forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 2:01 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 452 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 7:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
Няма да е зле да му се поиска обяснение за това с набиването в устата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 7:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 3:54 am
Мнения: 804
DUPNICA SOUTH-WEST написа:
Ad0lf написа:
Това че Гонзо е вече далеч от добрите си години е факт.Но чак пък толкова лайна да сипете върху него не върви бе мамка му. Не е виновен само той. И мен ме нерви като почне да крещи на някой,който е сбъркал или не му е подал топката.

Може би така по пловдивски се амбицират младите и им дава криле......... Само крещи и парадира с незнам какво! Лично аз си мисля, че времената "Иванков на Гонзо" са заминали отдавна в историята, майната не прави нищо......... разбирай "0"



Абсолютно вярно че не може да се играе с некви дълги и без адресни пасове и некви безидейни центрирания.Ама тренера като си мисли че ше стане така ...

_________________
Sir_J wrote:
Искам тая година да се паднат за купата тирето и числото и да гледаме джихад на сунити срещу шиити.
06.07.2017


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
bobsan_levskar написа:
Кур за мача!!!!!!

Смърт за човека с микрофона!!!!Това не се търпи вече.Не стига пак чорбарските викове за оставка,а ми вече сме и селяндури. :evil: :evil: :evil: :evil: Предпочитам без уредбата,отколкото така,както беше днес.ПЪЛЕН РЕЗИЛ!!!!!!
Това,което ти предпочиташ е твое право да го кажеш,дори имаш моралното право да направиш така,че нещата да изглеждат такива,каквито ти си ги мечтаеш,но що за измет си ти да пожелаеш смъртта най-напред на човек,отгоре на всичко този човек е твой съмишленик.Та пръдльо,можеш да си горд със себе си,че с тия твои мисли успя да ме изкараш извън релси и дори ме накара да ти отговоря,при положение че нещо много много не ми се умува в този форум

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 8:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
BlueHouse написа:
Гонзо - вън!
Киш - wtf!?
Жоро Христов - няма място в Левски!
Гаджев - пародия
Деко - няма място в Левски!
Сърмов - пародия
Хичо - без сърце!


Ти си на кафево бе брат. Всички в тоя списък (без Киш може би) е доказано, че могат да играят при качествен треньор. Играчите не са виновни, че имат тъп кокал за треньор! ТЕ МОГАТ!

Цитат:
Най-малко ние можем да го бутнем, освен... ако.... но това е невъзможно, разбира се.


Дерипаска.... :smt007

incheto_1914 написа:
Имам предложение към админите-да се заключва целия форум поне до 2 дни след края на някой покъртителен мач от рода на този, че явно тенденцията да се пишат пълни глупости няма да спре...

Аз още се чудя Левски ли гледам наистина или... Докато Чорни и Батков още бърникат в Левски не виждам нищо добро...


В такива моменти всеки има да казва много неща, независимо правилни или просто плод на емоция. Ако локваме дори само темата, то тогава това място ще стане неприятно за посетителите и ще си загуби смисъла (а той е да се ПИШЕ) :wink:


Цитат:
обре Батков може да е курва,кокала също,но не те играят на терена.Не те показват пълно бездушие на терена,не те играят като футболисти в аматьорските групи.


А на бас, че ако сложим за треньор на Кристияно Роналдо някой измежду Кокала или Вуцан (не искам и двамата, че още има футбол в това момче :mrgreen: ), той няма да е вече суперзведа? :smt006 Това с "ама те не играят на терена" е изтъркано. Тия момчета са се доказали или те първа ще се доказват....с качествен треньор :!:

Цитат:
Браво и на Жо,но реакцията при червения картон беше неоправдана.


Малък е още ( :mrgreen: ), та нормално да си изпуска нервите...

blown написа:
мдаа Гонзо е 100% фигурант дето само си изкарва картони. Преди може да е бил добър, но това е вече минало, сега трябва да е резерва !!!!


Фен-клуб "Анти-Гонзо" да намери първо играч, който се бори с неговото желание и има неговата класа И НАЙ-ВАЖНОТО...за който БаткО би платил. Дотогава нищо лошо за него...може да раздава лакти, ама ги раздава със сърце, нали? :mrgreen:

Идния мач пускаме Джунейт Яшар и отбора заспива! Нема да се плашите! :smt007

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 8:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2737
Цитат:
Отново бой между сини и червени, трима левскари в болница
Пон, 2008-09-22 01:07
Независимо, че вечното дерби между лит(*кс-етрополе и Левски е все още далеч, но с неговото наближаване страстите се разгарят още повече. Няколко часа преди неделната среща между Локомотив Сф и Левски, играна в столичния квартал „Надежда”, двете враждуващи агитки отново се сбиха.

