forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 10:01 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 416 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 9:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
След като безДарко Тасевски заби в един мач 2 /два/ гола (колкото имаше досега за Левски за 2 години- срещу Литекс и Локо Пд) тея Селтекс би трябвало да ги разформироват :smt006

Тая година ще е годината на абсурдите- Живко 2 гола в един мач с крак, Дарко с два гола...

Иначе за мача- доволно публика, слабо пеене, само накрая горе- долу...

Самият маче не го гледах.. :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 9:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 15, 2006 4:52 pm
Мнения: 390
KurpuzZin написа:
Momo_Levski_1914 написа:
за пръв път заведох племенника ми на мач :)

Какви са отзивите му? :smt006


Мощно димка в очите :smt006

_________________
"ИМА ЕДНА СТРАНА БЪЛГАРИЯ,В ТАЗИ СТРАНА ИМА ЕДИН ОТБОР ЛЕВСКИ! МОЖЕ И ДА НЕ СТЕ ЧУВАЛИ ЗА НЕГО ... В ТОЗИ ОТБОР СЪМ СЕ РОДИЛ,В ТОЗИ ОТБОР ЩЕ УМРА!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 9:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
KurpuzZin написа:
Momo_Levski_1914 написа:
за пръв път заведох племенника ми на мач :)

Какви са отзивите му? :smt006

Еми и той пляскаше и викаше, беше щастлив, че е на мач :)
Късмет, 24.05.1914 :wink:

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Като игра нищо особено, доста брак в средата, няколко пъти загубихме топката още преди центъра и веднага сичко отиваше на последните 4ма, с/у по грамотен отбор тия грешки ше ни изядат главата. Положителното е, че имахме 4,5 положения, от които вкарахме 2 и то може би в най-важните моменти, което до сега определено ни куцаше. Червения картон ни улесни много, ако бяха 11 щяхме да имаме родилни мъки :smt006
И все пак т'ва е пътя, така трябва да се продължава, с желание и раздаване...

_________________
Изображение


Последна промяна свине умрете во веки на Съб Сеп 27, 2008 9:37 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
Стана доволно викане , за тази бройка която беше "Б" :wink: :8) . Мощно вях знаме и азе :mrgreen: и с димките и факлите се получи добре. А безДарко записа хеттрик срещу Ловяч :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 11:59 pm
Мнения: 540
Местоположение: София
Сега се прибирам от мача ...
Впечатленията ми са,че първото полувреме бяхме направо трагични все едно гледах същия мач с Локото.
Второто полувреме нешата стояха далеч по-добре особенно след като Деко влезна на мястото на Гаджев в средата задържахме повече топката и стояхме доста по-добре на терена.Приятно съм изненадан от Дарко,който този път Велев му намери мястото,като плеймейкър.
За сектора второрто полувреме ми се стори,че имаше повече настроение и особенно след втория гол.През първото имаше един период преди да вкараме от около 3 мин. дето се чуваше как тия от А сектор се чуваше как люпят семки.
КАТО ЦЯЛО ХУБАВА ПОБЕДА И ДОБРА АТМОСФЕРА ОТ ГОДИНИ НЕ СМЕ ИМАЛИ ТОЛКОВА ЛЕСНА ПОБЕДА СЕЛЯНИТЕ :smt006

_________________
ИСТИНСКА ИСТОРИЯ,
ИСТИНСКИ ОТБОР,
ИСТИНСКА ЛЮБОВ -
ЛЕВСКИ СОФИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Някой беше питал, коя песен на агитката е надъхваща...Аз като съм на мач, което по една или друга причина до 1-ви октомври тази година се случваше рядко, ме надъхва самия факт, че съм на мач на отбора, за който стотици пъти съм си загубвал гласа, независимо дали на стадиона или вкъщи, за който като малък постоянно са ми врещяли на главата, че викам много силно, или за който съм изгризал няколко десетки килограма нокти...Мен това ме надъхва...Тръгнат ли 10 000 примерно в четвъртък с такава нагласа, а аз съм убеден, че ще стане, Жилина още като излязат на терена, ще искат да си ходят към Скурвена си градО...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 9:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Докато гледах първото полувреме заспах. Това е коментара ми за мача.

