forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:11 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1198 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 7:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 12:16 am
Мнения: 264
Местоположение: в края на селото
Boyo написа:
Допускаш грешка, като смяташ, че ТОЗИ Левски от А група има много фенове. Този Левски има некъде 200 фена горе-долу. Има един друг Левски, който все още има стотици хиляди луди фенове, но той отдавна не е играл мачове, доста години вече се насъбраха. И за това и неговите фенове си седят у дома, това е тъжната истина. Просто този Левски в А група не е истинския Левски, не е синята идея това. Левски , който не желае да победи и унижи чорбата не истинския Левски.

Добре де Бойо, не мога да ви разбера - истинския, лъжовния, измисления, реалния.
ЛЕВСКИ е ЕДИН :idea:
Това, че не изглежда така както мнозина биха искали, означава ли веднага, че трябва да вдигнем ръце от него, да се "разсърдим",
да кажем "това не моят ЛЕВСКИ" и да обърнем гръб. Като не ни харесва какво правим, за да не е така? Продължавахме ли да зявяваме коя е нашата емблема, нашето име.. нашата ценностна система?
Какво правим като не одобряваме ръководстовто? Регистираме друг "Левски" ли? Като Голди и Кучето едно време..
Какво правим за да са нещата в Сектора по атрактивни, стоим си у дома ли?
Причината за да не са тези хора на стадиона, не е защото "това не бил техния ЛЕВСКИ"..
причнита е, че просто не им се ходи..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 7:39 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 12:16 am
Мнения: 264
Местоположение: в края на селото
И още нещо - България да не същата каквото е била преди 100 години?
Какво да кажа - това не е моята България, не ми харесва, няма идеали, няма национален дух..ще си стоя или ще избягам, ще стана арменец или..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 7:48 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:06 pm
Мнения: 373
Местоположение: ДРУЖБА Е СИНЯ!
acrimonious написа:
Аз продължавам да се чудя на някои хора, които смятат, че с неходене нещо ще се промени :roll:

На стадиона в добро и в лошо! :!:

Наистина,много са ми чудни тези хора,просто не мога да го проумея....това,че сме загубили един мач нищо не значи,то най-добрите отбори губят,пък какво остава за нас..
Баща ми е същия,казва никога повече няма да им стъпа на тия смешници,но идва следващия мач и отново е там..

_________________
Нека се бият момчетата,важното е че не пушат цигари!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 8:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
до последно зад отбора и винаги с гордо вдигнати глави...
ЛЕВСКИ-ТОВА Е НАШИЯ ЖИВОТ

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 8:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Не ми се чете цялата тема и не знам изобщо какво сте писали.Аз искам само да благодаря на хората "отишли на кино", заради които бяхме по-малко от свинете на ДЕРБИТО В СОФИЯ :smt030 Благодаря :smt038


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 8:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
абе по-малко не сме били със сигурност.....стига ги надъхвахте свинете все пак има и некоя грамотна свиня /не е сигурно / дето чете по форумите

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 8:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 715
aquadark написа:
acrimonious написа:
Аз продължавам да се чудя на някои хора, които смятат, че с неходене нещо ще се промени :roll:

На стадиона в добро и в лошо! :!:


:!: :!: :!:

За жалост малко хора осъзнават колко голямо влияние всъщност има всеки един отделен фен...

Да де ама не сме и мазохисти. То резилите не са от 1 или 2 мача а продължават вече 2 години и няма изгледи да свършат. А това, че можеме да повлияеме на отбора не го вярвам - като напълнихме стадиона с Бате и Жилина нещо промени ли се?

