forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 3:59 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 417 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 9:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Не ме интересува тоя жребий!

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 9:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
SZ_FEN написа:
Стискам палци утре жребия да е добър за нас само дето след БАТЕ вече не знам какво е добър жребий и какво не.

Добър жребий е респектиращ противник.С слабак от класата на Бате Борисов,ще гледаме филма от вчера :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Абе два доста тъпи въпроса, но ще извините некомпентността ми: Може ли да се паднем с морето или латекса и тоя кръг последен преди групите ли се пада :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 9:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Не можем.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 9:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Wildkid написа:
Абе човек - какви акции....

Първо, за да ги купиш - някой трябва да ти ги продаде, т.е. Батков - ти сериозно ли мислиш, че Батков ще продаде акции на група фенове, каквато и да е тя и колкото и пари да му занесе? Ако ще да му се изтресем в кантората с 10 000 000 - няма да ни погледне!

Второ - ок, да речем, че ще купим акциите, ако ще и всичките акции да купим - после какво правим? Щото на края на месеца всички почват да реват за заплатки, трябва да се плаща издръжка на клуба, утре ще трябва играч да се купи и т.н. - тогава какво, пак ще събираме пари от феновете, за да дадем 1 млн. евро за Асус ли? Или мислиш, че ще намерим спонсор, дето да ни дава 5 милиона на година ей така?


1. За всичко си има методи на убеждение :) Ако му се каже ясно и просто, че повече никаква подкрепа от феновете докато не се разкара, ако медиите се включат поне с половината усилия на тези, дето положиха да ебават овчата и т.н. принципно ще продаде, няма къде да ходи.

2. Това феновете да се съберем и да внесем по 10 , 1000 или Х лева по принцип в БГ е невъзможно като организация да стане. Според мен по-логичният вариант е да се разделят акциите на 40-50 пакета примерно повечето по 1-2%, но и няколко по 5 и по 10 така ще се намерят достатъчно истински левскари, бивши играчи и прочие на клуба, фенове дето са си изкарали живота на стадиона и имат добър бизнес сега и т.н. Крайната цел е Левски да не зависи от човекО Х , бил той Батков, Чорни, Митал, Абрамович или Буш, а от група хора, където решенията се взимат демократично и глупостите просто нема как да се случват.

Иначе принципно акционерите не се грижат да броят парите , да раздават заплати или да водят тренировки :) Избира се управителен съвет и президент с мандат 1-2 години и отборът се ръководи по същата структура както и сега. Просто Управителят не е човекО дето кара влака, а е некой дето разбира от футбол и е с тъмно синьо сърце

Издръжката ще си върви както и до сега - парите от мтел, хенкел и т.н., парите от билети, вече и от тв ще има пари, парите от артикули с Емблемата, продажби на играчи от време на време , евентуално от евротурнири :)

Иначе , както Kryten спомена Барса и Реал - това е перфектната форма за БГ за Левски и чорбата. АД-та работят в Англия , но там има 5 века капиталистически традиции. За съжаление обаче към момента закона забранява подобна форма и трябва задължително да сме АД-та. Не че закона не може да се промени...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 9:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
LS1914 написа:
echoes написа:
лично мнение - ако някой е играл със сърце вчера и не важи това от плаката за него - това е Хичо. точно за вчера наистина не проумявам какво толкова сте го подкарали :roll: не мога да повярвам, че съм единственият на подобно мнение.. но явно аз греша, не знам :roll:

спокойно и аз съм на същото мнение...


И аз :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 9:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Цървена звезда опърдява сериозно кочана засега
64' Crvena Zvezda 0-2 (0-0) APOEL Nicosia

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 9:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Вие сте луди? Ако това да подскача цяло второ полувреме около топката и да провяля всички атаки с аматьорски центрирания с левия крак, който е очевидно, че му служи само за подпиране е игра със сърце, аз съм трамвай! Ебати нещастния бездарник! Русото киче вече ми е по-противен и от Деко, дееба и селянчето нескопосано!

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Момчета Апоел Кипър води като гост на Цървена Звезда с 2:0 (в първия мач 2:2) в 71 минута на мача.

