forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 9:19 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 508 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 3:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21360
Цитат:
Забележете бате ви енчо как стои като джудже до този мутант


Аз като разгледах в програмата за мача статистиката за играчите на Вердер - Диего е 1.74 , има още 2-3 "джуджета" по около 1.80 и 7 полеви играчи по 1.90 и нагоре :lol:
Този симпатяга на снимката го дават 1.94

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 3:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Главно пяхме тия долу в средата.Мръднах за 5 минути нагоре и секи мълчеше ....

п.с. -Какви са Апостола очите сини очи ли
-Алкохола не прощава.
-Един път ми прости и ти са роди :smt005

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 4:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 2:08 pm
Мнения: 73
Абе, я да ви питам-само на мен ли Жо във вчерашния мач ми заприлича на пинчер: малък, черен, нахъсан досадник, който тормози вердерските великани?!?
:roll:

_________________
"Расовият клитор трябва да е като кобургски нос!"- обобщи Жан-Пиер


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 4:06 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 1:19 pm
Мнения: 331
Matias написа:
Абе, я да ви питам-само на мен ли Жо във вчерашния мач ми заприлича на пинчер: малък, черен, нахъсан досадник, който тормози вердерските великани?!?
:roll:

Мен мн ми хареса как игра... но аз съм го харесал още като го купихме, мисля че е най- добрият от тримаат кариоки дет взехме

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
На мен Жо много ми харесва като играч. Желанието с което играе е много голямо. Ама не знам що Вуцанчо не го пуЩА по-често :lol:

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 4:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
на мен на акъла ми дойде определението 'комар' :mrgreen: Но е фантастичен играч, при това само на 18г.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3681
Ghooster написа:
На мен Жо много ми харесва като играч. Желанието с което играе е много голямо. Ама не знам що Вуцанчо не го пуЩА по-често :lol:

с оглед играта, която показва Хичо, нищо чудно да го пуска по-често.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 4:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
forzabloo написа:
Абсолютно съм съгласен с aquadark за публиката - като бройка перфектно ама като качество с изключение на тези които сме на всеки мач останалите бяха някви туристи и кифли дето ще стъпят на мач пак когато играем с Манчестър или Реал :evil: и по-добре въобще да не идват такива щото само развалят синхрона,........


абе пич ти четеш ли си постовете или само си драскаш тука ?

да не идвали "фенове и привърженици" (както им вика изперкалия Марти Джи), защото не е пеели ?
надявам се да си на възраст м/у 15 и 17 и да си писал след като те е напекло слънцето или след 20 гр. мастика

НЕЗАВИСИМО какво правят на стадиона, пушат, псуват, люпат семки и т.н. тези хора са дошли да гледат и подкрепят ТЕХНИЯ/ТВОЯТ любим отбор !! ще го правят както намират за добре, дори и ако това е тъпо да гледат в небето

имал съм много разправии по стадионите по подобни теми, за пример са ме гонили да ме бият фенове на европейското защото сам псувал цял мач Марков и не съм бил истински българин......

не ми излизай с номера да ходи в А или В сектор - ще ходи където му е гот, ако иска на 1ви ред в Б сектор сте седи зад знамената щом го кефи

p.s.от друга гледна точка винаги съм противник на обратното - да отидеш на мач в Б и да се сърдиш че някой седи прави или размахва знаме или че ти пее на ухото цял мач. 1 път само може да сгрешиш и ще си траеш


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 4:38 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 09, 2005 8:24 am
Мнения: 89
Matias написа:
Matias написа:
Аре бе, Торстен Фрингс струва колкото целата "А" група, умножено по 2!!!

ДА БЕ, СЕРИОЗНО? Това го чуваме сигорно за стотен път! Важното е, че втория в България направи престижен Х с втория в Германия, което си е успех за българския футбол!!!

Не бе, нека да го повтаряме 1000 пъти, 10 000- на това му се вика ПРИЗЕМЯВАНЕ- понеже като почнат пак да ми се изФърлАт некой "разбирачи"- его и Жаклично са изцъркал в db- абсолютен "алъш-вериш хъш", грозно му билона него! :shock:
То германците стигнаха до финала с ЕБАТИ И ЗРЕЛИЩНАТА ИГРА, смачкаха всички по пътя си тотално, и само малшанса, ах този малшанс... :smt003
И като извиках 3 пъти "Живко, жив че те одерем"- след 4-5 малоумни отигравания през първото- некъФ примат ми скача- "остави момчето да играе, бе"! И отивахме на :boisw
Не- Левски не ми харесва така!!! Но сме 2008, лятото!
И само кинтите от ШЛ, и то след 2-3 години, при правилно управление, могат да ни ПОЗВОЛЯТ да се качим едно стъпало над средноевропейското, за където иначе сме си ОК! :smt006[/quote]

