forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 6:00 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1598 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 7:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21372
The Blues написа:
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Чекаме нов рекорд от бате, олборг, анортозис, клуж... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


Spartak Moskva 6 0 0 6 1 18 0
2002/03
Не подценявай Клуж, не казвам,че ще минат напред, но са класа над българските отбори :smt006

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 7:43 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
макар че какво значение има нали взеха парите!!!

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 7:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
t0p4o написа:
The Blues написа:
Аз съм радостен в момента, че няма да губим от Реал, Юве и Зенит :oops: :smt006

inzaghi написа:
Хубавото е, че може да ни подобрят "рекорда" :lol:


"рекордът" не беше ли май на Спартак М 0:20 или 1:20, може и да бъркам :oops: :smt006


Не, ние го държиме.

2:19 е рекорда на Спартак М

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 7:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21372
LS1914 написа:
макар че какво значение има нали взеха парите!!!


ами взеха ги :(
аз не знам що за кухавелници са нашите - при положение,че щяха да си разделят поне 1 млн. евро отборна премия да играят като баби :?

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Парите щяха да отидат по нечии джобове и за малко селскостопанска техника... Тракторчета само нямаме още... Някой паметник също може да се вдигне... На Ленин, примерно...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 7:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Няма кво да се смеем на батето. Предпочитам да сме на тяхното място... :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19483
t0p4o написа:
Обаче който ни вземе мястото за ШЛ няма късмет с жребио после :D
Розенборг миналата година с Валенсия, Челси и Шалке. БАТЕ тая година и те намазаха :D


Бешикташ преди години с Барселона, Милан и Лийдс (когато Лийдс бяха сила и същия сезон играха полуфинал за КЕШ) :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 8:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 16, 2005 9:22 pm
Мнения: 83
Местоположение: София, Стадион "Георги Аспарухов"
деба мама му дееба исках да видя Зенит


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 8:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
JleBcKaP написа:
деба мама му дееба исках да видя Зенит


А аз просто Левски... :roll:

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Ебати аватара :smt003 Май ще отложиш знамето, а :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 9:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
subata написа:
Ебати аватара :smt003 Май ще отложиш знамето, а :lol:


Добре, че не го поръчах... :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 9:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 11, 2008 6:20 pm
Мнения: 27
Ето какво се случи на любимия ми отбор Левски. Нашите футболисти трябваше в два мача да отстранят своя съперник за да се класират за шампионската лига. Там където са големите пари и големия футбол. И какво всъщност се случи. Срещу нашите се наредиха едни бурета. Тръгнахме да има вкарваме голове. Но футболистите ни се спъваха по терена, падаха, ставаха, а топката се удряше в буретата. Най накрая нашите вкараха заветния гол. Лошото е, че докато се опитвахме ние да вкараме гол топката се удари два пъти в буретата и влезе два пъти в нашата врата. Така загубихме с 2:1 и край с мечтите. Истината е , че нямахме късмет. Малшанс. Изпуснахме си положенията за гол, а ако ги бяхме вкарали………….. Пък и тези бурета дето ги бяха наредили само ни пречеха. Е нищо, другия път ще бием. Пък и тогава сигурно няма да има бурета да ни пречат и ще им скъсаме мрежата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Отново напомням - който иска да си комуникира с беларуското олигофренче - в PFC Levski или на лични :smt006 Най-малкото щото ме дразни да чета мнения на английски в българските раздели.

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4631
Местоположение: Герена
Ебати кафявата анкета са пуснали тея лешпери от Спортал :x :x Смърт за тея
:boisw

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Citizen_Kane написа:
Много точен беше плаката на СД вчера...без сърце и себераздаване нищо не става,не само във футбол а и насекъде :smt006


и в ебаньето трябва сърце :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Hypnotic, бате и аз туко що я видях.По-големи провокатори от спортал и спирт1 нема, да им серем
на псевдожурналистическите статии и анкети и сичко

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:23 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:36 pm
Мнения: 127
Мъри феновете нещо да кажат за интервюто на Батков и "човека с отрязаните пръсти"? Каза ли ви го? Мъри искаше да се прави чистка, Мъри заби Топчо, Копи и Бабангида на пейката, Бардон искаше да си ходи заради жена му, но Мечо и Йовов ги махна Мъри. Защо паднахме от Тампере? Беверен? Едвам и Публикум бихме. Кой му беше виновен на Мъри тогава? Имаше си играчи, имаше всичко. Разпродадохме отбора след загубата от Тампере, а не преди това! После супер бразилците дето ги хареса много - супер си Мъри, благодарим ти и за тях. 16 точки разлика, без победа във важен мач. Вече стига с тоя Мъри - бавен футбол, 100 паса около центъра, никаква идея.
И пак ви припомням думите на Боримиров след уволнението на Мъри - "Това отдавна трябваше да се случи"!

