forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 4:29 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1598 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 54  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 8:42 pm
Мнения: 129
Местоположение: Сандански
Според мене 0:3 :wink:
Требва да ги прегазим направо...Даже ще заложа 100 лева за победа, да избия от вчера 100-та лева...
Дано и Гошо Петков реши да изчака още малко с операцията, ама то не че ще достигнат до нашата врата, ама, друго си е да си си по сигурен. :)

_________________
...и пазя го изпълнено с любов!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:47 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
е аз съм имал херния и знам какво е.Не може да играеш-трябва да се оперира.На обезболяващи само може да си направи по-голяма беля!имаме си вратари които рано или късно ще им се наложи да играят.Ако не помните Иванков като се контузеше и веднага олеле мамо какво ще правим.Пък и на трактористите вратаря им ще е 19 годишен така че...

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4631
Местоположение: Герена
ivayllo написа:
Trooper написа:
Кое ще бием на реванша? Центъра? Главите си в стената?

Ти не видя ли че тези НЕ МОГАТ ДА ИГРАЯТ , та те нямаха положение бре , как според теб ще ни отстранят ? Единствения вариянт пред тях е да играят за равен резултат (0:0) , или да вкарат ОТНОВО някой случаен гол . Иначе ако си играем така както снощи , и си вкараме положенията ... ще има разгромна победа в шана полза . Аз съм сигурен че Гонзо и Гошо Христов ще излезнат в нападение на реванша , и ще се нацели състава който трябваше и в първата среща да бъде ( без влизане на Тасевски ) . Просто снощи гледах интервютата на момчетата от отбора , и всеки един казваше че ще ги убием на реванша . Гонзо и Гошо Христов поеха всичко като казаха че обещават да ги отстраним . Сигурен съм че поне нападателите ни ще са надахани за мачкане на противника , така че ... ENJOY ! :boisw

момче, какво надъхване, какви положения? Как сме играли снощи? Не знам кой мач си гледал, ама безидейните центрирания към наказателното и към вратата аз не ги броя за положения - имахме макс 2-3 истински 100% положения. Все още обаче и аз смятам, че може да ги отстраним, ако някой добър треньор дойде и заиграем тактически грамотно. Физическата подготовка на отбора също куца - не може срещу единствения сериозен противник от повече от година - Вердер - веднага да се контузят двама играчи. Това е единствено и само от лоша физическа подготовка.

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:59 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 10:55 pm
Мнения: 8
Ако тоя мач не ги отнесем значи положението е много зле. Въпреки че тия ще излезнат с 9 човека в защита и ще е голяма мъка. Поне вратарчето им нема да играе, щото тоя им е половината отбор.

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 7:44 pm
Мнения: 260
Hypnotic написа:
Физическата подготовка на отбора също куца - не може срещу единствения сериозен противник от повече от година - Вердер - веднага да се контузят двама играчи. Това е единствено и само от лоша физическа подготовка.
Какво общо имат контузиите им с физическата подготовка?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:08 pm 
SZ_FEN написа:
Състава за реванша трябва да е:
Цецо Димитров/Киш, Миланов, Рабе, Вагнер, Бистрон, Гаджев, М.Иванов, Хичо, Зе Соареш, Г. Христов, Гонзо

С този състав печелим при всички положения.


АБСОЛЮТНО СЪМ "ЗА" ТОЗИ СЪСТАВ !


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Киш / Кис няма право да играе.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4631
Местоположение: Герена
levskarqd написа:
Hypnotic написа:
Физическата подготовка на отбора също куца - не може срещу единствения сериозен противник от повече от година - Вердер - веднага да се контузят двама играчи. Това е единствено и само от лоша физическа подготовка.
Какво общо имат контузиите им с физическата подготовка?

Ами ако Вуцов ги юркаше повече нямаше да са толкова слаботелсни всичките - новите юноши в състава, тримата бразилци. Ако ги юркаше повече хем нямаше да падат при всяко единоборство, хем нямаше да са кекави и да се контузят.

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Очаквам жалък мач и едно жалко отпадане. Дори да влезнем в ШЛ, какво ще правим там с такава игра?!

