forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:04 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 452 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 12:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Единствената оправия според мен е :

:arrow: Първо и основно, ПРЕМАХВАНЕ НА СТЮАРДИТЕ !
:arrow: Сектор "Б" ултра сцена ! Забраняване на достъпа на жени,селяни и капути, дошли поради причината, че билета е 1 лв ! ( Това може да стане много лесно.Всички се познаваме в сектора ! Изгонването няма да бъде трудно, така или иначе някой хора успяха да изгонят половината сериозни хора )
:arrow: Тотално reload на песните, ама тотално !
:arrow: Двама човека към който всички имат респект да дава тон.Не като в Словакия 90 човека да се изредиха на микрофона !
:arrow: Събиране в едната част на сектора ( което вече е постигнато ), но точка 2 селяните !!! Стоят си в края и развалят всичко.Защото някой от тях посредата на наша песен, започва да вика само ЛЕВСКИ оле !
:arrow: Изработване на едно знаме зад което да седим всички ! Не да се делим на 98 фракций и оградата да ни е като сергия на битак !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 12:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юни 14, 2005 12:45 pm
Мнения: 673
Местоположение: alone somewhere beyond
24.05.1914 написа:
Единствената оправия според мен е :

:arrow: Първо и основно, ПРЕМАХВАНЕ НА СТЮАРДИТЕ !
:arrow: Сектор "Б" ултра сцена ! Забраняване на достъпа на жени,селяни и капути, дошли поради причината, че билета е 1 лв ! ( Това може да стане много лесно.Всички се познаваме в сектора ! Изгонването няма да бъде трудно, така или иначе някой хора успяха да изгонят половината сериозни хора )
:arrow: Тотално reload на песните, ама тотално !
:arrow: Двама човека към който всички имат респект да дава тон.Не като в Словакия 90 човека да се изредиха на микрофона !
:arrow: Събиране в едната част на сектора ( което вече е постигнато ), но точка 2 селяните !!! Стоят си в края и развалят всичко.Защото някой от тях посредата на наша песен, започва да вика само ЛЕВСКИ оле !
:arrow: Изработване на едно знаме зад което да седим всички ! Не да се делим на 98 фракций и оградата да ни е като сергия на битак !!!

:!: :!: :!:
Време е наистина това да се случи,точно сега,когато сме разбити и обезверени,точно сега е време за промяна,колкото и да ми е тъжно духът на сектор "Б" е изгубен,поддържат го 50 момчета,които още вярват,че ЛЕВСКИ е идеал,а не евробоец и някакви други глупости,всички които се чувстват левскари под знамената!!!!

_________________
сектор ''А"-духът на ЛЕВСКИ не умира!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 12:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
LSFC написа:
Абе ако бяхме спечелили срещу Бате сега с Локо щеше да има 7 000 Левскаря, които пеят като един и тези мнения щяха да са на другия полюс ;) Това, че не се пеело в сектора и бил по-зле от преди е доста голяма глупост и може да се каже от човек, който е бил на по 5 мача на година, защото аз си спомням преди 3-4 години, когато в сектора бяхме по 50-100 човека, пееха се по 3 песни на мач и то в 4 гласа, идваха и си отиваха селски агитки и бяхме надвиквани на нашия стадион. Аз не си спомням скоро мач на Герена, където да не сме викали, друг е въпроса, че с играта си футболистите гонят много хора оттам. Сега излезна, че стюардите ви пречат да викате, а ? МиниГонзо на колко години си, че си позволяваш да наричаш тези хора "глупаци" ? Има и такива сред тях, но не мисля, че ти си човека, който ще дава определение точно за всичките 20-30 човека.... И пак казвам, никой не ви пречи да пеете колкото си искате.. сега и мегафоните ви били проблем, ае да те оставя един мач без тях, че да може пак маслината да ти дава тон, аман от недоволни :arrow:

Аз стюардите не ги обвинявам за песните, а за държанието към публиката, защото не стига, че вече има разделение в сектора ами и те скачат и се правят на мъже на Левскари с които до скоро са били приятели дори, но власта убива дори това... Не искам повече да коментирам за мен е жалка постъпка някой който носи син шал на врата си и се мисли за един от нас да нахлува в сектора и да гони някой хвърлил шише, запалил факла, метнал пакетче семки или нещо подобно.... за мача на кочината просто не искам да коментирам, за мен тогава те трябваше да си вземат същото което си взеха ония ушеви дето се опитаха да влезнат в сектора....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
blue order написа:
24.05.1914 написа:
Единствената оправия според мен е :

:arrow: Първо и основно, ПРЕМАХВАНЕ НА СТЮАРДИТЕ !
:arrow: Сектор "Б" ултра сцена ! Забраняване на достъпа на жени,селяни и капути, дошли поради причината, че билета е 1 лв ! ( Това може да стане много лесно.Всички се познаваме в сектора ! Изгонването няма да бъде трудно, така или иначе някой хора успяха да изгонят половината сериозни хора )
:arrow: Тотално reload на песните, ама тотално !
:arrow: Двама човека към който всички имат респект да дава тон.Не като в Словакия 90 човека да се изредиха на микрофона !
:arrow: Събиране в едната част на сектора ( което вече е постигнато ), но точка 2 селяните !!! Стоят си в края и развалят всичко.Защото някой от тях посредата на наша песен, започва да вика само ЛЕВСКИ оле !
:arrow: Изработване на едно знаме зад което да седим всички ! Не да се делим на 98 фракций и оградата да ни е като сергия на битак !!!

:!: :!: :!:
Време е наистина това да се случи,точно сега,когато сме разбити и обезверени,точно сега е време за промяна,колкото и да ми е тъжно духът на сектор "Б" е изгубен,поддържат го 50 момчета,които още вярват,че ЛЕВСКИ е идеал,а не евробоец и някакви други глупости,всички които се чувстват левскари под знамената!!!!


За жалост останахме малко такива хора... Останали без глас след мач със отбор като беласица, пирин и т.н. а и знамената наблюдавам, че намаляват за съжаление :|

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
MiniGonzo написа:
LSFC написа:
Абе ако бяхме спечелили срещу Бате сега с Локо щеше да има 7 000 Левскаря, които пеят като един и тези мнения щяха да са на другия полюс ;) Това, че не се пеело в сектора и бил по-зле от преди е доста голяма глупост и може да се каже от човек, който е бил на по 5 мача на година, защото аз си спомням преди 3-4 години, когато в сектора бяхме по 50-100 човека, пееха се по 3 песни на мач и то в 4 гласа, идваха и си отиваха селски агитки и бяхме надвиквани на нашия стадион. Аз не си спомням скоро мач на Герена, където да не сме викали, друг е въпроса, че с играта си футболистите гонят много хора оттам. Сега излезна, че стюардите ви пречат да викате, а ? МиниГонзо на колко години си, че си позволяваш да наричаш тези хора "глупаци" ? Има и такива сред тях, но не мисля, че ти си човека, който ще дава определение точно за всичките 20-30 човека.... И пак казвам, никой не ви пречи да пеете колкото си искате.. сега и мегафоните ви били проблем, ае да те оставя един мач без тях, че да може пак маслината да ти дава тон, аман от недоволни :arrow:

Аз стюардите не ги обвинявам за песните, а за държанието към публиката, защото не стига, че вече има разделение в сектора ами и те скачат и се правят на мъже на Левскари с които до скоро са били приятели дори, но власта убива дори това... Не искам повече да коментирам за мен е жалка постъпка някой който носи син шал на врата си и се мисли за един от нас да нахлува в сектора и да гони някой хвърлил шише, запалил факла, метнал пакетче семки или нещо подобно.... за мача на кочината просто не искам да коментирам, за мен тогава те трябваше да си вземат същото което си взеха ония ушеви дето се опитаха да влезнат в сектора....




