forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:28 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 416 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 2:10 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:36 pm
Мнения: 127
echoes написа:
Цитат:
Тиберканин според мене беше най-силния ни футболист


:shock: :shock:

Цитат:
Тиберканин като, че ли го е страх да им влиза по-грубо


:smt005


--

вие сте напълно луди с тоя тиберканЯн, аз съм в шок :shock: ебати недоразумението е тоя.. единствено в контролата с калиакра показа нещо, оттогава е пълна трагедия, абсолютно посредствен, некадърен играч, който умее единствено да претрепна противниците с някви безумни влизания. само като се сетя в мача с вердер какво им причини, горките.. пак добре, че ЕДВА трима успя да контузи. от тоя не зе или хичо е по-добре, а сашо киров дори..


Можеш да се скриеш някъде. Вчера и двата гола станаха след негови асистенции. Много добре подготвен тактически. Има тупалка и с двата крака. За разлика от Зе, Жо, Хичо и 90% от футболистите в България. Бърз, остър играч. Дай му време на момчето. Я се опитай да не ядеш и да не пиеш нищо цял ден, да те видя как ще се чувстваш. А той е професионален футболист...

Изкарал е много години в школата на Аякс. А там не е лесно да се задържиш дори. Бил е и в юношеския национален на Мароко.

При всички положения е по-добър от Зе...

_________________
"В стрелбата с лък най-важното не е мишената" - Конфуций


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 2:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
И аз си мисля че като за първи сезон и като за човек умрел от глад се представя добре. Но не смятам че мястото му е по фланга!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Изключително ме дразни тая футболна"новост"с непрекъснатото връщане на топката към вратаря,много,много трябва да се потрудят за да възвърнат поне част от довореито и трябва и чудеса да направят след това да поизчиста срама от Бате.Много слабо първо полувреме,прсто имхме тоя път късмет.Агитката на моменти избухваше,тая песен за която спорите е толкова чорбарска,колкото аз съм оперен певец

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 2:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 12:16 am
Мнения: 264
Местоположение: в края на селото
Мъри Стоилов. Мъри Стоилов. Мъри Стоилов. :smt006
Изприщиха ли ви се пръстите на клавиатурата :lol:
Името на един от най-успелите треньори, които някога са били начело на ЛЕВСКИ се запя в началото на мача.
За половин минута и толкова. Така беше уважен за това, което ни е донесъл.
Така показахме, че помним онази Приказка и сме благодарни. А не обратното.
Всичко повече от това кратко скандиране, не бих одобрил.
Нито за момент не сме си позволили да пеем за друг освен за ЛЕВСКИ -
не забравяйте, че ЛЕВСКИ е и минало, настояще и бъдеще!
...
Относно песента, която се запя при паленето на факлите - виждам, че на момчетата, които
са били в Сектора доста отдавана, това се харесва. Или поне го одобряват.
Те не я възприемат в червеникав отенък. Не ме разбирайте погрешно.
На всички е ясно, че мелодията на е патент на чорбарите. Както не е и наш :smt006
Когато обаче в последните години този циклаж не се радва на особена почит сред репертоара ни,
а при прасетата е точно обратното, съвсем нормално е сред някои от нас да се надигат нотки на
ндеоволство и неодобрение. Още повече, че имаме нови песни и наши позабравени рефрени, които
в момента не се чуват сред останлите агитки..
В крайна сметка обаче с каквато и мелодия да се запее, важното е да е за ЛЕВСКИ и да
се пее мощно :!: И дори нещо да не е много по вкуса ни, щом сме в Сектора да се опитваме
да сме по-единни, за да сме по-силни! И в пеене, факли, знамена, натиск от трибуните.. и когато
ни посрещнат някъде любезните домакини от села и паланки или нашите "любимци" от съветския съюз :smt075
:lsfc4


Последна промяна ЧЕСТвСИНЬО на Нед Сеп 28, 2008 2:40 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
е, Зе и на мене ми е смешен, но тоя обезателно не е по-смешен от него. да не говорим за по-бърз. :smt005 а това, че не яде не е мой проблем по никв начин.. като не яде, нема да играе. па като прояде и започне да бъде поне малко по-адекватен и повратвил - да се пробва. той и Рабех нали не яде, ама.. :smt006

едит:
Цитат:
Мъри Стоилов. Мъри Стоилов. Мъри Стоилов.
Изприщиха ли ви се пръстите на клавиатурата
Името на един от най-успелите треньори, които някога са били начело на ЛЕВСКИ се запя в началото на мача.
За половин минута и толкова. Така беше уважен за това, което ни е донесъл.
Така показахме, че помним онази Приказка и сме благодарни. А не обратното.
Всичко повече от това кратко скандиране, не бих одобрил.
Нито за момент не сме си позволили да пеем за друг освен за ЛЕВСКИ -
не забравяйте, че ЛЕВСКИ е и минало, настояще и бъдеще!