_________________
"В стрелбата с лък най-важното не е мишената" - Конфуций


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21372
Човекът с Аудито как е - жив, здрав.
Преди месец и аз си взех Ауди, ако искаш на ЛС да ти давам инфо :8)

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 10:18 pm
Мнения: 781
Местоположение: София
Ей, верно... "никнейма на китайски", да поздравиш Чичака (главно Ч!) с положение, каращ Ауди-то... благодарение на него научихме толкова полезни новини около нашия любим отбор! :smt006

_________________
Само Левски!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:39 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:36 pm
Мнения: 127
Е добре де, не ви карам да ми вярвате, на мен ми е достатъчно аз да го знам. Просто исках да го споделя и с вас. Тоя чичак е бил на толкова мачове на Левски на колкото ние едва ли ще бъдем. Почти на всички гостувания в чужбина ходи. Абе няма значение, бъдете сигурни, че не лъже. Толкова сигурни, колкото сте сигурни, че Мъри е играл в лит(*кс-етрополе!

_________________
"В стрелбата с лък най-важното не е мишената" - Конфуций


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7226
Детенце, не си интересно. По-добре отиди разкажи на приятелчетата в махалата още някоя история от кухнята, като не забравяй да добавиш сигурен източник, този път с Мерцедес, за по-голям респект :smt006 .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Я разкажете историята, че ми се е изплъзнала :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Аз съм чувал какви ли не истории от сигурен източник :wink: Едната гарантираше че Валери Божинов ще цъфне при нас :smt006

Колкото до до това дали ще вярвам на Батков или не - всеки ако си използва мозъка дори малко ще си спомни цирковете преди идването на Мъри, както и след напускането му. Едни и същи номера :smt006 А освен това сме се наслушали на батковите истини :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21372
Kryten написа:
Аз съм чувал какви ли не истории от сигурен източник :wink: Едната гарантираше че Валери Божинов ще цъфне при нас :smt006


той вече цъфна :mrgreen: :? при нас може да върже :smt006

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39176
Местоположение: Фаноса ти
Темата се изчерпа... :!:

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 10:54 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:36 pm
Мнения: 127
На 22 години съм, ако съм детенце, то повечето сме такива в този форум.
Аргумента ми, че инфото е достоверно наистина беше малко тъп и звучи детински. Но аз лично бих повярвал за това нещо повече на човек като него, който кара А8 последен модел и не пропуска дори гостуване в чужбина, а не примерно на кварталния пияница...
Няма значение, тъпо звуча, знам, но Боримиров е казал това. Ако не ви се ще да е истина е друг въпрос...

_________________
"В стрелбата с лък най-важното не е мишената" - Конфуций


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 11:11 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Май 31, 2008 2:04 am
Мнения: 24
Hypnotic написа:
Ебати кафявата анкета са пуснали тея лешпери от Спортал :x :x Смърт за тея
:boisw


Цитат:
Накъде сега за Левски?
Как накъде? Към нови европодвизи в УЕФА! (431)
По-добре да се откажат от участие, за да не срамят повече България (649)Феновете трябва да застанат зад отбора и да се продължи напред (393)
С високо вдигната глава в "А" Група (67)
Трябва да се изрине цялото провалило се ръководство (296)
Батков каза - продават се всички играчи и се прави нов отбор (148)
Да не се правят трагедии, Левски винаги са били провал в Европа (510)
Да се пробват да вземат лиценза на БАТЕ и да играят вместо тях в ШЛ (1368)


Шшшшъът тихо. Работя по въпроса. :octo :smt003

_________________
Синият Октопод е навсякъде


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 11, 2008 6:20 pm
Мнения: 27
qiao zhi написа:
Мъри феновете нещо да кажат за интервюто на Батков и "човека с отрязаните пръсти"? Каза ли ви го? Мъри искаше да се прави чистка, Мъри заби Топчо, Копи и Бабангида на пейката, Бардон искаше да си ходи заради жена му, но Мечо и Йовов ги махна Мъри. Защо паднахме от Тампере? Беверен? Едвам и Публикум бихме. Кой му беше виновен на Мъри тогава? Имаше си играчи, имаше всичко. Разпродадохме отбора след загубата от Тампере, а не преди това! После супер бразилците дето ги хареса много - супер си Мъри, благодарим ти и за тях. 16 точки разлика, без победа във важен мач. Вече стига с тоя Мъри - бавен футбол, 100 паса около центъра, никаква идея.
И пак ви припомням думите на Боримиров след уволнението на Мъри - "Това отдавна трябваше да се случи"!