:!: :!: Опа, що стана ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 12:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
А може и просто да се извадят от нафталина някои песни като:

Цитат:
На стадиона Сантяго де Чили

Свинско робство нас не ни пречи
да ги биеме 7:2
и във Чили ще правим преврати,
синя хунта сме ний на света.

Припев:

Само 'Левски', само 'Левски',
само 'Левски' (е пак) шампион!
Само 'Левски', само 'Левски',
само 'Левски' (е пак) шампион!

На стадиона Сантяго де Чили,
там чорбарите в клетки стоят,
там и пиле не може да хвръкне
щом левскари на стража стоят.

Припев: ...

И в Библията Бог е написал:
'Само 'Левски' и синьо небе!
Дяволът със копито посочил
във казана червени свине!

Припев: ...


Заточение


(Стани, стани, Кире Миланов,
от заточение стани!
Срещу казана пумиярски
чадата си поведи!)

Дорде е мъничка свинята
елате да се съберем,
с черпак да й строшим главата,
левскари да се назовем!



Милиони са левскарите, шепа са чорбарите.
Ах колко жалко е да си чорбар!
Смърт на чорбата - враг на земята,
унищожила футбола у нас.


В тази песен се разказва за блестящи битки


В тази песен се разказва за блестящи битки
и за стари славни времена,
за пожари, за побоища и за агитки,
вилнеещи със сини знамена,
за сини лъвове, които влизат в бой открито,
трупове по бойното поле,
за агитката желязна със искри в очите,
синьото бушуващо море.

(Който иска нека слуша за това как 'Порто'
никой не можа да го спаси,
'Олимпиакос' как дойдоха гордо,
но си тръгнаха с наведени глави,
за това през колко мъки мина 'Барселона'
бикът да не бъде повален,
за това как 'Щутгарт' напусна стадиона
от славните левскари победен,
за това как копието на 'Аякс' се счупи
и потъна в сините вълни,
за това как 'Левски' взе и трите купи
и покри се с лаврови венци.)


В скоби съм сложил нещата, които може да се пропускат. Плюс активно налагане на нови идеи - няма какво да губим, тъкмо това са моментите, които трябва да се използват за такива неща... Ма е дълга и широка тая тема, не е много за обяснение по форуми...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 12:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3869
Местоположение: СОФИЯ
Ех, мечти.Тия песни се пееха 97-98 година.И винаги се получава стабилно.Лошо е, че са забравени.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 1:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 25, 2007 12:47 am
Мнения: 224
Местоположение: Сектор Б
psalm69 написа:
Слабото викане произлиза от тъпите и безинтересни мачове ,които гледаме :smt006 Нормално е на никой да не му се вика на мач с Берое на Герена да речем. Колкото и да се насилва,настроение за песни нема :smt006


Ами кат няма настроение си седи пред телевизора то па верно писва само 50 човека да пеят др да се оправдават се нещо !!! :smt006

_________________
Имам родина, имам народ, имам и вяра, имам живот, имам надежда, имам съдба, имам кyража за тая борба! ЛЕВСКИ София докато УМРА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 1:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
hidden767 написа:
12 милиона лева от лигата
2 милиона лева от трансфера на Домо
1.5 милиона лева от трансфера на Курдов
1.5 милиона лева от трансфера на Михайлов
2 милиона лева от трансфера на Ричард
над милион общо от трансферите на Топузаков, Телкийски, Джайеоба, С. Ангелов. и т.н.
3 милиона лева годишно от МТел
Къде са тези пари?

А от тази година:
250 000 евро от УЕФА за участие в трети предварителен кръг от ШЛ.
140 000 евро от УЕФА за участие в първи кръг от турнира за купата на УЕФА
80% от стадиона беше пълен срещу БАТЕ и Вередер, което са си още 100 000 евро. Сигурен съм и че срещу Жилина няма да има по-малко от 15 000, ама тях после ще ги броим.
Та за има няма два мсеца - 500 000 евро. И само да отблежа, че при влизане в групите на УЕФА автоматично ти превеждат едни 450 000 евра.....
Не ме дразни толкова, че не са дават пари, а че се опитват да ни направят на глупаци. Все едно сме от гората и ядем доматите с колци...

