forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:48 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 416 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 11:53 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 11:28 am
Мнения: 404
Местоположение: София
Важна победа и за самочувствие и за първенство :) В четвъртък ги газиме тия смешници, но дано да играят както през второто днес....
САМО ЛЕВСКИ !

_________________
ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 11:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
за мача.......тва определено беше най-слабото дерби ЛЕВСКИ-Литекс откъм игра за последните 10 години ;)
само че ония бяха по-слаби и от нас затова бихме.........не играхме чак толкова зле като в Надежда но имаме късмет че този път си вкарахме положенията и то най-неочаквано - безДарко... :lol:

за агитката...
Първо от много време насам отидох към стадиона със свито сърце...след грозните сцени в надежда, псуването и освиркването и очаквах днес подобно нещо...

първото полувреме беше слабо.......много слабо...аз влязох в 25-тата минута и като видях само 100 човека да си пеят долу сърцето ми се сви.......добре че играта потръгна и нещата се пооживиха, но общо взето големи паузи, дали се дължеше на развален мегафон, дали защото всички са бесни на играчите, но никой не подхваща песен, няма го и "натискът" който "Б" сектор оказва върху играта.........второто полувреме беше много по-добре.....особенно като светнАха факлите и настроението на агитката за викане стана друго...усети се истинска мощна атмосфера и после яко мазало на гола.....така както трябва да е :8)
общо взето 30 минути от второто полуврмее ми върнаха радостта че съм в агитката така да се каже

П.С. добре че бяха Запад да разпяват в моментите "мълчание"

П.П.С. изключително съм доволен че 10-15 минути се пееше "ЛЕВСКИ Шампиооон, ЛЕВСКИ Шампиоооон, ЛЕВСКИ ЛЕВСКИ ЛЕВСКИ ШАмпион.......лалалалалалалалалалалала........."
Любимо скандиране и ритъм за мен, най-добрата ни изобщо песен от "циклажите" и съм доволен че точно когато се запалиха факлите мощно се запя от всички!
:lsfc3

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 12:03 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 9:36 pm
Мнения: 126
Така се стекоха обстоятелствата, че бях във В сектор, а и влязох в третата минута и не съм чул скандиранията за Мъри и освиркванията от А сектор преди началото на мача.
Иначе въобще не съм сигурен, че има някаква положителна промяна в отбора - вярно, бихме, но извадихме късмет, че поведохме при първата си по-сносна атака през първото полувреме, в което бяхме тотално безидейни, а и изгониха човек на ловеч. Иначе селяците си бяха супер жалки и направо ме беше яд, че не ги бихме повече накрая. С едно 3:0 поне трябваше да ги изпратим за село. :smt006
Иначе някъде пишеше, че ловяч щели да бъдат поне 600 човека. :mrgreen:

_________________
Изображение
ПО ПРИМЕР ОТ МОСКВА,
СЪЗДАДЕ ВИ ВЛАСТТА,
СЛОЖИ ВИ ЕМБЛЕМА -
ПОЛУМЕСЕЦ И ЗВЕЗДА,
А БЪЛГАРИЯ ЗАПЯ
КУР ЗА Ц(*КА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
И в 1-цата някои бяха силни срещу неодушевени предмети ..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 12:31 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 12:43 am
Мнения: 219
Нищо особено като мач. Дано имаме успех срещу жилина че с тази игра от 1то полувреме е направо мъка. Агитката от време на време беше добре .

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
TERROR1914 написа:
Цитат:
П.П.С. изключително съм доволен че 10-15 минути се пееше "ЛЕВСКИ Шампиооон, ЛЕВСКИ Шампиоооон, ЛЕВСКИ ЛЕВСКИ ЛЕВСКИ ШАмпион.......лалалалалалалалалалалала........."

Т'ва па е ебати свинската песен!