ти ли си оня малко пълния кадето нападна този старец? а после се нахварли и на един друг? браткоо в такова нещо няма нищо похвално. особено когато не си прав. найстина живко не игра хич и беше дупка особено 1-то полувреме ама само като го пцуем с нищо не му помагаме. ако искаш да си пцуеш си стой у вас и пред тв-то квото искаш приказвай. ние сме на стадиона да подкрепяме отбора и всички футболисти а не да ги нападаме! па викни му "айде бе ей стягай се вече" нещо го укоражи а него пцуй че така повече се стаписва. айде със здраве


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 4:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 7:44 pm
Мнения: 260
Нещо мача има ли го качен някъде :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 4:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
http://losttribe.data.bg/Temp/werder.avi :smt006

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 4:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 11, 2008 7:44 pm
Мнения: 260
Жив и здрав :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 4:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 02, 2008 2:08 pm
Мнения: 73
Sc0useR написа:
Matias написа:
Matias написа:
Аре бе, Торстен Фрингс струва колкото целата "А" група, умножено по 2!!!

ДА БЕ, СЕРИОЗНО? Това го чуваме сигорно за стотен път! Важното е, че втория в България направи престижен Х с втория в Германия, което си е успех за българския футбол!!!

Не бе, нека да го повтаряме 1000 пъти, 10 000- на това му се вика ПРИЗЕМЯВАНЕ- понеже като почнат пак да ми се изФърлАт некой "разбирачи"- его и Жаклично са изцъркал в db- абсолютен "алъш-вериш хъш", грозно му билона него! :shock:
То германците стигнаха до финала с ЕБАТИ И ЗРЕЛИЩНАТА ИГРА, смачкаха всички по пътя си тотално, и само малшанса, ах този малшанс... :smt003
И като извиках 3 пъти "Живко, жив че те одерем"- след 4-5 малоумни отигравания през първото- некъФ примат ми скача- "остави момчето да играе, бе"! И отивахме на :boisw
Не- Левски не ми харесва така!!! Но сме 2008, лятото!
И само кинтите от ШЛ, и то след 2-3 години, при правилно управление, могат да ни ПОЗВОЛЯТ да се качим едно стъпало над средноевропейското, за където иначе сме си ОК! :smt006


ти ли си оня малко пълния кадето нападна този старец? а после се нахварли и на един друг? браткоо в такова нещо няма нищо похвално. особено когато не си прав. найстина живко не игра хич и беше дупка особено 1-то полувреме ама само като го пцуем с нищо не му помагаме. ако искаш да си пцуеш си стой у вас и пред тв-то квото искаш приказвай. ние сме на стадиона да подкрепяме отбора и всички футболисти а не да ги нападаме! па викни му "айде бе ей стягай се вече" нещо го укоражи а него пцуй че така повече се стаписва. айде със здраве[/quote]

Не бе, пич- аз съм оня с бръснатата гола глава, 185см., 93 кг., дето със двамата старци беше ЗАЕДНО на мача, и седех до тех, и оня ПРИМАТ млъкна след МОЯ реплика... :!:
Сериозно щехме да влизаме в К1 с тапанара :boisw !!!!

_________________
"Расовият клитор трябва да е като кобургски нос!"- обобщи Жан-Пиер


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 5:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2710
Какво беше това зелено-бяло знаме в сектора за гости :roll: Щото аз не видях нито 1 фен на Вердер :smt006

_________________
Passion is not a crime!


Последна промяна antifootball fan на Сря Авг 06, 2008 5:49 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 5:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39155
Местоположение: Фаноса ти
За всичко е виновен Ушев, не знаеш ли? :smt006

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 5:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Дали някой, който разбира немски, е гледал мачът по DSF? Един чорбар ми обяснява, че коментаторът е казал за Вуцов, че го наричали Овчата глава в България. Също така бил казал, че президентът на БФС уредил с връзки сина си в Ливърпул/Твенте. Не мога да повярвам, че немски журналист би си позволил такива изказвания. Осен ГА да е купил DSF и да коментира той.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 6:35 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 5:02 pm
Мнения: 4398
Седем:Едно написа:
Дали някой, който разбира немски, е гледал мачът по DSF? Един чорбар ми обяснява, че коментаторът е казал за Вуцов, че го наричали Овчата глава в България. Също така бил казал, че президентът на БФС уредил с връзки сина си в Ливърпул/Твенте. Не мога да повярвам, че немски журналист би си позволил такива изказвания. Осен ГА да е купил DSF и да коментира той.