не се запя повече, защото така се разви мача, а латекса бяха супер слаби, особено пък след изгонването, бяха абсолютно бездушни и безлични. ако се беше развил мача по друг начин и ни водеха те с 2:0, нека не се залъгваме, щеше да се случи със сигурност това.. :oops: :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 3:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 12:16 am
Мнения: 264
Местоположение: в края на селото
Надявам се, че не си прав.. :roll:
Не мисля, че би трябвало да пеем за когото и да било освен за ЛЕВСКИ в 99% от времето,
а какъвто и да е развоят на мачовете, единственото име, което си
струва да се споменава в останалия 1%, и то заедно с това на майка му, е Тодор Ганьов Батков :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 3:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Щеше да се пее след мача, и аз съм убеден. Сега пък, разбира се, половината коментари ще са 'видяхте ли го'. А, бе, каквото и да кажеш или направиш в България може да бъдеш оплют. Добре че обичайно плюещите са и големи мишоци, които само звънят по тв предавания, цъкат по нета, а част от тях пишат по знайни и незнайни публикации

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 3:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Tech0 написа:
UL написа:
за мача.......тва определено беше най-слабото дерби ЛЕВСКИ-Литекс откъм игра за последните 10 години ;)
само че ония бяха по-слаби и от нас затова бихме.........не играхме чак толкова зле като в Надежда но имаме късмет че този път си вкарахме положенията и то най-неочаквано - безДарко... :lol:

за агитката...
Първо от много време насам отидох към стадиона със свито сърце...след грозните сцени в надежда, псуването и освиркването и очаквах днес подобно нещо...

първото полувреме беше слабо.......много слабо...аз влязох в 25-тата минута и като видях само 100 човека да си пеят долу сърцето ми се сви.......добре че играта потръгна и нещата се пооживиха, но общо взето големи паузи, дали се дължеше на развален мегафон, дали защото всички са бесни на играчите, но никой не подхваща песен, няма го и "натискът" който "Б" сектор оказва върху играта.........второто полувреме беше много по-добре.....особенно като светнАха факлите и настроението на агитката за викане стана друго...усети се истинска мощна атмосфера и после яко мазало на гола.....така както трябва да е :8)
общо взето 30 минути от второто полуврмее ми върнаха радостта че съм в агитката така да се каже

П.С. добре че бяха Запад да разпяват в моментите "мълчание"

П.П.С. изключително съм доволен че 10-15 минути се пееше "ЛЕВСКИ Шампиооон, ЛЕВСКИ Шампиоооон, ЛЕВСКИ ЛЕВСКИ ЛЕВСКИ ШАмпион.......лалалалалалалалалалалала........."
Любимо скандиране и ритъм за мен, най-добрата ни изобщо песен от "циклажите" и съм доволен че точно когато се запалиха факлите мощно се запя от всички!
:lsfc3


Ще си позволя този път да не се съглася с много неща.
Мегафона не беше развален, друг беше проблема.
Тона се подаваше именно от Запад, за това се дължаха и паузите, незнам за какво разпяване изобщо говориш.
Т.нар. Левски Шампиооон и т.н., която визираш, се пее от чорбата от много години. Не е тяхна естествено, защото половината агитки в света пеят по тази мелодия, но в България си е свинска отвсякаде. (Сигурно и аз съм тъп)
Нямаше нито един момент в, който положението да беше добре откъм пеене. Положението ще стане добре, когато човек, който умее да надъхва се качи на вишката. :wink: И по принцип никой не подхващаше песен, защото се предполага, че подхващането трябва да идва от мегафона, поне на това се научихме напоследък. :lol:


Ами първо за тая прословута песен.....значи мене не ми дреме какво пеят чорбата защото всички техни песни са крадени от нас........когато 94-та година бях младо момче в агитката тая песен си я пеехме редовно и мощно.....свинЬете още не бяха направили "ремикс" тогава.....а това че не се е пяла от много години пък е смешно щото и "въздушната шир" не се беше пяла от толкова пък и за нея ли да кажем че е свинска - "ний знаем че вий многобройни сте..." и т.н...........
просто тва си е НАША песен, дреме ми че свинЬете редовно грухтят нещо със същата мелодия...и както отбелязах ЗА МЕН тва ни е най-добрия и надъхващ циклаж....много по ме кефи от "със синьо знаме" и другото "Левски шампион" ;) - тва че е най-добър циклаж си е мое лично мнение и не ангажирам никой с него

за разпяване от Запад говоря точно за дългите тишини когато от тях се подхващаше БЕЗ Мегафон песен.......точно в последните 20-тина минути всички разпявания без мегафон идваха от тях като изключим 1 Левски шампион поето от хората долу...и едно "какво е морето"

а и още нещо........много остри думи използвате в такива глупави спорове като за песен последните няколко поста.....пак лично мнение...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 3:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юни 15, 2008 8:12 am
Мнения: 76
напълно съм съгласен с UL. Те свинете имат кавър версии на почти всички наши песни. Ако ние спреме да пеем някоя от тях за известно време значи ли че и тази песен ще е тяхна.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 4:25 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
Да ви еба у мишките, вие една почит не можете да отдадете, тва "скандиране" беше пълна гавра с Мъри, по - добре изобщо да не беше почвало....