Уеуеуеу земи се скрий някъде, молим от сърце и душа :smt006

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
TERROR1914 написа:
Цитат:
П.П.С. изключително съм доволен че 10-15 минути се пееше "ЛЕВСКИ Шампиооон, ЛЕВСКИ Шампиоооон, ЛЕВСКИ ЛЕВСКИ ЛЕВСКИ ШАмпион.......лалалалалалалалалалалала........."

Т'ва па е ебати свинската песен!


Ти не си много тъп... :wink:

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 1:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
TERROR1914 написа:
КВООООООООООООООООООООО НЕ Е СВИНСКА ПЕСЕН ЛИ БЕ,ЛЕЛЕЛЕЛЕЕ БОЖЕ,ТОЧНО ТЕХНА Е!
"СААААМО ЦСКААААААА ЛЯЛЯЛЯ ЛЯЛЯЛЯ ЛЯЛЯЛЯЛЯ ЯЛЯЛЯЛ ЛЛЯЛЯЛЯЛЯЛЯ САМО ПРАСЕТААА ЛЯЛЯЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ "


И само Левски обичаме те е буферска.
Със синьо знаме в нашите ръце да бъде ... хмм .. на цаците, а?

Деба спим си на компа и чакаме снимките на Шейкспирит :smt003 а ти ше ми развалящ кефа с тия малоумни изказвания

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 1:19 am 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 20, 2007 6:34 pm
Мнения: 24
песента попринцип е на звезда не е на прасетата но както и да е


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 2:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
UL написа:
за мача.......тва определено беше най-слабото дерби ЛЕВСКИ-Литекс откъм игра за последните 10 години ;)
само че ония бяха по-слаби и от нас затова бихме.........не играхме чак толкова зле като в Надежда но имаме късмет че този път си вкарахме положенията и то най-неочаквано - безДарко... :lol:

за агитката...
Първо от много време насам отидох към стадиона със свито сърце...след грозните сцени в надежда, псуването и освиркването и очаквах днес подобно нещо...

първото полувреме беше слабо.......много слабо...аз влязох в 25-тата минута и като видях само 100 човека да си пеят долу сърцето ми се сви.......добре че играта потръгна и нещата се пооживиха, но общо взето големи паузи, дали се дължеше на развален мегафон, дали защото всички са бесни на играчите, но никой не подхваща песен, няма го и "натискът" който "Б" сектор оказва върху играта.........второто полувреме беше много по-добре.....особенно като светнАха факлите и настроението на агитката за викане стана друго...усети се истинска мощна атмосфера и после яко мазало на гола.....така както трябва да е :8)
общо взето 30 минути от второто полуврмее ми върнаха радостта че съм в агитката така да се каже

П.С. добре че бяха Запад да разпяват в моментите "мълчание"

П.П.С. изключително съм доволен че 10-15 минути се пееше "ЛЕВСКИ Шампиооон, ЛЕВСКИ Шампиоооон, ЛЕВСКИ ЛЕВСКИ ЛЕВСКИ ШАмпион.......лалалалалалалалалалалала........."
Любимо скандиране и ритъм за мен, най-добрата ни изобщо песен от "циклажите" и съм доволен че точно когато се запалиха факлите мощно се запя от всички!
:lsfc3


Ще си позволя този път да не се съглася с много неща.
Мегафона не беше развален, друг беше проблема.
Тона се подаваше именно от Запад, за това се дължаха и паузите, незнам за какво разпяване изобщо говориш.
Т.нар. Левски Шампиооон и т.н., която визираш, се пее от чорбата от много години. Не е тяхна естествено, защото половината агитки в света пеят по тази мелодия, но в България си е свинска отвсякаде. (Сигурно и аз съм тъп)
Нямаше нито един момент в, който положението да беше добре откъм пеене. Положението ще стане добре, когато човек, който умее да надъхва се качи на вишката. :wink: И по принцип никой не подхващаше песен, защото се предполага, че подхващането трябва да идва от мегафона, поне на това се научихме напоследък. :lol:

