forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:03 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 1:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Мар 15, 2008 3:58 am
Мнения: 358
Ultra*Support написа:
Гонзо напраи нещо мн глупаво, за къв се мисли?...


Ти си просто поредният глупак у форума. :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 1:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 5:51 pm
Мнения: 448
Вуцов не става. Никога не е ставал и е твърде вероятно никога да не става. Безкрайно антипатичен ми е - от чехлите, през бермудките, до къдриците. Току-що обаче му гледах прощалното интервю и докато го слушах как се обяснява колко е неразбран... чистосърдечно го съжалих. Емоция, която никога не съм вярвал, че ще изпитам спрямо човек, който притежава почти пълен набор от "качества", които "обожавам" и му помагат да се превърне в перфектен събирателен образ на т.нар. селяндур.

Кеф ми е като селяндурите се провалят. Факт е, че у нас на селяндурите им е създадена доста благоприятна почва, за да не се провалят. Напротив даже - имат всички предпоставки да успяват. Това е причината да се радвам, когато селяндурът се сгромолясва. Мисля си, че той ще освободи място за неселяндур и като видят хората колко по-добре се справя неселяндурът... на селяндурите ще им се ебе майката и неселяндурите ще имат шанс да си реализират потенциала.

От провала на Вуцов обаче не се изкефих. Никой не го остави - да докаже сам колко е бездарен, всеки искаше да му помогне. Толкова масова медийна кампания спрямо публична личност не си спомням. Имайки предвид, че Вуцов с нищо не провокира журналята, ми е необяснима помията, която се изля по него. Едно е да си говорим във форума колко са му хубавки чехлите и как е объркал градусите, съвсем друго - всяко интервю да му се резюмира в бомбастично заглавие и винаги да се откроява кофти лично отношение. Журналята го смаза, феновете го доразмазахме. Можеше да се смаже сам и да си отиде, можеше и да се научи и да ни помогне (второто е изцяло хипотетично, за да е по-силно заключението) - и в двата случая щях да съм удовлетворен. Така не беше честно.

Относно мача - толко пари не съм губил никога.

:-(

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 1:59 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Beautiful_mind написа:
Или пък 1/4 финал в УЕФА и влизане в групите на ШЛ?
Не че не е правил грешки, не мисли че съм забравила, но да тръгнеш да го псуваш така... Жалко е просто.
Ама ти си знаеш, аз само си казвам мнението.


Успехите на Мъри са от 2006та....сега сме 2008ма...

То и баба Лили Иванова мое да е била супер мадама 1250г ама сега не става :idea:

Същото е и с Мъри...мина му времето,пък и както се вижда в Селтекс нема промена,тая неговата система и слепците я научиха :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 9:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
angysarmy написа:
Boyo написа:
angysarmy написа:
...


ТЕЯ ДА СЕ ПРЕНАСОЧАТ КЪМ АРМИЯТА, какви са тея чорбарски декларации??? До сега само Дучето бех виждал така да нарежда каква да е политиката на отбора

Боже мили, тоя отбор с всеки изминал ден се отдалечава от истинския Левски

Братле ако си мислиш, че по този начин се отдалечаваме от "истинския" Левски...
Левски е на народа а не на някакви тлъсти, мазни и скъперни eвреи или адвокати !!!
ЕТО ТОВА Е ИСТИНСКИЯ ЛЕВСКИ !!! И ние трябва да го защитаваме от такива отрепки, ако искаме да го запазим такъв какъвто е !!!


Добре си го казал
защо тогава една група от колко, 200-300? човека си мисли , че може да командва какво да се случва


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 9:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
acrimonious написа:
Един приятел пловдивчанин от Ботев преди време беше казал: "Ц(*КА-рите са болни хора. Те не изпитват удоволствие от играта. За тях е важно да бият, ако ще да е без атака в целия мач и гол след рикошет. А когато не стане си псуват отбора. Вие левскарите обаче също сте болни. В желанието да сте съвсем различни от тях, понякога просто ви се чудя колко се отдалечавате от реалността".

