forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 11:38 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1062 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Авг 10, 2008 10:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 04, 2008 2:41 pm
Мнения: 223
А, за Херо и аз съм съгласен! Според мен е добър треньор. Но за момента, треньор на Левски е Велислав Вуцов, и като такъв заслужава подкрепа поне до 26-ти. Ако се Усере - чао, ако успее, значи наистина е добър и трябва да продължи да си върши работата! :smt006

_________________
САМО ЛЕВСКИ :lsfc3 :lsfc4 :levski


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 10, 2008 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 30, 2005 6:30 pm
Мнения: 473
Местоположение: Русе
http://www.sport1.bg/sport1/node/104380#comment-1813238

:evil: :boisw

_________________
Но съмна вече! И на Балкана
юнакът лежи, кръвта му тече, -
вълкът му ближе лютата рана,
и слънцето пак пече ли - пече!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 10, 2008 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
koleda321 написа:
А, за Херо и аз съм съгласен! Според мен е добър треньор. Но за момента, треньор на Левски е Велислав Вуцов, и като такъв заслужава подкрепа поне до 26-ти. Ако се Усере - чао, ако успее, значи наистина е добър и трябва да продължи да си върши работата! :smt006


И кво, като се осере и изпускаме най-УНИКАЛНИЯ шанс за класиране в Лигата! Кур чакане - трябва да се изгони веднага, са един приятел левскар ми каза че гледал последната тренировка преди мача на ЛЕВСКИ и му призляло... Вуцов е за Калиакра, Марек, и подобни селски тимчета, трябва да се изгони ВЕДНАГА!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 10, 2008 10:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Ама иначе кефи синхронът между тренера и президента ни де. Според единия играем срещу отбор, който е фаворит срещу нас, ама пък другия щяло да го е срам да се покаже пред хората ако не ги бием. :smt048

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 10, 2008 10:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Еми точно това искаме да виждаме, координация, работа в екип и стратегия за бъдещето :smt031

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 10, 2008 10:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
shalala написа:
Ама иначе кефи синхронът между тренера и президента ни де. Според единия играем срещу отбор, който е фаворит срещу нас, ама пък другия щяло да го е срам да се покаже пред хората ако не ги бием. :smt048


Ква беше връзката между Овчи и Батков, последния не му ли беше кум или се бъркам?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 10, 2008 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Нямам представа, нищо такова не съм чувал, ама не ме и интересува особено :wink:

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 10, 2008 11:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
Айдеее са и треньора трябва да сменяме :shock: След едва третият му официален мач :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 10, 2008 11:03 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 9:55 pm
Мнения: 332
stan83 написа:
До сините фенове от Студ.град:
В колко часа е събирането в Стрийт бара за мача с бат'Бойко и в колко часа ще се тръгва от там за Герена?

Напомняш ми на едно прасе от техния форум когато се уговори в темата за час и среща преди мач в Красна поляна, преди мача им с Локо СФ :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 10, 2008 11:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:06 pm
Мнения: 373
Местоположение: ДРУЖБА Е СИНЯ!
stan83 написа:
До сините фенове от Студ.град:
В колко часа е събирането в Стрийт бара за мача с бат'Бойко и в колко часа ще се тръгва от там за Герена?

Абе най-добре е да се махнеш от форума ! :smt005

_________________
Нека се бият момчетата,важното е че не пушат цигари!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 10, 2008 11:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2008 5:17 pm
Мнения: 1473
Местоположение: Варна
моШно срещи.. :smt003

_________________
ЧЕРВЕН КАРТОН НА МАРИО МЕТУШЕВ И ВСИЧКО СИ ЕБАВА ПУТКАТА МАЙЧИНА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 10, 2008 11:31 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Black Jack написа:
Айдеее са и треньора трябва да сменяме :shock: След едва третият му официален мач :smt006


Е кво, Виторио Павлов го махнаха още след 1 мач, те некадърниците бързо ги разкриват :smt006

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 10, 2008 11:44 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 26, 2008 11:56 am
Мнения: 336
http://www.uefa.com/footballeurope/club ... index.html

Лопатата 'сияе' в сайта на УЕФА .. срам !



edit: а в Coach profile :

http://www.uefa.com/footballeurope/club ... coach.html

_________________
Изображение
mbox7.net
Един овчи провал ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Авг 10, 2008 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Не се случва често да се съгласявам с Richard Long, ама и на мен не ми е много комфортно с Вили Вуцов треньор...

