forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 6:25 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 452 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
на вниманието на гостите във форума - Вас също ще ви ебем....
да не се притесните, когато дойде време по бели слипчета и обръснати анусчета...

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 5:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 7:33 pm
Мнения: 960
Ама на вас сериозно ли ви пука дали ще влезнем у Уефа , дали ще вземем титла ?!
Любовта към Левски не е на терена , а в сектора ! Не е любов за победа , а за идея !
Поне за мен е така ! Нека има и загуби , за да ценим победата ! :roll:

_________________
ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 5:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
сиНпатизант написа:
Ministry of Sound написа:
сиНпатизант написа:
Тая година сме шампиони и на пролет сме в УЕФА, аз тук залагам една каса бира за това твърдение!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Дадено! Ако се случат и двете ти твърдения - имаш една каса от мен, ако не - очаквам да си точен :) :smt006


Имаме сделка!

Аз пия Стела Артуа, ти каква пиеш?

Чудесно, приемам басът за сключен :). Пия Карлсберг или Туборг, но и на Шуменско бих се радвал :mrgreen:

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 5:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
PoKi написа:
Ама на вас сериозно ли ви пука дали ще влезнем у Уефа , дали ще вземем титла ?!
Любовта към Левски не е на терена , а в сектора ! Не е любов за победа , а за идея !
Поне за мен е така ! Нека има и загуби , за да ценим победата ! :roll:


Споко, ти поне си търпелив, може да доживееш 2254 година и да се радваш на воля............
Аз искам резултати сега и веднага............. Радвай се на загубите, цени неуспехите и си вади изводите, аз искам да побеждават и споменаването на името ни да всява страх............
И ми е през куро за секторО ви.............. вие си се обичайте в секторо, онождайте се, ако си се кефите, аз искам резултати на терена....................

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 5:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
сиНпатизант написа:
Ministry of Sound написа:
сиНпатизант написа:
Тая година сме шампиони и на пролет сме в УЕФА, аз тук залагам една каса бира за това твърдение!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Дадено! Ако се случат и двете ти твърдения - имаш една каса от мен, ако не - очаквам да си точен :) :smt006


Имаме сделка!

Аз пия Стела Артуа, ти каква пиеш?

една каса хайникен, ако сме шампиони :wink:

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
DUPNICA SOUTH-WEST написа:
вие си се обичайте в секторо, онождайте се, ако си се кефите, аз искам резултати на терена....................

съгласен съм за резултатите, но не искам да са резултати ей така за статистиката, а постигнати с игра. щото в крайна сметка някакви цифрички кво ни блазнят. Иначе съм 100% съгласен че трябва останалите да ги е страх, а ние да имаме самочувствието на победители. А не да правим сезона на поредните лузъри

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
Kryten написа:
DUPNICA SOUTH-WEST написа:
вие си се обичайте в секторо, онождайте се, ако си се кефите, аз искам резултати на терена....................

съгласен съм за резултатите, но не искам да са резултати ей така за статистиката, а постигнати с игра. щото в крайна сметка някакви цифрички кво ни блазнят. Иначе съм 100% съгласен че трябва останалите да ги е страх, а ние да имаме самочувствието на победители. А не да правим сезона на поредните лузъри

+1

Игра, която поражда страх, уважението и самочувствието.........
А бе, попитайте се, ако в службата се дъните постоянно, кой ще ви даде пореден шанс, кой ще се застъпи за вас, кой ще ви подкрепи? КОЙ? Никой, излитате си като мръсно коте и фирмата забравя за вас и съществуването ви.... Е, какво - аз да им дам пореден шанс? Кур, майка ви деба................... Мина ми златната вода, не мога да ви позлатя, сега иде кафявата и само ще ви сера.......... Докато не защитите името и фланелката...........

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
frantzi написа:
Football Fan написа:
Сега се пребирам, скапан съм, всичко ме боли нямам глас и т.н. и т.н. ма тва не е от значение.
За мача: Що - годе добро първо полувреме и изключително слабо второ
За публиката: слабо викане първото и добро викане второто до гола

Боли ме, че до гола ги обичахме, а след него се пееше само за педерасти и курви.И тогава тряаше да гледам тъпо мача и да мълча, защото аз не мога да псувам това което обичам :idea: Защо не ги псувахме при 0-0, а чак след гола се сетихте.Е аз не мога да ги псувам по време на мач :smt006 След мача вече е друга приказка, или както каза кондуктора - 93 минути пееш и обичаш Левски, след тва ако искаш ги спукай от ебане играчите ..