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 10:32 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юни 15, 2008 8:12 am
Мнения: 76
Въпросната песен аз съм я пял още преди 10 години така че не ми говорите че е свинска.А това че напоследък се пееха съвсем други песни е друга тема.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 10:35 am 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 07, 2005 12:03 am
Мнения: 473
Местоположение: Sofia
Tech0 написа:
Т.нар. Левски Шампиооон и т.н., която визираш, се пее от чорбата от много години. Не е тяхна естествено, защото половината агитки в света пеят по тази мелодия, но в България си е свинска отвсякаде. (Сигурно и аз съм тъп)



Аре стига сте повтаряли, че тва е свинска песен. Накрая ще взема и аз да повярвам :lol:

_________________
Не искаме на Батков
комсомолските пари,
а искаме ЛЕВСКИ
на нашите деди.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 10:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 7:55 pm
Мнения: 1149
Местоположение: Вашият град - моята столица
Petrov написа:
Въпросната песен аз съм я пял още преди 10 години така че не ми говорите че е свинска.А това че напоследък се пееха съвсем други песни е друга тема.


Ами песента отдавна е излязла от репертоара ни, за сметка на това тези със зурлите си я повтарят много. Песента не е ничия, както казах, защото се пее от мноооооого агитки, но на мен ми звучи тъпо да се присещаме сега за нея при условие, че свинете я пеят редовно от години. Плюс това имаме предостатачно циклежи, а да не кажа, че някой не се пеят изобщо, ако микрофона не е в правилния човек.

_________________
Ако всеки заделя по 5 лева на месец, ще сме мега МОЩ. В този живот нищо не става на готово и трябва да го осъзнаем най-накрая.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Football Fan написа:
TERROR1914 написа:
КВООООООООООООООООООООО НЕ Е СВИНСКА ПЕСЕН ЛИ БЕ,ЛЕЛЕЛЕЛЕЕ БОЖЕ,ТОЧНО ТЕХНА Е!
"СААААМО ЦСКААААААА ЛЯЛЯЛЯ ЛЯЛЯЛЯ ЛЯЛЯЛЯЛЯ ЯЛЯЛЯЛ ЛЛЯЛЯЛЯЛЯЛЯ САМО ПРАСЕТААА ЛЯЛЯЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ ЛЯ "


И само Левски обичаме те е буферска.
Със синьо знаме в нашите ръце да бъде ... хмм .. на цаците, а?

Деба спим си на компа и чакаме снимките на Шейкспирит :smt003 а ти ше ми развалящ кефа с тия малоумни изказвания

Снощи направих всичко, което се изискваше от мене. Вмомента чекаме, айде сакаме админо на сайто пфцлевски.еу да ги натовари.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21266
Честно казано удовлетворява ме само резултата. Първото полувреме при единственото си свястно разиграване вкарахме гол. Литекс стоеше по-добре от нас до червения картон. През второто имаше някои добри неща. Като цяло сме далече от истината. Има напрежение и в играчите и в публиката - липсва увереност, липсва настроение.
Няма да критикувам и да възхвалявам никой, само бих отбелязал,че ще си запиша някъде датата на която Дарко е вкарал 2 гола. :smt006

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 11:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
ChampionsLeague написа:
За мен точни състав ще е:
Петков,Бистрон,Вагнер,Рабех,Миланов,Сърмов,Ники Димитров,Тасевски,Тиберканин,Жоазиньо,Г.Христов


Гонзо да го правят направо помощник и да сяда на пейката


И за мен това е състава към момента. Хичо в центъра , атакуващ халф, Тиберканин дясно, Жоазиньо ляво, напред Жоро таран, а Тасевски нападател от втора линия. Еньо първа смяна, на който от нападателите играя най-слабо - този състав предполага много размествания, например излиза Ники , Дарко се връща назад малко или пък излиза Жоазиньо, Хичо минава на крилото, Дарко назад малко и т.н. Другата смяна - Гаджев, който на моменти играе добре, на моменти прави много грешки.