Надеждата ми е отбора сам да се организира :mrgreen:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Е те ако сами не осъзнават какъв шанс имат... за к'во говорим... да се стегат за да не загазват... а не е като да не им се случи... :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 12:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 13, 2005 1:55 pm
Мнения: 103
Местоположение: st. Georgi Asparuhov
Richard Long написа:
koleda321 написа:
А, за Херо и аз съм съгласен! Според мен е добър треньор. Но за момента, треньор на Левски е Велислав Вуцов, и като такъв заслужава подкрепа поне до 26-ти. Ако се Усере - чао, ако успее, значи наистина е добър и трябва да продължи да си върши работата! :smt006


И кво, като се осере и изпускаме най-УНИКАЛНИЯ шанс за класиране в Лигата! Кур чакане - трябва да се изгони веднага, са един приятел левскар ми каза че гледал последната тренировка преди мача на ЛЕВСКИ и му призляло... Вуцов е за Калиакра, Марек, и подобни селски тимчета, трябва да се изгони ВЕДНАГА!


Ама ако и Херо се осере в първия си мач и него ли да го гониме веднага? Тва са глупости. Много правилно е казал пича по-горе: ако се осере чао, ако успее значи трябва да му се даде шанс за да се доказва и занапред. Аз съм сигурен,че ако почнат да се редят провали Вуцата сам ше си хвърли оставката, не да чака така,че няма никаква логика да се плюе по треньора след само един изигран мач.

_________________
LEVSKI SOFIA THE PRIDE OF BULGARIA !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 12:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Абе стига коментари... сряда пълним стадиона, смазваме се от викане, вкарваме първите минути, ония не знаят къде са, още един до 20-25 минута, целия стадион полудява, подобряваме рекорда на резаните за децибелите, заглушаваме преминаващите над Герена самолети, буФ трети гол и довиждане... нема к'во да им се плашим на тея, таква публика не са виждалЕ, а и нема да видят... кур за тех :smt006 бием ги с публика, няма какво да говорим, ЛЕВСКИ е номер 1, и във футбола, и в разни други неща без конкуренция :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 12:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
абе, в сряда просто се надявам да са осъзнали закво става дума и да изринат терена.. ама буквално, искам трева и кал насекъде - крака, ръце, носове, глави. вуцата нема какво толкова и да им говори. джими носилката да е тренер, пак трябва да ги бием точно сега, точно тия. да стъпват здраво, да си оставят дробовете на терена и хаос, нехаос, треньор, нетреньор да бият! те да вкарат един гол, пък ние ще вкараме другите..
пък на реванша вече, ше го мислим допълнително :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 12:58 am 
Offline

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 8:42 pm
Мнения: 129
Местоположение: Сандански
Съгласен съм с echoes. Трябва да се раздадат на 100% и да ги отнесат направо...

_________________
...и пазя го изпълнено с любов!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 1:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
Смени си никО, че не мога да те взема насериозно с този :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 1:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
:smt005 :boisw :smt007 :smt007 :smt007 :boisw :mrgreen: :mrgreen:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 3:17 am 
Offline

Регистриран на: Пет Дек 15, 2006 8:42 pm
Мнения: 129
Местоположение: Сандански
Let There Be Rock написа:
Смени си никО, че не мога да те взема насериозно с този :mrgreen:


Немога, иначе и аз искам. Регистрацията съм си я правил отдавна...Ако някой може да го смени нека да ми пише едно ЛС. Някой модератор или администратор...