Сега разбирам, че е прав. Свинете си псуват играчите при всяко 0:0. Ние миналият сезон аплодирахме след всяка загуба. Но всяко търпение си има своя край и разбирам хората, при които чашата преля. Не виждам защо трябва да го наричаме чорбаризиране..


Много добро мнение на майната :)

Иначе тука не става въпрос дали да се иска оставка или не- става въпрос, че не може в най-важния мач за сезона, вместо да се подкрепят играчите до дупка, една трета от времето с това да се занимава агитката. Да не говорим, че едно е да викаш "оставка" , а друго е "курво" "педерас" и прочие


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 10:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Цитат:
Бойко Борисов,
кмет на София
Съжалявам, че ще го кажа, но това бешe безобразие. БАТЕ е много слаб отбор, а ние не можахме да ги бием. Ключов момент беше пропусната дузпа от Гонзо. Не трябваше да става така. Трябваше да му дадат да бие дузпа в другиден срещу Ботев на "Герена" при 3:0. Тогава може. Когато си пропуснал дузпа и залагаш топката за ново изпълнение, в главата ти си върти мисълта, че може пак да не вкараш и се питаш ами какво ще се случи тогава.
Скоро с нашия Витоша (Бистрица) играхме с Ком (Берковица), получи се много интересен мач - завършихме 3:3. Аз имах възможност да вкарам от дузпа, но пропуснах. Всъщност, изпълнението ми беше същото като на Гонзо снощи. След това обаче спечелих нова дузпа за нас и публиката викаше "Бойко, Бойко", но аз отстъпих изпълнението на Чавдар Атанасов. Той беше точен по много техничен начин.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 10:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
http://www.sportline.bg/news/Svetut-na-Vili_14686

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 10:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Kryten написа:
http://www.sportline.bg/news/Svetut-na-Vili_14686


Доста добра статийка!

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 11:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Говореше се и за 'чорбизиране' : http://donbalon.eu/fenzone519.html :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 11:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Това е по-скоро шизофрениране и лунатизиране :lol:

"Започнахме с мач срещу коравия Вихрен..." :mrgreen:

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 12:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Kryten написа:
Говореше се и за 'чорбизиране' : http://donbalon.eu/fenzone519.html :smt006


Мирослав Илиев директно може да ми жабури! :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 12:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 10:25 pm
Мнения: 14
Местоположение: София
Citizen_Kane написа:
Успехите на Мъри са от 2006та....сега сме 2008ма...

То и баба Лили Иванова мое да е била супер мадама 1250г ама сега не става :idea:

Същото е и с Мъри...мина му времето,пък и както се вижда в Селтекс нема промена,тая неговата система и слепците я научиха :wink:


Ти май не ме разбра :roll: В случая изобщо не става въпрос за това дали му е минало времето или не, а за това че мнението ти беше супер брутално и не мисля, че точно Мъри го е заслужил по някакъв начин, независимо от грешките му и слабите мачове миналия сезон. И трябва да ти кажа, че това е доооста меко казано от моя страна :wink:

_________________
САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 12:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Между другото и преди имаше такива слухове, когато Наско беше извън ЛЕВСКИ.... Не знам колко са верни. :roll: А иначе предишната статия е наистина добра.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 12:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
Ivo написа:
......Ако беше Чиликов примерно сам щеше да заложи топката на Хичо и после спокоен да зяпа отстрани кво ще стане. ....................



челен опит в късата памет или просто лош пример !