24.05.1914 написа:
Единствената оправия според мен е :

:arrow: Първо и основно, ПРЕМАХВАНЕ НА СТЮАРДИТЕ !
:arrow: Сектор "Б" ултра сцена ! Забраняване на достъпа на жени,селяни и капути, дошли поради причината, че билета е 1 лв ! ( Това може да стане много лесно.Всички се познаваме в сектора ! Изгонването няма да бъде трудно, така или иначе някой хора успяха да изгонят половината сериозни хора )
:arrow: Тотално reload на песните, ама тотално !
:arrow: Двама човека към който всички имат респект да дава тон.Не като в Словакия 90 човека да се изредиха на микрофона !
:arrow: Събиране в едната част на сектора ( което вече е постигнато ), но точка 2 селяните !!! Стоят си в края и развалят всичко.Защото някой от тях посредата на наша песен, започва да вика само ЛЕВСКИ оле !
:arrow: Изработване на едно знаме зад което да седим всички ! Не да се делим на 98 фракций и оградата да ни е като сергия на битак !!!

Да добавя към всичкото това и че някой хора трябва да спрат да се държат надменно и се правят на по-левскари от всички останали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:10 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 2:34 pm
Мнения: 1
И от какво се измориха толкова "горките" милионерчета? от това да се чудят какув джип да си купят? или коя манекенка или фолк певачка да на...т? то си личи как Цеци Красимирова му е изпила на Гонзо мозъка....освен да дудне на съдията какво друго вече може....и тези говна ми говорят за шампионска лига...ако играех за 7 000 000!!!! евро със зъби щях да вкарам,ама де го тоя хъс?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 2:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
24.05.1914 написа:
Ех, мечти.Тия песни се пееха 97-98 година.И винаги се получава стабилно.Лошо е, че са забравени.
Отдавна си мисля,че е добре да се завръщат и старите ни песни,вярно е че са позабравени,някой даже много хора не са ги и чували,възможно е според някой и мелодиите да не са вдъхновяващи,не зная,но примерно,защото е най-лесно защо да не се опита най-напред с Имала майка едано ми чедо,а не свинете да я пеят на свински непрекъснато.Кво ли пречи да се опита Само Левски,само Левски ееееее шампион,лека полеса да мъчат великолепните песни дето ТроперО подсеща,което пък не пречи да се появяват и нови

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Заработените пари не се ли плащат доста след края на участието в турнира :)))) Май е така :)))

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 4:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
МагазинерО написа:
Заработените пари не се ли плащат доста след края на участието в турнира :)))) Май е така :)))

http://www.7sport.net/archive7ds/2008/0 ... 5164_5.htm

Не става въпрос, кога влизат в касата на клуба, а че са заработени по принцип. В смисъл оправдания "искат ми шестотин хиляди за асфалт" не важат.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 5:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Хубаво да се пеят и песни от нафталина ма кво прайм като половината не ги знаят ? Тръгнахме да пеем "Въздушната шир" и на последния куплет само 50-100 човека го знаехме и пяхме :smt006
Кво са ви виновни па стюардите сега ? Тоя сезон (изключая мача с Бате) никой стюард (или поне аз не съм забелязал) не е правил проблем в Сектора.Дори в Плд когато замалко не счупихме оградата нямаше изцепки от страна на стюардите.За мен е 100 пъти по-добре стюард да ми каже "Айде нарадва се, слезни от оградата" отколкото ушака да те захване с палките през пръстите :smt006
И сега поне всички сме на едно на Герена, а не сме разпръснати навсякъде.Особено с веещите се знамена и двупръчковите Сектора е доста по-красив, само факли липсват :smt006 Бомбите са зрелищни, ама никой не иска да загуби пръст или ухо заради някой пиян нещастник, който не може да я хвърли, нали МиниГозно?
Сектора постепенно заприлича на онези, красивите от "Европата", ама за тва тряа всички да помагаме, а не да мрънка за щуротий.
Спирам тука, че написах ебати и дългия пост :smt003