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 9:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
rkk написа:
Някой беше питал, коя песен на агитката е надъхваща...Аз като съм на мач, което по една или друга причина до 1-ви октомври тази година се случваше рядко, ме надъхва самия факт, че съм на мач на отбора, за който стотици пъти съм си загубвал гласа, независимо дали на стадиона или вкъщи, за който като малък постоянно са ми врещяли на главата, че викам много силно, или за който съм изгризал няколко десетки килограма нокти...Мен това ме надъхва...Тръгнат ли 10 000 примерно в четвъртък с такава нагласа, а аз съм убеден, че ще стане, Жилина още като излязат на терена, ще искат да си ходят към Скурвена си градО...

И за БАТЕ бяхме всичките надъхани и на моменти стана някакво си викане, ама кво... :smt006 :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 17, 2008 4:55 pm
Мнения: 91
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Наистина първата част играхме много слабо, едно положение и добрече го вкарахме . И силна втора част , силно се надявам срещо Жилина да играем както днес втората част .

_________________
Верен на отбора си докрай!


Последна промяна ultra_levski_sofia на Съб Сеп 27, 2008 10:27 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 9:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Такааааа, хубав резултат, но.......с това май почти се изчерпват хубавите неща.

Първото полувреме играхме ужасно, особено до гола (който стана от първата що-годе смислена атака, която пък започна малко случайно). До 20-тата мин. Селтекс имаха положения, добре че не влезе някой шут. Въпреки това, обаче, се видя, че Латекса са си отборче със селски манталитет и това скоро няма да се промени - играха да ен получат гол, а напред - ако стане - стане....

Второто полувреме по-добре, особено след втория гол - за мен това показва, че ако се отпуснат и заиграят спокойно, нещата се получават доста по-добре. Естествено, не бива да се забравя, че Латексите спряха да играят след 2:0, като изключим последните 2-3 мин., защото свалиха гащите и спокойно отнасяха още 2 гола!

За играчите - Гошо е ясен, извади всичко (между другото Киш изкара целия мач до нас, над тунела :smt003 ). Рабех - както винаги перфектен. Бистрон - тоя човек ми изкарва акъла всеки път, когато трябва да отиграе топка с крак - няма такъв инвалид, но във въздуха е екстра, а и шрави точни шпагати в правилни и важни моменти. Жиката - по принцип не мога да го трая, но днес не мога да си изкривя душата, игра доста добре, много тичане, включвания в атака, в защита (като изключим няколко грешки) също стабилно. Вагнер не е във форма, но има старание, особено второто игра прилично. В средата е много сериозен проблема....няма човек, който да измисли нещо, честно казано днес там най-добре се справи друг мой "любимец" Деко, изненада ме приятно, при всички условности, че мача беше свършил. Гаджев тича, обаче е много зле с изнасянето на топката, особено първото им подари поне 3 положения. Сърмов - ок в дефанзивен план, в атака - подобно на Гаджев, чак в края горе-долу влезе в час, но поне за него има известни оправдания. Дарко - вкара головете, не мога да му кажа нищо за това, обаче до първия гол просто беше трагичен, а и ужасно малко се движи, не търси достатъчно топката, а именно той трябва да го прави най-много, не единствения ни нападател. По крилата - Рашко добре, но може повече, убеден съм, на мястото на Зе му е по-удобно, личи си! Зе-то - момчето може някои неща, но имам чувството, че просто "си върши работата" - няма желание, няма борбеност и срещу такива отбори това не стига. Жорето Христов - желание има, но доста се бави, не се изтегля навреме. Не е за сам нападател, второто беше доста по-добре. Гонзо.....игра малко, няма да коментирам. Хичо....леле, дано някой иска да го купи, ама не знам кой ще е - имаше ЕДНО читаво отиграване и поне 5 провалени - аман от тия обувки!

Няколко неща ми направиха лошо впечатление - изкарахме си поне 4 абсолютно тъпи и ненужни картона, със селски номерца при 2:0 за нас! В Европа това няма да ни го прости никой! Второ - с тая игра ще е тегаво срещу Жилина, и особено след това, ако дай-боже влезем в групите, че дори и в БГ при гостуванията. Трето - някой НЕ ПОЗДРАВИХА ПУБЛИКАТА :evil: - начело с ХИЧО, който си събу великите обувчици и си излезе първи след последния сигнал. Друг, очудващо, беше....Гонзо!

