forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Май 05, 2024 9:55 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
VeReN_do_GrOb написа:
Trooper написа:
Колко хора ревете, че Вуцов не можал да докара един-двама футболисти, а при Мъри понеже не чакахме 3 години да дойдат футболисти... Батков е машиниста, не ние, не и треньора, както и да се казва той :smt002 :smt006 !

е извинявай, ама за бразилците колко пари се дадоха :wink: ако тия пари се дадоха за някой опорен халф...вчера щеше да има кой да вкарва голове, а не да играе защитник :wink:

Когато взехме бразилците имахме Борето, Сърмов, че и Ричи беше още

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2976
Местоположение: Warsaw, Poland
Hess написа:
Абе вие сте олигофрени!
Вуцов, Мъри, путки майни толко ли сте кьорави и не виждате, че просто отбора е унищожен по всички параграфи.По слаб Левски имало ли е някога изобщо ???????????????????????????????????????????????????????
Боли ме.....


явно си млад и не помниш кога в Левски са играли Георги Донков, Преслав Гетов, Росен Крумов... да видиш за какъв Левски става въпрос:)

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Radio Werewolf написа:
Hess написа:
Абе вие сте олигофрени!
Вуцов, Мъри, путки майни толко ли сте кьорави и не виждате, че просто отбора е унищожен по всички параграфи.По слаб Левски имало ли е някога изобщо ???????????????????????????????????????????????????????
Боли ме.....


явно си млад и не помниш кога в Левски са играли Георги Донков, Преслав Гетов, Росен Крумов... да видиш за какъв Левски става въпрос:)

И на вратата Димитър Попов и Здравко :mrgreen:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:16 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 2:46 pm
Мнения: 1244
Kryten написа:
VeReN_do_GrOb написа:
Trooper написа:
Колко хора ревете, че Вуцов не можал да докара един-двама футболисти, а при Мъри понеже не чакахме 3 години да дойдат футболисти... Батков е машиниста, не ние, не и треньора, както и да се казва той :smt002 :smt006 !

е извинявай, ама за бразилците колко пари се дадоха :wink: ако тия пари се дадоха за някой опорен халф...вчера щеше да има кой да вкарва голове, а не да играе защитник :wink:

Когато взехме бразилците имахме Борето, Сърмов, че и Ричи беше още

мисълта ми е че и сега Батков можеше да отпусне пари, както тогава :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2976
Местоположение: Warsaw, Poland
Mr.Smith написа:
И на вратата Димитър Попов и Здравко :mrgreen:


именно

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21438
Mr.Smith написа:
И на вратата Димитър Попов и Здравко :mrgreen:


Спомням си един класически кошмар срещу Ференцварош :roll:

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
VeReN_do_GrOb написа:
мисълта ми е че и сега Батков можеше да отпусне пари, както тогава :wink:

Я се уточни сега - Батков или Вуцов ти е виновен:
VeReN_do_GrOb написа:
и аз реших на трезво да си напиша мнението :mrgreen: Първо за Вили или против Вили, имали сме положения дрън дрън на баба ми фарчилото.... :mrgreen: и кво като имахме положения :?: Сещате ли се че има втори мач,а Гошето няма да играе, как може да си ЛЕВСКИ и да нямаш втори отбор в отбора си :shock: , големите отбори имат по втори, по трети вратар, айде да приемем че не сме някви много големи, но поне втори вратар....сега ще пази Цецко, дето е пазил два пъти през живота си,а момчето на резервната скамейка памперс да му занесем, защото с футболисти за повече от 10лв не е играл през живота си, и не дай си боже излезе на терена..... всички викате ехеееее колко положения, еми има кой да вкара ! Който е гледал контролите на Левски ще види че "имаше" един нападател който преди това колко години е голмайстор и прочия..а сега играе дефанзивен халф, че даже колко пъти оставаше да покрие Бистрон...и това не го разбирам, а пък да не говорим колко грешки направи при титулярния състав за мача с Вихрен....този човек НЕ става за трениор на ЛЕВСКИ ! по добре рано да го осъзнаем ! та той не взе 1-2 класни играчи които да подсилят отбора на позициите дето трябват....пълен ташак е тоя Вили :wink:

:roll: :|
Колкото до вратаря - нали взехме някъв словак под наем :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2976
Местоположение: Warsaw, Poland
FLAME написа:
Mr.Smith написа:
И на вратата Димитър Попов и Здравко :mrgreen:


Спомням си един класически кошмар срещу Ференцварош :roll:


да. в една дъждовна вечер:)

Левски тогава бе по-слаб от сегашния, поне с 2 класи:)

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:22 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 9:37 pm
Мнения: 1674
Местоположение: Сектор Б, Вход 6
...и без това не сме за ШЛ
мощно за УЕФа айдеее :boisw

_________________
Сектор Б не се отказва!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
FLAME написа:
Mr.Smith написа:
И на вратата Димитър Попов и Здравко :mrgreen:


Спомням си един класически кошмар срещу Ференцварош :roll:

То да беше само това . Това дуо докара най-големите ми кошмари в детска възраст :smt003

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4631
Местоположение: Герена
Trooper написа:
Колкото до задължителното намиране на виновник, примера с Мъри ви оборва :smt006 Трябва ли след всеки провал треньора да го отнася или да бъде оставен да работи... Пак ще почнем да сменяме треньорите като носни кърпички :wink:

Не е само провала срещу БАТЕ. То се натрупа за два-три месеца: кожените чехли за 400 евро, БАТЕ били фаворит, отстраняването на БАТЕ е надскачане на възможностите ни, няма уважението на играчите - като си казал нещо значи така трябва да е а не Гонзо да изпълнява плроклетата дуспа, нямало да приеме да е треньор ако му е била поставена задача за влизане в ШЛ в началото, все съдиите са му виновни, съдията бил еди-какъв-си - а със същия съдия ходеха заедно по кръчми и дискотеки, същия съдия после му платиха да ни води една от контролите, Левски били надиграли БАТЕ - тоя на кой свят живее, аз видях само безидяйност в нападение, порадена от некадърната тактика на Вили, клоунски изпълнения край тъчлинията и още и още... Подобен лумпен дори и ШЛ да спечели с Левски не става за треньор на нормален отбор с претенции за нещо повече от посредственост. Да си ходи обратно у Марек, Калиакра, Черно море... в такива подобия на отбор може и да му търпят изцепките, но ние сме Левски... най-великия български клуб, клуб с история, традиции, велики личности и свято име!
П.П: И относно публиката: не виждам нищо лошо,че публиката се изказала остро се срещу двама некадърници от ранга на Вуцов и Батков, не одобрявам само,че много хора спряха да пеят след гола. На други знамето им пречело - включително и на едни приятели дето стояха около мене - направо им се ядосах по едно време. Никога другаде не съм им крещял, ама някои неща не мога да ги търпя: целят се знаменосците със седалки, вика им се, крещи им се да свалят знамената (ама после всички се радват на клипове в стил Бока Хуниорс), а тези хора сами са събрали пари за знамената, хулят се играчите, вместо да се подкрепя отбора. Който толкова държи да гледа мача да ходи у сектор А. Друг пък недоволен,че нямало факли - ами вкарай ги ти на стадиона. Няма угодия ей!!! За съжаление, явно и публиката ни, освен отбора, не е от европейска класа. :(

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
Aз съм доволен от смяната на Вили Вуцов. Не заради снощната загуба. Вчера мача можеше да тръгне по съвсем различен начин и да отиде на разлика за нас. Просто този човек носи много негативи върху себе се. С идването си в Левски той прехвърли всички тези негативи върху отбора. Разедини дори привържениците на Левски. Викането "Оставка" не е случайно. То идва от една публика, която обикновено дава шанс на треньорите си да се докажат. Аз лично не съм чувал подобно скандиране (може и да бъркам) от времето на треньори като Добромир Жечев и Павел Панов. Щом след 20 години левскарите викнаха "Оставка!" значи има защо и точка.
Не ме разбирайте погрешно, аз не съм реваншист и не искам Мъри да се връща. Смятам, че той за момента даде каквото можа за отбора. Сега на отбора е нужно спокойствие. Сигурен съм, че имаме добри футболисти и те осъзнават какъв е шанса. Нужно е само да се подредят добре (Гонзо - халф - WTF!!!) и малко късмет и ще отнесем трактористите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
СРАМ!!!!но с футбалери титуляри като еньо...деко...марадона...живко...ники....толкова...
много жалко , че се оказах пророк за Вуцов , но то и на слепеца му беше ясно....
трябва да си пълен олигофрен...цяла подготовка да играеш едно , а в мачаовете на годината тотално да оплетеш конците....
за какъв чеп трябваше овчата глава....да играе цял мач без външни халфове....?
за какъв чеп Гонзо...беше "организатор" в средата на терена...а джуджето дори беше изтеглен зад него...да го покрива....?
защо Тиберканин и Димитров по едно време си размениха местата и комедията стана пълна....?
защо Еньо беше оставен абсолютно сам , след като е ясно...че е само консуматор....?
защо се опитваме да провалим Георги Христов...оставяйки го да се мъчи сам....заобиколен от бездарници...?
защо намиращите се явно в по добра форма бразилци...не бяха титуляри....а пуснати на пожар...вече когато цареше организиран хаос.....?
ето само заради тези въпроси Вуцов , трябваше да бъде изхвърлен.....