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:14 pm 
Hypnotic написа:
момче, какво надъхване, какви положения? Как сме играли снощи? Не знам кой мач си гледал, ама безидейните центрирания към наказателното и към вратата аз не ги броя за положения - имахме макс 2-3 истински 100% положения. Все още обаче и аз смятам, че може да ги отстраним, ако някой добър треньор дойде и заиграем тактически грамотно. Физическата подготовка на отбора също куца - не може срещу единствения сериозен противник от повече от година - Вердер - веднага да се контузят двама играчи. Това е единствено и само от лоша физическа подготовка.


Абре Ултрас , стига глупости , всеки видя че имахме 10000000 положения за гол , и само липсата на късмет ги отърва от гола ... безидейни центрираниа ... пф ... центрирания почти нямаше , повече играхме през центъра , а БЕЗИДЕЙНИ ЦЕНТРИРАНИЯ , се вика на мача ни с Галатасарай в София преди години . Това че си бил ядосан и не си видял реално нещата не значи че трябва да си затваряш очите за головите положения които имахме ! Ако някой не е съгласен с мен да каже за да видим кой прав кой крив


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:16 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
ми ти какво искаш 1/4 финал с Ливърпул.Аз съм съгласен да влезем и да ни бият като тъпан отколкото да играем в УЕФА!7.7 милиона евро+ТВ права + билети+реклами ...ти знаеш ли че това ни е бюджета за 2 години бе...

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:17 pm 
BLUE YOUTH написа:
Очаквам жалък мач и едно жалко отпадане. Дори да влезнем в ШЛ, какво ще правим там с такава игра?!

На мен лично играта на отбора ми хареса , освен последните 20тина минути в които се бяхме вече гипсирали , създадохме много голови положения , атакувахме отвсякъде , има и шутове от далеч , а за защитници като Рабех и Бистрон едно голямо ЕВАЛА , досега сме нямали такива защитници , освен естествено БАТЕ ЕЛИН ТОПУЗАКОВ , който е най-големия !


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:22 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1749
Местоположение: Долината на широките гащи/София
LS1914 написа:
ми ти какво искаш 1/4 финал с Ливърпул.Аз съм съгласен да влезем и да ни бият като тъпан отколкото да играем в УЕФА!7.7 милиона евро+ТВ права + билети+реклами ...ти знаеш ли че това ни е бюджета за 2 години бе...


Ако тия 7 милиона евра отидат до евроцент за клуба ок...ама нали се сещаш че май няма да е така...

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
аз ти казвам да ги дадат все ще отидат за нещо,не вярвам Батков да прибере всичко.По-добре 10милиона пък колкото искат да дават за отбора отколкото в А група цяла година...

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:26 pm 
Е то е ясно , ама поне малка част ще отидат , я общежитие за феновете от провинцията виж направил Батков след година две от приходите :) хьхаьхахьа ...


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:11 am
Мнения: 852
Местоположение: Landshut an der Isar
LS1914 написа:
ми ти какво искаш 1/4 финал с Ливърпул.Аз съм съгласен да влезем и да ни бият като тъпан отколкото да играем в УЕФА!7.7 милиона евро+ТВ права + билети+реклами ...ти знаеш ли че това ни е бюджета за 2 години бе...


Ти луд ли си, говориш така все едно ти ще ги прибереш тези пари...
Ако влезнеме в ШЛ само ще поставиме нови рекорди, по добре не. :wink:

_________________
Веднъж усетиш ли тръпката, то тя ще те следва завинаги и навсякъде! 1914!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 2:23 pm
Мнения: 2531
Местоположение: София
Къде го видиш тоя бюджет?

_________________
Feelings change - Memories don’t.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:37 pm 
Марио написа:
LS1914 написа:
ми ти какво искаш 1/4 финал с Ливърпул.Аз съм съгласен да влезем и да ни бият като тъпан отколкото да играем в УЕФА!7.7 милиона евро+ТВ права + билети+реклами ...ти знаеш ли че това ни е бюджета за 2 години бе...


