forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 5:39 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 508 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 11:25 am 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 12:40 pm
Мнения: 126
Местоположение: София
aquadark написа:

Кое е глупост - мегафона ли? По-добре е някви случайни да дават тон ли? Иначе те също са слабички за толкова много хора, но и този проблем всички се надяваме да е решен в най-скоро време.


Да , мегафона е глупост за мен , и предлагам "адекватна алтернатива" да се разкара. Спомни си как беше пеенете преди без него и сега с него. Не ми е нужно някой да ми дава тон. Верно получава се по - добър синхрон за сметка на качеството.
Тва е.

ПС: Въобще като цяло нивото в сектора падна според мен. Не че сте виновни вие с мегафона или тъпана. Вече влизат сякакви недотепляци и туристи дето седят откъм А и В , некви момиченца на по 13-14 г. маат гюбеци на "На площат Сан Бабила" , фешънчета с розовите тениски и оксиженистките очила, емота ,Маслината ( :mrgreen: ) ... и това се случва вече 2-ра година.

_________________
Хиляди млади хора скандираха: "Апостоле, пак ги бихме!" и се покланяха доземи пред паметника.
17.11.1968


Последна промяна BlueArmada на Сря Авг 06, 2008 11:35 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
aquadark написа:
BlueArmada написа:
Респект за младежо дето се напиня цел мач на вишката ... ама кво се получава. Според мен викането беше слабо на тоя мач при положение , че сектора беше на 95% пълен. Всички чакат на мегафона , много дечурлига със звънливи гласчета ... и не нема power. Едно време ... слушаите мегафона. Е слушаме и кво. Прееба се викането. Махайте ги тия глупости. Тъпана моеше и по-силно да го шибнете де да го еба. Едва се чуваше горе при нас. Знаменцата хубави , особено тия новите (май) с червено и жълто. Дека са факлите ?


Секторът беше 80% пълен с туристи, идващи два пъти в годината на мач, и все пак викането се получаваше в много от случаите.

Тъпънът се чуваше идеално и при двата изхода от сектора, лично съм се качвал да проверявам - лошото е, че когато хората викат максимално, той заглъхва и заради това трябва да се усеща, но евентуално ще успеем да го настроим като хората. По-силно ела ти да го удряш цял мач, както беше вчера (един човек го биеше само) - ама ако го скъсаш 40 лева за нова кожа от твоя джоб ще излезнат. +Това никъде не се бие 1 единствен тъпан за такъв голям сектор - трябва още минимум 1, но и това ще стане до края на годината, живот и здраве.

Кое е глупост - мегафона ли? По-добре е някви случайни да дават тон ли? Иначе те също са слабички за толкова много хора, но и този проблем всички се надяваме да е решен в най-скоро време.

Факли можеше и да има, но така се получи - следващия път
.

... Тва е - който нещо не му харесва е свободен да го казва - обаче най-малкото е длъжен да предлага адекватни алтернативи.



То и без друго тогава е важно да има. :smt006 А иначе предполагам, че за мача на 13-ти всички знамена ще са на линия, щото вчера ми се губеха някои (много принасят за атмосферата) ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 9:21 am
Мнения: 404
Цитат:
Скаутът изписа цял тефтер, а на няколко пъти екипът ни видя, как дебело си подчертава имената на Рабех и Гонзо.

Да знаят играчите на Андерлехт, че след две, три подръпвания и няколко ощипвания Гонзо подивява и със сигурност си изкарва поне два картона. Абсолютно ненужна агресия.
Иначе бих се присъединил към мненията, че отбора ми/ни хареса. Има доста работа да се свърши, но и доста леб в него.
Според мен Вуцан бая е гледал европейското и се помъчи да наложи някакъв подобен на руснаците или холандците стил - затРовени изотзадзе и бързи контри. Това, че не се получава е ясно, ама с тези коне толкоз. За цял мач в тази фаза я имаше 4-5 точни отигравания, я не.
Дуца немаше.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 11:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
знамената са си на НФК, питайте ги тях защо не искаха да се изкарат при условие че няколко дни само с това сме се занимавали и висяхме на Герена от 5 часа :smt006 дори и пръчките бяха купени с форумните пари

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 11:47 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
BlueArmada написа:
aquadark написа:

Кое е глупост - мегафона ли? По-добре е някви случайни да дават тон ли? Иначе те също са слабички за толкова много хора, но и този проблем всички се надяваме да е решен в най-скоро време.