_________________
...и пазя го изпълнено с любов!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 5:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 9:32 pm
Мнения: 1183
bluefan написа:
Richard Long написа:
koleda321 написа:
А, за Херо и аз съм съгласен! Според мен е добър треньор. Но за момента, треньор на Левски е Велислав Вуцов, и като такъв заслужава подкрепа поне до 26-ти. Ако се Усере - чао, ако успее, значи наистина е добър и трябва да продължи да си върши работата! :smt006


И кво, като се осере и изпускаме най-УНИКАЛНИЯ шанс за класиране в Лигата! Кур чакане - трябва да се изгони веднага, са един приятел левскар ми каза че гледал последната тренировка преди мача на ЛЕВСКИ и му призляло... Вуцов е за Калиакра, Марек, и подобни селски тимчета, трябва да се изгони ВЕДНАГА!


Ама ако и Херо се осере в първия си мач и него ли да го гониме веднага? Тва са глупости. Много правилно е казал пича по-горе: ако се осере чао, ако успее значи трябва да му се даде шанс за да се доказва и занапред. Аз съм сигурен,че ако почнат да се редят провали Вуцата сам ше си хвърли оставката, не да чака така,че няма никаква логика да се плюе по треньора след само един изигран мач.


Баце, Вуцов е с отбора вече 3 месеца, сам си проведе летната подготовка, играха контроли, отбора вместо да играе по-добре става още по-голем хаос, тактиката е да няма тактика. Постепенния регрес го отдавам на позитивните фактори Мъри, Панатинайкос, Риека, ако ще и Ботев - все пак овцата не може да ги отучи от футбола за няколко седмици, трябва здраво да се потруди, същото както Кюрда с националния - да не забравяме примера от квалификациите за световното 2006, тръгнахме 2:2 в Загреб, тъкмо го беха уволнили Марков, момчетата още можеха да играят заедно, впоследствие знаеш кво стана, не искам същото с ЛЕВСКИ!

П.с. Дай да си спорим в другия форум с тебе... :smt003

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 8:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2008 5:17 pm
Мнения: 1473
Местоположение: Варна
в сряда моШно на стадиона
пък ако не ги отстраниме тези тогава шийп хед да си ходи
просто няма да става

_________________
ЧЕРВЕН КАРТОН НА МАРИО МЕТУШЕВ И ВСИЧКО СИ ЕБАВА ПУТКАТА МАЙЧИНА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21396
БАТКОВ НЕ МИСЛИ ЗА СМЯНА НА ВУЦОВ И ЗА ЗАГУБА НА ЛЕВСКИ ОТ БАТЕ

Собственикът на Левски Тодор Батков категорично заяви, че няма поставен ултиматум на Велислав Вуцов да елиминира БАТЕ Борисов в третия предварителен кръг на Шампионската лига.

„Ние не сме военни, че да поставяме ултиматуми. Не очаквам да загубим от БАТЕ Борисов”, каза босът на сините. Адвокат Батков даде изявление, след като откри общежитието на стадион Георги Аспарухов.

Според него, дори Левски да отпадне от белорусите, ръководството на клуба няма да прибегне до смяна на треньора, тъй като това е несериозно.

Очаквайте подробности!!!

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 12:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:55 pm
Мнения: 179
Местоположение: Обреченият град
Пичове, имам абонаментна карта за новия сезон. Само с нея ли влизам на стадиона за мача с белорусите, или трябва да мина с картата през Леге да ми издадат билет?
Моля, кажете, че време не остана!
Благодаря!

_________________
Стояха зверчета
Около плета,
В тях стреляха
И те умираха.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 12:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 12:48 pm
Мнения: 928
Местоположение: София
Majdak написа:
Пичове, имам абонаментна карта за новия сезон. Само с нея ли влизам на стадиона за мача с белорусите, или трябва да мина с картата през Леге да ми издадат билет?
Моля, кажете, че време не остана!
Благодаря!

