forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:50 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1198 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 1:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6444
Местоположение: Х Х Х
На Сърмов е 100% :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 1:38 pm 
Изображение


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 1:39 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 07, 2005 4:37 pm
Мнения: 411
Местоположение: София/Elk Grove, Il
Loathing написа:
Изображение


Пич мерси :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 1:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
МагазинерО написа:
Абе нема цитати, свали си мача от линка на Крайтън, и сам си прави повторенията и паузите :!: Удара е на Сърмов :!:

:mrgreen: Рашко е

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 1:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Рашко е :smt003 Сърмов да се избели с хума, че са като сиамци :boisw

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 2:01 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 27, 2008 1:27 pm
Мнения: 440
Рашко е, тогава тамън се възмущавах, че може да стреля от далече, ама не го прави :lol: И викам "Ебааати шута" ... после всичко беше еуфория

_________________
ГОНЗО ЗНАЕ КОЛКО МАЧА КУПИХТЕ МИНАЛОТО ЛЯТО.
ШЕ ВИ СЕРЕ ТОЙ ВЪВ ПУТКИТЕ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 2:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Ама Рашко ква физиономия е направил в стил: "Е са наврЕх топката на конгоанската мамуна у гъзО" :mrgreen:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 2:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
забележете че шута е с една крачка засилка, без много кумене и с коварна парабола. в европа такива удари има по няколко на мач, но у нас са уникална рядкост. именно и за това цялата защита на прасетата барем с беконоВ беше неподготвена. колкото повече подобни удари (и играчи, които да ги могат), токлова по-добре за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 3:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
knave написа:
забележете че шута е с една крачка засилка, без много кумене и с коварна парабола. в европа такива удари има по няколко на мач, но у нас са уникална рядкост. именно и за това цялата защита на прасетата барем с беконоВ беше неподготвена. колкото повече подобни удари (и играчи, които да ги могат), токлова по-добре за нас!

Така е... Затова нерядко ни дупят в евротурнирите с такива голове. Просто в България много рядко се стреля от далеч и защитите нямат подготовка. Веднага се сещам за головете на Ливърпул на Анфилд срещу нас преди 4 години, тези на Блекбърн и Хамбургер срещу цеца, на Жилина и т.н.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
С такива голове трябва да си взимаме всяко едно гостуване на село :smt006 В Сливен за малко да стане на няколко пъти. Все някога трябва да влезе един подобен удар

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 4:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Моето мнение:За мача-средно ниво,не по-лошо от предходните няколко.Можехме да биеме,можехме и да паднеме.Като цяло играхме по-добре от чорбата,но те имаха повече чисти положения.За Левски-очаквах да се представиме много по-лошо с оглед отсъствието на Рабех и присъствието на Миро Иванов и Веско Минев едновременно.За щастие не се получи/Веско даже игра доста добре/.Нещо повече,показахме в известна степен положителното в играта ни от мача със Сливен.Ако Рабех играеше всички щяха да са по-спокойни и играта и самочувствието ни щяха да са на далеч по-добро ниво.Това следва да се види още в мача с Черноморец и след това.Като цяло мисля,че се тръгва нанякъде,което е по добре от нищо.За дузпата-фактически дузпа нямаше,Лазаров е по хитър и опитен от Живко и го прецака като си закачи нарочно крака в неговия и леко го издърпа към себе си.Така на снимката изглежда че Живко спъва,а всъщност е обратното и нарушението беше на Електричката.Не виня обаче съдията, а Живко,щото трябва да ги знае тия хитрини,не му е за първи път.От друга страна добре,че ни поведоха в този момент,щото ако беше по- късно,можеше да няма време да го върнеме гола.В смисъл чорбата са "щастливи овчарчета" и можеше в последните минути да им дадат дузпа/същата/.За Бистрон-игра великолепно,беше истински стълб.За публиката на Левски-жалко,но явно кризата в която изпаднахме се е отразила и се отразява на всички.Гледано по ТВ изглеждаше все едно Левски е гост в мача.Аз не си спомням някога чорбата да са били повече и да са викали повече от нас,както изглеждаше в този мач.Явно трябва да си вземем поука и да заровим томахавките в името на Левски.В заключение-смятам,че най-важното е да се обедини публиката и да се подкрепя отбора максимално,за да се тръгне нагоре и вземе титлата още тая година.После могат да се сменят играчи,треньори,президенти...Само Левски.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 4:51 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 6977
Дам не съм вярвал че ще го кажа но Бистрон игра добре в мача със свинете :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 5:25 pm 
Бистрон ги счупи от шпагати. :smt007
Иначе премислих относно публиката и установих ,че е по зле даже от първото впечатление.
Трябва промяна в сектора ,че сме тръгнали стремглаво надолу. :?