Да , мегафона е глупост за мен , и предлагам "адекватна алтернатива" да се разкара. Спомни си как беше пеенете преди без него и сега с него. Не ми е нужно някой да ми дава тон. Верно получава се по - добър синхрон за сметка на качеството.
Тва е.

ПС: Въобще като цяло нивото в сектора падна според мен. Не че сте виновни вие с мегафона или тъпана. Вече влизат сякакви недотепляци и туристи дето седят откъм А и В , некви момиченца на по 13-14 г. маат гюбеци на "На площат Сан Бабила" , фешънчета с розовите тениски и оксиженистките очила, емота ,Маслината ( :mrgreen: ) ... и това се случва вече 2-ра година.


Съжалявам, не мога да се съглася за мегафоните. Без тях ще е пълен хаос и ад. Някви маслини да ми дават тон - аре не, мерси. Ние да не сме агитката на Бяла Слатина...

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 11:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Мегафони трябва да има, то е абсолютно ясно. За пореден път браво на пича, всички знаят кой, че дереше глас цял мач... :smt006

Пеенето наистина беше слабичко, като се има предвид броя на присъстващите, но това е защото нямаше такъв емоционален заряд.. Убеден съм, че следващата сряда ще е съвсем различно!

Иначе в отбора има хляб.. Не ми хареса толкова стила, ма в крайна сметка това си е изцяло треньорско решение, да се надяваме, че ще носи резултати.

Евала на Гошето Христов за изказването! Подплътено и с неговата игра, звучи страхотно! :smt006

П.с. За пореден път искам да похваля и Г. Петков- извънземен вратар и Рабех- както беше казал Вуцан, той може да играе в някой от 4-те големи в Англия.

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 12:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
BlueArmada написа:
aquadark написа:

Кое е глупост - мегафона ли? По-добре е някви случайни да дават тон ли? Иначе те също са слабички за толкова много хора, но и този проблем всички се надяваме да е решен в най-скоро време.


Да , мегафона е глупост за мен , и предлагам "адекватна алтернатива" да се разкара. Спомни си как беше пеенете преди без него и сега с него. Не ми е нужно някой да ми дава тон. Верно получава се по - добър синхрон за сметка на качеството.
Тва е.

ПС: Въобще като цяло нивото в сектора падна според мен. Не че сте виновни вие с мегафона или тъпана. Вече влизат сякакви недотепляци и туристи дето седят откъм А и В , некви момиченца на по 13-14 г. маат гюбеци на "На площат Сан Бабила" , фешънчета с розовите тениски и оксиженистките очила, емота ,Маслината ( :mrgreen: ) ... и това се случва вече 2-ра година.



Ти помниш ли нивото на Сектора преди 3 години на домакинства срещу Ботев, Родопа или Спартак Варна, че да говориш, че нивото падало? Луд ли си? Това че има пишлегари, да, доста се появиха, провалите са си били винаги в Сектора и трябва да си свикнал с тях ако ходиш отдавна на мачове... Преди на мачове се пяха по 3 песни наведнъж, това може да ти е харесвало, но ние не сме хор, който пее тригласово, а агитка, която трябва да е КАТО ЕДИН! Това не може да стане без мегафоните. Знамената, слаба работа, докато не се научат хората да ги веят и докато не се намерят хора, които да ги веят изобщо ще сме си на това ниво...