Влизаш директно с нея :smt006

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 1:39 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 3:21 pm
Мнения: 1201
Преди малко Боримиров каза в интервю:"В Сряда ще видите един коренно различен Левски,който няма да има нищо общо с този от Събота."


Силно се надявам това да е така и напук на всички червени журналисти и помяри да ги прегазим още в България!!!
САМО ЛЕВСКИ!!!

_________________
Makedonija написа:
СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ.КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 1:48 pm 
В опита си да влезе за втори път в Шампионската лига Левски можеше да се изправи срещу Барселона, Арсенал, Ливърпул, Ювентус. Или срещу Шалке, Фиорентина, Олимпик (Марсилия)... Противникът можеше да се казва Андерлехт - не страшилище, но достатъчно сериозен отбор от Белгия, а добре известно е, че на Левски не му върви особено много срещу представители на тази държава. В крайна сметка, противникът е БАТЕ Борисов от Беларус. Да се чуди човек дали да се радва или... да плаче от радост.

Съдбата реши да даде на "сините" това, което те самите си отнеха - нов шанс за атака на Шампионската лига. Левски бе дарен с неочакван, но съвсем реален шанс. Огромен шанс. Невероятен. Шанс, какъвто не само Левски, но изобщо български отбор надали скоро ще има. Съдбата реши да даде златен шанс на Левски да се реваншира за грешките, които допусна след триумфалното влизане в Шампионската лига преди две години и най-вече онази, ужасяващата с главно "Т". На миналогодишния тест Левски се яви неподготвен и съвсем логично бе скъсан. Сега БАТЕ Борисов е поправителният изпит, който "сините" трябва да вземат. Длъжни са да го вземат! Просто българският футбол има нужда от еуфория и фанфари в този момент, има нужда да живне малко, да се поосвести след цялата тази безумна неразбория, забъркана от ръководството на лит(*кс-етрополе в последните месеци.

Преди две години Левски имаше способен отбор и съвсем заслужено стана част от европейския футболен елит - тимът спечели първенството, извоюва си удобството да бъде поставен в третия квалификационен кръг и се класира. Класира се, въпреки че жребият не бе най-благоприятният, защото да се изправиш срещу италиански отбор никога не е лесно, дори ако този отбор се казва Киево, а прякорът му е "летящите магаренца". Успехът бе наистина голям (за родните стандарти), еуфорията не знаеше граници, но пък и последвалото фиаско си го биваше. Не става дума за шестте загуби и отчайващата голова разлика в групите - да загубиш по два пъти от отбори като Барселона, Челси или Вердер със сигурност е неприятно, но не и срамно. Особено за един дебютант без никакъв опит в най-силния клубен турнир на Стария континет и с несравнимо по-нисък бюджет от споменатите по-горе клубове. Грешките дойдоха след това. И то какви грешки!

Преди всичко, "синьото" ръководство, особено Тодор Батков, си повярва, че отборът е достигнал някакво космическо ниво и че е с 20-30 класи дори над водещите тимове в България. Само че още през пролетта на 2007 се видя ясно, че Левски има нужда от стабилна, качествена селекция. "Сините" вождове обаче не оцениха необходимостта от силна селекция. Тодор Батков реши, че вместо да привлече нови качествени попълнения, по-добре да изстиска докрай уморените от успехи Йовов, Телкийски, Бардон и останалите "сини" звезди. И реши да отбие номера с привличането на прехваления македонец Дарко Тасевски - играч, който за една година не убеди никого в своите качества, ако изобщо можем да говорим за такива. Левски не се подсигури с достатъчно дълга резервна скамейка и трябваше да излезе в решаващия реванш с Тампере с централна двойка бранители Бензукан - Борко Стойчев. Мароканецът се оказа пълен провал, а колкото до втория - от списъка с трансферни цели на Реал (Мадрид) той се озова в трансферната листа на Левски. Е, да, бе привлечен един наистина добър футболист - Юсеф Рабех, но едва за третия квалификационен кръг. Само, че преди това "сините" трябваше да преодолеят втория - дребничко досадно детайлче, което "сините" шефове, уви, не отчетоха.