Няма да ви чета обидити и хулите, да може да сте прави, може аз да съм грешния ...

И само Левски обичаме те !


:fgod
:smt023

НА НА СЛЯПАТА ПОДКРЕПА БАТЕ ! Просто не мога да седя да гледам как се гаврят с мен и да им пляскам и да се прегръщаме и да се целуваме. Като има проблеми трябва да ги казваме а не да си знаем само едно и него да си го баем! Обичам ЛЕВСКИ, но майка му стара, това не е отбора, които обичам. И ги псуваме след гола,щото преди това им даваме шанс и ги подкрепяме с надеждата, че няма да гледаме поредния геройски Х или загуба срещу некви селяни,псувахме ги защото не оценяват това което правим за тях ! Просто не мога да им се кефя докато си правят ташак с мен ! И последно нито съм срещу Мъри, но не вярвам, че като се върне ще цъфнем...


САМО ЛЕВСКИ !

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Цитат:
И последно нито съм срещу Мъри, но не вярвам, че като се върне ще цъфнем...
Искаме само адекватен треньор, толкова ли е много за искане :cry:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:09 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 29, 2008 6:27 pm
Мнения: 79
тъпото е ,че нито на терена нито извън него някой го е страх или пък ни има уважението на отбор ,като цяло играчи, като единици и на фенове,За ташак станахме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
трябва ни един добър чуждестранен треньор :?

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:10 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 5:51 pm
Мнения: 2057
Местоположение: София
PoKi написа:
Ама на вас сериозно ли ви пука дали ще влезнем у Уефа , дали ще вземем титла ?!
Любовта към Левски не е на терена , а в сектора ! Не е любов за победа , а за идея !
Поне за мен е така ! Нека има и загуби , за да ценим победата ! :roll:

Нека изпаднем в Б група и да не видим повече Европа, така ще я ценим още повече!Колкото до Сектор Б от одавна няма онази мощ не те знам от кога ходиш на мачове, но ако си бил поне на 1 мач на времето ще разбираш какво говора! В момента сектора е на един фен клуб и това е пределно ясно за всички, когато се обединим всички (от най- заухавия до най големия тарикат)с идеята ЛЕВСКИ и няма страх и разни правила, а всички дивеем и задружно мачкаме по стадионите тогава ще го има онзи дух и мощ в сектора ! Футболисти ръководство и т.н. отиват и си заминават НИЕ ФЕНОВЕТЕ ОСТАВАМЕ ЗАВИНАГИ !

_________________
WE ARE LEVSKI SOFIA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
С тия недоразумения и Господ да дойде - все тая.............
Батков, ега ти ебем майчицата миризлива, нищожество алчно............ Всеки лев дето го изкара от Левски, да го дадеш за лекарства на деца и внуци............ Кур, мама ти д'еба................... Как един играч не взема като хората....... Мениджъри.......... А бе, у лево.................. Майка ви лакома......................

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:13 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 22, 2006 11:28 am
Мнения: 404
Местоположение: София
И ги псуваме след гола,щото преди това им даваме шанс и ги подкрепяме с надеждата, че няма да гледаме поредния геройски Х или загуба срещу некви селяни,псувахме ги защото не оценяват това което правим за тях ! Просто не мога да им се кефя докато си правят ташак с мен !

САМО ЛЕВСКИ ![/quote]
Това е моето мнение !! И искам да гледам ЛЕВСКИ , с треньор , който разбира от работата си ! Не с човек , който като го попитат защо загубихте да вика "Е НЕЗНАМ И АЗ КАКВО ДА НАПРАВЯ" , просто Велев няма мисленето на старши треньор !!

_________________
ЛЕВСКИ НАД ВСИЧКО !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2711
angysarmy написа:
frantzi написа:
Football Fan написа:
Сега се пребирам, скапан съм, всичко ме боли нямам глас и т.н. и т.н. ма тва не е от значение.
За мача: Що - годе добро първо полувреме и изключително слабо второ
За публиката: слабо викане първото и добро викане второто до гола

Боли ме, че до гола ги обичахме, а след него се пееше само за педерасти и курви.И тогава тряаше да гледам тъпо мача и да мълча, защото аз не мога да псувам това което обичам :idea: Защо не ги псувахме при 0-0, а чак след гола се сетихте.Е аз не мога да ги псувам по време на мач :smt006 След мача вече е друга приказка, или както каза кондуктора - 93 минути пееш и обичаш Левски, след тва ако искаш ги спукай от ебане играчите ..

