forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:47 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4793 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 156, 157, 158, 159, 160
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Ное 07, 2008 3:48 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Е да, Пепи вкара на лит(*кс-етрополе, 3 на Пирин, 4 на Марек за купата, 2 на Славия - с една дума перфектос си беше :8)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 07, 2008 3:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе и аз бях за Херо преди време ама като го гледам как плаче от съдията ПРЕДИ мача, както и при всяко едно нарушение срещу негов футболист просто ме дразни страшно много. Само камъни и бой по него!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 07, 2008 4:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Абе така е,верно,че няма гаранция на къде и колко бързо ще тръгнат нещата,но това биха били трима специалисти с добър професионално-футболен авторитет,от чиито изяви няма да ни се налага поне да се срамуваме,като изключиме "мйекането" на Балъков евентуално.Обаче и тримата са чисто футболни хора,контакти имат и т.н.За съпоставка веднага ми изникват сегашните ни двама помове-Тони Здравков и Николай Митов.Ми къв акъл ще дадат на тренера у критична ситуация,точно никакъв.То не че Кокала докато го осмисли/евентуалния акъл де/мача нема да свърши,ама хубаво е да може да разчита.

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 07, 2008 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Абе истината е че в момента имаме само трима помощник-треньора, а нямаме старши. Поне на мен ми изглежда така :roll:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 07, 2008 4:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 12:28 pm
Мнения: 542
Местоположение: София
Добре казано. :smt005 :smt005 :smt005

_________________
САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!! " СМЪРТ НА ЧОРБАТА, ВРАГ НА ЗЕМЯТА, УНИЩОЖИЛА ФУТБОЛА У НАС " !!! САМО ЛЕВСКИ, ОЛЕ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 07, 2008 4:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:51 am
Мнения: 936
Абе много почнахте да говорите за Балъков ама аз лично в нито една медия която да ми вдъхва доверие не чух/прочетох интервю с него или мустака които евентуално поне да намекнат че има нещо такова :roll:
Иначе и аз много искам точно Балъков да стане треньор , а с Илия Груев като помощник нещата наистина биха изглеждали обещаващо :)

_________________

Левски 6-3 Ц(*КА , 15.07.1962 г.
Левски 7-2 Ц(*КА , 17.11.1968 г.
Левски 7-1 Ц(*КА , 23.09.1994 г.
Левски 5-0 Ц(*КА , 13.05.1998 г.
...
to be continued


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 07, 2008 7:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Kryten написа:
Абе и аз бях за Херо преди време ама като го гледам как плаче от съдията ПРЕДИ мача, както и при всяко едно нарушение срещу негов футболист просто ме дразни страшно много. Само камъни и бой по него!


+1 :smt006

Изцепи се нашия, че при 2:1 за нас дошъл друг съдия, който почнал да свири тенденциозно за нас.. А за недадения червен картон- шшшшшттт... :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 08, 2008 2:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
acrimonious написа:
Kryten написа:
Абе и аз бях за Херо преди време ама като го гледам как плаче от съдията ПРЕДИ мача, както и при всяко едно нарушение срещу негов футболист просто ме дразни страшно много. Само камъни и бой по него!


+1 :smt006

Изцепи се нашия, че при 2:1 за нас дошъл друг съдия, който почнал да свири тенденциозно за нас.. А за недадения червен картон- шшшшшттт... :smt006



Херо може и да е добър тренер, ама с тоя селски манталитет не го искам. До сега няма мач да не е ревал срещу съдията, еби му майката :? За в момента Балата нищо не е казал, ама се надявам честно казано да дойде за треньор - футболистите ще му имат уважението, няма да ни излага с джапанки за четрист`ин евро :smt006 , пък и се е учил в Германия на футбол ... при всички положения ще е далеч по-добре от Кокала или Вуци.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 09, 2008 1:37 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 6977
Супер ще стане ако това е вярно , взимаме некъв от 10 немска и некъв аржентинец като от Вихрен и продаваме Рабех и играча от 1ва бразилска Карлос.
Лол забравих да спомена и Карнавала и тоя е класа от Хасково :lol:
Все пак не вярвам на такива агенцийки :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Нед Ное 09, 2008 4:22 am 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
Ако гледаме фактите балъков е неопитен тренер,който има трагични резултати досега,но пък никога не знаеш у тоя живот.И все пак ще е по-добре от кокъло,но по-зле от западно европеец. не разбирам защо се държи толкова на българин!?!?! надявам се какъвто и да е следващият ход на мустака да си е направил сметката добре и да е огледал въпроса от всички ъгли,штото ми писна да гледам слаб Левски с който се подиграват някви туземци

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 14, 2008 3:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юни 05, 2008 2:30 pm
Мнения: 4551
от sportal.bg

Цитат:
"Говоря с Ицо всеки ден. той е най-желаният от нас футболист за зимната селекция. Йовов е категоричен, че иска да се върне в Левски. Все още не смея да се радвам, защото има да се уточнят някои формалности с ръководството на кипърския тим", заяви Велев.
Цитат:



Най-желаният футболист , който бе изгонен и си замина с качулка на главата...

