forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:59 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1598 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Цитат:
Реванша в Киево
Шест мача в ШЛ
Двата с Тампере
Двата с Бате
Общо 11 мача, от които 9 загуби и 2 равни. Голова разлика 4-23.

Реал, Ювентус и Зенит. С тоя жребий ги пишете още шест загуби с голова разлика 0-20. Така погледнато почва леко да ми се оправя настроението. А и както каза Естонеца - +3 гола хендикап на всеки мач на БАТЕ, че трябва да се забогатява.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
UL написа:
Няма да подкрепяме отбора заради тези мачове ли?

Аз лично да!

UL написа:
ЛЕВСКИ СОФИЯ е имал далеч по-тежки загуби

По-голяма загуба от тази никога не сме имали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Блеки.... Антверпен... но поне беше с игра до 93-тата минута :smt006
М/у другото на тоя мач си фърлих телевизора от прозореца в двора, но това не ми пречеше да ходя на всеки мач и да продължа да обичам ЛЕВСКИ, и особено есенния с цеца, когато кюрда ни сложи 4 парцала.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Последна промяна 0 tolerance на Пет Авг 29, 2008 12:08 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:07 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Black Jack написа:
UL написа:
Няма да подкрепяме отбора заради тези мачове ли?

Аз лично да!

UL написа:
ЛЕВСКИ СОФИЯ е имал далеч по-тежки загуби

По-голяма загуба от тази никога не сме имали.


Блеки ми е като говорител. Мисля на 100 % като него :idea: :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
МагазинерО написа:
Блеки.... Антверпен... но поне беше с игра до 93-тата минута :smt006

Антверпен?
Моля те сравни името Антверпен с името Борисовски Завод за Автотракторно Оборудване!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 9:26 am
Мнения: 169
UL написа:
Мдаа.......голяма мъка, голямо нещо :)
А който му е криво от загубите и слабия ни отбор в момента винаги може да сложи една фанелка на Челси, МанЮн, Арсенал.....и да се радва почти винаги на победа по ТВ ;)


На всички ни е криво. Криво ми е след всяка загуба. Не трябва ли да ми е криво? Като бием се радвам, като падаме ми е кофти. Кофти, но го преодоляваме и гледаме напред. Фланелка на ония отборчета, изброени на теб никога не съм мислил и никога няма да сложа.

Но не разбирам що говорите така все едно нищо не е станало. Еми стана ебахти. Ние пак ще сме там, никой няма да спре да бъде левскар, ама нека не си затваряме очите. Трябва да приемеш болката и да си по-силен от нея, а не да я отричаш.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
Балонче по полека

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:12 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Нямам желание и не виждам смисъл да се обяснявам :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 2:34 am
Мнения: 2194
Местоположение: Русе
Хайде сега и аз да се изкажа за вече отминалия мач, въпреки че вече е казано всичко за него. Вярно е, че Левски не е готов за Шампионската лига. Но да не би беларуският отбор да е готов? Не, естествено, че не. Това е без съмнение най - слабият отбор играл някога в групите на Шампионската лига и аз съм 100% сигурен, че ще поставят нов антирекорд. С какво те заслужиха това класиране? Може би с добрата си игра (11 души в наказателното поле и постоянно чистене на топката) или пък със сърцатата си игра и волята за победа (лежане на терена при всеки възможен случай). Не, ние заслужавахме 1000 пъти повече да влезем за втори път в Лигата на богатите. Но, не сме там. Такъв е живота. Не винаги по - добрият печели. Какво остава за нас? За нас остава да се съсредоточим на първо място в турнира за Купата на УЕФА и на второ - в първенството. Защото в момента е жизненоважно да натрупаме коефициент, който благодарение на лошото представяне на всички български отбори в европейските клубни турнири през последните два сезона, е доста намалял. Затова, колкото и да ни е тежко от пропуснатия златен шанс, ние ще подкрепим отбора в турнира за Купата на УЕФА. Защото там можем да се справим - това сме го доказали. Това е нашия турнир - поне засега!


Последна промяна Гиго на Пет Авг 29, 2008 12:19 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Black Jack написа:
МагазинерО написа:
Блеки.... Антверпен... но поне беше с игра до 93-тата минута :smt006

Антверпен?
Моля те сравни името Антверпен с името Борисовски Завод за Автотракторно Оборудване!

