forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 4:20 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 416 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 8:18 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 12:43 am
Мнения: 220
Както е тръгнало ще заприличаме на прасетата че и по зле егати. Аз съм за ЛЕВСКИ СОФИЯ и акъла не ми го побира как може изобщо да се вика за друг отбор и то на Герена. Явно дошло е време разделно. Война на всички против всички.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:48 pm
Мнения: 928
Местоположение: София
interSAN написа:
Както е тръгнало ще заприличаме на прасетата че и по зле егати. Аз съм за ЛЕВСКИ СОФИЯ и акъла не ми го побира как може изобщо да се вика за друг отбор и то на Герена. Явно дошло е време разделно. Война на всички против всички.

Абе какво подкрепяне на други отбори, бе... Тая кафява статия няма нужда от коментар...

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 8:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Ебати и цирка, тия верно са го ударили на форумна журналистика, скоро чакаме да искат и индивидуални интервюта :lol:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 9:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:48 pm
Мнения: 928
Местоположение: София
На ЛС :smt006

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 9:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 12:16 am
Мнения: 264
Местоположение: в края на селото
Айде ве, мошно ЛЕВСКИ и т'вай :mrgreen:
Не можем ги търпим вече журналяги, ловешки турци и други подобни :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 10:49 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:36 pm
Мнения: 127
За Латекса ще викат фенчетата на Мъри чорбарската путка. То не случайно точно неговите фенчета ще викат за Латекс... Един пич малко по-нагоре го каза - Мъри е целувал емблемата на лит(*кс-етрополе след вкаран гол на Левски, приемал е звезда на бенефиса си... Той е скапана лопата фурнаджийска. Не се учудвам, че се е радвал като отпаднахме от БАТЕ.

И на фенчетата му ще припомня - що не викахте "Оставка" преди половин година, когато Локо Сф ни изкърти на Герена?!?!?!

След като го е правил като футболист, защо да не го направи и като треньор - след 5 години като поеме лит(*кс-етрополе, ходете и викайте за тях (опа, забравих, че той е истински левскар и никога не би поел лит(*кс-етрополе).

Аре у лево всичките!!!

_________________
"В стрелбата с лък най-важното не е мишената" - Конфуций


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 10:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
:bann3 :?:

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 10:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:48 pm
Мнения: 928
Местоположение: София
По леко с приказките. И стига сте се връзвали на тея статии...

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Momo_Levski_1914 написа:
:bann3: :?:


Онзи отгоре вече го е баннал достатъчно, но не бих отказал да ми спестят леещата се слюнка, всеки път щом отбора нещо сгофни.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Бан, поради това, че не харесва мАри? Накрая верно ще излезне, че треньорчето на Селтекс е по-важно от Левски! Вие сте алтави!

Иначе съм съгласен, че китайчето е малоумно... яко хероин, амфетамин мнения има :lol:

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 10:59 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7225
Тоя малкия китайски олигофрен наистина ли си вярва, като ги пише тия превъзбудени мнения :roll:

В събота ще се подкрепя само и единствено Левски. Скандиранията за Мъри също са един вид подкрепа за отбора, най-малкото са уважение към най-успешния му треньор в съвременната му история(да не говорим, че е и символ един друг тип футболна философия). Радващото е, че само крайните малоумници останаха в подкрепа на Батков, затова има някаква надежда да се оправим.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Нека не си харесва, който иска. Ама не е нужно да обижда толкова грозно един от най-успешните треньори на Левски. Доколкото разбрах има раздадени банове за обиди по Гонзо. Не смятам, че този случай е по-различен. И двамата са ни подлудявали от щастие. Вече кой на кого се кефи повече и на кого не си е негова работа. Обидите обаче и в двата случая са малоумие за човек самоопределящ се като левскар.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Имаш право като цяло... затова веднъж завинаги трябва да се забрави споменаването на името на треньора на най-гнусния, селски и мутренски отбор в историята на българския футбол!