Нивото на Сектора ще се вдигне ако се говори с ръководството да пусне билети на цената на В сектор(примерно 2-3 лева) и В сектор да е на същите цени. Ето тогава нивото ще се подобри и ще се отсее публиката на такива мачове и на големите мачове изобщо.

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 12:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 9:21 am
Мнения: 404
Цитат:
Пеенето наистина беше слабичко, като се има предвид броя на присъстващите, но това е защото нямаше такъв емоционален заряд.. Убеден съм, че следващата сряда ще е съвсем различно!

Мене пък ме изкефихте на макс. Не знам как е било ДСФ, ама по бтв-то на културата се чуваше добре. И некви нови рефрени и песни дочух, не само старото "Сан Бабила". Евала.
Само към 80-та малко заглъхна, ама това си е от заряда.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 12:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 715
Абсолютно съм съгласен с aquadark за публиката - като бройка перфектно ама като качество с изключение на тези които сме на всеки мач останалите бяха някви туристи и кифли дето ще стъпят на мач пак когато играем с Манчестър или Реал :evil: и по-добре въобще да не идват такива щото само развалят синхрона,иначе публиката ни явно още не е дорасла за такива песни които продължават по-дълго и се повтарят непрекъсната - например онази с пляскането и скандирането "Левски София" :roll:
Също така лошо впечатление ми направи това с продаванатео на бира - значи около стадиона на няколко места отказваха да продават бира ама вътре можеше. А през целия мач некви само се разхождаха нагоре надолу с чашите - като в Германия ли ще ставаме?! Все си мисля че всеки може да пие колкото иска преди и след мач но на стадиона.... :?

_________________
Азов - сила, Путіну - могила!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 12:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 27, 2006 7:33 pm
Мнения: 959
A защо не пяхме другата нова песен ? :wink:

_________________
ЛЕВСКИ ТОВА Е БЪЛГАРИЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 12:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
forzabloo написа:
Също така лошо впечатление ми направи това с продаванатео на бира - значи около стадиона на няколко места отказваха да продават бира ама вътре можеше. А през целия мач некви само се разхождаха нагоре надолу с чашите - като в Германия ли ще ставаме?! Все си мисля че всеки може да пие колкото иска преди и след мач но на стадиона.... :?


Бирата беше безалкохолна и абсолютен шит!

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Без мегафони си ебава мамата и това много добре се знае. Вияхме миналта година какво стана като на един мач се изнесоха фракциите поради някакви кораво-мошни причини, део така и не ги разбрах, ама май имаше нещо общо с мача Локо - цеца .. все тая де. Без мегафон нищо не става и всеки пее каквото се сети.

А нивото на агитката се вдига от мач на мач, което изключитемно много ме радва, така че айде стига с тия изказвания.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 12:21 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
При това топла!

