forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 11:20 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1598 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 3:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 31, 2006 7:09 pm
Мнения: 2380
Местоположение: Sofia
Luftwaffe написа:
Жоро Христов за малко да изяде шамара.

Kво е казал недоносчето.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 3:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Black Jack написа:
Boyo написа:
Проблемът не е толкова в качествата на играчите, а че са насрани в най-важния мач. Страхът от провала им покафени гащите и логично провалът дойде.

Иначе с тея играчи БАТЕ требваше да им сложим петица, виж после в групите ...

Разбира се, че проблема е качествата :smt006 БАТЕ и Тампере ни биха точно с качества - издържливост и сила !
Ако не си забелязъл вчера последните 10 минути БАТЕ атакуваше с 10 човека, ние се защитавахме с 11. Всичко това е плод на физическата издържливост (подготовка) на даден отбор.


Какви качества бе, тея отбори немат един играч дето да има финт, немат некой дето да може да подаде топката с външен фалц :) Издръжливост и сила не са индивидуални качества във футбола - и нашите можеше да са издръжливи със същите тея играчи при правилна подготовка и най-вече при достатъчно спортна злоба


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 3:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39188
Местоположение: Фаноса ти
:smt003 Виждам дух в съпортърите на летището :smt006
Терзиев, нервно ли ти беше, че седеше целото второ прав :smt003
Папугая се изсра с това изказване, но му беха зачервени бузките от стрес. Нека види какво е да играе в такъв велик клуб :boisw

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21391
Велев ебати селянина: Мръдни, бе оу. :oops:

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 3:14 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 04, 2005 4:07 pm
Мнения: 101
Някой ме пита за аватара ми и искам да му отговоря. 666 е number of the beast-какво ,човек не може да бъде фен на Iron Maidеn и на Левски едновременно :lol: Плюс това симпатизирам и на Манчестър Юнайтед-червените дяволи :lol: Пристрастията си към Левски съм ги дал в подписа си!Айде малко по-сериозно,това е просто аватар,кефи ме как изглежда.

_________________
Левски-завинаги в моето сърце!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 3:15 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
"Kъде си бил кат те нямаше бе :evil: " :mrgreen: :smt006

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 3:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
Boyo написа:
Black Jack написа:
Boyo написа:
Проблемът не е толкова в качествата на играчите, а че са насрани в най-важния мач. Страхът от провала им покафени гащите и логично провалът дойде.

Иначе с тея играчи БАТЕ требваше да им сложим петица, виж после в групите ...

Разбира се, че проблема е качествата :smt006 БАТЕ и Тампере ни биха точно с качества - издържливост и сила !
Ако не си забелязъл вчера последните 10 минути БАТЕ атакуваше с 10 човека, ние се защитавахме с 11. Всичко това е плод на физическата издържливост (подготовка) на даден отбор.


Какви качества бе, тея отбори немат един играч дето да има финт, немат некой дето да може да подаде топката с външен фалц :) Издръжливост и сила не са индивидуални качества във футбола - и нашите можеше да са издръжливи със същите тея играчи при правилна подготовка и най-вече при достатъчно спортна злоба


Точно пък Бате и Тампере ни биха не с качества, а със сърце ! Бяха ужасно слаби играчи, но до последно играеха, опитваха се, правеха каквото можеха и то в такива случаи и Господ помага малко и айде ... така че точно в тия случаи си е бездушие и нищо повече.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 3:23 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Много точен беше плаката на СД вчера...без сърце и себераздаване нищо не става,не само във футбол а и насекъде :smt006

Да беха смазали бате,да се беха счупили от тичане.....щехме да ги посрещнем с аплодисменти дори и да беха паднали...

Ама след като 50 минути си тътриш гъзо по терено и немаш очи да се извиниш...само бой за тия селянчета....ако не беше Левски,шеха да копат домати по Русе,Велинград,Толбухин и тем подобни :smt006

Видехме и им колите вчера....некой си беха още със селските регистрации :boisw


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 3:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
retwerts написа:
Някой ме пита за аватара ми и искам да му отговоря. 666 е number of the beast-какво ,човек не може да бъде фен на Iron Maidеn и на Левски едновременно :lol: Плюс това симпатизирам и на Манчестър Юнайтед-червените дяволи :lol: Пристрастията си към Левски съм ги дал в подписа си!Айде малко по-сериозно,това е просто аватар,кефи ме как изглежда.

Кефи те как изглежда ... ! :) Знаеш ли какво символизира?
Щом го свързваш с Iron Maiden и с Ман.Юн. начи ОК няма проблеми , питай някой около теб може да знае основната символистика на трите шестици ...

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 3:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 13, 2006 1:04 pm
Мнения: 347
Местоположение: СОФИЯ
Citizen_Kane написа:
Много точен беше плаката на СД вчера...без сърце и себераздаване нищо не става,не само във футбол а и насекъде :smt006
Видехме и им колите вчера....некой си беха още със селските регистрации :boisw

И не им се верваше , особенно като ги изпратихме до Герена !