_________________
Passion is not a crime!


Последна промяна antifootball fan на Вто Сеп 23, 2008 6:42 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 6:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
Football Fan написа:
Хубаво да се пеят и песни от нафталина ма кво прайм като поливаната не ги знаят ? Тръгнахме да пеем "Въздушната шир" и на последния куплет само 50-100 човека го знаехме и пяхме :smt006
Кво са ви виновни па стюардите сега ? Тоя сезон (изключая мача с Бате) никой стюард (или поне аз не съм забелязал) не е правил проблем в Сектора.Дори в Плд когато замалко не счупихме оградата нямаше изцепки от страна на стюардите.За мен е 100 пъти по-добре стюард да ми каже "Айде нарадва се, слезни от оградата" отколкото ушака да те захване с палките през пръстите :smt006
И сега поне всички сме на едно на Герена, а не сме разпръснати навсякъде.Особено с веещите се знамена и двупръчковите Сектора е доста по-красив, само факли липсват :smt006 Бомбите са зрелищни, ама никой не иска да загуби пръст или ухо заради некой пиян нещастник, който не може да я хърли, нали МиниГозно?
Сектора постепенно заприлича на онези, красивите от "Европата", ама за тва тряа всички да помагаме, а не да мрънка за щуротий.
Спирам тука, е написах ебати и дългия пост :smt003

Аз не съм виждал красива агитка извън балканския полуостров, май имаме различни разбирания за красота, иначе ако толкова ги е страх да земат тогава стюардите да хвърлят бомбите, факлите вече само те имат право да ги носят защо и със бомбите да е по-различно :roll: според мен красотата в агитките е ето това:
http://www.vbox7.com/play:8b03a634
http://www.vbox7.com/play:70699190
http://www.vbox7.com/play:40f5d324

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 6:39 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Тая Въздушна шир става да се пее пред паметника на Левски или в кръчмата,но не и на стадиона :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
За да кажеш, че няма "красиви" агитки извън Балканите трябва да си яко ограничен :smt006 Та нима АССЕ, ОМ, 60% от полските агитки, големите в Русия, дори Аустрия и Рапид Виена нямат хубави пиро шоута и хореографии :roll:
Айде стига офф със чуждите агитки ...

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 7:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 11, 2005 9:16 pm
Мнения: 173
Местоположение: Синя Варна
MiniGonzo написа:
Аз не съм виждал красива агитка извън балканския полуостров, май имаме различни разбирания за красота, иначе ако толкова ги е страх да земат тогава стюардите да хвърлят бомбите, факлите вече само те имат право да ги носят защо и със бомбите да е по-различно :roll: според мен красотата в агитките е ето това:
http://www.vbox7.com/play:8b03a634
http://www.vbox7.com/play:70699190
http://www.vbox7.com/play:40f5d324

Забележете в тоя втория линк на Звезда световноизвестния съперник, срещу който играе Звезда. Много ясно, че ще направят заря и 100 факли... :smt006

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 8:00 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
http://www.vbox7.com/play:710e31ae

:roll:

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 8:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Football Fan написа:
Сектора постепенно заприлича на онези, красивите от "Европата", ама за тва тряа всички да помагаме, а не да мрънка за щуротий.
Спирам тука, че написах ебати и дългия пост :smt003

КУР ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА ПУБЛИКА !! Искам, бомби, факли, золуми, бой с полицията, задружна агитка и без стюарди , не искам европейска публика ей тва горе искам. АМА КУР !

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 8:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
angysarmy написа:
Football Fan написа:
Сектора постепенно заприлича на онези, красивите от "Европата", ама за тва тряа всички да помагаме, а не да мрънка за щуротий.
Спирам тука, че написах ебати и дългия пост :smt003

КУР ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА ПУБЛИКА !! Искам, бомби, факли, золуми, бой с полицията, задружна агитка и без стюарди , не искам европейска публика ей тва горе искам. АМА КУР !