припомням :
28.02.2002г. ЛЕВСКИ е загубил с 1:0 от Динамо Киев в София и играе реванш в Украйна.
Домакините водят с 1:0 и са безумно слаби и неорганизирани, съдията Греъм Пол отсъжда дузпа за ЛЕВСКИ. вместо да я бие Мъри, Головской, Пантелич или Марков - Чиликов взима топката засилва се и порти най-реалния дотогава шанс за влизане в Шампионската лига....
Цяла ера отива на кино.....

p.s. след този мач е единсвения случай да видя играч на ЛЕВСКИ да ридав неутешимо с крокодилски сълзи
младия тогава Константин Башов.....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Kryten написа:
Говореше се и за 'чорбизиране' : http://donbalon.eu/fenzone519.html :smt006

Мога да дам и още един пример за "чорбаризиране" - едните си реват за Йешич, че бил велик, щото някога си бил Ливърпул като гост и отстранил Леверкузен, а другите си реват за Мъри, защото някога си влязал в ШЛ и стигнал 1/4 финал за УЕФА (казвам "другите", а не "ние", защото аз се разграничавам от това прословуто реване по Мъри Стоилов и съм твърдо против неговото връщане на този етап). :smt006

_________________
Левски шампион але але!


Последна промяна air_J на Пет Авг 15, 2008 12:41 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
anta написа:
Между другото и преди имаше такива слухове, когато Наско беше извън ЛЕВСКИ.... Не знам колко са верни. :roll: А иначе предишната статия е наистина добра.



А бе тогава май си бише вярно ... :|

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 12:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
air_J написа:
Kryten написа:
Говореше се и за 'чорбизиране' : http://donbalon.eu/fenzone519.html :smt006

Мога да дам и още един пример за "чорбаризиране" - едните си реват за Йешич, че бил велик, щото някога си бил Ливърпул като гост и отстранил Леверкузен, а другите си реват за Мъри, защото някога си влязал в ШЛ и стигнал 1/4 финал за УЕФА. :smt006


Ето го и първият пример, не за чорбаризиране, а за чорбарщина. :smt038

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 12:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
Надявам се не става въпрос за мен? :roll:

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Става въпрос за тези сравняващи безмислена победа срещу резерви, с достигане на 1/4 финал в европейски турнир. Много такива са го правили. Досега всички, от които го бях чувал са били свине.

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 1:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Дек 15, 2004 9:26 am
Мнения: 169
kosyo написа:
Ivo написа:
......Ако беше Чиликов примерно сам щеше да заложи топката на Хичо и после спокоен да зяпа отстрани кво ще стане. ....................



челен опит в късата памет или просто лош пример !

припомням :
28.02.2002г. ЛЕВСКИ е загубил с 1:0 от Динамо Киев в София и играе реванш в Украйна.
Домакините водят с 1:0 и са безумно слаби и неорганизирани, съдията Греъм Пол отсъжда дузпа за ЛЕВСКИ. вместо да я бие Мъри, Головской, Пантелич или Марков - Чиликов взима топката засилва се и порти най-реалния дотогава шанс за влизане в Шампионската лига....
Цяла ера отива на кино.....

p.s. след този мач е единсвения случай да видя играч на ЛЕВСКИ да ридав неутешимо с крокодилски сълзи
младия тогава Константин Башов.....


След този пропуск Чиликов нагърби ли се да бие дузпа срещу Щурм?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 1:07 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 22, 2008 12:36 pm
Мнения: 145
Местоположение: София
Не,обаче го видяхме как се нагърби да бие при онова 1:2 от Славия през пролетния дял на същия сезон :smt006


Последна промяна Ратник на Пет Авг 15, 2008 1:07 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 1:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
shalala написа:
Става въпрос за тези сравняващи безмислена победа срещу резерви, с достигане на 1/4 финал в европейски турнир. Много такива са го правили. Досега всички, от които го бях чувал са били свине.