_________________
Почивайте в мир , братлета!!! Завинаги едни от нас!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 3:32 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 1:06 am
Мнения: 268
Местоположение: В нас
Citizen_Kane написа:
Видехме и им колите вчера....некой си беха още със селските регистрации :boisw



С.,ти колко си лют! :smt005 :smt005 :smt005

_________________
"I don't play against a particular team. I play against the idea of losing." Eric Cantona


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 3:34 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 04, 2005 4:07 pm
Мнения: 101
Wooden Pints написа:
retwerts написа:
Някой ме пита за аватара ми и искам да му отговоря. 666 е number of the beast-какво ,човек не може да бъде фен на Iron Maidеn и на Левски едновременно :lol: Плюс това симпатизирам и на Манчестър Юнайтед-червените дяволи :lol: Пристрастията си към Левски съм ги дал в подписа си!Айде малко по-сериозно,това е просто аватар,кефи ме как изглежда.

Кефи те как изглежда ... ! :) Знаеш ли какво символизира?
Щом го свързваш с Iron Maiden и с Ман.Юн. начи ОК няма проблеми , питай някой около теб може да знае основната символистика на трите шестици ...

Еми ,по принцип се счита за сатанистки знак,то number of the beast е точно това-числото на звяра или на дявола.Знам какво символизира,но аз го свързвам с друг смисъл,не съм антихрист спокойно.

_________________
Левски-завинаги в моето сърце!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 3:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
Wooden Pints написа:
Citizen_Kane написа:
Много точен беше плаката на СД вчера...без сърце и себераздаване нищо не става,не само във футбол а и насекъде :smt006
Видехме и им колите вчера....некой си беха още със селските регистрации :boisw

И не им се верваше , особенно като ги изпратихме до Герена !


Подир рейса ли карахте :shock:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 3:37 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 04, 2005 4:07 pm
Мнения: 101
Между другото като става въпрос за сатаната,гледам ,че "дългоочакваната" статия на Атанасов в спорт1 е излязла.Мисля да му се посмея на опитите за анализ. :lol:

_________________
Левски-завинаги в моето сърце!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 3:49 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 4:03 pm
Мнения: 85
retwerts написа:
Между другото като става въпрос за сатаната,гледам ,че "дългоочакваната" статия на Атанасов в спорт1 е излязла.Мисля да му се посмея на опитите за анализ. :lol:

абе мнооо дълга бе дееба , неам нерви да я чета :boisw
чакам да направиш кратък преразказ :smt006

_________________
Raedy An`Willing


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 3:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 6:01 pm
Мнения: 251
кво му се радвате толкова тоя е педераст :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 4:07 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 04, 2005 4:07 pm
Мнения: 101
frantzi написа:
retwerts написа:
Между другото като става въпрос за сатаната,гледам ,че "дългоочакваната" статия на Атанасов в спорт1 е излязла.Мисля да му се посмея на опитите за анализ. :lol:

абе мнооо дълга бе дееба , неам нерви да я чета :boisw
чакам да направиш кратък преразказ :smt006

Еми и на мен ме мързеше цялата да я чета.Но тя статията му е копи-пейст от предишни.Най-е яко как си противоречи,че видиш ли рефера на мача с БАТЕ бил уреден от Бобито и Христов му било наредено да пада за дузпи,щото рефера щял да дава.Май не е видял,че на Христов му дадоха жълт картон за симулация :lol: Другото е ясно за уреждането на съдии за мачовете с Киево и Оксер ,споменал е освен Боби и един вицепрезидент в БФС ,който е левскар,ама е пропуснал това,че другите двама са цскари :lol: Абе смешна му е статията,ама пак се е увлякал в епитети,преразкази и повторения.

_________________
Левски-завинаги в моето сърце!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 4:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
retwerts написа:
frantzi написа:
retwerts написа:
Между другото като става въпрос за сатаната,гледам ,че "дългоочакваната" статия на Атанасов в спорт1 е излязла.Мисля да му се посмея на опитите за анализ. :lol:

абе мнооо дълга бе дееба , неам нерви да я чета :boisw
чакам да направиш кратък преразказ :smt006

Еми и на мен ме мързеше цялата да я чета.Но тя статията му е копи-пейст от предишни.Най-е яко как си противоречи,че видиш ли рефера на мача с БАТЕ бил уреден от Бобито и Христов му било наредено да пада за дузпи,щото рефера щял да дава.Май не е видял,че на Христов му дадоха жълт картон за симулация :lol: Другото е ясно за уреждането на съдии за мачовете с Киево и Оксер ,споменал е освен Боби и един вицепрезидент в БФС ,който е левскар,ама е пропуснал това,че другите двама са цскари :lol: Абе смешна му е статията,ама пак се е увлякал в епитети,преразкази и повторения.



Изчерпа са, майна, не и забавин кат` едно време :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 4:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Да, вече само се повтаря и става скучно.....преди поне вкарваше от време на време по някой нов лаф.