Няма да ви чета обидити и хулите, да може да сте прави, може аз да съм грешния ...

И само Левски обичаме те !


Да не мислиш че не ме боли ? Да не мислиш че искам сяка седмица да се гаврят с мен?
Деба разбрахте ме погрешно, ма няам нито сили нито нерви да се обеснявам сега, утре ме подсети и ше си проведем дискусията :smt006

:fgod
:smt023

НА НА СЛЯПАТА ПОДКРЕПА БАТЕ ! Просто не мога да седя да гледам как се гаврят с мен и да им пляскам и да се прегръщаме и да се целуваме. Като има проблеми трябва да ги казваме а не да си знаем само едно и него да си го баем! Обичам ЛЕВСКИ, но майка му стара, това не е отбора, които обичам. И ги псуваме след гола,щото преди това им даваме шанс и ги подкрепяме с надеждата, че няма да гледаме поредния геройски Х или загуба срещу некви селяни,псувахме ги защото не оценяват това което правим за тях ! Просто не мога да им се кефя докато си правят ташак с мен ! И последно нито съм срещу Мъри, но не вярвам, че като се върне ще цъфнем...


САМО ЛЕВСКИ !

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
Добре бе, къде са форумните севастократори, да се покажат и да ме убедят, че трябва да подкрепям безрезервно настоящия отбор? Да ми кажат, че съм жалък плазмодий, който не заслужава синята обич, че преекспонирам, че богохулствам, че..............

Тия смешници докато са в отбора, не заслужават сантим подкрепа.......... ОК, играйте, старайте и падайте, ама да видя дух. мерак, старание, ане като курви да си се огъзите и после - по живо, по здраво.......

П.П. Щях да забравя - знам, че му е през кура за мен, за отбора, за публиката и че не се вълнува, ама да не пропусна - ГОНЗО, ЕБИ СИ МАЙКАТА........... ТИ НЯМАШ МЯСТО В ЛЕВСКИ...............

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:29 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 9:36 pm
Мнения: 126
Слаб и бездарен Левски, но това като че ли не е новина. :?
Много може да се говори за тази криза, но на всички е ясно едно - докато Батков е в Левски, нещата няма как да потръгнат нагоре. Неведнъж този човек е доказвал, че само вреди.
За Мъри - категорично против съм да се скандира неговото име на мачовете на Левски. Да, той постигна много с Левски, той остави името си със златни букви в историята, но в момента той е треньор на гнусния селски отбор от ловеч. Скандирайки името му, се доближаваме до ония, които скандираха името на Йешич, въпреки че воденият от него отбор им бе директен противник. На срещата на феновете Мъри каза - цитирам по памет - "момчета, аз съм един от вас, винаги ще съм до вас в Сектор Б, друг тим в България никога няма да водя". Е, сега е треньор на оборчето на лилипута Ганчев. Толкова за него. Винаги ще си остане един от нас, но е глупаво сега да скандираме името му.
За отбора - никакъв толеранс вече - не могат така да се подиграват с хора, пропътували хиляди километри през последните 2 години, за да бъдат до тях.Тия бездарници с добро не се разбират. Велев и Батков - вън! Докато се запази сегашното ръководство нещата няма да се променят. Едно евентуално отстраняване на смешните словаци от Жилина само ще продължи агонията ни, защото Велев ще е бетониран на поста.

_________________
Изображение
ПО ПРИМЕР ОТ МОСКВА,
СЪЗДАДЕ ВИ ВЛАСТТА,
СЛОЖИ ВИ ЕМБЛЕМА -
ПОЛУМЕСЕЦ И ЗВЕЗДА,
А БЪЛГАРИЯ ЗАПЯ
КУР ЗА Ц(*КА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:30 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7056
DUPNICA SOUTH-WEST написа:
Добре бе, къде са форумните севастократори, да се покажат и да ме убедят, че трябва да подкрепям безрезервно настоящия отбор? Да ми кажат, че съм жалък плазмодий, който не заслужава синята обич, че преекспонирам, че богохулствам, че..............

Тия смешници докато са в отбора, не заслужават сантим подкрепа.......... ОК, играйте, старайте и падайте, ама да видя дух. мерак, старание, ане като курви да си се огъзите и после - по живо, по здраво.......