Омония Кипър пък току що елиминира АЕК Атина.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Пичо да заминава в некое квартално училище и да се лъже там с другите уонъби-роналдиньовци! Тва момче го разкрих още когато изгря, а вие тогава ме нападнахте с изрази "Ти пък откъде знаеш какво представлява момчето"...Еми кой нормален човек ще се хвали още преди мача, че е научил финта на негрото и искал да го направи :smt005 Боже опази от такива футбалери :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
SZ_FEN написа:
Момчета Апоел Кипър води като гост на Цървена Звезда с 2:0 (в първия мач 2:2) в 71 минута на мача.

Омония Кипър пък току що елиминира АЕК Атина.


За Омония писах в тоя форум още преди месец - 8 млн евро бюджет, до края на юли 6500 продадени абонаментни карти и огромни амбиции за влизане в групите на УЕФА.
Кипър ни изпревари, след нас останаха малко. :(

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
След като ни се падна отбор с култовото име Бате, сега ни чакат отбори като Калмар и Славен. :lol: на кого е притрябвала ШЛ след като ще щурмуваме Истанбул на финала за купата на УЕФА :D

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3667
SZ_FEN написа:
Vincenzo написа:
недей да смяташ, че като станеш дребен акционер ще вършиш оперативната работа в клуба и от теб ще зависи нещо. Ще решаваш: тоя ме кефи за треньор, тоя не.
На теория созиализма е перфектен строй, но на практика...???
Това, което предлагате няма да стане в България точно никога, хиляди акционери и отбора да върви. Дай ми пример с някой селски отбор, който се издържа от 1000 фенове-акционери в България и е просперирал и тогава ще се замисля.
Практиката обаче друго показва.


Не знам защо в България всичко го избива на социализъм. Аз ти говоря за корпоративен модел създаден от капитализма, ти ми приказваш за някаква форма на "футболен кооператив".

Не го вземай лично, казвам ти го като един левскар на друг, нищо повече. Въпросния модел съществува само на всякъде по света и едва във всяка една индустрия. Не са толкова чести случаите когато един единствен човек притежава контролния пакет акции на една фирма. Именно за това има акционерни дружества, дружества със специална инвестиционна цел и т.н. Контролния пакет акции може да се притежава и от фирма която може да има много собственици. Нали знаеш обаче, че собствениците не управляват заедно а назначават мениджъри които го правят от тяхно име? Когато има да се решават важни за фирмата въпроси собствениците си правят събрание и т.н.

Кое му е странното на този модел?

Нямам нужда от учебникарски примери. Нали ходя на мачове, хората платили по 5 лв билет и кой от кой по-компетентен. Тоя става, оня не става, че и до бой стигат. Ще назначат един УС, на който оставката ще му се иска през 2 месеца.
Kakва е гаранцията, че хиляда акционери ще взимат по-бързи и адекватни решения от един или няколко такива. И като ти плямпам тия неща ще ти дам конкретен пример отпреди 8-9 години.
Ман Юн с раздробена форма на собственост. Излиза на 25 млн. паунда на загуба. Трябва да се вика ОСъбрание на акционери да решават какво да се прави. Доста мудно. Едната фракция казва "продавайте играчи, искаме си дивидент", другата "не правете нищо", третата "няма проблем, пускайте нови акции искаме да купуваме" и тн, и тн всеки с мнението си. Точно Сър Алекс каза, че тази форма е нерентабилна, мудна и благодарение на нея преди 10на години ит. клубове обираха добрите играчи. Защото в същото време Милан излиза на 30 млн. паунда загуба, Берлускони "А така ли?" Чек и дълговете са покрити.

Така, че като искате нещо поне вижте дали работи и особено важно дали ще работи в БГ. Аз мога да ви гарантирам, че със сигурност това няма да проработи в един отбор повече от 1 месец. Конкретно за БГ футбол говорим.
Защото ще се наемат икономисти, чужденци, външни експерти и др. ще прегледат финансите на клуба, ще прегледат евентуалните приходи за клуба, ще се почешат по главата и ще си бият камшика и ще оставят 10те хиляди фена сами да се оправят.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Пич, смешно е да даваш пример с Юнайтед, дето от 15 години дават на другите отбори в Англия трофейче ей така от време на време за благодарност. А Абрамович с чековете всяка година лапа дебелия хуй. За Милан да продължавам ли? Ливърпул като ги наши, да не би да имаше милиардер едноличен собственик?