Говорим за СРАМЪТ.

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Ма разбира се.......всеки си има глава на раменете и може да определи какво ще прави и какво няма да прави...
Подкрепа и любов към ЛЕВСКИ насила не стават...те идват отвътре :!:

и още нещо....аз не казвам че от тази загуба не ме боли.......разбира се че ме боли.......
С тази разлика че от тази загуба ме боли също толкова много както от загуба срещу Барселона, Локо Горна или Вихрен

РАЗБРАХА ЛИ ВСИЧКИ ПРИТЕСНЕНИ ОТ "ЕВРОРЕЗИЛА"???

и нека не се нападаме във форума кой фен , кой псевдофен.......то се вижда на стадиона...

някои муцуни съм ги виждАл преди 15 години там и на мача с БАТЕ пак ги видях....
въпреки всички "Срамни еврорезили" през годините :smt006

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
МагазинерО написа:
М/у другото на тоя мач си фърлих телевизора от прозореца в двора, но това не ми пречеше да ходя на всеки мач и да продължа да обичам ЛЕВСКИ, и особено есенния с цеца, когато кюрда ни сложи 4 парцала.

Ама аз не съм казал, че ще спра да ходя по мачове. Най-малкото тези 20лв. за картата трябва да си избия. Просто спирам да ги подкрепям и ставам турист. Досега събирах пари, купувах факли...знамена се шиеха, тъпани се оправяха, не е имало мач без да съм прегракнал и без да ме болят ръцете от пляскане. Но от тук нататък само семки :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Omraz написа:
Нямам желание и не виждам смисъл да се обяснявам :smt006

:!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Абе дееба и шантавите говеда дето сте.Някои хора им е празник да отидат на мач на Левски и да го подкрепят - ЛЕВСКИ, не тея долу, вие заради неква загуба ще се отказвате...Верно на всички ни е кофти и срамът е голям ама тва за спирането на ходене по мачовете не го разбирам :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:16 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
UL написа:
Подкрепа и любов към ЛЕВСКИ насила не стават...те идват отвътре :!:

Точно така. Кратко, точно и казващо всичко :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Син Октопод написа:
Нема по полека!
Цел ден трая и ми писна да чета тия дето до вчера беха големи фенове са да ми обясняват как немало да подкрепят отбора!

Пичка ви лелина на всичките спецовее!
Мене сигурно не ме боли, UL сигурно също, да ви изреждам ли всичките а? Некой да каза, че нема да подкрепя отбора!

Къв фен си ако не си подкрепящ отбора в трудните моменти?
Примери да давам ли? Лийдс изпаднаха в шеста глуха, стадиона им е пълен и вървят на горе, стигнаха до бараж да влизане във Висшата лига...


Като си оставяе отбора ще сме мизерници!

Аз през целия си живот мизерница не съм била, няма и да бъде! Щото ние сме ЛЕВСКИ, а не некво псевдо отборче!

Колко пъти да ти обяснявам днес, че ние вече не сме Левски?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
Със семките е грубо..по-добре кръчма и транспарант "В КРЪЧМАТА СМЕ" хаха :?

Не изпадайте в крйности, всички пак сме в сектора така или иначе и всички знаем, че няма смисъл от разправии.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Ей, жена да се разпеняви така... има огън в това дете :D
Блеки и Омраз се лигавят, те не са по-малки фенове от всички нас, дадоха и ще дават още много за отбора. Просто сега са лекинко разочаровани, ще им мине :smt006

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Цитат:
Със семките е грубо..по-добре кръчма и транспарант "В КРЪЧМАТА СМЕ" хаха


тва е супер яко бе, сериозно! отдолу може да добавим и "ЧЕКАМЕ ВИ И ВАС СЛЕД МАЧА, НАЗДРАВЕ!" :smt005


Последна промяна echoes на Пет Авг 29, 2008 12:23 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Син Октопод написа:
А ти кой беше за да казваш кой е ЛЕВСКИ и кой не?

Като това не е ЛЕВСКИ, марш и гледай друг ЛЕВСКИ!

