forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 8:41 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 508 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 18, 2008 4:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
:smt009


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 18, 2008 4:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 5:21 pm
Мнения: 453
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов
Ето ги как изглеждат:
http://img217.imagevenue.com/img.php?im ... 2_77lo.JPG
http://img17.imagevenue.com/img.php?ima ... _939lo.JPG


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 18, 2008 6:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30450
Местоположение: гр. Голямото село
Тук има представители на НФК, та ако може да поприпомнят какво се бяха разбрали с Баждека преди време за Емблемата и т.н.

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 18, 2008 7:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 09, 2008 6:06 pm
Мнения: 373
Местоположение: ДРУЖБА Е СИНЯ!
Krastev.10 написа:
Абе тия добре ли са ??? Какво е това 10 лв. за контрола била тя и с Вердер ?
:shock:

Мощно в "Б" да подкрепим любия отбор !!! САМО ЛЕВСКИ :smt006

Е та ти да не си СЕМКАР да ходиш в сектор А ..... ЗАВИНАГИ ,,Б'' Сектор !

_________________
Нека се бият момчетата,важното е че не пушат цигари!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 18, 2008 8:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 6:52 pm
Мнения: 530
Местоположение: Берлин | София
/ \
|
|
:boisw :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 18, 2008 8:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Е така трябва да има преди началото на всеки сезон по един такъв готин мач на осветление...за представяне на отбора... :8)

...ще се посети 100% живи и здрави, но и аз съм на мнение че цените за "А" и "В" са ненормално високи.
Дотогава ще имам абонаментна карта, но не е в тва въпроса...

въпроса е че по тоя начин ВСИЧКИ ше дойдат в "Б" сектор и пак ще ни се преебе пеене и синхрон...

цените трябваше да са А:4, В:2

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 12:19 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 23, 2007 6:43 pm
Мнения: 719
antonatan написа:
Тук има представители на НФК, та ако може да поприпомнят какво се бяха разбрали с Баждека преди време за Емблемата и т.н.

Аз тъкмо се обнадеждих като видях абонаментните карти а то....не знам защо все още държат на лопатата - абсолютно безсмислено е.

_________________
Азов - сила, Путіну - могила!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 12:36 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
Не държат, някой просто не е помислил навреме. Да се надяваме, че натам ще ги оправят.

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 8:47 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 20, 2005 8:35 pm
Мнения: 38
Местоположение: mladost 3
за градския билета е лев, колко тогава да е за А сектор. Айде малко по-сериозно, все пак са пуснали билети по лев !!! А на всичкото отгоре за цял сезон в Б я караш с 25 лева!! От цените няма как да се оплакваме.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Евала за този мач на виновните за организирането му, очаквам 20к да дойдат, няма да съм в София на 5ти, но където и да съм ще пътувам специално за мача :)
мачкай лавинооо, настроил съм се за много мощен сезон


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 5:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
ivanitsa написа:
за градския билета е лев, колко тогава да е за А сектор. Айде малко по-сериозно, все пак са пуснали билети по лев !!! А на всичкото отгоре за цял сезон в Б я караш с 25 лева!! От цените няма как да се оплакваме.


Айде пък ти малко да се спреш а.....тва че градския транспорт е 1 лев според теб автоматично значи че хората могат да си го позволят ли?

Че сме единствента държава където заплатите отиват за да имаш кво да ядеш и да си платиш сметките е голям смях, но да се въздържаме от високопарни мнения А? Щото некои хора с 10 лева карат седмица!
А за неква контрола дето трябва да е безплатна ми забиват 10 лева за билет!

абсолютно неадекватен ход от страна на ръководството.......вместо да дойдат повече хора да почетат Дани сега ще изгонят публиката...

футбола в България е на точно такова ниво - 5,3, 1 лев...........и не е нещо което е атрактивно за масата хора.....при тия шибани комунисти е таква стегнация че повечето хора хич не им е до ходене където и да е...вкл. мачове

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 6:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 5:21 pm
Мнения: 453
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов
Цената според мен не е зле, в сраавнение по света :smt006


Последна промяна kr1s4o на Съб Юли 19, 2008 7:01 pm, променена общо 5 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 7:01 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 30, 2008 9:36 pm
Мнения: 126
LSFC написа:
UL написа:
ivanitsa написа:
за градския билета е лев, колко тогава да е за А сектор. Айде малко по-сериозно, все пак са пуснали билети по лев !!! А на всичкото отгоре за цял сезон в Б я караш с 25 лева!! От цените няма как да се оплакваме.


Айде пък ти малко да се спреш а.....тва че градския транспорт е 1 лев според теб автоматично значи че хората могат да си го позволят ли?

Че сме единствента държава където заплатите отиват за да имаш кво да ядеш и да си платиш сметките е голям смях, но да се въздържаме от високопарни мнения А? Щото некои хора с 10 лева карат седмица!
А за неква контрола дето трябва да е безплатна ми забиват 10 лева за билет!