А между другото най-много КЕШ има отбор, управляван от феновете си...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Май се разминаваме с Мечо и Топчо, тъй като АЕК и Днепър хапват дръвцето и нашите намазват с място при поставените

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Kryten написа:
Май се разминаваме с Мечо и Топчо, тъй като АЕК и Днепър хапват дръвцето и нашите намазват с място при поставените


Звезда поведоха в продълженията с 3:2
Отборите,отстранили съперник с по-голям коефициент не взимат ли неговия? :roll:

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
не, тук не е така

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Vincenzo написа:
SZ_FEN написа:
Vincenzo написа:
недей да смяташ, че като станеш дребен акционер ще вършиш оперативната работа в клуба и от теб ще зависи нещо. Ще решаваш: тоя ме кефи за треньор, тоя не.
На теория созиализма е перфектен строй, но на практика...???
Това, което предлагате няма да стане в България точно никога, хиляди акционери и отбора да върви. Дай ми пример с някой селски отбор, който се издържа от 1000 фенове-акционери в България и е просперирал и тогава ще се замисля.
Практиката обаче друго показва.


Не знам защо в България всичко го избива на социализъм. Аз ти говоря за корпоративен модел създаден от капитализма, ти ми приказваш за някаква форма на "футболен кооператив".

Не го вземай лично, казвам ти го като един левскар на друг, нищо повече. Въпросния модел съществува само на всякъде по света и едва във всяка една индустрия. Не са толкова чести случаите когато един единствен човек притежава контролния пакет акции на една фирма. Именно за това има акционерни дружества, дружества със специална инвестиционна цел и т.н. Контролния пакет акции може да се притежава и от фирма която може да има много собственици. Нали знаеш обаче, че собствениците не управляват заедно а назначават мениджъри които го правят от тяхно име? Когато има да се решават важни за фирмата въпроси собствениците си правят събрание и т.н.

Кое му е странното на този модел?

Нямам нужда от учебникарски примери. Нали ходя на мачове, хората платили по 5 лв билет и кой от кой по-компетентен. Тоя става, оня не става, че и до бой стигат. Ще назначат един УС, на който оставката ще му се иска през 2 месеца.
Kakва е гаранцията, че хиляда акционери ще взимат по-бързи и адекватни решения от един или няколко такива. И като ти плямпам тия неща ще ти дам конкретен пример отпреди 8-9 години.
Ман Юн с раздробена форма на собственост. Излиза на 25 млн. паунда на загуба. Трябва да се вика ОСъбрание на акционери да решават какво да се прави. Доста мудно. Едната фракция казва "продавайте играчи, искаме си дивидент", другата "не правете нищо", третата "няма проблем, пускайте нови акции искаме да купуваме" и тн, и тн всеки с мнението си. Точно Сър Алекс каза, че тази форма е нерентабилна, мудна и благодарение на нея преди 10на години ит. клубове обираха добрите играчи. Защото в същото време Милан излиза на 30 млн. паунда загуба, Берлускони "А така ли?" Чек и дълговете са покрити.

Така, че като искате нещо поне вижте дали работи и особено важно дали ще работи в БГ. Аз мога да ви гарантирам, че със сигурност това няма да проработи в един отбор повече от 1 месец. Конкретно за БГ футбол говорим.
Защото ще се наемат икономисти, чужденци, външни експерти и др. ще прегледат финансите на клуба, ще прегледат евентуалните приходи за клуба, ще се почешат по главата и ще си бият камшика и ще оставят 10те хиляди фена сами да се оправят.


Не виждам защо модела на Ливърпул да е нерентабилен. Ние няма да имаме приходите на Ливърпул, но няма да имаме и техните разходи. В скоро време звезди за по 50 милиона евро няма да играят в Левски. Както [Boyo] вече писа ще имаме достатъчно много източници на финансиране - средства на акционерите, продажба на артикули, постъпления от билети, трансфери на футболисти, средства от участие в ЕКТ.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Boyo написа:
Wildkid написа:
Абе човек - какви акции....

Първо, за да ги купиш - някой трябва да ти ги продаде, т.е. Батков - ти сериозно ли мислиш, че Батков ще продаде акции на група фенове, каквато и да е тя и колкото и пари да му занесе? Ако ще да му се изтресем в кантората с 10 000 000 - няма да ни погледне!

Второ - ок, да речем, че ще купим акциите, ако ще и всичките акции да купим - после какво правим? Щото на края на месеца всички почват да реват за заплатки, трябва да се плаща издръжка на клуба, утре ще трябва играч да се купи и т.н. - тогава какво, пак ще събираме пари от феновете, за да дадем 1 млн. евро за Асус ли? Или мислиш, че ще намерим спонсор, дето да ни дава 5 милиона на година ей така?