Сега естествено някой професор по всичкознаене ще се обади и ще каже:

Ама той е треньор на другия отбор...


Да ама именно този треньор на другия отбор, е създал "новия" ЛЕВСКИ и т.н. и т.н. Това, че скандираме името на олицетворението на ЛЕВСКИ в последните години (точно така, като чуеш ЛЕВСКИ се сещаш за две неща едото е най - великия БЪЛГАРИН другото е Мъри, не заради друго а поради изкривеното и пуполистическо мислене на БЪЛГАРИНА иначе щеше да се сещаме само за АПОСТОЛА, (това е друга тема) ) не означава че подкрепяш другия отбор, а означава, че отдаваш почит и уважаваш този човек !!! За мен от миналата година когато почнамхме да псуваме Топчо, Мечо и т.н. и т.н. публиката на ЛЕВСКИ е НЕБЛАГОДАРНА и вчера се убедих в това !!!

Дано все още има хора като мен които, не псуват и уважават:

Мечо, Топчо, Ицо, Живко, Хичо, МЪРИ, Емо Ангелов, Ричи и всички други герой и героини от последните години

_________________
За всеки един успех или неуспех на даден отбор е виновен само и единствено неговия треньор


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 4:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
еми като си тръгна некой индивиди го обвнниха че си тръгва в най - тежкия момент и че е предател че правел само дузпи не заслужавал нашата любов тва барабар с още сурия псувни за Мечо

_________________
За всеки един успех или неуспех на даден отбор е виновен само и единствено неговия треньор


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 4:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 6:05 pm
Мнения: 230
Едва ли някой оспорва заслугите на Мъри, ама да се сравнява с Апостола е меко казано кощунство. Левски може без всеки, дори и той да се казва Мъри.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 4:51 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Олигофрени и неблагодарници винаги ще има, не си хаби нервите.

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
генонсО написа:
еми като си тръгна некой индивиди го обвнниха че си тръгва в най - тежкия момент и че е предател че правел само дузпи не заслужавал нашата любов тва барабар с още сурия псувни за Мечо

Абсолютни глупости.Тва на стадиона или във форума го чу?Аре за Мечо съм съгласен,но за Елин такова нещо не е имало...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 5:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
генонсО написа:
еми като си тръгна некой индивиди го обвнниха че си тръгва в най - тежкия момент и че е предател че правел само дузпи не заслужавал нашата любов тва барабар с още сурия псувни за Мечо


е аз мечо си го псувах още докато играеше в ЛЕВСКИ от много години насам....дори да е бил добър футболист не се е раздал повече от 10 мача за ЛЕВСКИ....за 10 години........ше го еба в нещастника мързелив! Ще ми играе на 20% от възможностите си и ще проспива всеки мач!

така че както виждаш не всички които изброи са недолюбвани защото са напуснали...

а Топчо може да го е псувал само някой разбирач който по принцип след всяка загуба или лош резултат пише колко сме нещастни и смешни или нещо от тоя род...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 5:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 6:05 pm
Мнения: 230
Във вчерашния мач не показахме някаква супер игра, ама все пак бяхме с класа над Литекс. Ако твърдим, че сме били уникално слаби, какво трябва да кажем за Литекс? Това ни са възможностите в момента. Новите в отбора трудно се сработват и намират точните си места. Треньорски смени, неразбории в отбора и публика, медийна атака от антилевскари и антибатковисти - всичко това доведе до Бате. Психиката на играчи и треньори е разбита. Дано сега да отстраним Жилина, та да се пооправят нещата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 12:47 am
Мнения: 224
Местоположение: Сектор Б
най - накря да вземем 3те точки от така наречените дербита
публиката кво да кажа за нея обичайните хора се раздаваха, туристите викаха да се свалят знамената щото им пречат. Искам само да кажа на тез дето си мислят,че запада са разпявали без микрофон може да ме разходят през цялото време те даваха тон,а подхващанията без микрофон бяха от СД и главно от LSFC.