_________________
Азов - сила, Путіну - могила!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 9:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 27, 2008 9:43 pm
Мнения: 823
Само да вметна.Когато бях на възраста на повечето пишещи тук чаках 7 години да видя отстранен отбор в ЕТ.1 година въобще и не участвахме.Почти 2 години нямахме победа срещу свинете,та и 0:5 преживях.Който му идва отвътре нищо не може да го спре.Победа и пак победа не е наше верую и надявам се никога да не е.Макар че напоследък завладява доста наши съмишленици.Всеки прави сам своя избор.А избора казва доста неща за него като личност.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 9:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 12:16 am
Мнения: 264
Местоположение: в края на селото
Знам, че времената са различни. Хората имат друго мислене.
Но нима когато отборът ни насилствено е бил преименуван на "Динамо", "Витоша" привържениците са си казвали
"това не е нашият ЛЕВСКИ" ? Напротив били са на стадиона и са скандирали само и единствено "ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ!"
Или тогава просто не е нямало какво да друго да се прави, за разлика от сега когато в "хола" ни играят Манчестър и Челси.. :smt006
И да не са били чорбарите повече от нас, ясно си пролича, че в този момент бяха по-единни, по-сплотени и организирани. Поне според мен. Ще се радвам да ме опровергаете..
И не ги възвеличавам, станиолените смешници са си смешници и такива ще си останат.
Въпроса е какво правим ние, за да можем с право да се наричаме ЛЕВСКАРИ..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Не знам дали много от вас ще ме разберат. Идвам в София от място, от което рядко можех да идвам до София и да си гледам любимия отбор. Сега мен ми доставя достатъчно удоволствие, че съм на стадиона, че си оставям гласа там, че си подкрепям отбора. затова дори след Жилина чаках с нетърпение дори мача на дубъла с Мездра! Защото това е Левски! Няма твой, мой, техен, наш! Неска бъзиках един чорбар за дублите и той вика: кво ме е*е дубъла.... Левски си е Левски, ако ще и за народна топка да става въпрос... А когато противник е чорбата, на Нинтендо да играеш, пак чорбата трябва да бъде смазана!!

П.С. Впрочем вече ще има мачове с чорбата и на хокей! :mrgreen: Така че и там яко бий чорбата по главата!! :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
acrimonious написа:
Аз продължавам да се чудя на някои хора, които смятат, че с неходене нещо ще се промени :roll:



Мисля че това изречение изчерпва и моето мнение. Папагалите им ебаха майката - 2 пъти в "Б" група и надживяха и това без да спират да ходят и да саботират Митьо Селския и накрая победиха...

А сега като четох мнението на alexbod се замислих и за друго нещо...може би НАИСТИНА този Европробив от 2006 година е разглезил адски много хора. Някак си много лесно доста хора навикнаха да мачкаме с по 8-10 гола в БГ и да правим добри игри в Европа и сега когато отбора пак е в затруднение както безброй пъти в историята си - "ми нема да им ходим на тия"

Като се замисля едно време от какви отбори сме падали и колко сме седяли без титла.......и пак си ходехме на всеки мач........заради религията........синята религия в кръвта ни!

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Баща ми (който определено не е запален и никога като малък не ме е водил на стадиона, аз си тръгнах сам като попораснах вече, защото така си усетих нещата) общо взето не ходи на стадиона и когато го питам защо отговора обикновено е "кво да ходя, като не играят". И тия около мене като гледам са на същото мнение - хората не ходят по мачовете, защото няма какво да видят. Вярата в синята идея и прочее - това са хубави неща (макар понякога да се преминава в пълен идиотизъм), но са за определена група хора - те си стават и и лягат с "Левски" - това си е съвсем друго нещо, не може да искате всички да са така. Обикновените зрители ще започнат да идват на стадиона тогава, когато има защо да са там. И само за пример погледнете мачовете с Литекс - обикновено имат доста добра посещаемост. Ако всеки мач е на подобно ниво и с подобен заряд зрителите ще се върнат на стадиона - но това става с работа от много институции. С мачове като този с Беласица или с разни други отбори, където "нашите" играят 15 минути, всичко се решава и през останалота време се мъчат с топката тия долу на терена а ти умираш от скука горе - няма да стане.

Знам, че много хора ще ме нападнат сега за това мнение, но така мисля.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 11:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
Абе то и аз след всяка идънка си казвам ''Повече нема да им стъпя '' , ''За последно идвам да ги гледам '' ,ама нещо ми става и пак отивам на стадиона и подкрепям до последно ,предполагам ,че и с вас е така :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Ное 04, 2008 11:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
acrimonious написа:
Аз продължавам да се чудя на някои хора, които смятат, че с неходене нещо ще се промени :roll:

На стадиона в добро и в лошо! :!:

А другите, които ходим какво променихме? Батков още си пере парите, наемниците още само разнасят свещената синя фланелка.

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 12:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 24, 2008 8:30 pm
Мнения: 406
alexbod написа:
Само да вметна.Когато бях на възраста на повечето пишещи тук чаках 7 години да видя отстранен отбор в ЕТ.1 година въобще и не участвахме.Почти 2 години нямахме победа срещу свинете,та и 0:5 преживях.Който му идва отвътре нищо не може да го спре.Победа и пак победа не е наше верую и надявам се никога да не е.Макар че напоследък завладява доста наши съмишленици.Всеки прави сам своя избор.А избора казва доста неща за него като личност.