Батков....ТИ СИ СРАМ ЗА БЪЛГАРИТЕ.....
как може да си толкова алчно копеле....

п.п.извинявам се на бай Иван...не ти позвъних...но след мача въобще не ми беше до разговори.....

п.п.2 СРАМ!!!!

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 5:21 pm
Мнения: 453
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов
Живота си аз да прекарам, в мизерия и крайна нищета, ЛЕВСКАР ЗАВИНАГИ ОСТАВАМ, ЛЕВСКАР дори и след смъртта ! ! ! :lsfc4 :lsfc3 :lsfc4


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Оставка в последните 15 години сигурно само при Мъри не се е викало + още 2-3 случая макс... Въобще не е нетипично това :roll:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:59 pm 
West написа:
Trooper написа:
То песни, създадени от български агитки се броят на пръстите на едната ръка, ако става въпрос, но значи ли, че трябва да я пеем :roll:? Сега ще загрухтят, че сме ги копирали... Примерите за подобно нещо не са един и два, предимно в отсрещния сектор...


Аз тази песен съм я пял преди прасетата и въобще не ми дреме кво ще кажат те.



СМЪРТ за Батков


Песента е от Модена Сити


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Не играхме лошо, може би нетряаше Вуцов да се маха, ние реагирахме нормално, дори да не беше много правилно. Не оправдавам Вуцов, той е прав, че отбора игра добре, но в същото време му намирам доста грешки, може би не точно грешки, а по-добри варианти за отделните неща. Сега, като се замислим няма кой да ни е треньор. Еду не го харесвам изобщо, незнам за вас. Херо - най-добрия вариант според мен. Мъри... той е мираж в момента, в Литекс има добър договор, дадено му е време, както се казва те за никаде не бързат. Да си дойде при нас? Мисля, че донякаде и той не е съгласен, всички ще решат, че ще почнем да бием наред а ще трябват поне 4,5 мача за да заиграят играчите отново неговия стил, въпреки, че с наличния състав, трябва само да му се даде време, за да направим отбор от преди 2,3 год, че и по-добър. С тези играчи можем да постигнем много...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Boyo написа:
subata написа:
Не ми се четат предишни мнения, но съм убеден, че има много хора, които са се изказали остро срещу тея скандирания против Вили и мустака.Само да кажа, че първи да викат против треньора бяха хора от запад, някои от които доста възрастни и съм убеден, че повечето са известни на голяма част от сектора.Аз не виках против Вили, но разбирам тези които го направиха.Не може ти една седмица преди мача на годината да ми говориш, че некви трактористи ще ни бият.Ние сме ЛЕВСКИ бе майка му стара !


Боли ме фара кой го е почнал. В такъв важен мач отборът трябва да се подкрепя 90 минути и който не го осъзнава не е никакъв фен, а поредния тъп кисел прост българин, дето жена му не му пуска, нема пари и само се чуди кой да напсува , че да го принизи на неговото ниво, та да му олекне. Всеки може да си изрази мнението като свърши мача, или днес на тренировка, или дори срещу Ботев неделя като поведем с 2 гола, но когато играем за влизане в ШЛ да не подкрепяш отбора си... КОЙТО Е В МЕНЗИС, ДА СИ СЕДИ ВКЪЩИ

едит - нямам предвид теб лично, просто защото няколко човека написаха това за запад и т.н.