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 4:27 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 04, 2007 5:38 pm
Мнения: 5
Защо на всички играчите им виновни и говорят колко пари трябвало да дадем за трансфери.Да не би Гърция да станаха европейски със супер звезди или Зенит,или Галатасарай.Трябва ни добър треньор,какъвто за съжеление в България няма и добър спортно-технически.Батков ако си тръгне кой ще дойде-Митал,Божков,Коачки,Златев или Дражев.Имаме добри играчи нямаме добър отбор това е истината.Овчата глава така и не пусна по време на подготовката един и същ състав в два мача.Сега единият му я подава,но другият незнае.Батков да се опъне на Чорни и да вземе свястен треньор.Или на тях просто им трябват послушници,за да знаят предварително как ще свърши мачът. Замислете се защо не искат чужденец за треньор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 4:40 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 12:12 am
Мнения: 58
Ей тоя Томислав голям тъпанар. След мача с Публикум се скъса да плюе върху копито,бабангида,чили,ричи и т.н., че били големия в най клубовете, ай клубовете. После се радва на гола на копито срещу оксер и трите на бабангида срещу артмедия. И тогава не искаше да вижда повече тия дървари, ама ги гледа на 1/4-финал.
Чакаме УЕФА. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 4:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3683
Чужденецът идва с перфектно подписан договор за заплати, неустойки и прочие. Не идва за това, че бил обичал Левски.

boyo, всяка една фирма опира до правилни юридически и икономически решения (в това число правилен мендижмънт, финанси, маркетинг и тн, и тн). Може и да си най-добрия оксиженист и фирмата ти за заварки пак да фалира. Нещата не трябва се мешат.


Последна промяна Vincenzo на Чет Авг 28, 2008 4:51 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 4:49 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 12:12 am
Мнения: 58
Батков какво каза на един фен. Аз ли съм Бай Ганьо ве нещастник. :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 4:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3683
Boyo написа:
Black Jack написа:
Boyo написа:
Проблемът не е толкова в качествата на играчите, а че са насрани в най-важния мач. Страхът от провала им покафени гащите и логично провалът дойде.

Иначе с тея играчи БАТЕ требваше да им сложим петица, виж после в групите ...

Разбира се, че проблема е качествата :smt006 БАТЕ и Тампере ни биха точно с качества - издържливост и сила !
Ако не си забелязъл вчера последните 10 минути БАТЕ атакуваше с 10 човека, ние се защитавахме с 11. Всичко това е плод на физическата издържливост (подготовка) на даден отбор.


Какви качества бе, тея отбори немат един играч дето да има финт, немат некой дето да може да подаде топката с външен фалц :) Издръжливост и сила не са индивидуални качества във футбола - и нашите можеше да са издръжливи със същите тея играчи при правилна подготовка и най-вече при достатъчно спортна злоба

bоyo, футболът е отборна игра, а не съвкупност от индивидуални качества на различните играчи. Какво ме грее, че Вагнер и Хичо направиха криви пeрсоналните си пазачи при ситуация 1:1, когато като отбор не показахме нищо.


Последна промяна Vincenzo на Чет Авг 28, 2008 4:55 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 4:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
И какво му казаха на Батков? Нищо....

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 4:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
Kryten написа:
И какво му казаха на Батков? Нищо....


Пияни, побеснели .... кво може д аочакваш. Всички сме като гръмнати днеска :?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 4:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Страшно се дразня като ги слушам...г-н Батков това, г-н Батков онова... еееееееее, целуваха му гъзО на него бее. Един упрек към него бе! Светец го изкараха

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10746
Kryten написа:
Страшно се дразня като ги слушам...г-н Батков това, г-н Батков онова... еееееееее, целуваха му гъзО на него бее. Един упрек към него бе! Светец го изкараха



Не ми е на сърце, ама пък точно Батков в случая най-малко вина има. Ако бяхме срещу някакъв приличен отбор и малко не ни достигна да кажеш "Мустако ако не се стискаше за Асус сега щяхме да влезем", ама в случая си е съвсем прав - меко казано добре си живеят футболистите ни, барем от това не могат да се оплачат, каквото е трябвало - дадено им е било и излизат срещу отбор в пъти под нашата класа - загуба и равен. Тука вината си е изцяло във футболистите за мене. Прекалено много станаха звездите, няма кой да се пОти.

А че Батков си има своята вина с треньори и т.н. - това никой не го отрича, но е друга тема.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 5:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 08, 2005 2:56 pm
Мнения: 3103
thegboy написа:
Luftwaffe написа:
thegboy написа:
Пускайте К3 - ето го посрещането на героите :?

Мога да намеря касетката посрещането. Ако някой изявява желание да я качвам някъде.



Каква е тая касетка ?


Ето посрещането на "героите"

http://4storing.com/7tpp3/dd2bc10378987 ... 773c9.html

_________________
„ По произход и народност ние сме българи, по религия-мохамедани. “
„Моята крепост беше българската нация, българският народ, моят български произход.“
— Мустафа Шарков


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 28, 2008 5:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3683
Цитат:
БАТЕ не празнува след триумфа над Левски

Нямат си Син сити горките


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1598 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com