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 11:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 29, 2008 5:08 pm
Мнения: 32
Това ми е третото и последно мнение в този форум. Ако Апостола ви гледа отгоре и вижда каква "демокрация" се налага тук щеше да му стане адски срамно....Жалко за изкривените ценности и комунистическото държание на хора, които са заслепени от властта да казват кое може да се пише и кое не в този форум. Всеки фен си заслужава отбора....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 11:16 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7225
Много добре знаеш, че не се споменава името на треньора на Селтекс, а на треньора, извел Левски до 1/4 финал за купата на УЕФА и групи на ШЛ, направил ни 2 пъти шампиони, докарал ни безброй яки моменти. Бивш капитан на отбора, с над 250 мача като играч. Разни малки говненца ако искат, могат да го псуват, само да се оглеждат да няма някой над 15 около тях да им запържи пуберските вратлета.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 11:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Knoxville написа:


Феновете уточниха, че не е срамно да подкрепят съперниковите футболисти. Във форума на "сините" читател дори дава пример с Рой Кийн.


:lol: :lol: :lol:

опа той човека над мен го е пуснал вече, затова оставям само последния цитат :smt006


Има разлика от това да се вика за Мъри и за Литекс, явно тия журнали не я правят

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 11:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
The Rascal както на вниманието на всичко фенове са синия любим отбор : БАТКОВ НЯМА ДА СИ ТРЪГНЕ ДОБРОВОЛНО ОТ ЛЕВСКИ ! Освен ако не му се ебе майката и не го свалим някак .
nazional Не мога да ви разбера повечето, на 2 та полюса сте. Едните казват Мъри е п***л и други глупости, другите не спират да пеят за него и да го защитават и да го боготворят ! Като се върне няма да се оправи положението, проблема е в Сектор Б и ние ако не си го разрешим сами ще потъваме след всеки изминал мач.
Ще си псуваме и малко по-малко, оредяващата публика, ще избяга от стадиона !!!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 11:44 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:36 pm
Мнения: 127
И защо ще им пържиш вратлетата? Защото са по-умни от масата и защото осъзнават неща, които батковците не могат? Като например това, че трябва да спечелим мача с Литекс на всяка цена, а скандирания за Мъри влияят зле на самочувствието на сегашния треньор на Левски, което съответно рефлектира и върху играчите!
За едно се радвам - Батков каза, че докато е президент, Мъри няма да помирише Герена. Викайте си каквото искате, аз ще подкрепям отбора на Левски и треньора на Левски. Защото ако паднем от Литекс - сбогом първо място ---> сбогом сигурно влизане в Шампионска лига догодина ---> някой друг влиза вместо нас ---> този някой прави мега супер селекция ---> този някой отбор става хегемон...

Осъзнайте добре, че тази година е може би най-важната в най-новата история на българския футбол! Който стане първи, дръпва страшно много пред останалите, защото, както вече знаете, шампионът играе направо в 3 кръг, поставен е и играе срещу нещастни отбори (от страни след 16 място в УЕФА класацията). Ако случайно отпадне, българският участник ДИРЕКТНО ВЛИЗА В ГРУПИТЕ НА УЕФА, които от своя страна стават с по 4 отбора играещи на разменено гостуване.

Така... Ако на някой идиот му се иска Литекс или прасетата да станат шампиони, то или е олигофрен или е фен на Мъри (бъзикам се, сега вземете ме баннете :smt003 )...

Отиваме, подкрепяме Левски и Кокала (който и мен много ме дразни, но той е начело и не е точно сега момента да му подливаме вода - поне до зимната пауза да изчакаме) и след края на мача, който не го е срам да си вика "Мъри". Мъри, дето чичо Митко специалиста с юношите му взе Суперкупата... Ама айде да спра с фактите, че ще вземат да ме баннат...

_________________
"В стрелбата с лък най-важното не е мишената" - Конфуций


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 11:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
аз също ще се отдам заслуженото признание към Мъри, пък който иска да ме псува... кво да ги подкрепям тия мърди дето не мое бият бате и вихрен?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 12:04 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:36 pm
Мнения: 127
The Rascal написа:
qiao zhi написа:

Осъзнайте добре, че тази година е може би най-важната в най-новата история на българския футбол! Който стане първи, дръпва страшно много пред останалите, защото, както вече знаете, шампионът играе направо в 3 кръг, поставен е и играе срещу нещастни отбори (от страни след 16 място в УЕФА класацията). Ако случайно отпадне, българският участник ДИРЕКТНО ВЛИЗА В ГРУПИТЕ НА УЕФА, които от своя страна стават с по 4 отбора играещи на разменено гостуване.