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 12:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 3:13 pm
Мнения: 384
Значи...изчаках малко да отминат страстите и тогава да коментирам мача.. доста хора сигурно няма да са съгласни с мен. Първо имаше ненужни рубости.. в по сериозен мач ще има повече наказания.
Второ тактиката на Вили:
Не знам дали имам правото да я коментирам все още, но аз лично видях някой слабости и интересни неща. При всяка наша атака Лусио и Живко се включваха много активно, но тотално оголвахме фланговете и никой не ги подсигуряваше, при един по- сериозен мач и разучаване от страна напротивниковия отбор.. на контри могат много ..МНОГО лошо да ни изненадат. При атка на противника крилата се прибират до позицията на халф-бекове а съответните такива подпомагт централинте защитници.. общо взето ставаме с 6 защитника.. само че ми се сториха много.. неориентирани.. айде ..НЕСРАБОТЕНИ..При това положение пък трудно организираме контри защото чистим топката в нищото напред.. няма кой да я поеме по крилата или ж центъра и да я подаде към един чист център нападател. Изключително впечатление ми направи Виктор Генев.. момчето явно има талант и игра с завидно замочувствие за възраста си и опита си...Гаджев имаше добри отигравания но съм сигурен че може още.. Тиберканин ..добри пробиви, добре се включваше в защита макар АДСКИ НЕЧИСТО, прекрасен далечен удар направи... но за контри не вършеше работа(според мен).Живко ме разочарова първото полувреме, но второто с Зе направиха страхотни пробиви,Гонзо... остана си голям длъжник за мен лично.. може би не съм свикнал да го виждам в атази позиция.. почти всяко влизане беше нечисто.. не си го представям на този пост.. много борба и малко добри отигравания(2 3 може би )...Еньо беше по добър в помощ при изнасянето на топката отколкото като чист нападател.. Христов показа много талант и калса но мачът не се разви така че да покаже възможностите си. Второто полувреме беше много по добро и включването на Зе и Жо беше много добро.. незнам защо не ги пусна титуляри тия момчета. Жеан му липсва самочувствие за мен.. мнооого плах ми изглеждаше, а минев се включи много добре(учудващо)...Ники Димитров.. не показва това коеот може отново игра вяло може мнооого повече(за мен)...за Петков и РАбех няма какво да кажа.. те са си най- добрите..Миро Иванов на другия полюс...Яд ме е за Димов.. и Иванов.. втория игра с смочувствие и не се притесняваше да влиза твърдо...за България е повече от перфектен...Не се сещам кого изпускам ..
Най - важният човек.. ВИЛИ ВУЦОВ:
за едно нещо му правя евала, накрая ги хвана за врата и буквално ги блъскаше да дойдат да ни поздравят...аз 90 мин се драх като ненормален днес на работа не мога да кажа 2 думи... а само Дарко, Живко и Петков(мисля че те бяха) дойдоха сами(които са научени от Мъри още)..другите се обърнаха да излизат... Евала че Вили се усети че не е момента да идва той пред трибуните.. но съм сигурен, че ще го приемат хората.. аз започнах да го приемам, а съм ревностен защитник на старият ни треньор...Лиспваше ни стабилна халфова линия според мен.. това е.. с Сърмов и Гаджев ще изглеждаме по- добре...надявам се че и Бистрон е по сработен с Рабех...
а да ТАСЕВСКИ.. колкото добър толкова и грешеше... няколко отлични включвания в атаки и няколко лоши отигравания в защитен план.. ами той си е за атакуващ план и това е..
УСПЕХ НА МОМЧЕТАТА И ВИЛИ... и стига с тия контузии..НА МАЧОВЕТЕ С БАТЕ/АНДЕРЛЕХТ НЕКА СМЕ 20 000!!!! :lsfc3

п.п.:не ангажирам никого с мнението си и не искам никой да е съгласен с него!

едит: извинявам се за правописните ми грешки!

_________________
САМО ЛЕВСКИ!


Последна промяна NIKSANA на Сря Авг 06, 2008 12:38 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 12:30 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 1:19 pm
Мнения: 331
Абе, аз не можах да дойда на мача, имах малко лични проблеми, но мисля че чух някакви нови скандирания по ТВ-то ? Или се бъркам :? :shock:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 1:05 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
aquadark написа:
Ние да не сме агитката на Бяла Слатина...

Уверявам те, че това е много корава агитка. :smt006 ПеУнишките хулигани сигурно още помнят размазаните си муцуни. :smt006

Иначе вчера нямаше как да има сериозно викане и пеене, защото наистина сектора беше пълен с всякакви хора. Голямата разлика в цените на билетите допринесе за това.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 1:22 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
[BFL] Gogo написа:
Абе, аз не можах да дойда на мача, имах малко лични проблеми, но мисля че чух някакви нови скандирания по ТВ-то ? Или се бъркам :? :shock:


Е то има 3 нови, вчера една се пя по-дълго и предполагам тя се е чула

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 1:55 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 19, 2004 2:53 pm
Мнения: 9
Местоположение: СОФИЯ
Е като се активизирате тогава ще почнем да къртим.. Неможе 100 човека да се съсипват от викане и да се стремят да пеят в синхрон другите да си правят снимки за спомен от стадиона. Пълен Балкантурист беше нашия любим сектор вчера !!!! Иначе за мача - ПОСРЕДСТВЕН ( с много грубости )


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 1:58 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 1:19 pm
Мнения: 331
aquadark написа:
[BFL] Gogo написа:
Абе, аз не можах да дойда на мача, имах малко лични проблеми, но мисля че чух някакви нови скандирания по ТВ-то ? Или се бъркам :? :shock:


Е то има 3 нови, вчера една се пя по-дълго и предполагам тя се е чула

Текстовете къде мога да ги намеря ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 1:59 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Според мен пък това ни е силата и това ще стряска отборите-да знаят, че се намират в синия ад. А така, викане като в комунистически китай, като по команда и с тон за песен не е за България, според мен. Важното е да има рев отсекъде, крясъци, да се пеят по 5-6 песни едновременно, да има предсмъртни викове, е тава е истината за мен-да се стряска противникО :wink:

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:17 am
Мнения: 2810
Местоположение: ИЛИНДЕН, СОФИЯ
Че тия викове така или иначе си ги има :lol: Какво ти пречи да се дереш като болен или ненормален и после като се запее песен да се включиш :smt003

_________________
Най-горещите места в Ада са запазени за тези, които във времето на дълбока морална криза запазват своята неутралност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 2:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 03, 2005 9:21 am
Мнения: 404
Аааа, контузиите. От времето на Мъри е така. Боздуган, Джаба-джаба.... Вчера трима. Или нещо физиотерапевтите и базата са ни ужасно зле, или тренера ги пренапряга, или ..... зоб(?) :shock: :wink:

И нещо друго да ви кажа, пък вие го тълкувайте както искате.
Гледам се дразните, че имало "туристи". Ми радвайте се бе! К'во искате само една сплотена дружина от 500-700, които се маскират на 5000-70000? Чорбарска работа е. С добра игра и песни от трибуните, такива дъртаци като мен с хиляди ще се върнат на А сектор, ще помъкнат и малките, а децата после сами ще влязат в агитката. С "оооо курвоооо" и "еди-кой-си пдерас" не ставает.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
tprodanov написа:
Black Jack написа:
Ivan63 написа:
Добро темпо преди мача,момчетата строго спазваха тактическите указания,бориха се за всяка топка и всеки успя да отбележи по няколко гола.Не виждам причини да не попаднем в групите на ШЛ,вероятно ще трябва само няколко трансфера да се осъществат,поне още двама сервитьора в първо време ще подобрят играта

Какви момчета? Само аз и ти бележехме :smt006 Другите бЕха лабави :smt006



:mrgreen: :mrgreen: тук ще помълча, наздраве, кур за мачо!

Ти може и да мълчиш ама, аз не :lol:

Изображение


Това е Проданов с жена му (момичето с червено-бялата блузка :oops: ). От днес те са официлно обявени за смейство Мастика! За окло един час Проданов изпи 3, а булката 5 :!:
Като оставим настрана, че момичето пие много, се оказа че е й голяма сладурана :smt007 . Не напразно помолих Проданов да ни запознае.....така и така ще има рога поне да са качстевни :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 2:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 11:17 pm
Мнения: 613
Наистина не викахме толкоз добре, хората доло в средата не спряха цял мач, а евала и на пича с мегафона, който се раздаде на макс, имаше разнообразие в песните... Но от 2000/3000 души в сектора да пеят само 100/200 че и по-малко не става, сами видяхме как 1,2 пъти като запяхме всички колко добре се получи.