ами на мача с бате ако не бяха 2-3 човека (няма да ги споменавам) и димка даже нямаше да има... и как очаквате при такива мъртви трибуни да се играе футбол на терена не знам :|

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 23, 2008 9:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
MiniGonzo написа:
angysarmy написа:
Football Fan написа:
Сектора постепенно заприлича на онези, красивите от "Европата", ама за тва тряа всички да помагаме, а не да мрънка за щуротий.
Спирам тука, че написах ебати и дългия пост :smt003

КУР ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА ПУБЛИКА !! Искам, бомби, факли, золуми, бой с полицията, задружна агитка и без стюарди , не искам европейска публика ей тва горе искам. АМА КУР !

ами на мача с бате ако не бяха 2-3 човека (няма да ги споменавам) и димка даже нямаше да има... и как очаквате при такива мъртви трибуни да се играе футбол на терена не знам :|


http://site-forum.levski.com/viewtopic.php?p=454053#p454053

Към това само мога да добавя че като най-многобройна публика за съжаление между най-редовните по мачове винаги са живуркали някакви мазни, тъмни, неясни типове които са чакали удобен момент за да предадат всички истински ЛЕВСКАРСКИ ценности и да се облажат със сребърниците от това!
Прекалената ЛЕВСКАРСКА толерантност от едно време (да няма изявен тартор, да няма организация) и отказването на много сериозни хора от мачове поради точно ей такива индивиди ни доведе то тази ситуация...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 12:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
UL написа:
MiniGonzo написа:
angysarmy написа:
КУР ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА ПУБЛИКА !! Искам, бомби, факли, золуми, бой с полицията, задружна агитка и без стюарди , не искам европейска публика ей тва горе искам. АМА КУР !

ами на мача с бате ако не бяха 2-3 човека (няма да ги споменавам) и димка даже нямаше да има... и как очаквате при такива мъртви трибуни да се играе футбол на терена не знам :|


http://site-forum.levski.com/viewtopic.php?p=454053#p454053

Към това само мога да добавя че като най-многобройна публика за съжаление между най-редовните по мачове винаги са живуркали някакви мазни, тъмни, неясни типове които са чакали удобен момент за да предадат всички истински ЛЕВСКАРСКИ ценности и да се облажат със сребърниците от това!
Прекалената ЛЕВСКАРСКА толерантност от едно време (да няма изявен тартор, да няма организация) и отказването на много сериозни хора от мачове поради точно ей такива индивиди ни доведе то тази ситуация...

Как ми липсват старите времена когато 3-4 дни след мачове еуфорията ми не спадаше и живеех за да дойде следващия мач :cry: не знам дали нещата ще се оправят ама тъмните индивиди да умрат за това което правят... :evil:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 24, 2008 1:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:48 pm
Мнения: 928
Местоположение: София
Спокойно, моментите идват. Скоро... много скоро :!:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 03, 2008 4:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Ministry of Sound написа:
сиНпатизант написа:
Тая година сме шампиони и на пролет сме в УЕФА, аз тук залагам една каса бира за това твърдение!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Дадено! Ако се случат и двете ти твърдения - имаш една каса от мен, ако не - очаквам да си точен :) :smt006

:smt006 СиНпатизанте, сакам те и те чекам.

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Окт 03, 2008 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Министре на звуцовете, чекам да споделиш с добрия модератор спечеленото! :lol:

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 06, 2008 2:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 10:10 pm
Мнения: 77
Shakespirt написа:
Министре на звуцовете, чекам да споделиш с добрия модератор спечеленото! :lol:

:D

_________________
Завинаги оставам аз Левскар,

Верен на отбора си докрай,

Аз не ще го предада

За нищо на света

За ЛЕВСКИ аз на всичко съм готов ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Окт 06, 2008 8:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
СиНпатизантО се покри... още си сакам и чекам :smt003

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 07, 2008 11:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Ти гледай като се появи, да не с покриеш ти :D

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Окт 07, 2008 10:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Хахаха нямам такова намерение, цяла каса не се изпуска току-така. Само не премествайте или заключвайте темата. :smt003

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 452 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com