1. За всичко си има методи на убеждение :) Ако му се каже ясно и просто, че повече никаква подкрепа от феновете докато не се разкара, ако медиите се включат поне с половината усилия на тези, дето положиха да ебават овчата и т.н. принципно ще продаде, няма къде да ходи.

2. Това феновете да се съберем и да внесем по 10 , 1000 или Х лева по принцип в БГ е невъзможно като организация да стане. Според мен по-логичният вариант е да се разделят акциите на 40-50 пакета примерно повечето по 1-2%, но и няколко по 5 и по 10 така ще се намерят достатъчно истински левскари, бивши играчи и прочие на клуба, фенове дето са си изкарали живота на стадиона и имат добър бизнес сега и т.н. Крайната цел е Левски да не зависи от човекО Х , бил той Батков, Чорни, Митал, Абрамович или Буш, а от група хора, където решенията се взимат демократично и глупостите просто нема как да се случват.

Иначе принципно акционерите не се грижат да броят парите , да раздават заплати или да водят тренировки :) Избира се управителен съвет и президент с мандат 1-2 години и отборът се ръководи по същата структура както и сега. Просто Управителят не е човекО дето кара влака, а е некой дето разбира от футбол и е с тъмно синьо сърце

Издръжката ще си върви както и до сега - парите от мтел, хенкел и т.н., парите от билети, вече и от тв ще има пари, парите от артикули с Емблемата, продажби на играчи от време на време , евентуално от евротурнири :)

Иначе , както Kryten спомена Барса и Реал - това е перфектната форма за БГ за Левски и чорбата. АД-та работят в Англия , но там има 5 века капиталистически традиции. За съжаление обаче към момента закона забранява подобна форма и трябва задължително да сме АД-та. Не че закона не може да се промени...


Всичко това звучи чудесно, но за съжаление е абсолютна утопия в нашата действителност и нашата държава....не искам да ви секвам ентусиазма, но просто не може да се получи - безсмислено е да дълбаем сега защо, доста неща вече се казаха. Футболът у нас винаги ще зависи от няколко човека с пари - въпросът е ще ги дават ли, или ще правят като Митал, и ако ги дават - ще се правят ли на разбирачи, или ще оставят хора, които разбират от това да ръководят отборите......

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Сейнт Патрикс от ЕЙРЕ са на път да изхързулят шведския Елфсборг (мисля, че Хендрик Ларсен играе там). Миналата година шведите не само се класираха в групите на УЕФА, но и ги преминаха.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Wildkid написа:
Boyo написа:
Wildkid написа:
Абе човек - какви акции....

Първо, за да ги купиш - някой трябва да ти ги продаде, т.е. Батков - ти сериозно ли мислиш, че Батков ще продаде акции на група фенове, каквато и да е тя и колкото и пари да му занесе? Ако ще да му се изтресем в кантората с 10 000 000 - няма да ни погледне!

Второ - ок, да речем, че ще купим акциите, ако ще и всичките акции да купим - после какво правим? Щото на края на месеца всички почват да реват за заплатки, трябва да се плаща издръжка на клуба, утре ще трябва играч да се купи и т.н. - тогава какво, пак ще събираме пари от феновете, за да дадем 1 млн. евро за Асус ли? Или мислиш, че ще намерим спонсор, дето да ни дава 5 милиона на година ей така?


1. За всичко си има методи на убеждение :) Ако му се каже ясно и просто, че повече никаква подкрепа от феновете докато не се разкара, ако медиите се включат поне с половината усилия на тези, дето положиха да ебават овчата и т.н. принципно ще продаде, няма къде да ходи.

2. Това феновете да се съберем и да внесем по 10 , 1000 или Х лева по принцип в БГ е невъзможно като организация да стане. Според мен по-логичният вариант е да се разделят акциите на 40-50 пакета примерно повечето по 1-2%, но и няколко по 5 и по 10 така ще се намерят достатъчно истински левскари, бивши играчи и прочие на клуба, фенове дето са си изкарали живота на стадиона и имат добър бизнес сега и т.н. Крайната цел е Левски да не зависи от човекО Х , бил той Батков, Чорни, Митал, Абрамович или Буш, а от група хора, където решенията се взимат демократично и глупостите просто нема как да се случват.

