forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 9:46 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 416 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
ivayllo написа:
hidden767 написа:
ivayllo написа:
Кур за Литекс ... и за мЪри ! Евала за преди че ни докара до Шампионска Лига , но всичко свършва дотам ... той по пътя си и ние по нашия ... само ЛЕВСКИ !

П.С. : Най-смешното нещо ще е да викате за Мъри ... ! После чакайте резултати , нови футболисти и т.н. айде моля .... КУР ЗА МЪРИ !

Кур за тебе

:cold КУР ЗА МЪРИ ! САМО ЛЕВСКИ !


Кур за тебе :idea:

Да чакаме ли след година две от теб и "Кур за Боримиров", "Кур за Гонзо" и накрая "КЗЛ"

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
абе, кво стана с оная иконка, дето се плеска по главата?


(друг коментар нямам...)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Няма коментари, само банани!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 9:26 am
Мнения: 169
Ебати и курораздавачите .... Ако си скандирал името на някого и после почнеш да викаш кур за него, то значи си фурнаджийска лопата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
К*р за Мъри, да живее Наско Сираков, който е дал много на отбора... От утре плакат: "Батков завинаги в нашите сърца"...

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Аз пък не знам на вас какво ви стана?!? В този мач Мъри е враг на Левски! А всеки враг на Левски трябва да бъде хранен! Или най-малкото поне да не бъде споменавано името му!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Ivo написа:
Ебати и курораздавачите .... Ако си скандирал името на някого и после почнеш да викаш кур за него, то значи си фурнаджийска лопата.

Не смяташ ли, че въпросният човек дето си му скандирал името е фурнаджийска лопата не ти?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Black Jack написа:
Аз пък не знам на вас какво ви стана?!? В този мач Мъри е враг на Левски! А всеки враг на Левски трябва да бъде хранен! Или най-малкото поне да не бъде споменавано името му!

А за Сашо Александров мощни курсани ли трябваше да раздаваме? Между другото в А сектор резидентния луд дето
цял мач псува и му се чува гласа във В, го храни и сашо и гонзо цял мач

А за фурнаджийски лопати в този форум само да не прибегнем до архивите че доста хора ще бъдат разобличени

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39057
Местоположение: Фаноса ти
Ще е интересно в сектора на тоя мач :smt006

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
аз смятам, че Мъри е класа над кокало и вуцан взети заедно. Също така смятам, че Мъри не трябва да се връща в Левски по много причини поне засега. Смятам и че не трябва да се вика името на Мъри, след като на този етап няма нищо общо с Левски. Толкова - не е трудно. Мъри, да отиде на стаж в Аякс за година и после го посрещам да летището с отворени обятия. За сега - Мъри е треньор на Литекс.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Kryten написа:
А за Сашо Александров мощни курсани ли трябваше да раздаваме? Между другото в А сектор резидентния луд дето
цял мач псува и му се чува гласа във В, го храни и сашо и гонзо цял мач

А за фурнаджийски лопати в този форум само да не прибегнем до архивите че доста хора ще бъдат разобличени

Какато казах, може да мине и без курасани, но и без скандиране на името му.
А сред изобличените и аз ли ще съм?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Black Jack написа:
А сред изобличените и аз ли ще съм?

Едва ли :wink:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 2:41 pm
Мнения: 1060
Местоположение: СОФИЯ
hidden767 написа:
ivayllo написа:
Кур за Литекс ... и за мЪри ! Евала за преди че ни докара до Шампионска Лига , но всичко свършва дотам ... той по пътя си и ние по нашия ... само ЛЕВСКИ !

П.С. : Най-смешното нещо ще е да викате за Мъри ... ! После чакайте резултати , нови футболисти и т.н. айде моля .... КУР ЗА МЪРИ !

Кур за тебе

x2

Мъри е дал много на Левски и трябва да го уважаваме ...