П.П. Щях да забравя - знам, че му е през кура за мен, за отбора, за публиката и че не се вълнува, ама да не пропусна - ГОНЗО, ЕБИ СИ МАЙКАТА........... ТИ НЯМАШ МЯСТО В ЛЕВСКИ...............

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :wink: :boisw :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3627
Местоположение: България
DUPNICA SOUTH-WEST написа:
Добре бе, къде са форумните севастократори, да се покажат и да ме убедят, че трябва да подкрепям безрезервно настоящия отбор? Да ми кажат, че съм жалък плазмодий, който не заслужава синята обич, че преекспонирам, че богохулствам, че..............

Тия смешници докато са в отбора, не заслужават сантим подкрепа.......... ОК, играйте, старайте и падайте, ама да видя дух. мерак, старание, ане като курви да си се огъзите и после - по живо, по здраво.......

:!: Взе ми думите от клавиатурата

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
BraToC! написа:
DUPNICA SOUTH-WEST написа:
Добре бе, къде са форумните севастократори, да се покажат и да ме убедят, че трябва да подкрепям безрезервно настоящия отбор? Да ми кажат, че съм жалък плазмодий, който не заслужава синята обич, че преекспонирам, че богохулствам, че..............

Тия смешници докато са в отбора, не заслужават сантим подкрепа.......... ОК, играйте, старайте и падайте, ама да видя дух. мерак, старание, ане като курви да си се огъзите и после - по живо, по здраво.......

П.П. Щях да забравя - знам, че му е през кура за мен, за отбора, за публиката и че не се вълнува, ама да не пропусна - ГОНЗО, ЕБИ СИ МАЙКАТА........... ТИ НЯМАШ МЯСТО В ЛЕВСКИ...............

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :wink: :boisw :smt006

Какъв е смисъла от многобройните иконки?
Ако имаш нещо да казваш - моля, сподели!
Ако ти се рисува, вземи си един бел лист и драскай колкото сили имаш........

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:35 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7056
DUPNICA SOUTH-WEST написа:
BraToC! написа:
DUPNICA SOUTH-WEST написа:
Добре бе, къде са форумните севастократори, да се покажат и да ме убедят, че трябва да подкрепям безрезервно настоящия отбор? Да ми кажат, че съм жалък плазмодий, който не заслужава синята обич, че преекспонирам, че богохулствам, че..............

Тия смешници докато са в отбора, не заслужават антим подкрепа.......... ОК, играйте, старайте и падайте, ама да видя дух. мерак, старание, ане като курви да си се огъзите и после - по живо, по здраво.......

П.П. Щях да забравя - знам, че му е през кура за мен, за отбора, за публиката и че не се вълнува, ама да не пропусна - ГОНЗО, ЕБИ СИ МАЙКАТА........... ТИ НЯМАШ МЯСТО В ЛЕВСКИ...............

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :wink: :boisw :smt006

Какъв е смисъла от многобройните иконки?
Ако имаш нещо да казваш - моля, сподели!
Ако ти се рисува, вземи си един бел лист и драскай колкото сили имаш........


Смисъл подкрепям те ! :smt006 И ме мързи да пиша :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 9:26 am
Мнения: 169
BraToC! написа:
DUPNICA SOUTH-WEST написа:
Добре бе, къде са форумните севастократори, да се покажат и да ме убедят, че трябва да подкрепям безрезервно настоящия отбор? Да ми кажат, че съм жалък плазмодий, който не заслужава синята обич, че преекспонирам, че богохулствам, че..............

Тия смешници докато са в отбора, не заслужават сантим подкрепа.......... ОК, играйте, старайте и падайте, ама да видя дух. мерак, старание, ане като курви да си се огъзите и после - по живо, по здраво.......

П.П. Щях да забравя - знам, че му е през кура за мен, за отбора, за публиката и че не се вълнува, ама да не пропусна - ГОНЗО, ЕБИ СИ МАЙКАТА........... ТИ НЯМАШ МЯСТО В ЛЕВСКИ...............