Част от привържениците на сините, които подкрепяха своя тим срещу железничарите, са били нападнати в двора на 54 СОУ, докато си пиели бирата.

Те били атакувани от повече от дузина маскирани, които били въоръжени с бутилки и дървета, а в боя са били използвани и две факли, както и 7-8 мощни бомби, според твърденията на очевидци.

Хората, намиращи се наблизо, са били уплашени от виковете за помощ и са повикали Бълза помощ, която в последствие е откарала трима от левскарите в болница в тежко състояние.


Някой тук има ли да потвърди, или това е поредната измислица ? :shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 8:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
DUPNICA SOUTH-WEST написа:
И ми е през куро за секторО ви.............. вие си се обичайте в секторо, онождайте се, ако си се кефите, аз искам резултати на терена....................


А искаш ли победа и пак победа.....ние да пеем само за победа?

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 9:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
За мача: Срам !!!
За Батков: Мисля че за всички е ясно , Батков отново се опитва да ни прави на гламави с теа приказки за Мъри и Бате. Кур за него !!!
За Кокала: Смешник !!! Имах по добри впечатления за него. Става все по - смешен и по - смешен...
За някои индивиди от форума:

Аз (и предполагам повечето от нас) подкрепям ЛЕВСКИ, наречете го ПФК, наречете го ФК, аз подкрепям ЛЕВСКИ, не подкрепям нито футболистите на ЛЕВСКИ нито треньора на ЛЕВСКИ камули собствениците на ЛЕВСКИ. Някои хора имащи общо с ЛЕВСКИ (в лицето на определени футборлисти и треньори) са ми станали симпатични по една или друга причина и изразявам публично подкрепата си към тях. Но аз обичам ЛЕВСКИ а не тях !!! Аз отивам на стадиона заради ЛЕВСКИ а не заради тях. И когато някой хора които преди съм ги подкрепял заради обвързаността си с ЛЕВСКИ почнат да излагат именно този гореспоменат ЛЕВСКИ аз не мога да продължавам да ги подкрепям и да викам за тях. За това драги ми "разни индивиди от форума" не смейте да ми казвате, че не съм ЛЕВСКАР, защото след гола съм почнал да изразявам чуствата си към именно тези играчи треньори и собственици.

И за да не кажат някои: " Ама преди 2 години си даваше сърцето за теа играчи"- ще кажа

Аз за тези играчи на които бях готов да си дам сърцето преди две години, не съ издумал една лоша дума !!! Аз все още ще си дам сърцето за тези играчи на които преди 2 години щях да го направя !!!
И отново за да не кажате че говоря на изуст:

Играчите от преди 2 години, които все още имат нещо общо с ЛЕВСКИ са:

Гошо Петков
Живко Миланов
Ники Димитров
Дани Боримиров
Лусио Вагнер
Лъчо Балтанов
Мариан Огнянов

За тези хора не съм казал лоша дума и няма да го направя. А останалите ВЪН !!!

_________________
За всеки един успех или неуспех на даден отбор е виновен само и единствено неговия треньор


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 9:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
емоцийте или ракийте са ти дошли в повече май....извинявам се предварително ако греша....
не може да искаш изхвърляне на малкия Жо или на Рабех...при положение...че те ни правят що годе отбор в момента...
Боримиров...вече не е футболист...
Хичу...да ми лапа кура...
Вагнер...е гола вода в момента...
Жиката...е сбъркал професията...лично мнение.....
цигането...кога е бил играч...?
Балтанов...даже и в дубъла не играе....за съжаление...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 9:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 27, 2006 12:42 am
Мнения: 413
Аз ти говоря че преди време тези хора са направили нещо за мен, тези хора са ме направили истински щаслив и аз от тогава не мога да кажа лошо за тях та дори и с строшен крак да играят, това кой къде играе, каква професия си е избрал, дали е играч или не и какъв пост заема мен не ме вълнува. Аз винаги ще ги уважавам заради ОНОВА нещо което направиха за мен преди време заедно с ЕДНИ ДРУГИ ХОРА изпъдени от ЛЕВСКИ !!!