В заключение - далеч сме от добрата игра, хубавото нещо са трите точки. Трябва ни самочувствие, някаква смислена игра, повече сигурност и повече съсредоточеност, разнообразие и СКОРОСТ!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 9:55 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 2:59 pm
Мнения: 167
Местоположение: София
Слаб мач,слаба публика,освен трите точки,нищо друго добро :(


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 11:24 pm
Мнения: 1701
Свали го това знаме бе ае свали го :x И какъв бой пак е станал :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 09, 2006 10:11 pm
Мнения: 894
Местоположение: СИНЯ СОФИЯ
Ти, като ми крадеш аватара си един готин .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Има някакъв напредък . Левски напипва ритъма ,за да не бъде хаотичен,но днес в никакъв случай не игра хубаво.Все пак много важна победа.Само да не забравяме ,че до този кръг Левски имаше доста тежка програма.За съжаление изгубихме най-лекия си мач-този с Вихрен.От тук натам не трябва да губиме точки. За четвъртък ясно-победа и само победа.Още от първата минута трябва да ги стиснеме.Но Тиберканин все още не е във форма.А влезе ли във форма не ми се мисли... Напипваме състава,ама ще трябва да има още малко размествания.

За мен точни състав ще е:
Петков,Бистрон,Вагнер,Рабех,Миланов,Сърмов,Ники Димитров,Тасевски,Тиберканин,Жоазиньо,Г.Христов (Ж.Карлош)


Гонзо да го правят направо помощник и да сяда на пейката


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
wildkid за да сме обективни, май Хичо е бил при публиката : http://sportni.bg/this_galls/sportni/20 ... 6A2083.jpg

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 15, 2006 4:52 pm
Мнения: 390
Арсенал не трябва на никой.


Kryten написа:
wildkid за да сме обективни, май Хичо е бил при публиката : http://sportni.bg/this_galls/sportni/20 ... 6A2083.jpg


Това е на гола

_________________
"ИМА ЕДНА СТРАНА БЪЛГАРИЯ,В ТАЗИ СТРАНА ИМА ЕДИН ОТБОР ЛЕВСКИ! МОЖЕ И ДА НЕ СТЕ ЧУВАЛИ ЗА НЕГО ... В ТОЗИ ОТБОР СЪМ СЕ РОДИЛ,В ТОЗИ ОТБОР ЩЕ УМРА!"


Последна промяна Tochno Taka на Съб Сеп 27, 2008 10:29 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Фантастично!Взехме 3 точки срещу пряк конкурент,а това май е важно,а и не сме го правили в последно време.Играта не беше кой знае какво,но не играхме срещу Локо София,а срещу Литекс-сравнение не може да има.На отбора му трябва и време и сработване и търпение и доверие.Две неща се изясняват след този мач:Първо:Левски може повече и има бъдеще в този му вид и Второ:Станимир Стоилов не е незаменим,респективно не може да прави чудеса.А иначе-следва влизане в групите и естествено никакви грешки повече в първенството,поне до паузата.Това е програмата минимум,постигне ли се,напролет нещата ще изглеждат по друг начин.Само Левски.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Kryten написа:
wildkid за да сме обективни, май Хичо е бил при публиката : http://sportni.bg/this_galls/sportni/20 ... 6A2083.jpg



Тва е след гола, след края на мача лично го видях как пристъпва по чорапки към тунела, а зад гърба му Кокала махаше на всички да отиват при сектора!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 10:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
а, ок, my bad :mrgreen:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 10:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7316
Този мач беше нещо като подготовка за завръщането на истинския Левски....победа -> повече публика срещу Жилина и повече настроение-> класиране в групите след победа срещу Жилина -> настроение и за феновете - > повече публика и в мачовете за А група -> още по-спокойни и позитивно настроени наши футболисти и респективно още победи.... А впрочем, ако влезем групите, много вероятно ще сме в трета урна, но това вече за другия раздел.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
След всяка победа "излизаме от дупката" и следващото гостуване ни лъсват гъзовете...

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 10:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Ами тази година всички ще губят точки яко,въпроса е кой ще загуби по-малко и кой ще вземе преките двубои.Ние до момента нямахме стил,беше пълна неразбория в отбора и около него ако щете.Каквато и да е стойността на победата и с каквато и игра и стил да е постигната е много важна.Представям си ако бяхме паднали как щяхме да се чувствуваме и какви перспективи ни се очертаваха.За това съм щастлив,ама много.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Както казах - победата хубаво, имаме нужда и от точките, и от самочувствието....

Ама стила и перспективата са много, много далеч още.....