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :wink: :boisw :smt006


ЕВАЛААА! Да махнем Гонзо! Той и най-голямото зло. Днес халфовете го изведоха 225 пъти сам срещу вратаря и той 445 пъти пропусна. Ако го махнем и господин Батков отдели пари за още някой креативен халф като Миро Иванов, нещата ще се наредят! Оптимист съм!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Кокала няма грам понятие от тактика.Еньо за деко е най-добрият пример.Без халфова линия...тва ми прилича малко на Стойчо Младенов като тръгне да обръща мач :cry:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
Не бе! Дай да го държиме тоя бездиханен паметник само да се пъчи и да размахва лакти, да тръпнем постоянно, че лайното пловдивско може да си изкара червен картон..... и да остави отбора с 10 човека...... Все ми се струва, че примера, който дава Гонзо не е нужен..... Той не може да помогне на отбора, той дори на себе си не може да помогне........... А по въпроса за халфовете се обърни към Тошко мастичката, барем между две мастички да осъзнае, че е недъгава.......... Все ми се чини, че и двамата сме на едно мнение - никаква подкрепа за тия лекета.... празни трибуни и надръвени пишки около тех........

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 3:54 am
Мнения: 804
Не че подкрепям Батков, но ако той се махне и дойде някакъв мургав железар,дето като видя и се сещам за сина на цар киро, едва ли ще цъфнем.
Просто и според мен трябва да дойде един чужд треньор с ИМЕ и изграден авторитет за да може играчите да го слушат.А не като тоя го знаят че винаги е бил човек втора дупка на кавала и никой не си го слага на патката.

_________________
Sir_J wrote:
Искам тая година да се паднат за купата тирето и числото и да гледаме джихад на сунити срещу шиити.
06.07.2017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
дано не минем в групите, че колко срам ни чака, не ми се мисли.......
Тия сега немат душа, а ако требе да играят среда-събота - край........... пешеходци........ бездиханни.....
Не ми се мисли повече......... Курр, мама ви деба......... Левски ще го има, дано, тия днешните, ги няма......

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 6:01 pm
Мнения: 251
DUPNICA SOUTH-WEST написа:
Не бе! Дай да го държиме тоя бездиханен паметник само да се пъчи и да размахва лакти, да тръпнем постоянно, че лайното пловдивско може да си изкара червен картон..... и да остави отбора с 10 човека...... Все ми се струва, че примера, който дава Гонзо не е нужен..... Той не може да помогне на отбора, той дори на себе си не може да помогне........... А по въпроса за халфовете се обърни към Тошко мастичката, барем между две мастички да осъзнае, че е недъгава.......... Все ми се чини, че и двамата сме на едно мнение - никаква подкрепа за тия лекета.... празни трибуни и надръвени пишки около тех........

мдаа Гонзо е 100% фигурант дето само си изкарва картони. Преди може да е бил добър, но това е вече минало, сега трябва да е резерва !!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 6:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 15, 2008 12:06 pm
Мнения: 5181
Местоположение: нЕма
Цитат:
ЕВАЛААА! Да махнем Гонзо! Той и най-голямото зло. Днес халфовете го изведоха 225 пъти сам срещу вратаря и той 445 пъти пропусна. Ако го махнем и господин Батков отдели пари за още някой креативен халф като Миро Иванов, нещата ще се наредят! Оптимист съм!



Гонзо ни е дал страшно много с головете си,най-вече в свинската врата,но нека не живеем в миналото.Няма го вече стария Гонзо който решаваше всеки мач.Незнам не иска ли,не може ли обаче в момента той не заслужава нито капитанската лента нито заплатата си.Както написаха преди мен примера който дава не е нужен и не помага по никакъв начин на отбора.Макар,че на тоя отбор май никой не може да му помогне :(

_________________
Tiocfaidh ár lá

No me importa donde juegues
Siempre te voy a seguir
Yo lo quiero a Levski Sofia
Y por él voy a morir


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 7:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 3:54 am
Мнения: 804
Това че Гонзо е вече далеч от добрите си години е факт.Но чак пък толкова лайна да сипете върху него не върви бе мамка му. Не е виновен само той. И мен ме нерви като почне да крещи на някой,който е сбъркал или не му е подал топката.

_________________
Sir_J wrote:
Искам тая година да се паднат за купата тирето и числото и да гледаме джихад на сунити срещу шиити.
06.07.2017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 7:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
Ad0lf написа:
Това че Гонзо е вече далеч от добрите си години е факт.Но чак пък толкова лайна да сипете върху него не върви бе мамка му. Не е виновен само той. И мен ме нерви като почне да крещи на някой,който е сбъркал или не му е подал топката.

Може би така по пловдивски се амбицират младите и им дава криле......... Само крещи и парадира с незнам какво! Лично аз си мисля, че времената "Иванков на Гонзо" са заминали отдавна в историята, майната не прави нищо......... разбирай "0"

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 452 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com