Аз се опитвам да обясня, че принципът е същият - даден човек, в даден момент постига даден успех, който за клуба му е нещо невиждано в предишни десетилетия. За едните е успех победа над немотивиран еврошампион, за други 1/4 финал и участие в турнира на богатите. Аз не ги сравнявам, защото сравнението е излишно - просто е изцяло в наша полза. Но, мисълта ми е, че и наши и техни величаят съответно Мъри и Йешич за минали успехи, а всеки забравя за грандиозните провали и смята, че едва ли не щом начело са съответно Мъри и Йешич всичко е наред, независимо от кого отпадаш, кой те бие и така. Надявам се този път поне да бъда правилно разбран. За мен истината е, че и с Мъри да бяхме, ако пак бяхме изпуснали дузпата, пак нямаше да победим, щото отбора последните мачове под негово ръководство не игра по-силно от сега. Но, ето тук вече идва и един от управленските кусури на Тошо Батков - решенията му за треньорският пост са повече от комични и вземани от немай къде. Първо, уволни в най-глупавият възможен момент Мъри, защото трябваше да го махне още след Тампере, или в най-лошият случай след загубата от лит(*кс-етрополе, когато всъщност го уволни, но незнайно защо го върна. Второ, назначи посредственият Вили Вуцов, явно смятайки, че връзките на баща му ще му осигурят безпроблемни шампионски титли. И трето - сега не знае кой да сложи на треньорският пост и към момента сме с Кокала, който най-малкото е безпринципен, защото два треньора напускат, той и на двамата е бил помощник, но упорито отказва и той да напусне от солидарност с тях... :roll:

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 3:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
memmis написа:
Ultra*Support написа:
Гонзо напраи нещо мн глупаво, за къв се мисли?...


Ти си просто поредният глупак у форума. :?


Кажи ми ти тогава, какво мислиш за постъпката му професоре

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Хора,вие разбирате ли какво всъщност се случи в сряда?За какви грешки,тактики и тем подобни говорим въобще!Ами ние паднахме от някакви момчета,които ...просто не знам какви са...Отсега нататък за мен е ясно,че можем да паднем и от отбор съставен от инвалиди с по един крак!Съветът ми е да не се ядосвате-разбрах,че просто няма смисъл!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 3:52 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Beautiful_mind написа:
Citizen_Kane написа:
Успехите на Мъри са от 2006та....сега сме 2008ма...

То и баба Лили Иванова мое да е била супер мадама 1250г ама сега не става :idea:

Същото е и с Мъри...мина му времето,пък и както се вижда в Селтекс нема промена,тая неговата система и слепците я научиха :wink:


Ти май не ме разбра :roll: В случая изобщо не става въпрос за това дали му е минало времето или не, а за това че мнението ти беше супер брутално и не мисля, че точно Мъри го е заслужил по някакъв начин, независимо от грешките му и слабите мачове миналия сезон. И трябва да ти кажа, че това е доооста меко казано от моя страна :wink:


Другия път като ми преебе фиш за 600 кинта,хасковския селяк нема да го псувам,а направо неколко кирки в главата :boisw

Колкото успехи има,толкова и срам ни е донесъл :idea:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 5:48 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 24, 2005 10:25 pm
Мнения: 14
Местоположение: София
Citizen_Kane написа:
Колкото успехи има,толкова и срам ни е донесъл :idea:

Изобщо не мисля така, ама няма смисъл да спорим. За мен Мъри написа златна страница в нашата история и определено ще го запомня с това, а не с беверен и тампере.

_________________
САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 5:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
air_J написа:
Аз се опитвам да обясня, че принципът е същият - даден човек, в даден момент постига даден успех, който за клуба му е нещо невиждано в предишни десетилетия. За едните е успех победа над немотивиран еврошампион, за други 1/4 финал и участие в турнира на богатите. Аз не ги сравнявам, защото сравнението е излишно - просто е изцяло в наша полза. Но, мисълта ми е, че и наши и техни величаят съответно Мъри и Йешич за минали успехи, а всеки забравя за грандиозните провали и смята, че едва ли не щом начело са съответно Мъри и Йешич всичко е наред, независимо от кого отпадаш, кой те бие и така. Надявам се този път поне да бъда правилно разбран. За мен истината е, че и с Мъри да бяхме, ако пак бяхме изпуснали дузпата, пак нямаше да победим, щото отбора последните мачове под негово ръководство не игра по-силно от сега. Но, ето тук вече идва и един от управленските кусури на Тошо Батков - решенията му за треньорският пост са повече от комични и вземани от немай къде. Първо, уволни в най-глупавият възможен момент Мъри, защото трябваше да го махне още след Тампере, или в най-лошият случай след загубата от лит(*кс-етрополе, когато всъщност го уволни, но незнайно защо го върна. Второ, назначи посредственият Вили Вуцов, явно смятайки, че връзките на баща му ще му осигурят безпроблемни шампионски титли. И трето - сега не знае кой да сложи на треньорският пост и към момента сме с Кокала, който най-малкото е безпринципен, защото два треньора напускат, той и на двамата е бил помощник, но упорито отказва и той да напусне от солидарност с тях... :roll:


Поуморих се от тоя спор. Приеми, че с всичко друго съм съгласен, само не и с мнението ти за Мъри, но ако тръгнем да спорим и аз и ти ще си повтаряме едни и същи неща без да можем да се убедим кой прав, кой крив и няма смисъл. :wink:

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 7:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
В сряда определено ме беше срам от сектор "Б" след края на мача.....ако не от целия...то поне от 80-90% от хората там..........толкова много туристи и селтици които са дошли на 1 мач в годината отдавна не е имало....то не беше псуване...не беше "Айде играйте бе" (което мислих че съм забравил как звучи в "Б" сектор", то не беше освиркване на собствените ни играчи след пропуск или недобра атака...и за капак на всичко скандиране срещу Вуцов.......и то така мощно както не помня срещу никой треньор да се е скандирало...

аз от ден първи съм против Вили овчата глава обаче се чудя като сте толкова против Вуцов и толкова разбирачи че не е за ЛЕВСКИ що не чух "ОСТАВКА" на ЛЕВСКИ-Вердер????? Или да чакаме да видим кво ше стане срещу бате а тогава да си преосмислим какво ше викаме........смех смех и трагедия!
И какви бяха тия ръкопляскания на отбора след края на мача....нали преди това за грешен пас бяха псувани.....тотално грозна и трагична картинка.....за съпорта пък да не говорим....особено след гола...
вместо да дадем сили на нашите поне да изравнят с подкрепа.......мълчание и псувни след всяка загубена топка...............евала поне на онези 200-тина момчета които си карахме 10 минути шалалалалаалалалалаалалалаа ЛЕВСКИ ШАМПИОН, ЛЕВСКИ, ЛЕВСКИ ЛЕВСКИ ШАМПИОН при тотално млъкнал сектор! :evil:

ако има нещо положително от тая загуба дано поне изгони от сектора всички на които не им е мястото там - глори-хънтъри които пеят само за победа!

за мача.........въпреки че Вуцов за мен е посредствен треньор-аматьор аз не мисля че ЛЕВСКИ изгуби мача заради него....просто ТВА БЕШЕ ЕДИН ОТ НАЙ-СЛАБИТЕ МАЧОВЕ НА ЛЕВСКИ В ЕВРОПА И ОСНОВНИТЕ ВИНОВНИЦИ ЗА ТОВА СА ФУТБОЛИСТИТЕ!
Просто си лъсна че нито Еньо, нито Христов, нито Миро Иванов, нито Жеан са хората които стават за европейските турнири......за ташак варна може и да стават, но не и за Европа...в момента най-добрите футболисти в ЛЕВСКИ се казват Зе Соареш и Тиберканин.....това са хората от които лъха футбол на терена.....това са хората които можеха да задържат и изнесат топката срещу дърварите...като добавим и контузиите и сбърканата тактика на Вили нещата се осират, но чудя се - Вили ли пропусна 3 150% положения? Ония дървари, колхозници и трактористи цял мач кюскаха топката ама от половин положение ни вкараха гол.....от половин положение.....а ние изпуснахме 8 гола...и псуваме Вуцов.......да Вуцов не е за ЛЕВСКИ и трябва да си ходи но виновните за загубата са тези на терена с 2-3 изключения.......затова за пръв път от много време не останах след края на мача да пея за ЛЕВСКИ или да поздравя отбора.....и незнам как имаха очи да дойдат до сектора да ръкопляскат..... :evil:

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
Тиберканин?!? :shock: Христов не става?? :shock: :shock:

:shock:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Авг 15, 2008 8:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Жорката ни направи единствените две положения от игра в мача :wink:

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com