Бате тея дето не са никакви фенове, жена им не им пуска и нямат пари, са хора мнооооого над всички пишещи в тоя форум.Мисля си, че нямаш правото да им преподаваш лекции на тема как се подкрепя любимия клуб :roll: А относно до тея сравнения с Мъри и Тампере ще кажа само, че публиката виждаше как треньора милее за ЛЕВСКИ.Във Вуцов аз виждах един постоянен страх и точно това мишкуване, за което всички обвинятвате Мъри.Не може 1 седмица преди най-важния мач да говориш, че ако ги бием тея сме щели да надскочим себе си...Тва да не ти е Калиакра? А и оставка си е подал човека, силен характер има явно...А преди два дена се пенеше, че щял да остане и никъде нямало да ходи...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Ultra*Support написа:
Не играхме лошо, може би нетряаше Вуцов да се маха.............С тези играчи можем да постигнем много...


:lol: :lol: :lol:
да , играхме ганкиното....при това нелошо....
с Живко...Деко....Хичо...Еньо....можем да постигнем много......в "А" група.... :smt006
макар че и това ме съмнява....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Вили не трябваше да бъде треньор още от самото начало... По-добре късно, отколкото никога...

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
targovishte написа:
Ultra*Support написа:
Не играхме лошо, може би нетряаше Вуцов да се маха.............С тези играчи можем да постигнем много...


:lol: :lol: :lol:
да , играхме ганкиното....при това нелошо....
с Живко...Деко....Хичо...Еньо....можем да постигнем много......в "А" група.... :smt006
макар че и това ме съмнява....

Кво пак ви е виновн Живко не мога да разбера... Еньо пък изкопа терена от търчане! А защо Зе Суареш не беше титуляр. Вчера Тиберканин една топка не отигра правилно. Гонзо не е дефанзивен халф. Можеше да пусне още 5 играча на тоя пост, които биха се справили горе-долу толкова добре. А защо нямахме офанзивен халф? Деко игра много изтеглен назад. Гошо Христов беше тотално неориентиран, що не го смениха? Абе, тъпа работа. Ама все едни и същи хора са ви в устите, дето ако направят 1-2 слаби мача, вече са най-слабите играчи, стъпвали в Левски. Ебаси, мислете кат пишете. Тоя мач верно изпуснахме на късмет да ги разгромиме, аз толкова липса на късмет не съм виждал от много време...

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:17 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 28, 2006 8:01 pm
Мнения: 2139
Кур за мачО :!:

Кур за привържениците на театъра в сектора :evil:

"Свали знамето,че не виждам нищо"

Gewaltige Fakel im Gesicht на тия смешковци :evil:

_________________
Левски


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
targovishte написа:
СРАМ!!!!но с футбалери титуляри като еньо...деко...марадона...живко...ники....толкова...
много жалко , че се оказах пророк за Вуцов , но то и на слепеца му беше ясно....
трябва да си пълен олигофрен...цяла подготовка да играеш едно , а в мачаовете на годината тотално да оплетеш конците....
за какъв чеп трябваше овчата глава....да играе цял мач без външни халфове....?
за какъв чеп Гонзо...беше "организатор" в средата на терена...а джуджето дори беше изтеглен зад него...да го покрива....?
защо Тиберканин и Димитров по едно време си размениха местата и комедията стана пълна....?
защо Еньо беше оставен абсолютно сам , след като е ясно...че е само консуматор....?
защо се опитваме да провалим Георги Христов...оставяйки го да се мъчи сам....заобиколен от бездарници...?
защо намиращите се явно в по добра форма бразилци...не бяха титуляри....а пуснати на пожар...вече когато цареше организиран хаос.....?
ето само заради тези въпроси Вуцов , трябваше да бъде изхвърлен.....

Батков....ТИ СИ СРАМ ЗА БЪЛГАРИТЕ.....
как може да си толкова алчно копеле....

п.п.извинявам се на бай Иван...не ти позвъних...но след мача въобще не ми беше до разговори.....

п.п.2 СРАМ!!!!


Имаш право. Видя се, че Зе е много по-остър по крилото и 2метровите Беларуси им беше тегаво, Каролс въпреки, че пропусна е 2,3 класи на Еньо, Гонзо в средата...бори се, мъчи се, ама не става. Деко игра сравнително добре, но и той не е за титуляр, особено в такива мачове...
Хичо ми хареса този мач, проби няколко пъти, центрира- тва е работата на крилото...