_________________
Имам родина, имам народ, имам и вяра, имам живот, имам надежда, имам съдба, имам кyража за тая борба! ЛЕВСКИ София докато УМРА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 6:45 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:06 pm
Мнения: 373
Местоположение: ДРУЖБА Е СИНЯ!
Dju4ka написа:
най - накря да вземем 3те точки от така наречените дербита
публиката кво да кажа за нея обичайните хора се раздаваха, туристите викаха да се свалят знамената щото им пречат. Искам само да кажа на тез дето си мислят,че запада са разпявали без микрофон може да ме разходят през цялото време те даваха тон,а подхващанията без микрофон бяха от СД и главно от LSFC.

Еми да,така беше,добре се получи от към съпорт,ако пееха повече хора щеше да е още по -кораво,яко се получи при головете как всички слизахме на долу,и при едно "Кой не скача и не пее той за Левски не милее"

_________________
Нека се бият момчетата,важното е че не пушат цигари!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 7:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Може ли да престанете, щот ми писна да мета всякакви свинщини днеска.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 9:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
nsss написа:
Във вчерашния мач не показахме някаква супер игра, ама все пак бяхме с класа над Литекс. Ако твърдим, че сме били уникално слаби, какво трябва да кажем за Литекс? Това ни са възможностите в момента. Новите в отбора трудно се сработват и намират точните си места.


Предлагам ти да гледаш мача отново. Селяните ни смазаха първото полувреме дори и с 10 човека. То не бяха точни пасове, двойни, удари към вратата... абе общо взето наще само седяха и гледаха. Второто полувреме какво има да надиграеш отбор с човек повече? Никаква идея нямахме в нападение. Чакахме Жиката и Рабех да ни правят атаките... много жалка картинка. :roll:

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 12, 2008 11:59 pm
Мнения: 540
Местоположение: София
Krastev.10 написа:
ТРЪГВАМ ЗА МАЧООО :smt006 :smt006

АЙДЕЕЕЕЕЕЕ ЛАВИНООООООО :lsfc4 :lsfc4 :lsfc3 :octo :lsfc1

ДНЕСКА БИЕМ 2:0



НАЦЕЛИХ ТОЧНИЯ РЕЗУЛТАТ :smt006 КАК СЕ ГОРДЕЯ САМО ТРЯБВАШЕ ДА ГО ПУСНА С 20 лв. :lol:

_________________
ИСТИНСКА ИСТОРИЯ,
ИСТИНСКИ ОТБОР,
ИСТИНСКА ЛЮБОВ -
ЛЕВСКИ СОФИЯ !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 21, 2007 4:35 pm
Мнения: 839
Ankel написа:
Предлагам ти да гледаш мача отново. Селяните ни смазаха първото полувреме дори и с 10 човека. То не бяха точни пасове, двойни, удари към вратата... абе общо взето наще само седяха и гледаха. Второто полувреме какво има да надиграеш отбор с човек повече? Никаква идея нямахме в нападение. Чакахме Жиката и Рабех да ни правят атаките... много жалка картинка. :roll:

Е какви положения са имали селтекс през тва първо полувреме... Аз лично се сещам за един удар на Том от Сточна гара, който Жоро спаси и още два-три, които бяха всичко друго, ама не и реална опасност за нашата врата. Е, вярно е, че ако на вратата беше Киш си отивахме на разгром, но... А червения картон им го дадоха в края на полувремето, така че е глупаво да се каже, че са ни надигравали с човек по-малко. А че нападението ни много ялово няма две мнения. Че бихме само защото селяците са незапомнено слаби - също.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 28, 2008 10:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
nsss написа:
Едва ли някой оспорва заслугите на Мъри, ама да се сравнява с Апостола е меко казано кощунство. Левски може без всеки, дори и той да се казва Мъри.

Точно за това написах че това сравнение благодарение на изкривеното и популистическо мислене на българина. Като питат някой кой е Левски и отговаря футболен клуб или нещо от сорта, което за мен е наистина конщунство.

_________________
За всеки един успех или неуспех на даден отбор е виновен само и единствено неговия треньор


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 3:30 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 29, 2006 8:49 pm
Мнения: 312
Вижда се,че като свалим топката на земята и го няма Гонзо (към който да се центрира и да прави безуспешни опити да вкара с глава),играта ни върви далеч по-добре...

Да се молим и в четвъртък да бъде оставен резерва поне до 70-ата минута,когато Дарко и компания са решили мача в наша полза необратимо :smt006



П.П. и Гошо Петков да не се контузва повече,щото без него сме за никъде...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 29, 2008 2:50 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
ше ме извинявате, ама се наакахте. Левски игра добре в този мач, особено второто. Биеме основен конкурент с 2:0. Кво сте недоволни. Аман от разбирачи

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 30, 2008 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 8:34 pm
Мнения: 36
Според мен това беше най-добрия ни мач от много време насам :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 416 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com