Трезвен съм !!

http://www.vbox7.com/play:459b5219

Изслушай го от 00:18 до 00:24 !!!


п.п. Забравих да спомена Миро Иванов

_________________
За всеки един успех или неуспех на даден отбор е виновен само и единствено неговия треньор


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 9:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
незнам...може и да си прав....
но аз в момента съм страшно разочарован...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 9:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Let There Be Rock написа:
освен това си мисля дали не е по-добре да дадем в жертва групите на УЕФА за да се ометат завинаги от ЛЕВСКИ всякаква папкач бивши комсомолци и агенти на ДС... и почваме от нулата, т'ва е !

Влизаме в групите на УЕФА и на първия мач бомби, димки, свастики като за последно и ни изхвърлят от ЕКТ :boisw

П.П. Абе свинете нали щеха да идват на наши мачове в ЕКТ да ни саботират, е аз питам "Що чекате бе свинье" :smt006

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 10:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
В момента единственото, което ми се струва, че можем да направим реално е, да окажем нужния натиск за да се махне Кокала.


Не ме разбирайте погрешно - може и да е добър човек, сигурен съм, че в сърцето си е левскар. В момента, обаче, се вижда, че е тотално неадекватен и че очевидно не си разбира от работата. Видяхме го как реагира на летището, виждаме и колко ни е безидейна играта - не става въпрос, че сме паднали, но се вижда, че просто няма никаква идея в градивен план, ама никаква - действията ни са абсолютно хаотични. А това да се надъхат тия играчи и да се раздават също до голяма степен зависи от треньора. И още нещо - след като ни вкарат гол целия отбор почват да тичат насам натам като врабчета в стая с големи прозорци, панирани жестоко - това на кой е работа ? Просто не става този треньор и трябва да се махне докато е време, за да няма пак след няколко месеца "само да свърши тоя кошмарен сезон ...".

За Батков - отдавна съм се отказал от идеята, че ще можем да го махнем. Просто в момента така стоят нещата, че за да се разкара тая мутра ще трябва да с танкове да дойдем :smt006 . А и пак казвам - да го махнем - хубаво, ама после ? Какво ще стане ? Ще дойде следващата мутра - голяма работа. Или някой чужденец ще дойде да си излива мангизите тука за 134-те хиляди от телевизионни права :smt005 . Осъзнайте се - ако имаше такива мераклии отдавна да са ни купили отборите - за тях е все тая "Левски", "Ботев" или "Раковски" ще вземат :smt006 Сигурно си мислят че значи нещо като торпедо, звезда, комета и т.н. Щом до сега не са се появили и за нас няма да го направят.



Така че в момента дайте да разкараме Кокала, за Батков - по-лесно ще ни е Платини да разкараме, отколкото тая мутра.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 11:02 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Trent, онова, което си цитирал, го написах с ирония :wink: То е ясно, че не може да се локне цял форум... Просто се навъдиха твърде много разбирачи и какви ли не, които ни пращат на село, псуват свои в сектора и т.н. и т.н. :wink:

Относно Левски - от доста време насам рефренът "Дай си сърцето на синия отбор..." е толкова толкова далеч от идеята си... :(

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Сеп 21, 2008 11:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
:roll: немам думи, тия пичкетини от ръководството разсипаха най-добрия колектив който помня, виновен е само и единствено Батков, ама ще му се върне тъпкано, и на него и на целия управителен съвет заради който гледаме неква шибана лопата,и на НКФ ще им се ебе майката съвсем наскоро, на тия продажни копелата и на техния "главатар" с рола тоалетна хартия в ръцете и пламък в очите, и на оня със златните зъби, нека да дойдат да ми търсят следващия път сметка и те, и Танцуващия с Факли...не да ми мишкуват.."ако ми говориш така нищо няма да вкарам на стадиона, тия знамена няма да влезнат"
мама ви дееба улава

Иначе мачо го гледах по телевизията, нямаше как да отида...и щях да си скъсам нервите гледайки наш'те прима-балерини
ЛуЦио Вагнер е най-бавния и малоумен бек който съм виждал, да ходи да ми бере памук в плантацията, за друго не го бива, ако вместо тоя маймун имахме средно-добър играч нещата щяха да са мнооого по-различни.
Шуменския Деко да се маха преди да сме го хванали и да сме го разчекнали дееба неговата майка уродливо-некъдърна дееба.
Хичо да се маха, аз такъв пропилян талант като него не съм виждал...дееба и лекето смотано, ебати и дупката, ебати и примерената глава, ебати и провала...направо ми се реве като се сетя как му се радвахме съвсем наскоро.
Гонзо и голмайстора от миналия сезон - мега зле...