Прави ли ви впечатление , че Тиберканин е новия Пелето - всеки мач на различна позиция :) чекаме сакаме ляв бек да го пуснат некой път и вече официално става Пелето :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 12:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
haha, това ако е HD, аз съм трактор

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
http://www.youtube.com/watch?v=JVXO3QX2QaA клипче с факлите. Малко куцо съм го резнал накрая, ама имах проблеми с апарата. Снимки има в другата секция.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 12:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Shakespirt написа:
Снощи направих всичко, което се изискваше от мене. Вмомента чекаме, айде сакаме админо на сайто пфцлевски.еу да ги натовари.


Спокойно зор не даваме :smt003 Едно огромно благодаря за пореден път :smt006

Хареса ми тва, че разигравахме спокойно, ама Хичо много баво топката ... Тиберканин нещо не е във формата, която показваше в контролите, което за мен е странно.

Доволно циркове по трибуните при факлите :smt003

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 12:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Тиберканин според мене беше най-силния ни футболист вчера. Хичо ми направи вчепатление, че не си правеше финта! Един път го направи само! Мъчеше се да играе директно, ако продължава по тоя начин, смятам че би могъл да си върне формата.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 12:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
На мен тиберканин ми се стори безкрайно бавен и тромав. Може би щото съм свикнал да гледам Жо, но все пак ми се струва че виждах Вагнер по-напред от него през повечето време

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Гледах контролата с Калиакра и тогава беше много бърз,подвижен,сменяха си зоните с Хичо,играеше с едно докосване, а последните мачове наистина ми се струва муден.
Като цяло не играхме по най-добрия начин, но съм оптимист за срещата със Скурвена Жилина :smt006

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Не знам, може би така си мисля, щото и двете полувремена игра на крилото, по което аз снимах. (2-рото след като Хичо влезе), та ми се стори доста активен. Няколко пъти не се разбра с разни съотборници и за тва може би ти се е сторил слаб, но просто малко ключови топки достигнаха до него. Аз се чудя кога нашите ше почнат да се осмеляват да стрелят от средно и далечно разстояние. Единствено Гаджев и Тиберканин се мъчеха в началото на сезона, ама сега нещо спря Гаджев. Миналия сезон Сърмов се мъчеше чат пат. А тва е един страшно важен фактор във футбола. Ако го усвоят нашите, просто цялата им игра ше стане на едно много по-високо ниво. Литекс в тва отношение много ме кефят, щот при едно леко невнимание на вратаря, редовно наказват от далече. Още повече, че са малко силните вратари, които успяват да се справят с далечните шутове. Вчера Гошо се измъчи. Миналия сезон така ни вкарваха, по-миналия също... Корнери си печелят доста... Като цяло далечните шутове са важен фактор.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 12:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе и аз така си мислех, но като видях че не могат да уцелят посмъртно вратата значи с право не се опитват :roll: Само Бардона беше много добър и редовно бележеше от границата на полето

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 12:49 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Терзиев да вземе да посвети Тиберканин в тайните на фитнеса и да го направи поне 90 кила - тогава ще видите за къв Адриано на изтока си говорим :mrgreen:

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 12:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Не е точно така... Сърмов и Гаджев имат много хубав шут. Тиберканин в началото я целеше вратата, ама нещо напоследък не му връзва. Падна му формата като цяло, макар, че вчера ми хареса. Рабех стреля от далече. Яд ме, че не му дават фауловете да ги бие той. Хичо ако със същата упоритост, с която повтаря финтовете, бие шутове отдалече, ше ги научи. Просто им трябват тренировки за тва. И се чудя ташаците ли си чешат през седмицата и по лагерите... както и да е, да не навлизаме в тая тема. Въпроса е, че с мерак и упоритост, тея неща се получават. Ама тряя постоянство в тренировките. Трябва и малко мисъл от страна на треньора. В тва отношение сме малко назад, но Кокала ако остане, ше се очука и ше се понаучи. Спомни си примерно Мъри колко беше зле до мача с Динамо Букурещ, където просто футболистите получиха нужното самочувствие и играха освободено нататъка. Все повече се убеждавам, че не Мъри има основната заслуга за всичко, но и той беше важен елемент от системата.