много си прав приятелю.....ТОВА ЛИ Е СИНЧЕТО на снимката????????

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
alexbod написа:
Само да вметна.Когато бях на възраста на повечето пишещи тук чаках 7 години да видя отстранен отбор в ЕТ.1 година въобще и не участвахме.Почти 2 години нямахме победа срещу свинете,та и 0:5 преживях.Който му идва отвътре нищо не може да го спре.Победа и пак победа не е наше верую и надявам се никога да не е.Макар че напоследък завладява доста наши съмишленици.Всеки прави сам своя избор.А избора казва доста неща за него като личност.

Много си прав. Аз си спомням, че през 90-те имахме един период, в който всяка година отпадахме от турнирите от отбори, час от които дори по-слаби от БАТЕ, да речем. Олимпия, Аалст, пак Олимпия, Слован... Но отбора се радваше на силна подкрепа и по стадионите се стичаха хиляди.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 1:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
alexbod написа:
Само да вметна.Когато бях на възраста на повечето пишещи тук чаках 7 години да видя отстранен отбор в ЕТ.1 година въобще и не участвахме.Почти 2 години нямахме победа срещу свинете,та и 0:5 преживях.Който му идва отвътре нищо не може да го спре.Победа и пак победа не е наше верую и надявам се никога да не е.Макар че напоследък завладява доста наши съмишленици.Всеки прави сам своя избор.А избора казва доста неща за него като личност.


разликата е, че тогава Левски не изневери на ценностите си. Не влизаше в уговорки, играеше красив нападателен футбол, беше опозиция и то не само във футбола , беше отбора на народа. Защото и като паднахме 0:5 играчите ни излязоха с желанието да размажат свинете. Не се получи, но всички оцениха желанието и всички просто чакаха следващия мач, да им го върнем. В събота ми беше все тая дали ще бием или не, след като виждам как на играчите (освен петков, жиката и гонзо) им е все тая, как на мен да ми пука и защо? За тея 9 години от идването на Грашнов насам Левски плю на цялата си история и на всичките си ценности. Лижем гъзове на комунисти, сродихме се с мутренски отбори, забравихме какво е това нападатален футбол, няма никакъв дух, школата не създава нищо. И не правете грешката да мислите, че хората не идват от една година или от две. Отливът почна края на 90те и не е спирал оттогава, въпреки успехите.

Чест-в-синьо - когато Левски е преименуван на Динамо и Витоша нищо не се е променило освен името, за това и на никой не му е пукало


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 12:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Hypnotic написа:
acrimonious написа:
Аз продължавам да се чудя на някои хора, които смятат, че с неходене нещо ще се промени :roll:

На стадиона в добро и в лошо! :!:

А другите, които ходим какво променихме? Батков още си пере парите, наемниците още само разнасят свещената синя фланелка.


Нищо не променихме, но това не е поради друга причина, а че сме разделени на фенклубове, всеки от които с различно мнение, националният ни фенклуб, който би трябвало да ни обединява е пълен ташак... Нормално е без единна позиция да не можем да окажем и някакъв натиск.

Що се отнася до европробивите- наистина много ни разглезиха. Очаквах, че именно те ще запалят много млади фенове по синята идея.. а то какво се получи- угасиха я у някои стари.. :roll:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 12:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
който обича Левски е на стадиона ! това е !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 12:59 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 9:36 pm
Мнения: 126
Проблемът, както някой по-горе е споменал, е в това, че не сме единни като фенове. Ако се събираме по 10 000 на всеки мач и да отстояваме позицията си срещу Батков, Кокала, наемниците и другите мишоци в ЛЕВСКИ, ще има ефект. Ама някои хора чакат да "старият" ЛЕВСКИ да се върне, а през това време те ще си седят у дома и като дойде следващия Мъри и следващите по-успешни игри в Европа, тогава ще се появят. Дотогава пак едни и същи хора ще сме на стадиона и това е. И аз много пъти съм се прибирал нервиран след мач, много пъти съм се заричал да не ходя повече, но след като ти тече в кръвта няма как, братче...