За мене е важно името и ако ще 12 бабички да носят фланелката с Л, значи това е ЛЕВСКИ!

Ама аз не те задължавам с моето мнение бе. За мен това не е Левски! Ти мисли каквото искаш.
Повече няма да ти се обяснявам.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
echoes написа:
Цитат:
Със семките е грубо..по-добре кръчма и транспарант "В КРЪЧМАТА СМЕ" хаха


тва е супер яко бе, сериозно! отдолу може да добавим и "ЧЕКАМЕ ВИ И ВАС СЛЕД МАЧА, НАЗДРАВЕ!"


Или да влезем мощно за второто полувреме и да се сцепим! :) Това да е празен сектора или да има 20-30 човека в него за съжаление е невъзможно, както ни е известно.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Кое е или кой е Левски за мен, това си мой проблем. Ти си решавай твойте проблеми, а моите ги остави на мен.
И ще викам за когото си искам. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
абе и аз преди доста години съм чувал какви ли не заричания, псувни, клетви и счупени и метнати неща след еврозагуби, пък на следващия мач пак там с плам в очите :lol:

така че айде по-афектираните да не се косат много, ше им мине :idea:

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:29 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
UL написа:
абе и аз преди доста години съм чувал какви ли не заричания, псувни, клетви и счупени и метнати неща след еврозагуби, пък на следващия мач пак там с плам в очите :lol:

така че айде по-афектираните да не се косат много, ше им мине :idea:


Болката е малка, срамът е голям :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:32 am 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 26, 2008 11:56 am
Мнения: 336
Левски трябва да е нещото, което ни обединява във всеки един момент . НЕ само в моменти в които се класираме в ШЛ, вдигаме титли и бием разни 'грандове' . Левски е завинаги, носи се с душата !

_________________
Изображение
mbox7.net
Един овчи провал ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19469
Син Октопод написа:
От ЛЕВСКИ не съм се срамувала, няма и да се срамувам :!:


Мен не ме е срам от Левски, а от отпадането от някакви трактористи, от бездушната игра на футболистите ни и от неадекватния ни президент !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Син Октопод написа:
От ЛЕВСКИ не съм се срамувала, няма и да се срамувам :!:


Никой тук не го е срам от ЛЕВСКИ...срам ни е от играчите, които имат всичко и не смеят да си мръднат дупетата да поиграят за тея хора дето си дават и последните пари, че да ги подкрепят :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:36 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Син Октопод написа:
От ЛЕВСКИ не съм се срамувала, няма и да се срамувам :!:


Аз също не се срамувам. :smt006 Малко са нещата, които могат да ме накарат да се срамувам, а сбирщина от изрусени педерасчета, селски бекове, маймуни и др. анонимни ритнитопковци не е едно от тях :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Фенът си е фен и това си е :mrgreen: Тия нещастници, дето сега разкарват синята фланелка все едно е парцал, верно заслужават да не им стъпиме на мач. Заслужават да играят пред празни трибуни, все едно са някакво отритнато селско отборче, заслужават ...

И сега бас ловя, че половин България стои и съска през зъби "Няма да им стъпя аз на тия нещастници! Няма ... никога вече ! Това не е оня Левски, дето съм му фен! Продажници! Ей тука ще си гледкам по телевизията мачовете - я гледай как хубаво играят хората! Аз повече от тия нашите не се интересувам !" И още утре ще наддадат ушо :mrgreen: "С кой се паднахме, бе ?" И пак ще дойдат на стадиона ... с надежда. Щото то фена е това - който не е ревал на стадиона от радост и от мъка, той не може да го разбере - колкото и да се опитва. Фенове сме - за добро или за лошо, най много да не отидем на стадиона един мач, щото протестиаме нали :smt006 , ама вечерта ще сме настроили ТВ-то и ще крещим по всеки, който мине пред него, да не изпуснем някой момент. А на следващия мач пак в сектора "Давай, давай, ритния, дай я, опа ... аре пейте па вие, бе! " :mrgreen:


-----------------

А за тия другите отбори - аз си имам фланелка на Арсенал :smt003 , харесвам топчийте, фен съм им, радвам се като спечелят, кофти ми е като загубят ... ама не става, майна, не става ... Левски е повече от отбор ! Западняците колкото и да са добри не са Левски, а мене за Левски ме боли, Левски ме интересува. Нема лошо. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 29, 2008 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 14, 2007 9:09 pm
Мнения: 1071
Местоположение: Хасково
Не съм чел споровете в последните 10 страници но това мнение ми се стори доста интересно. Ако е пускано преди може да се махне.