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 5:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Loathing написа:
Бистрон ги счупи от шпагати. :smt007
Иначе премислих относно публиката и установих ,че е по зле даже от първото впечатление.
Трябва промяна в сектора ,че сме тръгнали стремглаво надолу. :?


:?
мислех днес да го гледам, но явно ще си го спестя. Ще си запазя живия спомен от гола и лудницата


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
За пореден път смятам, че в момента Тиберканин е в най-добра форма от нападателите и трябва да започва като таран в центъра въпреки ниския му ръст. Има страхотен удар, пласиране, борбен и с голмайсторски нюх.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 5:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 9:30 pm
Мнения: 618
Местоположение: Стокхолм, Суидън
BraToC! написа:
Дам не съм вярвал че ще го кажа но Бистрон игра добре в мача със свинете :wink:


наистина бистрон беше на ниво :smt023 иначе евала на рашко! и аз си мислех че беше сърмата :roll:

_________________
"I put a dollar in a change machine. Nothing changed."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 5:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
LsFc88 написа:
BraToC! написа:
Дам не съм вярвал че ще го кажа но Бистрон игра добре в мача със свинете :wink:


наистина бистрон беше на ниво :smt023 иначе евала на рашко! и аз си мислех че беше сърмата :roll:

Коментаторът не беше в час. Няколко пъти дадоха повторение на тупалката, където се виждаше номер 6, а коментатора: "Сърмов, Сърмов"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 5:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Очаквайте нечовешки и уникални кадри до утре може би, от майстора на дигиталната обработка Kryten :!:

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 6:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
МАЧ НЕ ВИДЯХ , ИНАЧЕ СЪМ ДОСТА ОБИДЕН НА ЧАСТ ОТ НАШИЯ СЕКТОР.....
10 ЛВ.-БИЛЕТИТЕ ЗА СЕКТОР Б

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 7:28 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
Позволявам си и тук да напиша мнението, дето съм го писал във ВИДЕО И СНИМКИ

Тия прасюгите много са си повервали бе. Че ни надвикаха, ок. Но това е нормално, 2 години отборът ни е слаб, нормално е сектора да не е блестящ. ОБАААААЧЕ. Първо - тия много хляб имат да изядат докато барнат като наща хореография предното дерби на национала. Са да ме извиняват, ама тва фолио втръсва ебати, смешно е. Второ- тия само могат да си мечтаят за факли като нашите в събота, ФАКТ! трето - винаги, ВИНАГИ сме имали много по-яки транспаранти от тях, на това дерби беше отново така. А те милите, 60 години сме ги шибали и са били гости на техния си стадион, сега един път ни надпяха и нема млъкнат. Червените журлалистчета се празнят от кеф...ЖАЛКИ СА. Загубихме на трибуните но с малко. предстои промяна в Сектора ни, ония да го лапат ! а вие се стегнете малко

и дайте клипа от спортал в тубата
ония сега 3 години ше го помнат това дерби
ама аз помна едно друго, на армията 2:0 - 2:2...тогава Мичо Враниеш след мача каза - Как няма да ни изравнят. Ние водиме с 2:0, нашите фенове мълчаха през целия мач, ония не спряха да пеят. АЙДЕ ЯЖТЕ МИ КУРА СВИНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, бийте си чекии на ВЕЛИКАТА победа на трибуните ахахаххаа. с това си поведение само доказват колко са комплексирани от нас като публика :smt006

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 8:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Loathing написа:
Бистрон ги счупи от шпагати. :smt007
Иначе премислих относно публиката и установих ,че е по зле даже от първото впечатление.
Трябва промяна в сектора ,че сме тръгнали стремглаво надолу. :?