_________________
Изображение
ПО ПРИМЕР ОТ МОСКВА,
СЪЗДАДЕ ВИ ВЛАСТТА,
СЛОЖИ ВИ ЕМБЛЕМА -
ПОЛУМЕСЕЦ И ЗВЕЗДА,
А БЪЛГАРИЯ ЗАПЯ
КУР ЗА Ц(*КА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 1:13 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 29, 2008 12:25 pm
Мнения: 1828
Местоположение: София
всяко нещо си има и плюсове, и минуси! и на минусите се вижда кой кой е! всеки се бие в гърдите, че е левскар, когато се представяме добре в ЕКТ! а на другите мачове ги няма! за което говори и факта, че масово на мачовете от ЕКТ, като на мача с Барса например, си търсят местата в сектор Б или пък пеят квото им дойде на ум - една девойка цял мач вместо "и само левски обичаме те" пя "и само левски шампион" :shock: :shock: :shock:

_________________
Не е важно да влагаш чувства,важно е да чувстваш влага.....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 2:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
ае стига с това "тея дето сме на стадиона и при загубите сме истинските фенове" и подобни глупости
Просто при всеки критичната точка е различна
И съм чувал много хора да ги говорят такива , като половината мнения нагоре, пък след година-две изведнъж и те спират да ходят по мачове. Не се заричайте, защото не знаете кога чашата ще прелее и ще ви писне и на вас. Преди десет години имах толкова много приятели дето не изпускаха мач, сега познавам само 2-3 такива.
Чорни-Сираков имаха един гениален ход и той беше да прихванат фенклуба. Сектор Б се обезличи, забрави че той трябва да е коректива на управлението на отбора, а и настрои останалите фенове срещу себе си,колкото и да не ви харесва това - то е факт.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 4:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Аз тая работа с този и онзи "Левски" ей Богу, не мога да я схвана. Кой кой е?
Доколкото виждам , в момента има само един "Левски". Прав, крив - по - добре за него, отколкото вкъщи да гледам Барбарела и Хъл Сити, както упорито ни се препоръчва от много места (а защо ли?!)
А и друго не ми е ясно. Сонственикът е комсомолско леке. Треньорът е безхарактерен нагаждач и некадърник. Играчите са безкарактерни, алчни и лигави. АМИ ИДЕТЕ НА СТАДИОНА ДА ИМ ГО КАЖЕТЕ В ОЧИТЕ!
Иначе какво си въобразявате - ще се трогнат от седалките, дето сте опразнили?! Ще се трогнат кур - напротив, все в тоя дух ще я карат, щото ще им е мирно и тихо и нема да има кой да им тегли една.
От друга страна какво излиза - отборът е от истински по - истински, играе фантастичен футбол, всичко е цветя и рози и стадионът е пълен, нали? Е то не е трудно човек да върви с победителите. Фенове тогава - дал Господ. Ама не става така - хем да не берем ядове на стадиона, докато сме слаби хем после да се радваме на хубавото, като дойде най - накрая.
Бидейки на 30 години все съм видял едно - друго и смея да твърдя, че идеализираме миналото донемай - къде. Помня отбора да е играл и по - бездушно от сега, помня и играчи, пред които Миро е същински Марадона; помня и как задължително в управата тропосваха явен агент от ДС, а отбора го пишеха "Витоша". На стадиона обаче хора имаше винаги. Много сме се питали тогава кой "Левски" е истински и кой - фалшив.
Аз също съм максималист и страшно много неща не ми харесват. Само че моето виждане е следното - проявявам максимализма си на стадиона. Само да си мърморя вкъщи и по форумите...е ще има ли смисъл?

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 4:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 31, 2008 1:15 pm
Мнения: 5
Boyo написа:
alexbod написа:
Само да вметна.Когато бях на възраста на повечето пишещи тук чаках 7 години да видя отстранен отбор в ЕТ.1 година въобще и не участвахме.Почти 2 години нямахме победа срещу свинете,та и 0:5 преживях.Който му идва отвътре нищо не може да го спре.Победа и пак победа не е наше верую и надявам се никога да не е.Макар че напоследък завладява доста наши съмишленици.Всеки прави сам своя избор.А избора казва доста неща за него като личност.


разликата е, че тогава Левски не изневери на ценностите си. Не влизаше в уговорки, играеше красив нападателен футбол, беше опозиция и то не само във футбола , беше отбора на народа. Защото и като паднахме 0:5 играчите ни излязоха с желанието да размажат свинете. Не се получи, но всички оцениха желанието и всички просто чакаха следващия мач, да им го върнем. В събота ми беше все тая дали ще бием или не, след като виждам как на играчите (освен петков, жиката и гонзо) им е все тая, как на мен да ми пука и защо? За тея 9 години от идването на Грашнов насам Левски плю на цялата си история и на всичките си ценности. Лижем гъзове на комунисти, сродихме се с мутренски отбори, забравихме какво е това нападатален футбол, няма никакъв дух, школата не създава нищо. И не правете грешката да мислите, че хората не идват от една година или от две. Отливът почна края на 90те и не е спирал оттогава, въпреки успехите.