Така каза наистина, добре беше запознат с материала :D


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 6:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Изображение

Елате повече. :boisw

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 8:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 1:43 pm
Мнения: 4029
След 1414141 перипетии все пак бях на стадиона. Останах доволен най-вече от бройката зрители, иначе скромното ми мнение е, че Вердер определено не си даваха зор, и като че ли им се искаше да не победят, че все пак нали затова беше тази контрола - да си повдигнем самочувствието преди изключително важните сблъсъци за ШЛ, които ни предстоят съвсем скоро. Иначе на терена традиционно най-слаб беше Живко Миланов, който по мое скромно мнение, ако не е гадже на някаква си там дъщеря на някой си, вероятно би се лутал някъде из отборите от долната половина на А група (в най-добрият случай). На много добро ниво бяха обичайните заподозрени - Петков и Рабех, като много ми хареса и Тиберканин, но друг просто не мога да отлича, дано срещу БАТЕ Борисов/Андерлехт мога да отлича поне 7-8 играча, защото само с тези тримцата трудно става. И една добавка - как може в най-важният момент да се даде дузпа на Миро Иванов, който от километри личеше, че няма да надвие провинциалната си черна прокоба и ще изпусне. Винаги съм бил против негри да бият дузпи, защото имат робска психика, но бразилците най-малкото можеше някой от тях да бие, защото произхождат от страна, която е име във световният футбол и определено имат по-високо самочувствие, особено като играят срещу отбори от доста по-сериозна класа. Но, решение на треньорското ръководство... :lol:

_________________
Левски шампион але але!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 9:27 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 10:00 pm
Мнения: 42
http://www.youtube.com/watch?v=MeY575iliJw И само ЛЕВСКИ ОЛЕЕ И САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ !

Що не се пя тва снощи ?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 9:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
uBkoHu написа:
http://www.youtube.com/watch?v=MeY575iliJw И само ЛЕВСКИ ОЛЕЕ И САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ !

Що не се пя тва снощи ?


честно казано очаквахме да разцепиш въздуха с тон за :

"ДУЧЕ ЩЕ ПРЕГЪРНЕЕЕ.....ЩЕ ПРЕГЪРНЕ ХУЯ НИ...."
:lol:

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 9:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Football Fan написа:
Какво беше това зелено-бяло знаме в сектора за гости :roll: Щото аз не видях нито 1 фен на Вердер :smt006


Имаше 2ма.

А междодругото как се казваше последно тва джуджето в отборо ни. Аз едвам го фокусирам, мислех си че е от децата, ама е негърче, и ми казаха как се казва ама забравих :smt003 :smt004 :smt005 :smt006

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 9:50 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
Жоазиньо бе :smt006

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 9:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Мерси {} :lol: :smt004

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 10:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 29, 2005 3:13 pm
Мнения: 384
soleta написа:
Football Fan написа:
Какво беше това зелено-бяло знаме в сектора за гости :roll: Щото аз не видях нито 1 фен на Вердер :smt006


Имаше 2ма.

А междодругото как се казваше последно тва джуджето в отборо ни. Аз едвам го фокусирам, мислех си че е от децата, ама е негърче, и ми казаха как се казва ама забравих :smt003 :smt004 :smt005 :smt006

шегуваш се нали? :smt003 :smt005 :roll:

_________________
САМО ЛЕВСКИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 10:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
E oт каде да го знам :lol: :lol: :lol: :smt003 :smt006 Като ми направи впечатление, тогава ше го запомним! :lol: :smt003

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 10:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
soleta написа:
E oт каде да го знам :lol: :lol: :lol: :smt003 :smt006 Като ми направи впечатление, тогава ше го запомним! :lol: :smt003

чшшш, нема да ми правиш конкуренция на подписа :twisted: :boisw

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Нема тия са реални :smt007 :smt007 :smt007

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
shalala написа:
Изображение

Елате повече. :boisw




А така ... ние ви ебахме майката, ебете си я и вие !

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 07, 2008 12:22 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 06, 2007 4:10 pm
Мнения: 449
Football Fan,вчера по едно време няколко човека окачиха едно знаме "Пазарджик мрази ц(*ка".Ти от тях ли беше?
И някой ще каже ли какво стана с кавъра на AC/DC.Защото вчера не чух да се дава тон за въпросната песен. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 508 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com