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
Слабо първо полувреме. Няколко от играчите изобщо не им се играеше. Георги Христов не взе нито една първа топка. Дарко до 30та мин. гледаше мача от близо. Сърмов и Гаджев не се сещаха, че те са играчите, които трябва да изнасят топката, а не Петков, Рабех и Бистрон да ми разцъкват триъгълник и да чакат Лусио да се затича, за да му подадат. Реално погледнато до 30та мин. бяхме абсолютно предвидими. Изнасяхме само през Вагнер, който често пъти беше блокиран. Към края на полувремето Сърмов се нагърби и той с изнасянето, а на Дарко след гола му поникнаха криле и започна да покрива широк периметър.
През 2то полувреме тотално ги надиграхме. Тогава се раздвижи и Г. Христов, започнахме да играем по-настървено, да блокираме играчите на Литекс, да пресираме, вследствие, на което се получиха доста красиви комбинации.
След като влезе Деко показа как трябва да се изнася топката. Нон-стоп се връщаше до 2та централни защитници и търсеше топката и отиграване.
Гонзо като влезе. Тасевски застана на дясното крило, но непрекъснато се буташе в зоната на Г. Христов и Гонзо, при което станаха известни пропуски и неразбирателство при атаките ни. Ако се беше дръпнал на тъча и доиграл мача там, можеше доста да стъжни живота на Венков (верно ли бе?))).
Хубав резултат като цяло, но има доста неща, които да се напипат особено в тактическа дисциплина и постройка на отбора.
Вагнер е доста натежал. Губи глупаво топката. А Зе Соарес на 2-3 пъти покрива зоната на Живко, който незнайно защо не се беше върнал от атака.
Доста трябва да поработим и в разгръщането на всички фази в атаката. Кокала трябва да прояви по-голяма строгост към играчите. С/у ЧМ първите 15 мин имах чувството, че повечето играят без желание. И днес в първите 20-30 мин. пак повтарям някои играчи започнаха без желание, но в течение на мача се събудиха. Мачовете с/у Жилина и Локо Сф не ги гледах, че ме нямаше в страната. За това се връщам чак на мача с/у ЧМ.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 11:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Аааааа ебати цирка :smt003 В последния момент тръгнах, почти без пари, яко шоу по влака :smt005 Не особено добро викане първото полувреме.Доста добро второто.Страхотни факли, ма замалко да ме убият :smt005 :smt006 Яко криви физиономии и радване при головете.Евала на адаша че вкара :smt006 Кат се наспа, и проумея кво се случи неска, ше пиша пак :smt005 Аре говедарес и Само Левски :idea:

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 11:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 22, 2005 12:21 am
Мнения: 666
Местоположение: Горе на черешата
Слабичко се представи отборът, просто Литекс беше гола вода. На повечето хора гледам, че им е харесало второто полувреме, но според мен точно тогава лъсна една неприятна истина - не знаем какво да правим с топката, нямаме разнообразие и импровизация в атака, липсва головият пас и пласирането на нападателите.

Като цяло мисля, че разполагаме с доста добри футболисти, но нямаме никакъв игрови облик, което си е проблем изцяло на треньора. Само да вметна обаче - за мен евентуално връщане на Мъри би било по-голямо безумие дори от назначаването на Вили Вуцов. Оттук нататък или Кокала остава, докато се изложи тотално или пък сътвори чудото, или, ако се сменя, това се прави с качествен чужденец.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Казах ви, че ще ги бием, в Хеттрик върнах старото име на отбора ми с което направихме пробива в УЕФА и нещата пак тръгнаха по вода :smt006

П.П.: скоро време няма да влизам в теми за наши мачове, защото ми писна от мааалко прекаления негативизъм...бива от време на време да се ебаваме с това колко бяхме зле, ама некой прекаляват...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 11:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2736
Точно така написа:
Арсенал не трябва на никой.


Kryten написа:
wildkid за да сме обективни, май Хичо е бил при публиката : http://sportni.bg/this_galls/sportni/20 ... 6A2083.jpg


Това е на гола

Да - хвана ми ръката - ако го бях хванал по-здраво щях да я извъртя хубаво... :twisted:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 27, 2008 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Слабичко... но крайно време беше и ние да имаме малко късмет. Добре, че Гошо пазеше тоя мач, ако беше някой друг можеше да започне доста по-различно. Второто полувреме се получиха някои добри неща, но като че ли беше главно заради еуфорията след гола. И да... тея факли за малко да ме трупясат, разревах се, не можех да говоря, камо ли да викам, пък тогава беше точно най-голямата лудница. :D Иначе слабичко викане и на мен поне ми се стори, че човека, който сега беше с микрофона, малко ни бъркаше на моменти.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 416 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com