абсолютно неадекватен ход от страна на ръководството.......вместо да дойдат повече хора да почетат Дани сега ще изгонят публиката...

футбола в България е на точно такова ниво - 5,3, 1 лев...........и не е нещо което е атрактивно за масата хора.....при тия шибани комунисти е таква стегнация че повечето хора хич не им е до ходене където и да е...вкл. мачове

Не съм съгласен с мнението ти. Ако има такива хора, които живеят с по 10лв на седмица, което аз не го вярвам, ще си вземат билет за Б сектор. Цените са направо смешни сравнение с цените за другите забавления в столицата.. не може една водка да ти е 6лв и да искаш билет за А сектор срещу втория в Германия да ти е 3лв. Според мен досега в никакъв случаи не можем да се оплачем от високи цени на билетите на домакинствата ни, напротив..

Има такива хора, които живеят и с по 10 лв. на седмица. Повярвай ми! Можеше за този мач билетите да са 5, 3 и 1 лв. За да е пълен стадиона, не за друго. :wink:

_________________
Изображение
ПО ПРИМЕР ОТ МОСКВА,
СЪЗДАДЕ ВИ ВЛАСТТА,
СЛОЖИ ВИ ЕМБЛЕМА -
ПОЛУМЕСЕЦ И ЗВЕЗДА,
А БЪЛГАРИЯ ЗАПЯ
КУР ЗА Ц(*КА!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 8:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
LSFC написа:
Не съм съгласен с мнението ти. Ако има такива хора, които живеят с по 10лв на седмица, което аз не го вярвам, ще си вземат билет за Б сектор. Цените са направо смешни сравнение с цените за другите забавления в столицата.. не може една водка да ти е 6лв и да искаш билет за А сектор срещу втория в Германия да ти е 3лв. Според мен досега в никакъв случаи не можем да се оплачем от високи цени на билетите на домакинствата ни, напротив..

Това, че цените в центъра се вдигат от изкуствена инфлация не смятам, че трябва да оказва влияние на всичко друго. :roll: Вярно е, че не кой да е идва за контрола, ама едно, че стадионът не е първо качество и друго, че надали трябва да се правят обилно пари точно от този мач.

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 8:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 21, 2005 1:36 am
Мнения: 116
Има хора, които и 1 лев не могат да извадят, но им се ходи на мача. Айде да пуснем свободен вход тогава? На футболистите, които искаме да облекат синята фланелка, ние трябва да им плащаме заплатите каквото и да си говорим. Да почнем да ходим по 10-15 хиляди средно на мач при средна цена на билета 4-5 лева и това ще е едно добро начало. Дали ще е Батков, Чорни или някой като Томов, пари в нищото ще налива максимум 2-3 години. Просто няма кой да дойде и да ни гледа като писано яйци. Може и да съм от малкото доволни от Батков, но съм много доволен от стабилността наложена в клуба независимо кой ни е треньор, директор или кой играе на терена. Нещата с емблемата, тъпите изцепки пред медиите и понякога неадекватното поведение ги изключвам - те са си голям минус. Но в едно съм убеден - приходите от билети и артикули тази година ще са по-големи от миналата, а другата ще са по-големи от тази.

_________________
Красотата в играта... цел №1


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 8:55 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
10 лева е съвсем нормална цена за А сектор, не знам какво сте се разпискали. Надали има някой, който ходи в А и не може да ги извади. За другото си има В. Естествено, друг е въпросът, дали като за представяне не можеше да е без пари, но пък не може всичко безплатно.

Иначе темата е дъвкана многократно. Аз предпочитам примерно нещо от сорта на 10 лева А и по 5 в Б и В - хем ще има повече абонаментни за Б, хем няма да има туристи. Говоря, разбира се, за дерби мачове. Нереално е на Левски - Черноморец да се искат над 5 лева в А.

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 9:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ако сме тръгнали да ставаме голям клуб ще трябва да спрем с безумно евтините мачове. Е, и Батков трябва да спре с невъзможното безпарично издържане на клуба, но това е друга тема. Отбор се прави с пари, с нищо друго

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 9:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Наистина ли някои в този форум мисли че в Източна европа някой някъде издържа клуб от приходите от билети :lol:

Голям клуб се прави с големи пари, те определено няма да дойдат от пияния мустак а от сериозна компания която ще налива поне 4-5 милиона евро в клуба на година...

истински печалби могат да дойдат само от :

- успешно представяне в Европа
- телевизионни и рекламни права
- продажба на играчи от собствената школа - не за жълти стотинки и когато имат поне 3-4 години стаж в първия отбор

да се мисли че приходите от билети са някакво перо в издържката на клуба за мен лично е глупаво :idea:

и държа да подчертая че не се оплаквам от високите цени лично, за мен няма значение... говоря глобално погледнато...защото знам че един облак гони 3-4000 от стадиона, камо ли 10 лева билет!
Също така за домакинските мачове през изминалите 2-3 сезона съм съгласен че бяха на точните цени!
Говоря само за тази контрола.....ефекта може да е единствено обратен...