КУР за ръководството за това отношение и тази трансферна политика. То да беше прецедент поне... :evil:

_________________
Изображение
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 14, 2008 4:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 9:30 pm
Мнения: 618
Местоположение: Стокхолм, Суидън
за нормална трансферна политика си трябва нормален акуратен собственик :? дано скоро това се случи

_________________
"I put a dollar in a change machine. Nothing changed."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 14, 2008 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
Синът на Сталин написа:
от sportal.bg

Цитат:
"Говоря с Ицо всеки ден. той е най-желаният от нас футболист за зимната селекция. Йовов е категоричен, че иска да се върне в Левски. Все още не смея да се радвам, защото има да се уточнят някои формалности с ръководството на кипърския тим", заяви Велев.
Цитат:



Най-желаният футболист , който бе изгонен и си замина с качулка на главата...

КУР за ръководството за това отношение и тази трансферна политика. То да беше прецедент поне... :evil:



Кокал, ти къде, бе :shock: да не ми се гласиш да оставаш ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 15, 2008 6:58 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Йовов да се върне е добре, но като притурка към адекватна селекция - трима класни играчи, по един за всяка зона, а щом отсега почват да пускат фитили, че това е най-желаното име значи нищо добро не ни очаква. Но сами сме си виновни. Ние сме тези, които са решили че Йовов Уникалния Пропуск е нещо по-специално за Левски. На скръндзата му трябва евтин трансфер, с който хем да отбие номера, хем да спечели доверието на публиката, и ето ти Ицо, любимеца на сектор Б е пред завръщане. Един посредствен и изчерпан футболист в напреднала възраст, един Ники Димитров на 33 години, който подобно на младия Ники ще има проблясъци веднъж на 10 мача, но за разлика от него най-вероятно ще играе редовно на мястото на някой друг. Може би на Зе или на Жо- двама от малкото ни адекватни играчи в момента. Това ли му трябва на Левски, или постоянна класа? Да, ама постоянната класа ще струва поне половин милион. Остава да позволим на чорбата да отмъкнат и Янков и тогава вече ще си заслужаваме всички мизерии, които ни очакват следващите години. Баси, как ми е писнало от простотиите на това ръководство.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Ное 15, 2008 8:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
А бе сигурно ли е, че ще се връща Чавдар Янков в България :?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 1:17 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 16, 2005 9:22 pm
Мнения: 83
Местоположение: София, Стадион "Георги Аспарухов"
Дуци казал в интервю,че през пролетта най-вероятно щял да ръководи отбор от София.. единствения вариант сме ние :)


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 17, 2008 1:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10730
JleBcKaP написа:
Дуци казал в интервю,че през пролетта най-вероятно щял да ръководи отбор от София.. единствения вариант сме ние :)



И чорбата е вариант - нали чичо Митко го гласяха да си ходи наскоро. Пък и при Славия и при Локомотив се сменят треньорите през два дена, така че и те са вариант.

Ама пък що да не дойде той от друга страна - оня ден го гледах какво интервю даде след като гони рефера по терена - идеално ще се впише след "джапанките" на Вили и "наркоманите и лумпените" на Кокала ... Ама ние искаме треньор ? Ама това си е наш проблем. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 19, 2008 6:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Наближава зимната пауза, а пък никви предложения засега няма от медиите, може ли да са толкоз посни... :? В минали времена цяла селекция ни "правеха" още преди да започнем празниците :smt006

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Ное 19, 2008 7:02 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 6977
Trent написа:
Наближава зимната пауза, а пък никви предложения засега няма от медиите, може ли да са толкоз посни... :? В минали времена цяла селекция ни "правеха" още преди да започнем празниците :smt006


Чакай ся ще пусна един имейл на Донбидон ,че Левски сме привлякли Бекъм и Меси :smt005 :wink: .


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Ное 20, 2008 1:04 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 10:37 am
Мнения: 895
Местоположение: София, НАЦИОНАЛЕН КЛУБ НА ПРИВЪРЖЕНИЦИТЕ
Помна преди 2 години , по това време вече беше активна темата : "Има ли място Благо Георгиев в Левски?" :smt005
След нея последва още по шокираща : "Има ли място Георги Пеев в Левски?"
:smt005
Журналистите беха филмирали яко тогава , та и ние не им отстъпвахме :smt006

_________________
СВИНЕ МИНЕТ


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 21, 2008 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Благо Манекена (в момента) >>> Изображение Изображение Изображение

Георги Пеев >>> :smt005 :smt005 :smt005

Нищо, че няма новини, ти даде добра идея, така че почвайте да давате идеи за селекция (или поне си кажете мнението за Пеев или Благо в Левски). Все пак ДБ нас чакат :mrgreen:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Ное 21, 2008 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Скованите крака и типичната роботска походка на благо ще ни паснат идеално до разни фигури като деко,еко и т.н.

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Ное 24, 2008 4:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 06, 2008 1:37 pm
Мнения: 609
Цитат:
Подолски: Искам да си ходя през зимата

ето го парвия трансверен удар Батко хич да не се чуди :mrgreen: :mrgreen: :smt003

Цитат:
Малкия Джангър с гол в Гърция, влиза в тима на кръга

а тва е втория :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 4793 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 156, 157, 158, 159, 160

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com