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:47 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 4:03 pm
Мнения: 85
имам нужда от съвет , предварително благодаря!
изправен съм пред огромна дилема , а именно , както се очертава (според мен,а и от изписаното до сега във форума) в събота на мача с лофяч от сектор В ще се ръкопляска на мъри, от сектор Б ще се скандира името на мъри, част от сектор А ще вика к.. за мъри от Г сектор ще се скандира КЗЛ!!!
извода е , че не остава сектор за нас които искаме да подкрепяме ЛЕВСКИ , ако все пак някой има някаква идея за местенце на стадиона на което да се съберем , да я сподели ,че да не изпадаме в ситуация "чужди сред свои" :smt006

_________________
Raedy An`Willing


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:55 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
frantzi написа:
имам нужда от съвет , предварително благодаря!
изправен съм пред огромна дилема , а именно , както се очертава (според мен,а и от изписаното до сега във форума) в събота на мача с лофяч от сектор В ще се ръкопляска на мъри, от сектор Б ще се скандира името на мъри, част от сектор А ще вика к.. за мъри от Г сектор ще се скандира КЗЛ!!!
извода е , че не остава сектор за нас които искаме да подкрепяме ЛЕВСКИ , ако все пак някой има някаква идея за местенце на стадиона на което да се съберем , да я сподели ,че да не изпадаме в ситуация "чужди сред свои" :smt006

Много добре го каза...но за съжаление няма такова място!

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 3:00 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 4:03 pm
Мнения: 85
ivayllo написа:
frantzi написа:
имам нужда от съвет , предварително благодаря!
изправен съм пред огромна дилема , а именно , както се очертава (според мен,а и от изписаното до сега във форума) в събота на мача с лофяч от сектор В ще се ръкопляска на мъри, от сектор Б ще се скандира името на мъри, част от сектор А ще вика к.. за мъри от Г сектор ще се скандира КЗЛ!!!
извода е , че не остава сектор за нас които искаме да подкрепяме ЛЕВСКИ , ако все пак някой има някаква идея за местенце на стадиона на което да се съберем , да я сподели ,че да не изпадаме в ситуация "чужди сред свои" :smt006

Точно това ще се получи , аз затова и няма да отида на този мач ... че ще стане ебаси срама .


ето станахме двама :D
ти се уплаши , че ще ни надвикат и се отказа :smt005 :smt005 :smt005

_________________
Raedy An`Willing


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 3:02 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 4:03 pm
Мнения: 85
LS1914 написа:
frantzi написа:
имам нужда от съвет , предварително благодаря!
изправен съм пред огромна дилема , а именно , както се очертава (според мен,а и от изписаното до сега във форума) в събота на мача с лофяч от сектор В ще се ръкопляска на мъри, от сектор Б ще се скандира името на мъри, част от сектор А ще вика к.. за мъри от Г сектор ще се скандира КЗЛ!!!
извода е , че не остава сектор за нас които искаме да подкрепяме ЛЕВСКИ , ако все пак някой има някаква идея за местенце на стадиона на което да се съберем , да я сподели ,че да не изпадаме в ситуация "чужди сред свои" :smt006

Много добре го каза...но за съжаление няма такова място!


ето вече сме трима :smt006

_________________
Raedy An`Willing


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
На някой от пишещите тука Чернобил здраво им се е отразил,по колко кура имате бе,секс гайдарчета

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 3:05 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
не бе хора верно стига с тия глупости!ще станем за срам пред цяла България(не че вече не станахме 3 пъти тая година)...къде се е чуло и видяло публика да подкрепя противниковия треньор и то на СВОЙ СТАДИОН :!: :?: :!:

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 3:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Винаги има обединяващи скандирания като:
Хей чуй лит(*кс-етрополе да ви еба майката

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 3:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 26, 2006 12:49 pm
Мнения: 284
Направо не мога да повярвам...Да не скандирата името на Мъри в Ловеч е едно...но да псуватe човека, който е дал толкова на Левски направо е под всякаква критика...Срам ме е от вас...Що верно не попеете и малко КЗЛ, че нали не играем добре в момента?????


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 3:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39057
Местоположение: Фаноса ти
Никой не го псува бе, човек, той е затворена страница за нас. ЩЕ го поздравим преди мача, и толкова - 90 минути сме съперници, така си вкарваме автогол да скандират неговото име. То не че няма да се почне и по време на мача, само ако нашите играят колебливо, след 70-тата минута ще е цирк, че и бой може да стане :!:

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 3:13 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 5:35 pm
Мнения: 102
То по принцип има много хора,направили много за Левски,ма не ги зовем духовно всеки мач :roll: НИКОЙ НЕ Е ПО-ГОЛЯМ ОТ ЛЕВСКИ :!: Така че ние да си пеем за Левски и против мустакатия педераст,а за другото да му мислят балерините на игрището.