В допълнение към сбърканата селекция, броени дни преди важните мачове с Тампере Левски с лека ръка сам се лиши от услугите на един от основните си нападетели - Емил Ангелов. Голмайсторът на "сините" в онзи незабарвим сезон в турнира за Купата на УЕФА, когато Левски достигна до четвъртфиналите. Да тренира с юношите бе пратен и друг от "сините" герои - Милан Коприваров, чиято роля в тима на бе решаваща, но пък тъкмо неговото попадение във вратата на Оксер даде началото на "синята приказка". Приказката, която, не завърши с хепиенд, а се превърна в комедия от грешки. Един от ключовите футболисти на Левски - универсалният Станислав Ангелов, бе изпуснат по елементарен начин, а когато Тампере поведе на Левски и на "Герена", да спасява положението бе пуснат... Екундайо Джайеоба... в крайна сметка "сините" фенове изпратиха любимците си с аплодисменти, но сърцата им се късаха от скръб.

Разбира се, когато каруцата се обърне веднъж, после става сложно. Левски продаде наведнъж за жълти стотинки почти всичките си основни играчи, а специално Седрик Бардон бе открито посочен за ненужен и на бърза ръка изритан от тима - раздяла, каквато французинът не заслужаваше предвид заслугите си за "сините" евроуспехи. След резила с Тампере Левски го закъса и във вътрешното първенство, а последвалата закъсняла реакция с купуването на тримата бразилци - Жеан Карлос, Зе Соарес и Жоазиньо, не помогна кой знае колко на отбора да излезе от кризата. Само дето бяха похарчени немалки суми за съмнителни футболисти. Да видим какво ще ни покажат тримата сънародници на Роналдиньо този сезон - имаха предостатъчно време за адаптация. До този момент обаче те са неубедителни. В крайна сметка, дори изглеждащият недосегаем наставник Станимир Стоилов бе натирен, а Левски завърши на 16! точки от първото място в първенството. На 16! точки от вечния съперник лит(*кс-етрополе...

И въпреки всичко това, именно Левски, а не лит(*кс-етрополе има уникалния шанс да влезе в Шампионската лига. И дано "сините" оценят важността на момента. Тези два мача с БАТЕ Борисов могат да се окажат идеалният трамплин за кариерата на Велислав Вуцов, но евентуален провал може да е пагубен за неговите треньорски амбиции. Същото важи и за играчите. За Левски евентуалният крах би могъл да се превърне в началото на нов нулев сезон и ново огромно разочарование. В интерес на истината, провал срещу футболно джудже не би бил нещо ново за Левски (друг е въпросът дали джудже е най-точното определение за отбор, елиминирал Андерлехт). Другият вариант е много по-хубав и съвсем реален - успех срещу тима от Беларус и влизане в групите на Лигата. Защо не? Левски вече го е правил. Не друг, а тъкмо Левски! Макар че съставът е много, много по-различен, в сравнение с онзи отпреди две години. Феновете обаче са си същите. Готови да подкрепят любимия отбор и надяващи се на нова "синя приказка". Перото е у Вили Вуцов, лично Фортуна му го тикна в ръцете. Какво чакаш, Вили, топвай перото в синьото мастило и започвай: "Имало едно време един отбор..."

Коментар : Боян Чулков
10 август 2008 | 14:32
http://www.sportline.bg

Мисля че тази статия казва всичко !


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Пон Авг 11, 2008 2:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Много добра статия :smt001

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1062 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com