам акъл никому, просто така усещам нещата и затова така и постъпвам. Мога да разбера всеки с различно от моето мнение. Но ми се струва, че в решителен момент един левскар е длъжен да бъде на стадиона ЗА СВОИТЕ и СРЕЩУ онези. А като дойдат мегадербитата с "Беласица" и Симитли, с чиста съвест бих пропуснал някое от тях - особено ако нещата в клуба не ми харесват особено (както, впрочем си е). Но за сблъсъка с чорбарите съм на стадиона. Може да е всичко, но няма да оставя ТОЗИ мач на додуците, минетите, луканките и останалите малоумници със станиолената хореография.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 5:57 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Abe goliama chast ot taka narechenite hard fenove spreha da hodiat zaradi velikia nov red koito eba maikata na publikata ni-trudno se prejiviava da maash po provinicii 10tina godini i nekuv 18godishen bezsmislenik da ti dava naklon na huia. I tezi fenove nema da se vurnat dokato sektor B e sergia. Shtom se stigna dotam kreteni kato nas deto sme hodili na ebati selskite machove da si trugvame na poluvremeto znachi neshtata v sektora sa totalno oburkani.

Normanite fenove kaito pulneha A i V spreha da hodiat zaradi batkov,bezdranite ni igrachi i tupite jurnalisticheski pisania che edva li ne Levski-c**a e beirut prez 80te :idea:

Zamislete se che nie nemame edin igrach zaradi koito si struva da otidesh na stadiona osven ako ne si prazna glava. Uvajenia kum rabeh,ama nikoi ne otiva na stadiona zaradi zashtitnik.

Kato vidish gadnite donosnicheski mutri v rukovodstvoto, mishki kato kokala,nagleci kato georgi hristov, dori macha Queen of the south-doncaster e po-dobur variant :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 6:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Anarion написа:
Аз виждам нещата така - дали ще иде някой на мач или не, не зависи от Батков, Кокала, играчите или резултатите на отбора. Поне що касае мача с кочината.
За мен нещата са простички - обичам "Левски", мразя чорбата. И като така съм на стадиона да викам за нашите и да се гавря с ония. Може да е до темперамент или нещо друго, но ако пропусна мача и трябва да го гледам примерно по телевизията откачам. И ми е сто пъти по - добре да съм на самия мач, на трибуните.
Не ща да давам акъл никому, просто така усещам нещата и затова така и постъпвам. Мога да разбера всеки с различно от моето мнение. Но ми се струва, че в решителен момент един левскар е длъжен да бъде на стадиона ЗА СВОИТЕ и СРЕЩУ онези. А като дойдат мегадербитата с "Беласица" и Симитли, с чиста съвест бих пропуснал някое от тях - особено ако нещата в клуба не ми харесват особено (както, впрочем си е). Но за сблъсъка с чорбарите съм на стадиона. Може да е всичко, но няма да оставя ТОЗИ мач на додуците, минетите, луканките и останалите малоумници със станиолената хореография.


Допускаш грешка, като смяташ, че ТОЗИ Левски от А група има много фенове. Този Левски има некъде 200 фена горе-долу. Има един друг Левски, който все още има стотици хиляди луди фенове, но той отдавна не е играл мачове, доста години вече се насъбраха. И за това и неговите фенове си седят у дома, това е тъжната истина. Просто този Левски в А група не е истинския Левски, не е синята идея това. Левски , който не желае да победи и унижи чорбата не истинския Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
ако си истински ЛЕВСКАР нищо не може да те спре да ходиш на мачове,така че стига оправдания....стюарди,батков,кокала-дрън ,дрън-на стадиона си заради клуба с името свещено-на човек свещен.....
как па мен не ме пипна стюард през всичките тези мачове,как пък батков не ме спря да ходя на мачове,как пък кокала и вили също не ми повлияха..защо и никой не ми повлия да викам гонзо-курво.......обяснението е едно там съм за да се побъркам от викане и да подкрепям играчите в добро и лошо...... докато имам психиката на победител ще съм там за да накарам и играчите ни да я имат.....някои хора явно лесно се предават и това е лошото в случая

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 7:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Boyo написа:
Има един друг Левски, който все още има стотици хиляди луди фенове, но той отдавна не е играл мачове, доста години вече се насъбраха. И за това и неговите фенове си седят у дома, това е тъжната истина. Просто този Левски в А група не е истинския Левски, не е синята идея това. Левски , който не желае да победи и унижи чорбата не истинския Левски.


Ако наистина ги има тези хора и им пука за техния Левски, можеше да се появят на стадиона и да опитат да променят нещо. Дори и само да са там и да си седят на задника, ще се обръща много по-голямо внимание на мнението и желанията на 10 000 човека, отколкото на 1000.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 7:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Аз продължавам да се чудя на някои хора, които смятат, че с неходене нещо ще се промени :roll:

На стадиона в добро и в лошо! :!:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 7:29 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
acrimonious написа:
Аз продължавам да се чудя на някои хора, които смятат, че с неходене нещо ще се промени :roll:

На стадиона в добро и в лошо! :!:


:!: :!: :!:

За жалост малко хора осъзнават колко голямо влияние всъщност има всеки един отделен фен...

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1198 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com