Е да, ама Литекс с Мъри продължава макар и трудно, а ние таковаме супата от някакви смешници. Когато беше Стоилов и да паднеме от някой се знаеше, че се гради отбор и рано или късно успехите ще дойдат. А сега падаме и не се знае нищо за в бъдеще. Или след позорната загуба ще дойде още по позорна. От Тампере паднахме защото играчите с които влязохме в ШЛ нямаха мотивация за нещо повече и мислеха само за трансвери в чужбина. За това Мъри е искал да поднови отбора и би трябвало да му се даде време. Ако някой иска да пише сериозно за футбол добре е да погледне факта, че Ман. Юнайтед вече 20 г. не сменя Фергюсън. А имаше сезони в които не преминаваха групите, а в началото и не стигаха до тях. Да ама се работи в перспектива и пак са на върха. А дали играта която Мъри налагаше е бавна и пасовете са много не е важно. Нали сега са супер бързи, а пасовете са малко защото не могат да си подадат повече от два :) А иначе думите на Борето нямат стойност. Той беше мъртав за футбола, но именно Мъри като стана треньор го преоткри и му даде още няколко години футбол. Без Мъри онзи влах нямаше да помирише ШЛ. а и него за технически директор го назначи Вуцов ако не помните. Къде се е чуло и видяло такова нешо. Боримиров да си ходи заедно с Вили и Батков!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 11:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Мдаа.......голяма мъка, голямо нещо :)

Света свърши с това отпадане :).......какво срам ви е да се наречете ЛЕВСКАРИ ли? Няма да подкрепяме отбора заради тези мачове ли? ...........ЛЕВСКИ СОФИЯ е имал далеч по-тежки загуби и периоди през дългата си история.....и винаги се е изправял на крака и е продължавал да бъде най-великия и голям отбор в БЪЛГАРИЯ.......защото това е непримиримия ЛЕВСКАРСКИ ДУХ! Дух който отдавна е умрял за по-голямата част от т.нар. футболни фенове на ЛЕВСКИ...........бавно и полека журналистическите курви претопиха този дух и ВСЯКА ЗАГУБА в Европа се брои за ЕВРОРЕЗИЛ.....за срам, за бъзик.....до там е стигнала пошлостта че се гледат извадки какво били направили отстранените или отборите които са ни победили.......ето така се "чорбаризира".......ето така се вика само за победа ;).......
Толкова е важно да видим треската в чуждото око и да очерним някой като "еврорезил" че забравяме гредата в своето.....забравяме в каква "държава" живеем, кой ни управлява, как се подиграват всеки ден с нас и как неофициално сме във фалит защото външния дълг не се покрива от брутния вътрешен продукт.......и въпреки че във всички сфери на живота сме по-близо до Тамбукту, отколкото до Европа, журналята-курви с пяна на уста продължават да създават мания за "резил" и "излагация" при положение че в малко държави са по-зле от нас - да не говорим футболно и спортно....

....иначе за вчера и за много други неща виновник е Батков.......обяснил съм поне 10 пъти защо........и пак ще обясня.....защото иска без да влага пари да удари кьоравото.........защото ако бяхме влезнали в ШЛ и бяхме взели някакви милиони евро.....мислите ли че тези пари щяха да отидат за играчи, тренировъчна база, юношеска школа, стадион.........не........щяха да му дойдат дюшеш в джобчето.......на него и на други кръвопийци забили се в ЛЕВСКИ!

Но някой ден те всички ще се махнат.....а ние ще продължаваме да сме там.......и да стоим зад любимия отбор ЗАВИНАГИ.....защото той е надживял Милкобалевци, добриджуровци, брокери, батета, каки и лафчиси.....ще надживее и Борат-ковци!!!

А чудя се как ли преди 10 години като отпаднахме за втори път от Олимпия намерихме сили да сложим шаловете и пак да си ходим мощно на мачове? Може би защото обичаме да падаме? Или защото обичаме ЛЕВСКИ.....много.....много го обичаме!

А който му е криво от загубите и слабия ни отбор в момента винаги може да сложи една фанелка на Челси, МанЮн, Арсенал.....и да се радва почти винаги на победа по ТВ ;)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 11:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39176
Местоположение: Фаноса ти
UL, не се сдухвай от мнението на 10-20 човека във форума. Преди 10 години и нета беше на дайъл ъп, и нямаше форуми, всеки си е мислил нещо подобно и го е таял в душата си, но винаги сме стояли зад отбора. И ТАКА ЩЕ БЪДЕ ДОКАТО НИ ИМА НАС. После да му мислят идните поколения...

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1598 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 49, 50, 51, 52, 53, 54  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com