_________________
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI,NON TRANSIT GLORIA GUNDI!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 3:14 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
Mulder12 написа:
Направо не мога да повярвам...Да не скандирата името на Мъри в Ловеч е едно...но да псуватe човека, който е дал толкова на Левски направо е под всякаква критика...Срам ме е от вас...Що верно не попеете и малко КЗЛ, че нали не играем добре в момента?????

Никога този човек не съм го псувал и няма да го псувам докато съм жив...наистина преди мача да се поздрави да,но с аплодисменти,а не с песни и транпаранти...!!!

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 3:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
а толкова по-лесно би било да се обединим върху две неща - Емблемата и "твоите мустачки на кура ми чистачк" :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 3:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
еби му майката, очаква ни един от най-шибаните мачове, дето ше ни наврът в на кучето едикво си, а ние си спорим за-против Мъри. Ае стига де!

ПП По темата - Ивелинчо пак ше ни нацепи 2 гола и да си ходим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 3:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Окей, айде да се върнем по темата, един човек каза к.. за Мъри, друг вика "как може да го викате тва" и айде сега целия форум да не се изрежда да казва "никога няма да го псувам..."

Заемам се с разчистването на темата :smt006

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 3:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
От доста време не съм писал тук. Даже и сега нямах желание, пиша само за да кажа, че така както сме я подкарали и фенове, и футболисти, и ръководство вървим право ... надолу! Със скоростта на светлината. Само че навсякъде е тъмно. Има един лъч, казва се "групите на турнира UEFA Cup", ако допуснем да ни отмине, без да ни осветли => загубен сезон без титла, смяна на тренъора, нова смяна, смяна на играчи, "оставки", празни трибуни, нови играчи, нов тренъор. Познато до болка, нали? Много съм раздвоен относно Кокала. Простак е, дали е тъп не знам. Но смяна сега означава провал в УЕФА. Не знам дали го искате толкова много? Мразя Баткоф. Поне засега не виждам как ще се махне. Ако се махне => МТел се оттегля, Батков-брат е шеф на рекламата в компанията на Чорни! Съдбата на панчаревци не е толкова неподостижима. Пари за футбол трудно се намират, още по-трудно в БГ. Шансът е пробив сега, титла, подмяна на някои играчи(Тасевски, Димитров, Кръстовчев) с двама класни флангови играча - по възможност да могат с центриране да закарат топката до дузпата и един вътрешен халф. Един централен защитник ще е от полза. Знам, че няма да променя нищо. Ще има в събота: "Мъри Стоилов"(прекалено го уважавам за да кажа лоша дума)," Батков - курво" и "Селяни от "А" към "Б". Това е във вреда на отбора. Не бива да се прави. Аплодисменти за Стоилов и подкрепа за отбора е най-доброто. Баткоф да си ебе путката майна, но "войните" винаги са пагубни! Никой не печели от това.
Дано тези, които могат да мислят го осъзнаят!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 3:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 29, 2008 5:08 pm
Мнения: 32
След неособено успешния му сезон през 1992-1993 във Фенербахче, не друг, а именно лит(*кс-етрополе му подава ръка и го връща към големия футбол. По- старите фенове на Левски сигурно още помнят едно от вечните дербита между сини и червени, спечелено от Левски с 1 : 4.....Голът за лит(*кс-етрополе отбеляза именно Мъри. И до ден днешен феновете на Левски не могат да изтрият от спомените си момента, в който Станимир Стоилов пронизва с левачката вратата на Пламен Николов, след което се засилва пред легендарния Сектор Г и целува емблемата на лит(*кс-етрополе пред очите на агитката на "червените".....


Не мога да повярвам, че се водят дебати около тази личност. Все едно не прие петолъчката от орманджиев на бенефиса си.... :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
Никът ти от с.Опан ли идва?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 416 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com