Цитат:
Синя болка в задника
Батков, не купувай Бербатов, а си купи еднопосочен билет за Аляска. Там няма евротурнири


Болката в задника се превърна в нещо нормално за привържениците на футболен клуб Левски. Кой ли не се изреди да издевателства над крайната част на гърба им. Миналата година отзад ни издебнаха коварните, но надарени скандинавци от Тампере. Тази година яките машиностроители от Беларус. В разкрачен стоеж, наведени напред и с насълзени очи се молим този кошмар да приключи, но уви - краят му не се вижда. След отпадането от Шампионската лига регламентът предвижда участие на Левски в турнира за Kупата на УЕФА. Отиваме да се подмием и сме готови за поредната атака изотзад. Кой ще ни го сложи, вече няма никакво значение.
Ако синята агитка не е пълна с мазохисти, трагедията срещу БАТЕ Борисов просто трябва да е последната. Колкото по-скоро шефовете на славния някога клуб бъдат изметени от стадион "Георги Аспарухов", толкова по-добре. Бунт на шалчетата, подобен на онзи от януари 1997 г. пред парламента, вече е абсолютно наложителен. Защото падението е пълно и е хубаво да си го признаем. БАТЕ е един изключително слаб отбор. Гонзо и компания получиха уникалната възможност да влязат в Шампионската лига с два мача срещу заводски състав и те се провалиха тотално. Вината е и тяхна, но основната отговорност трябва да я понесе президентът Тодор Батков. За сбърканата му управленска политика вдигам олелия до бога от доста време. Въпреки че съм работил за известен период за имиджа на Левски - правил съм единственото по рода си клубно предаване в България, коментирал съм срещите на отбора. Това обаче бе в няколкото месеца, в които Левски за кратко поне приличаше на европейски клуб. В него имаше строга йерархия и се знаеше кой за какво отговаря. Батков за щастие отговаряше само за глуповатите интервюта по футболни въпроси. Ако някой още живее в заблудата, че е осигурявал парите, мога с лекота да я разсея.
В един момент Батков си повярва, че Сираков и Стоилов не са му необходими и може да се справи сам. Уволни ги безскрупулно, въпреки че му донесоха близо 15 млн. евро печалба, имайки предвид и тройното свиване на бюджета по тяхно време плюс приходите от Европа. Но мнозина изръкопляскаха на адвокатския ход, защото по времето на дуета "СС" за тях беше неуютно на Герена. Както беше за всички интриганти и дребни въртиопашки, включително и в журналистическата гилдия.
Батков назначи Вили Вуцов, но де факто той пое юздите на тактическата подготовка в отбора и това лъсна още в контролите. Селекцията не се правеше от Вуцов-джуниър, а от кумеца на Батков Петьо Заберски и бяха допуснати фрапантни грешки. А Даниел Боримиров стоеше отстрани и се чудеше защо изобщо се е отказал от футбола. Сега всички вече знаят, че може и по-лошо от Тампере. Но вече е късно. В Шампионската лига ще играе Борисовският автозавод за тракторно оборудване, а болката в задника на левскарите е непоносима. И какво прави Батков? Дава поредното тъпо интервю, в което се оправдава, че не можел да купи Бербатов.
Другарю Батков, не искаме да купувате нито Бербатов, нито Роналдиньо, нито Лео Меси. Моля ви от името на цялата левскарска общност, купете си еднопосочен билет за Аляска, където, слава богу, евротурнири няма. Там се скрийте в някое иглу и като в телевизионната реклама на онази водка с Камелия си повтаряйте мантрата: "Това чукане чаках." Чукането ще дойде и тогава ще останете сам с болката в ректума. Да разберете и вие какво ни е на нас.

ПАВЕЛ КОЛЕВ

_________________
Любенов написа:
Да е жив и здрав Боян, че да не ми се налага да пазя


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1598 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 50, 51, 52, 53, 54  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com