Бистрон крепеше и Веско Минев за кгото позицията централен защитник и играта в тандем в чеха бяха съвсем ново преживяване. Веско и той се справи криво-ляво предвид необичайния пост на който игра.

По принцип си мисля, че от зимата като централни защитници трябва да се обиграват Мартин Димов и Бензукан (ако проходят и двамата) с резерви Боби Илиев, Генев, Матераци и Тодор Стоев. Мястото на Бистрон е сред дефанзивните халфове. Той играе с левия крак и прилично изнася топката. По рози начин лошите му спирания няма да имат фатален ефект.

Мисля, че ако тези неща се сбъднат ще можем да компенсираме за евентуалното напускане (според БГ медии) на Рабе.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
МагазинерО написа:
Рашко е :smt003 Сърмов да се избели с хума, че са като сиамци :boisw



От трибуните ми се стори първо, че е Балтанов :mrgreen: :lol: :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 8:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 05, 2008 11:36 pm
Мнения: 14
Яд ме е,че не можах да дойда на дербито аз съм от друг град и имах ангажименти последното дерби на което бях беше миналата година 2 ри декември,когато те ни биха,но пък нашата агитка за мен беше с много по-добра хореография те с някви смешни огледала или квото беше там :D яд ме е,че на домакински мач за ни надвикали направо не ми се говори :cry: .Тези,които са отишли са били истински фенове,които са до последно с Левски.Аз наистина нямах възможноста да присъствам.Но все пак това са истиснките фенове въпреки провалите в Европа пак са с Левскии ето това,а не тези,които са с Левски само за победа.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
аз сега като гледам в спортал най-доброто от двете публики съм на друго мнение,.....докато пеят и дават прасетата се чуваме ние а в нашия клип само ние пеем ...но все пак много от нашите не пяха и това много дразни...

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 9:48 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 29, 2008 12:25 pm
Мнения: 1828
Местоположение: София
туристите не пеят, щото идват само на тези мачове и на евротурнирите и не знаят песните

_________________
Не е важно да влагаш чувства,важно е да чувстваш влага.....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 9:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:06 pm
Мнения: 373
Местоположение: ДРУЖБА Е СИНЯ!
West Front,твойте трансперанти кои бяха?
Преди мача всичко беше ок.Уредбата работеше,барабана също.......дойде мача.....какво стана?Защо така?Свинете се бяха подготвили много по-добре от нас..

_________________
Нека се бият момчетата,важното е че не пушат цигари!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
WEST FRONT написа:
аз сега като гледам в спортал най-доброто от двете публики съм на друго мнение,.....докато пеят и дават прасетата се чуваме ние а в нашия клип само ние пеем ...но все пак много от нашите не пяха и това много дразни...

Имаше хора около нас, които дори след гола не си изкараха ръцете от джобовете да пеят със Сектора...иначе шалчето на врата, шапката с козирката и кой е като него. Знам, че винаги има такива, но в такъв момент да си останеш като статуя или си прасе или ...не знам.

steisi1914 написа:
туристите не пеят, щото идват само на тези мачове и на евротурнирите и не знаят песните

Е не може да се съди по това колко пеят дали са ходили по-мачове. Аз знаех почти всички песни и скандирания преди да ида на първия си мач :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 10:07 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 29, 2008 12:25 pm
Мнения: 1828
Местоположение: София
bullhead написа:
Имаше хора около нас, които дори след гола не си изкараха ръцете от джобовете да пеят със Сектора...иначе шалчето на врата, шапката с козирката и кой е като него. Знам, че винаги има такива, но в такъв момент да си останеш като статуя или си прасе или ...не знам.


Е не може да се съди по това колко пеят дали са ходили по-мачове. Аз знаех почти всички песни и скандирания преди да ида на първия си мач :)


с първото си изречение образно обясни какво имах предвид под туристи
може да не са им се давали 10лв за А сектор просто :smt006

_________________
Не е важно да влагаш чувства,важно е да чувстваш влага.....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
bullhead написа:
Аз знаех почти всички песни и скандирания преди да ида на първия си мач :)


:!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
С този пропуск на адаша Тодоров, стил ала Дими-Бърбатов, няма начин да не станем шампиони. Яко дежа-вю от 2000г. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1198 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com