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 6:52 pm
Мнения: 530
Местоположение: Берлин | София
батков с узо да се задавиш лайно скапано !!!! кокалче отивай в университета да показваш на студентите по медицина какво е цял човек да е кокал в Левски не ни трябваш ! деко от шумен .. отивай в шумен.... в Левски не ни трябваш! кисс отивай на турне с групата ти ... в Левски не ни трябваш! в Левски ни трябват ЛЕВСКАРИ !!! къде са ти юношите мустакат педераст !!! къде е Кайзера ! искам Кайзера треньор.. поне го обичам ... защо е в Раковски '93 ! искам го на мъжете !!! кур за теб батков ! кур и за баждеков ! умрете в лайна !
Мъри, обичам те адски много и съм ти благодарен за всички мигове с ЛЕВСКИ, които ми подари ,но това не значи че ще ти пея името на мач на Левски, докато си треньор на некви селяни от ловеч !

ИИИИИИИИИИИ САМО ЛЕВСКИ АЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !

КУР ЗА МАЧО !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 2:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
Папагалите показват нагледно как трябва да се действа, тва е! Дали ще е ТИМ, Лукойл, ЛЕВСКИ ще е в по-добри ръце! Идва мача с Жилина - не съм фен на бомби и димки, невинен човек може да пострада, за расистки плакати обаче УЕФА жили най-лошо...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 4:01 am 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 5:45 am
Мнения: 318
Местоположение: Герена
blue_blagoevgrad написа:
Едно евентуално отстраняване на смешните словаци от Жилина само ще продължи агонията ни, защото Велев ще е бетониран на поста.


Споко, т'ва няма да се случи. Падаме здраво от Латекса после и от Жилина и Велев си заминава. Това е неизбежно. Най-ме е яд, че свинете ще станат шампиони с най-слабия отбор в историята си, след като са били на крачка от разпадане.

_________________
You can if you think you can.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 5:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 11, 2008 6:20 pm
Мнения: 27
thegboy написа:
В момента единственото, което ми се струва, че можем да направим реално е, да окажем нужния натиск за да се махне Кокала.


Не ме разбирайте погрешно - може и да е добър човек, сигурен съм, че в сърцето си е левскар. В момента, обаче, се вижда, че е тотално неадекватен и че очевидно не си разбира от работата. Видяхме го как реагира на летището, виждаме и колко ни е безидейна играта - не става въпрос, че сме паднали, но се вижда, че просто няма никаква идея в градивен план, ама никаква - действията ни са абсолютно хаотични. А това да се надъхат тия играчи и да се раздават също до голяма степен зависи от треньора. И още нещо - след като ни вкарат гол целия отбор почват да тичат насам натам като врабчета в стая с големи прозорци, панирани жестоко - това на кой е работа ? Просто не става този треньор и трябва да се махне докато е време, за да няма пак след няколко месеца "само да свърши тоя кошмарен сезон ...".

За Батков - отдавна съм се отказал от идеята, че ще можем да го махнем. Просто в момента така стоят нещата, че за да се разкара тая мутра ще трябва да с танкове да дойдем :smt006 . А и пак казвам - да го махнем - хубаво, ама после ? Какво ще стане ? Ще дойде следващата мутра - голяма работа. Или някой чужденец ще дойде да си излива мангизите тука за 134-те хиляди от телевизионни права :smt005 . Осъзнайте се - ако имаше такива мераклии отдавна да са ни купили отборите - за тях е все тая "Левски", "Ботев" или "Раковски" ще вземат :smt006 Сигурно си мислят че значи нещо като торпедо, звезда, комета и т.н. Щом до сега не са се появили и за нас няма да го направят.



Така че в момента дайте да разкараме Кокала, за Батков - по-лесно ще ни е Платини да разкараме, отколкото тая мутра.