Чест-в-синьо - когато Левски е преименуван на Динамо и Витоша нищо не се е променило освен името, за това и на никой не му е пукало

След като прочетох това мнение просто нямаше как да се сдържа да не напиша нещо... Това което e казал Boyo напълно отговаря на това, което мисля и аз. От толкова много мнения явно само той вижда истинската причина за отлива на левскари от стадиона, а именно фактът, че се превърнахме в отбор който определно не печели всичките си мачове по честен път... Дори ще стигна по-далеч като кажа, че на практика в последните 7 - 8 години сме най - подкрепяният (от съдии и прочие) клуб в България :!: Само да си припомним колко смешни дузпи са ни давали (даже тук в този форум голяма част от пишещите са се бъзикали с този факт). Просто не знам докога ще си заравяме главите в пясъка и ще бягаме от реалността! Левски отдавна не е символ на честния и красив футбол, но се надявам, че това отново може да стане реалност. Поне аз предпочитам да играем честно, пък ако ще и да сме в средата на таблицата, но пък тогава съм сигурен, че на стадиона ще има много повече хора отколкото сега. Тъжната истина е, че стигнахме дъното - чорбарите да са повече от нас на националния стадион и да ни надвикат тотално особено първото полувреме (вярно май някои тук не искат да го признаят или просто си живеят в някакъв паралелен свят, но фактите са си факти - бях там и станах свидетел на тази жалка картинка) :| Оттук нататък...това е кофти, че идея си нямам как точно Левски може да възвърне истинския си облик, този облик който го направи толкова обичан, но се надявам, че поне някой знае отговора. Знам, че на много тук няма да им се хареса това което съм написал (може дори някои да ме помислят за прасе :smt005 ), но това няма голямо значение всъщност.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 4:18 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 29, 2008 12:25 pm
Мнения: 1828
Местоположение: София
кое е общото между ЛЕВСКИ и мекотелото - И НА ДВЕТЕ ИМ Е ПО-ДОБРЕ БЕЗ КОКЪЛ

_________________
Не е важно да влагаш чувства,важно е да чувстваш влага.....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 4:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 18, 2005 3:23 am
Мнения: 2700
Местоположение: София
Е то недай Боже да почнем тука да се обвиняваме в чорбарщина или да си го мерим кой е по - голем левскар от другите!
Съгласен съм с голяма част от това, което Boyo и други са написали. Не съм съгласен с отлива от стадиона - това е.
Просто за мен не е това начина. Аз ще съм на стадиона каквото и да става. А дали ще ми хареса това, което виждам е друга работа.

_________________
И рече Бог: "Само "Левски" !
И направи небето синьо.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 4:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 31, 2008 1:15 pm
Мнения: 5
Anarion написа:
Е то недай Боже да почнем тука да се обвиняваме в чорбарщина или да си го мерим кой е по - голем левскар от другите!
Съгласен съм с голяма част от това, което Boyo и други са написали. Не съм съгласен с отлива от стадиона - това е.
Просто за мен не е това начина. Аз ще съм на стадиона каквото и да става. А дали ще ми хареса това, което виждам е друга работа.

Да и аз разсъждавам по-този начин и ходя, обаче в крайна сметка повечето хора като идат да гледат мач искат да станат свидетели най-малкото на честен футбол, а не в 30-та минута да са дали несъществуваща дузпа за нас и да са изгонили съперников играч, което обезмисля мача и до края е ебати скуката :wink: нормално в този случай да си останат вкъщи и да гледат Юве по телевизията примерно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Ное 05, 2008 8:46 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 27, 2008 1:27 pm
Мнения: 440
Престанете да говорите за неХодене, отбора се съвзе, 20к срещу чаршафите на Герена :smt006 :smt007

_________________
ГОНЗО ЗНАЕ КОЛКО МАЧА КУПИХТЕ МИНАЛОТО ЛЯТО.
ШЕ ВИ СЕРЕ ТОЙ ВЪВ ПУТКИТЕ !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1198 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 36, 37, 38, 39, 40

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com