Пс: който и да стане треньор сега, трябва времеее. 4,5 мача за да му свикнат с метода на тренировки и тн, и поне 3-5 месеца за да заиграят всички на добро ниво и пак да има успехи. => трябва вяра в новия терньор. Да му се даде шанс. Друг начин няма.
Може би е банално вече, но само Мъри може да ни оправи в момента, колкото и да ми се струва невъзможно да си дойде...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2712
Smash ThE ReDs написа:
Кур за привържениците на театъра в сектора :evil:

"Свали знамето,че не виждам нищо"


:!:

Както каза някой преди мен, в нормалните страни за тва тряа те спукват бой (колкото и ненормално да е тва :smt003 ).Сектори за гледане не мача са А и В, а Б е за подкрепа за либимия отбор :idea:

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:29 pm 
Единствения тоя мач , който игра беше живко миланов , това го казвам след като гледах вече запис.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Тц, Рабех......

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:33 pm 
Аз мангали не коментирам, миланов игра най-добре за мен поне


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:35 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 1:19 pm
Мнения: 331
Рабех ни е най- класния футболист, и най- добрият защитник в България в момента, така че ако ще и зелен да е на цвят, той е голям !
Жалко че когато Мъри беше харесал и нападател от мароко, заедно с Рабех, мустакатия пич не даде пари, можеше да направим голям удар с тях двамата :|

_________________
Изображение


Последна промяна [BFL] Gogo на Чет Авг 14, 2008 1:36 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Shakespirt написа:
targovishte написа:
Ultra*Support написа:
Не играхме лошо, може би нетряаше Вуцов да се маха.............С тези играчи можем да постигнем много...


:lol: :lol: :lol:
да , играхме ганкиното....при това нелошо....
с Живко...Деко....Хичо...Еньо....можем да постигнем много......в "А" група.... :smt006
макар че и това ме съмнява....

Кво пак ви е виновн Живко не мога да разбера... Еньо пък изкопа терена от търчане! А защо Зе Суареш не беше титуляр. Вчера Тиберканин една топка не отигра правилно. Гонзо не е дефанзивен халф. Можеше да пусне още 5 играча на тоя пост, които биха се справили горе-долу толкова добре. А защо нямахме офанзивен халф? Деко игра много изтеглен назад. Гошо Христов беше тотално неориентиран, що не го смениха? Абе, тъпа работа. Ама все едни и същи хора са ви в устите, дето ако направят 1-2 слаби мача, вече са най-слабите играчи, стъпвали в Левски. Ебаси, мислете кат пишете. Тоя мач верно изпуснахме на късмет да ги разгромиме, аз толкова липса на късмет не съм виждал от много време...


липса на късмет е да испуснеш...един...два...три пъти....да загубиш един мач....също.....
но да не вкараш гол в три поредни мача....двата да ги загубиш....три дузпи да пропилееш...
това според мен вече се нарича по друг начин..... :smt006
на останалите ти въпроси...отговарям също с въпроси.....
targovishte написа:
СРАМ!!!!но с футбалери титуляри като еньо...деко...марадона...живко...ники....толкова...
много жалко , че се оказах пророк за Вуцов , но то и на слепеца му беше ясно....
трябва да си пълен олигофрен...цяла подготовка да играеш едно , а в мачаовете на годината тотално да оплетеш конците....
за какъв чеп трябваше овчата глава....да играе цял мач без външни халфове....?
за какъв чеп Гонзо...беше "организатор" в средата на терена...а джуджето дори беше изтеглен зад него...да го покрива....?
защо Тиберканин и Димитров по едно време си размениха местата и комедията стана пълна....?
защо Еньо беше оставен абсолютно сам , след като е ясно...че е само консуматор....?
защо се опитваме да провалим Георги Христов...оставяйки го да се мъчи сам....заобиколен от бездарници...?
защо намиращите се явно в по добра форма бразилци...не бяха титуляри....а пуснати на пожар...вече когато цареше организиран хаос.....?
ето само заради тези въпроси Вуцов , трябваше да бъде изхвърлен.....

Батков....ТИ СИ СРАМ ЗА БЪЛГАРИТЕ.....
как може да си толкова алчно копеле....

п.п.извинявам се на бай Иван...не ти позвъних...но след мача въобще не ми беше до разговори.....

п.п.2 СРАМ!!!!

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
ЦЕЦА МЕЦАТА написа:
Аз мангали не коментирам, миланов игра най-добре за мен поне


и какво игра?то ония нямаха една атака......
колко пъти се включи в атаката ни.....?защо тогава топката почти винати се изнасяше през Лусио отляво.....?
атаката преди гола мина през зоната на Живко....ако не си спомняш....
не казвам...че именно той е причината да загубим....но не се открои с нищо на сивия фон.......

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com