Аквапарк, ако е за килограмите, аз ше го просвета в неправилното хранене, пак ше направи кила, ама въпроса е каква ше бъде формата им :D

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 1:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Рабех ми се струва дебел,не знам кви рамазани ли кво, ама е направил ебати задника.Тромав е нещо. Лусио само левия крак и главата надолу ! Бистрон и той като танк се движи. Тиберканин като, че ли го е страх да им влиза по-грубо, а Зе е ебати хилката. Имам чувството, че тея момчета повече ядът и пият отколкото да тренират..

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Последна промяна angysarmy на Нед Сеп 28, 2008 1:44 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 1:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
angysarmy написа:
Рабех ми се струва дебел,не знам кви рамазани ли кво, ама е направил ебати задника.Твомав е нещо. Лусио само левия крак и главата надолу ! Бистрон и той като танк се движи. Тиберканин като, че ли го е страх да им влиза по-грубо, а Зе е ебати хилката. Имам чувството, че тея момчета повече ядът и пият отколкото да тренират..

Зе-то да иде във фитнеса малко да заякне, че някой защитник като го доближи и пада :smt006

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 1:50 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:36 pm
Мнения: 127
Така и аз да се изкажа за мача:
- Тиберканин пости, май от сряда спират постите и после идва голямото плюскане, за групите на УЕФА ще е чук! За мен беше най-добрият вчера.
- Гаджев и Сърмов нямат самочувствие и оттам идват проблемите ни в атака. Не търсят топката, крият се, не смеят да поемат отговорност. И затова се почват подаванията назад и настрани.
- Зе Соареш вече няма място в този отбор. Изключително еднотипен играч. Ако си оправи левия крак и почне да тръгва и наляво, може и да се съглася да бъде в групата. Вече всички го знаят - бута надясно и се мъчи да центрира.
- Жорето Христов не става за сам нападател. Както беше и Валери...
- Хичо вече няма какво да даде на Левски, да го продават някъде на запад момчето и да се развие малко ако може. За тук е свършен.
- Един от най-добрите мачове на Живко в кариерата му. Сега е момента да го продадем :lol:
- Жеан е най-добрият ни нападател. Колкото по-рано го проумеят някои хора, толкова по-добре за Левски.

За скандиранията "Мъри Стоилов"... Вчера бях в сектор В и оттам също освиркаха Б. И аз освирквах, знаете мнението ми за Мъри. Извинявайте, нищо лично. Просто мисля, че сме на стадиона, за да подкрепяме нашите момчета. На сръбски знаете, че на феновете им викат "навиячи". Е как да навием момчетата, като скандираме името на противниковия треньор?

Като цяло приличен мач. Не забравяйте, че играха с човек по-малко. Проблемите идват от Гаджев и Сърмов. Много се крият и бавно обработват топката. Деко много раздвижи играта. Маса хора го мразят, но за мен той е един от най-грамотните играчи в отбора. Иска топката, има поглед, може да даде извеждащ пас, бие шутове от далече, не се страхува да излъже някой... Мъри не случайно го искаше в Литекс...

_________________
"В стрелбата с лък най-важното не е мишената" - Конфуций


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 1:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Цитат:
Тиберканин според мене беше най-силния ни футболист


:shock: :shock:

Цитат:
Тиберканин като, че ли го е страх да им влиза по-грубо


:smt005


--

вие сте напълно луди с тоя тиберканЯн, аз съм в шок :shock: ебати недоразумението е тоя.. единствено в контролата с калиакра показа нещо, оттогава е пълна трагедия, абсолютно посредствен, некадърен играч, който умее единствено да претрепна противниците с някви безумни влизания. само като се сетя в мача с вердер какво им причини, горките.. пак добре, че ЕДВА трима успя да контузи. от тоя не зе или хичо е по-добре, а сашо киров дори..


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 416 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com