Абе, то се вижда, че си голям философ!Аз ли нещо греша, или миналия месец играхме директно в 3ти кръг и то срещу един от тези отбори, дето са след 16 място в УЕФА класацията :?: :roll:

Никой-никога не е казвал, че няма да подкрепя ЛЕВСКИ-както виждаш сме на всеки мач!!!!
Играхме срещу такъв отбор и супер малшанс ни попречи да влезнем. И сега не влизаме директо в групите на УЕФА, нали???

_________________
"В стрелбата с лък най-важното не е мишената" - Конфуций


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 1:18 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7225
Така е, важното е да се класираме директно за УЕФА(след отпадане за ШЛ поради малшанс от някви малко по-добри от БАТЕ, щото по-слаби няма), а това, че Батков еба майката на отбора и играем като в най-гадните години на 90-те е без значение :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 1:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
qiao zhi написа:
Играхме срещу такъв отбор и супер малшанс ни попречи да влезнем. И сега не влизаме директо в групите на УЕФА, нали???


Къв малшанс :shock: тея мачове с бате си бяха подигравка с феновете.

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 4:35 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 12:12 am
Мнения: 58
O tiq gi biem zdravo. Neka vsi4ki peqt, a ne kato s loko sf, polovinata da si barkat v ga6tite.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 8:51 am 
Преди години на мЪри му гласуваха доверия въпреки загубите от Беверен , и други знайни и незнайни тимчета , тогава всички го плюехте , а после след като ни докара до групите го издигнахте на пиедестал ... нека дадем шанс и на "пияния и дрогиран" Кокал за да може и той да се опита да направи нещо ... искам да видя ако и той ни класира за групи на ШЛ или по-напред в Уефа дали тогава ще викате : Мъри Стоилов ...

П.С. : Гледаме си НАШИЯ ОТБОР - ЛЕВСКИ , и не ни интересува мЪри и Латекс и т'ва е ! За тези които ще викат за мЪри ... ЕВАЛА ... мЪри е Над-Всичко може би ... :smt006


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 10:11 am 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 11:28 am
Мнения: 404
Местоположение: София
Чорни продаде Левски

Липсата на каквато и да е надежда да получи разрешение за пребиваване в България е накарала Майкъл Чорни да се раздели с част от бизнеса си у нас, в това число и футболният Левски. Бизнесменът е в процес на доуточняване на последните детайли по прехвърлянето на акциите си, които ще станат притежание на компания, която се контролира от "Химимпорт" и зад която стои най-могъщият холдинг у нас - ТИМ. Сделката ще бъде официализирана най-късно през януари следващата година. На хартия Чорни притежава едва 20 % от "синия" клуб, а около 70 % се водят притежание на Тодор Батков.

Засега е ясно, че купувачите искат да върнат на "Герена" Наско Сираков като спортен директор и Станимир Стоилов като старши треньор. От холдинга вече са проучили възможността за изграждане на нов стадион на мястото на "Раковски". Плановете са първата копка да бъде направена в края на зимата. След изтичането на договора с "М-Тел" идното лято на екипите на Левски ще се появи логото на една от авиокомпанииите, които са притежание на купувачите - "България еър" или "Хемус"

_________________
ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 10:19 am 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
това е взето от донбалон :|

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 10:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Аз лично много се надявам да е така.Омръзнаха ми простотиите на Батков и сие.Левски заслужава сериозно финансово обезпечение и собственици и президенти,които не излагат отбора.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 10:20 am 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Поредна спекулация :roll: Да не стане същата работа както с Лукойл :smt006 :|

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 10:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
C.C.B. написа:
Momo_Levski_1914 написа:
това е взето от донбалон :|

Спортал :smt006

Тема спорт :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2008 10:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Ей, тия журналисти дето са писали, че Левскари ще подкрепят селтекс- да им изсъхне анусчето дано!!! Та да ги боли повече като ги ебат манафите! На дон балон също! Нещастници!

Мъри, обичам те, ти си най- големият! Но в събота аз ще подрекпям не теб, не оранжевите селяни, не манекенчетата със сини екипи, повечето от които не знаят защо са на терена, а само и единствено



Л Е В С К И

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 416 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com