Иначе принципно акционерите не се грижат да броят парите , да раздават заплати или да водят тренировки :) Избира се управителен съвет и президент с мандат 1-2 години и отборът се ръководи по същата структура както и сега. Просто Управителят не е човекО дето кара влака, а е некой дето разбира от футбол и е с тъмно синьо сърце

Издръжката ще си върви както и до сега - парите от мтел, хенкел и т.н., парите от билети, вече и от тв ще има пари, парите от артикули с Емблемата, продажби на играчи от време на време , евентуално от евротурнири :)

Иначе , както Kryten спомена Барса и Реал - това е перфектната форма за БГ за Левски и чорбата. АД-та работят в Англия , но там има 5 века капиталистически традиции. За съжаление обаче към момента закона забранява подобна форма и трябва задължително да сме АД-та. Не че закона не може да се промени...


Всичко това звучи чудесно, но за съжаление е абсолютна утопия в нашата действителност и нашата държава....не искам да ви секвам ентусиазма, но просто не може да се получи - безсмислено е да дълбаем сега защо, доста неща вече се казаха. Футболът у нас винаги ще зависи от няколко човека с пари - въпросът е ще ги дават ли, или ще правят като Митал, и ако ги дават - ще се правят ли на разбирачи, или ще оставят хора, които разбират от това да ръководят отборите......


Защо?

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
SZ_FEN написа:
Сейнт Патрикс от ЕЙРЕ са на път да изхързулят шведския Елфсборг (мисля, че Хендрик Ларсен играе там). Миналата година шведите не само се класираха в групите на УЕФА, но и ги преминаха.


Вече ги изхвърлиха. Хенрик Ларсон е в Хелзингборг.
Междувременно Рен, Ла Коруня и Щутгарт се класираха, но мисля,че те не ни засягат.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 11:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 15, 2006 4:52 pm
Мнения: 390
Ако не викате на мача и се правите на п*тки ще сте най-долните фенове.
Мисля,че всякакви скандирания от рода на "Оставка" или усвирквания на някой от футболистите ще бъдат долни-чорбарски изпълнения

_________________
"ИМА ЕДНА СТРАНА БЪЛГАРИЯ,В ТАЗИ СТРАНА ИМА ЕДИН ОТБОР ЛЕВСКИ! МОЖЕ И ДА НЕ СТЕ ЧУВАЛИ ЗА НЕГО ... В ТОЗИ ОТБОР СЪМ СЕ РОДИЛ,В ТОЗИ ОТБОР ЩЕ УМРА!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Точно така написа:
Ако не викате на мача и се правите на п*тки ще сте най-долните фенове.
Мисля,че всякакви скандирания от рода на "Оставка" или усвирквания на някой от футболистите ще бъдат долни-чорбарски изпълнения


Аз ще викам в сектор ТВ.
Фатализъм - имам карта, но ще пропусна.
Целия поход в УЕФА + Киево гледах по ТВ от фатализъм - е кофти ми беше,че не съм в лудницата,ама го правех само и единствено за Левски, колкото и тъпо да звучи.
Ще дам картата на някой познат да ходи, дано да е на късмет,че си е ебало майката вече.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 11:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Сакам Motherwell :smt003

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 11:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15091
Цървена Звезда - Апоел 3:3 в продълженията.

Кипърците играха с човек по-малко от 103 минута.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 11:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Без звездашите :smt006

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Горчивината ,която ми причиниха може да бъде изтрита само с МИНАВАНЕ на групите.Там,каквото стане.Радикални мерки срещу тези лилгльовци от ръководството.Ние няма да изоставим отбора,защото ние сме зад Левски,а не зад Хичо,Мичо,Деко ,или който и да е от тези лигльовци!
Тези да се радват,че имат възможност за поправка.И да я използват,че ако не си вземат поправителния...

Никога,ама никога не съм се чувствал толкова зле.Първия ми международен мач бе с Рейнджърс.От тогва минаха всякакви Олимпии и какви ли не ,но толкова ,зле честно ви казвам, не съм се чувствал. Заради този Левски,заради този пуст Левски , забравям всякакви неприятности.Но така не съм имал ситуация да се чувствам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 11:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Ебати изродите, в 117-тата минута им го набиват анално :lol: Тая година няма да сме само ние от тотално излагащите се :8)

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: UEFA CUP
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 11:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
Е да де - ние всяка година така си казваме "Не сме само ние излагащите се" :mrgreen:

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 417 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com