Ти луд ли си, говориш така все едно ти ще ги прибереш тези пари...
Ако влезнеме в ШЛ само ще поставиме нови рекорди, по добре не. :wink:


По ти е кеф срещу Сливен ли да гледаш мач ? или да се разходиш примерно до Манчестър или до Торино или др. хубави градове и да демонстрираме че публиката ни е номер 1


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:37 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
абе аз искам да си влезем да вземем парите пък каквото ще да става...

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:11 am
Мнения: 852
Местоположение: Landshut an der Isar
Забравяш турнира за купата на УЕФА... :smt006

_________________
Веднъж усетиш ли тръпката, то тя ще те следва завинаги и навсякъде! 1914!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2976
Местоположение: Warsaw, Poland
С 7 милиона евро Батков ще има да суче мустакО. Яд ме е само, че не дава нищо на отбора а само взема. Ако може да идват играчи да играят за Левски без кинти най-добре ще е за него.

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:45 pm 
Абе момчета , всеки един президент САМО СМУЧЕ , не разбрахте ли че това е нормално за всеки един от клубовете . Не се опитвайте да сравнявате нашите президенти с президентите на западните клубове , тъй като там играя много по големи хора с пари и спонсори и т.н. , просто държавата ни е такава и логично и президентите ни да искат само да дърпат ... и да вкарат минимални суми . Вие пак се радвайте че Батков поне построи за младите футболисти от школата общежитие , и терените са добри , това е добре ! В сравнение с другите БГ президенти мисля че нашия е като "ДАРИТЕЛ" :)


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:48 pm 
kosjo написа:
LS1914 написа:
ми ти какво искаш 1/4 финал с Ливърпул.Аз съм съгласен да влезем и да ни бият като тъпан отколкото да играем в УЕФА!7.7 милиона евро+ТВ права + билети+реклами ...ти знаеш ли че това ни е бюджета за 2 години бе...


Ако тия 7 милиона евра отидат до евроцент за клуба ок...ама нали се сещаш че май няма да е така...


От тая година не забравяйте , че УЕФА е с различни правила и доста по-големи суми се вадят оттам , пак има 6 мача в групата.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 2:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
ivayllo написа:
SZ_FEN написа:
Състава за реванша трябва да е:
Цецо Димитров/Киш, Миланов, Рабе, Вагнер, Бистрон, Гаджев, М.Иванов, Хичо, Зе Соареш, Г. Христов, Гонзо

С този състав печелим при всички положения.


АБСОЛЮТНО СЪМ "ЗА" ТОЗИ СЪСТАВ !


За мене състава е: Петков (Димитров), Миланов, Рабех, Бистрон, Вагнер, Тиберканин,Тасевски, Жоазиньо, Гонзо ,Христов, Зе Суарес.
Ако Гонзо играе халф, то на негово място в атака Карлос, Дарко резерва .

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 5:18 pm
Мнения: 137
Местоположение: Горна Оряховица
На реванша Левски ще победи!Прогноза 0:4

_________________
"The fairy tale goes on and on..."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 2:23 pm 
Как може да има хора дето харесват Тасевски не мога да си обесня , та този е пълен ГАЛФОН , той трябва да си ходи !

P.S. : Тиберканин задължително титуляр !


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 2:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19486
ivayllo написа:
Как може да има хора дето харесват Тасевски не мога да си обесня , та този е пълен ГАЛФОН , той трябва да си ходи !

P.S. : Тиберканин задължително титуляр !


Не че Дарко блестеше, ама и Тиберканин беше много зле снощи.
Тея двамата бяха най-големите длъжници на отбора с играта си.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 2:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Гошо го забравете за реванша, вчера едва излезе от терена, такава болка на лицето на човек не съм виждал......

Нов треньор дотогава също няма да имаме.......

Много тегав мач ще е - ако не вкараме първото си ебава майката......

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 2:57 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
Борка научи се да пишеш на кирилица.
А колкото до реванша не вярвам да има повече 1 гол...

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 3:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 4:04 pm
Мнения: 61
Местоположение: София,България
Според мен Гонзо е каръка .Колкото и да е дал за Левски ,в Европа с него ни гони карък.

_________________
САМО ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1598 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 54  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com