Съгласен съм с тоза мнение. Но ако махнем Велев, трябва да вземем някой добър треньор без значене българин или чужденец. Но май всички добри треньори са ангажирани вече и нямам идея кого да поканиме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 5:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Най-тъпото от всичко е, че свинете като нищо пак ще станат шампиони, въпреки нечуваната криза, в която Лупи ги запрати... Няма да им се вярва, майка им ш'еба, ако това стане! Що за малоумници трябва да има в нашия клуб, ако това се допусне?! Много сме жалки, всеки вече ни се гласи да ни бие :| ...
Гостите, които четете, ебавайте си майките, педерчета!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 5:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
7 дни спорт написа:
ТАКТИКАТА
Такава в отбора на практика нямаше. Емил Велев бе изсипал футболистите на терена, надявайки се те самите да успеят да намерят път към вратата на Локомотив. Както обикновено, Зе Соарес и Жоазиньо бяха силни по крилата. Създадените от тях положения завършваха с карамболи пред вратата на Бонджулич и не доведоха до нищо. В защита Виктор Генев се справи със задачите си. Юсуф Рабех обаче беше много колеблив и направи няколко грешки. Георги Христов и Георги Иванов бяха големите длъжници в състава на сините. Двамата не сътвориха нищо опасно през целия мач.

ГРЕШКИТЕ
Те бяха много. Играта на сините бе неориентирана, като футболистите трудно връзваха два точни паса в нападение. Вътрешните халфове се справяха много зле със задачата си. Като цяло целият отбор допускаше елементарни грешки при разиграванията.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 6:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
http://www.donbalon.eu/exclusive1108.html

Не ми се вярва, а и не ми се мисли за "варианта Ботев". Едва ли феновете на Левски ще издържат на една толкова дълга атака, по-скоро публиката ще си поскандира името на своя любимец и после ще го забрави. Левскарите са толкова смачкано племе, че едва ли техният протест може да продължи прекалено дълго.

Много е права Жаклина за тия думи, за съжаление...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 6:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2008 5:17 pm
Мнения: 1473
Местоположение: Варна
а най-лошото е че локото дето ни бяха клиенти последните години а и не само последните години,2-та мача където ни фанат ни бият като тъпан на манифестация....а емо велев не може да ги накара тези бездушници да не разхождат само фланелката

_________________
ЧЕРВЕН КАРТОН НА МАРИО МЕТУШЕВ И ВСИЧКО СИ ЕБАВА ПУТКАТА МАЙЧИНА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 6:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 5:19 pm
Мнения: 198
Местоположение: sofia
Аз не искам мъри, искам само Гочето... футболистите няма да ги коментирам, мисля че когато дойде Гочето сам ще изгони ненужните. Той поне човека си е показал че знае как стават нещата и мисля, че има място на Герена....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 6:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Еми да идва вече гочето, не ми е любимец ама на този етап ни трябва треньор, който поне малко разбира за какво става дума. Кокала да става помощник в дубъла

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 6:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
И Гочето като дойде кво? Заменяме Гаджев - Сърмов с Видолов - Боримиров? :smt007

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 6:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 11, 2008 6:20 pm
Мнения: 27
И аз на този етап съм за гочето. Не ми е любимец, но то май няма друг който да разбира от тази работа и да е без договор. Лошото е, че май вече е късно който и да дойде. Сезонът е провален.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 6:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Trent написа:
И Гочето като дойде кво? Заменяме Гаджев - Сърмов с Видолов - Боримиров? :smt007

Прав си, голяма беда ни донесе той с връщането на Боримиров

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 7:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
:lol:

Мисълта ми е, че Гочето никога не е бил фен на младите футболисти, а напоследък в кариерата си е постигал само провали май. Той е бита карта и вие в отчаянието си сте готови да искате съвсем да бъде закопан отбора... :smt006

Аз си имам фаворит в лицето на Воин Воинов, но си мисля, че това което може той като треньор винаги ще остане неоценено...

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 7:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:04 pm
Мнения: 44301
Местоположение: София
:mrgreen: Ти изби рибата тотално :lol: :lol: Че Гочето е бита карта съм съгласен.....Ама Войнов!???!
Чужденец е истината и то не некой от вече минавалите.
Бора Милутинович примерно - ама Батко требе да вдене че трябва да поизвади малко кинти. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 22, 2008 7:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
С Шпайдела какво става :smt006 :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 452 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com