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 10:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Има един прекрасен вариант за всички, и мисля, че в не малка степен точно това е целта на БиБ. Карта! Купуваш си карта и си влизаш, и няма оплаквания кой с колко живее и колко е градския. Мисля, че всички сме стигнали до извода за предимствата на картата, и че с нея е по-ефтино, следователно - ако нямаш пари - взимаш си карта. А мача с Вердер в случая е един безплатен бонус. И до тук със спора за билетите...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Kryten написа:
Ако сме тръгнали да ставаме голям клуб ще трябва да спрем с безумно евтините мачове. Е, и Батков трябва да спре с невъзможното безпарично издържане на клуба, но това е друга тема. Отбор се прави с пари, с нищо друго

Ако сме тръгнали да ставаме голям клуб няма да е зле да имаме собствен стадион. :mrgreen:

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юли 16, 2008 9:12 pm
Мнения: 600
Местоположение: София
Аз си взех карта за Б и като гледам наистина е много изгодно така че препоръчвам да си земете!
Синият любим отбор,
"ЛЕВСКИ" се казва той.
Синият любим отбор,
"ЛЕВСКИ" е шампион.

Само ЛЕВСКИ Але Але Але
Але Але Але, Але Але Але

:lsfc3

_________________
Роди се и поведе ни в борба, обесен бе, но нивга не умря!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
south написа:
Kryten написа:
Ако сме тръгнали да ставаме голям клуб ще трябва да спрем с безумно евтините мачове. Е, и Батков трябва да спре с невъзможното безпарично издържане на клуба, но това е друга тема. Отбор се прави с пари, с нищо друго

Ако сме тръгнали да ставаме голям клуб няма да е зле да имаме собствен стадион. :mrgreen:

Абе да ти кажа май е наш Герена

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 7:01 pm
Мнения: 3127
- Абсолютно нормални са цените, да не кажа, че ако бях на мястото на Батков можеха тези в "А" да ударят и 20лв.
- Билетите (към тях включвам и картите) може да не са основонто перо за приходи на отбор от Източна Европа, но определено са някакъв фактор. Не ме карайте да ги смятам пак, но по предишни сметки помня, че покриват едно 70-80 % от годишните заплати на футболистите
- А хора, ще дойдат не се притеснявайте. Този форум е единственото място, в което съм срещал критики към Батков. Всички останали и малки и големи са на 100% зад решението на Мустака да изгони Мъри и Наско. Според тях нито единият е бил треньор, нито другият е бил ръководител, само са мътили водата. И сега надеждите им към отбора са повече от огромни. Така, че в началото на сезона, включително и на мача с Вердер, ще има предостатъчно хора. Ако не ни сполети ново "Тампере", може да задържим доволна бройка и до края на сезона.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 11:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
така...БаткО на кафЕво..;)

и много ме боли че има други форуми в които пишат мед и масло за тая алкохолизирана пионка :lol:

то като гледам скоро ще има и Вуцанолюбци... :smt002

бързо забравя и бързо издига нови идоли Българина.....така по принцип ;)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 11:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Black Jack написа:
- Абсолютно нормални са цените, да не кажа, че ако бях на мястото на Батков можеха тези в "А" да ударят и 20лв.


и безплатен вход в Син Сити след мачо :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 11:14 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:00 pm
Мнения: 1597
Местоположение: софия
Boyo написа:
Black Jack написа:
- Абсолютно нормални са цените, да не кажа, че ако бях на мястото на Батков можеха тези в "А" да ударят и 20лв.


и безплатен вход в Син Сити след мачо :)
И по едно големо зелено джони нещете ли :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 11:16 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 27, 2005 4:42 pm
Мнения: 443
Местоположение: София
И бутилка Дом Периньон :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 11:17 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:00 pm
Мнения: 1597
Местоположение: софия
Teodora написа:
И бутилка Дом Периньон :smt006
И тая от аватара ти в нас в банята
:smt006 аре стига с офф топикО :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 19, 2008 11:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Kryten написа:
Абе да ти кажа май е наш Герена

Ега! Ако не - ще стане. :octo

Black Jack написа:
- Билетите (към тях включвам и картите) може да не са основонто перо за приходи на отбор от Източна Европа, но определено са някакъв фактор. Не ме карайте да ги смятам пак, но по предишни сметки помня, че покриват едно 70-80 % от годишните заплати на футболистите

Не, че се заяждам, ама малко вероятно ми се вижда това.

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Юли 20, 2008 2:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
На мач на Герена имаш средно по 1500-2000 с картите лв от Б сектор, още 3-4000 с картите от А, още 2-3000 с картите от В плюс още ако има 200 човека публика от гостуванията са ти 1000 лв... прави общо около 9-10000 лв от домакинство. Натам няма да смятам, но над 20000 лв месечна заплата не съм сигурен дали взима някой на Герена.

ПП. Тва са смятани ей така на ум при ниска посещаемост.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 508 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com