Относно мача съм доволен. В защита малко куцаше, като махнем Рабех, за който ще е добре да остане поне и следващия сезон :|. Лошо е, че с изключение на левя бек на другите постове отзад нямаме равностойни резерви, предполагам, че с Бистрон нещата отзад ще са много по-добре... Какво прави Гонзо в средата?! Имаме Тасевски, Тиберканин, Гаджев, защо не пусна Дарко и Гонзо да иде отпред :?: Ако играят Хичо/Жоазиньо, Дарко, Гаджев и Тиберканин мисля, че ще имаме много силна халфова линия, въпреки, че Тасевки може много повече от това... Но Зе също не играе зле и може да мине отдясно... Вариянтите са много, но с наличните футболисти и система 4:4:2 мисля, че можем да постигнем много. Видя се че Вуцов още ''експериментира'' а и все пак играхме с Вердер, отбор с поне 1,2 класи над нас :smt002

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 3:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15090
Бях много приятно изненадан от Балтaнов и Виктор Генев. Мисля, че Жо и Тиберканин трябва да са титуляри. Бистрон защо не игра?

Притеснява ме участието на Г. Христов в мачовете с Андерлехт/БАТЕ Борисов. Май статута му не е уреден. Някой знае ли повече по въпроса.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Последна промяна SZ_FEN на Сря Авг 06, 2008 5:27 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 3:06 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Бистрон е контузен, а жоро христов според борето ще е уреден за мачовете с андерлехт-туй знам по въпроса :wink:

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 3:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
BlueArmada написа:
aquadark написа:

Кое е глупост - мегафона ли? По-добре е някви случайни да дават тон ли? Иначе те също са слабички за толкова много хора, но и този проблем всички се надяваме да е решен в най-скоро време.


Да , мегафона е глупост за мен , и предлагам "адекватна алтернатива" да се разкара. Спомни си как беше пеенете преди без него и сега с него. Не ми е нужно някой да ми дава тон. Верно получава се по - добър синхрон за сметка на качеството.
Тва е.

ПС: Въобще като цяло нивото в сектора падна според мен. Не че сте виновни вие с мегафона или тъпана. Вече влизат сякакви недотепляци и туристи дето седят откъм А и В , некви момиченца на по 13-14 г. маат гюбеци на "На площат Сан Бабила" , фешънчета с розовите тениски и оксиженистките очила, емота ,Маслината ( :mrgreen: ) ... и това се случва вече 2-ра година.


Говориш пълни глупости...без мегафона не може да има никакъв синхрон.......непрекъснато се пеят по 2 различни песни а на големи евро мачове и по 3!
Не мога да разбера за сметка на кое качество ти се губело ама точно с тоя мегафон могат всички да дочуят за кво се пее и да запеят заедно а не аз да седя в единия край на сектора и да слушам с две уши кво се пее от повечето и да разпявам тия около мене правилно както беше преди 2 години! Както и много други хора които се мъчат да докарат некъв синхрон а при тях се пее един куплет назад!

а точно па вчерашния мач да ми търсите качество...мисля че най-малкото е смешно...
как нЕма да има пълнеж в сектор "Б" при положение че билета беше 1 лев....много ясно че 70% от тези в сектора вчера няма да дойдат срещу Беласица и Спартак Варна в сектора така че споко ;)

и въпреки всичко смятам че тези които имаха желание да викат вчера се представиха добре.......като добавим и няколкото включвания на "масата" и се получи доста добре за такъв лежерен период и такъв пълнежен сектор!

...бях откъм "В" сектор и тъпана си се чуваше екстра........само че не виждам някаква невероятна нужда от него освен за 2-3 песни

Само едно нещо ми направи кофти впечатление - да се вика по такъв начин на агитката от вишката.....незнам за мен това не е подхода.....който не иска да пее пак няма да си пее а може някой който е имал желание да спре ;)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Изображение
Забележете бате ви енчо как стои като джудже до този мутант

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 3:33 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 1:19 pm
Мнения: 331
Та няокй може ли да ми даде текстовете на новите песни/скандирания

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 3:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
viewtopic.php?f=9&t=7617&p=389767#p389767

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 508 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com