forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 1:21 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1930 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 65  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Май 27, 2020 10:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7228
Хахаха, има го това усещане покрай подбраните артикули :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 27, 2020 10:39 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 12:14 am
Мнения: 3081
Местоположение: Варна
nazional написа:
Пуснали са и серия артикули, посветени на 106-годишнината: https://fanshop.levski.bg/category/106-godini-levski


Бях се засилил за чашата, понеже мойта вече е от бая годинки, ама гледам все си седи, че продуктът не е наличен? :boisw Съмнява ме някакси всички да са изкупени...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 27, 2020 3:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 03, 2018 9:27 am
Мнения: 322
Не са изкупени чашите, има ги във феншопа.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 27, 2020 11:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Може ли да се провери абонаментите в Helpkarma на каква стойност са средно? Има близо 200, което е около 10% от дарилите. Ако смятаме, че досега общо дарителите са консервативно 20к, един "Клуб 1914" от около 2000-2500 човека може да генерира нелоши месечни приходи. Аз все си мисля, че 100-150к на месец не са невъзможни.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 27, 2020 11:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Давайте да направим една работна група за тоя клуб 1914. Има още хора във форума, които имат интерес.(извинявам се на blue order, че още не съм му отговорил по темата в watsapp)
Та за въпросния клуб си мисля че можем да използваме сайта на andrew_ ако е съгласен, там да отбележим колко човека сме и да ъпдейтване абонаментите по подобие на билетите. Така ще използваме трафика, който се създава докато се гледат билетите. Ще поставим статистката на видно място около статистиката за билетите и ще раздухаме яко с платени реклами, в които страници можем. Ще помолим клуба и тръста да се включат, защото те вече са изградили някакви информационни канали така или иначе. Не мисля че ще ни откажат и ще стане работата. Можем да дефинираме идеята още по-ясно, но ДА ДЕЙСТВАМЕ, ЗАЩОТО НЯМА ВРЕМЕ. Може дори абонаментите, които вече има в различните канали за събиране на пари да ги пишем "косвени членове", може да има "групови членове" за семейства, "фирмени членове", освен нормалните членове. Можем да използваме предаването, което SZфен споменава няколко пъти за да си направим, що годе нормално интервю, с което да популяризираме клуб 1914 и така да стане работата. Дори може да поставим цел на тоя клуб да е хората, които участват в него да си купят, членски карти за ПФК Левски, когато са готови. Да го промотираме, като клуба на НАЙ-ангажираните левскари, което може да доведе до още по-голям интерес. Моля допълвайте ако някой се сети нещо.

_________________
Да дуушиииииш!!!


Последна промяна dogbeer на Сря Май 27, 2020 11:56 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 27, 2020 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Бройте ме към една работна група :smt023 Нека make foruma great again и пак тръгне някоя силна инициатива от тук :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 27, 2020 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6489
Местоположение: София
Аз също бих помогнал. Бройте ме.

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Май 27, 2020 11:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10352
Някой знае ли дали са пуснати спонсорирани постове за тия новите артикули? Ако не е и имат бройка, не е лошо да се пуснат. За дарителските екипи май има.

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 28, 2020 12:05 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Да поставим началото на to4nata форумна инициатива, налазвайте:
https://forum.levski.com/viewtopic.php?f=3&t=15899

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 28, 2020 4:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7228
От клуба пуснаха идеята за ликове на феновете по трибуните :lsfc1
https://levski.bg/news/details/177717

Специалните билети се казват "Бъди с отбора" и се продават заедно с билетите за мача с Лудогорец на https://www.eventim.bg/bg/bileti/levski ... event.html (можем да вържем сайта на andrew_ и да почваме с кампанията :lsfc1 )

Изображение

Ето и пълното инфо от официалния сайт:

Цитат:
Левскари,

Нашият общ дом – стадион „Георги Аспарухов“ все още не може да Ви приеме. Въпреки това, вярваме, че публиката на „Левски“ за пореден път ще демонстрира, че за нея няма граници и ще покаже как се обича един клуб. Безрезервно, всеотдайно... Винаги и навсякъде! Дори, когато не е на стадиона!

Вашата подкрепа е изключително важна за отбора при подновяването на Първа лига и затова Ви каним да присъствате, макар и виртуално на мача с „Лудогорец“ на 5 юни от 21:00 часа. Предлагаме Ви уникалната възможност да поставите своя лик на трибуните! Закупете билет, изпратете своя любима левскарска снимка и заемете своето място на „Герена“ докато траят мачовете на „закрити врата“ !

Пропуските са с цена от 30 лв. и се продават в официалния магазин на ПФК „Левски“ в сектор "A" на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов", онлайн (ТУК), както и от партньорските каси на Еventim: бензиностанции OMV (без събота и неделя), Technopolis и Български пощи.

Изпращайте своите снимки на dpo@levski.bg, придружени с две имена и със снимка на билета с ясно четлив баркод, до 23:59 часа на 3 юни, сряда. Снимките трябва да са с висока резолюция - 120 dpi в мащаб 1:1. Изпращайте реални снимки. Такива, които бъдат сметнати за провокация, ще се отхвърлят.

Цената на редовния билет, без позициониране със снимка на трибуните е 10 лв. за всички сектори!

Обръщаме Ви внимание, че продажбата на билети за срещата с „Лудогорец“ продължава от бройката, която бе достигната, когато първенството бе спряно заради пандемията от COVID-19.

До 14 март продадените колекционерски талони бяха 10 898. Вярваме, че за пореден път публиката на „Левски“ ще запише рекорд като изпълни целия капацитет на стадион „Георги Аспарухов“. А защо не и да го надмине?

Талони се продават в официалния магазин на ПФК „Левски“ в сектор "A" на стадион "Виваком Арена - Георги Аспарухов" от 10:00 до 19:14 часа. Желаещите ще могат да си закупят пропуск от партньорските каси на Еventim - бензиностанции OMV (без събота и неделя), Technopolis и Български пощи.

За удобството на всички Вас напомняме, че може да се възползвате от закупуването на пропуска и онлайн.
Един за всички, Всички за „Левски“!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 28, 2020 4:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 03, 2016 7:57 pm
Мнения: 266
Баси доброто! Браво на Клуба, че се вслушва в някои от идеите на привържениците си! Мощно 10 билета от мен още утре.
Би било супер, ако andrew_ бутне рамо и сега. Всички бихме били много благодарни, сини братко, въпреки гадостта от 18.05, която ни се стовари на главите. Битката продължава! :lsfc1

_________________
"СМЪРТ ЗА ВСЕКИ ЕДИН, КОЙТО СЕ ОПИТВА ДА ПОСТАВЯ СЕБЕ СИ НАД ЛЕВСКИ. КОЙТО СЕ ПРАВИ НА ЛИДЕР, НА ШЕФ, НА РАЗПОРЕДНИК, НА ПОСЛАНИК, НА ИМПЕРАТОР, НА ДИРЕКТОР, НА ДИКТАТОР...
Всички сме равни на тоя свят...
Левски значи свобода :!: "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Май 28, 2020 6:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 12, 2015 11:42 pm
Мнения: 460
Хубав е подхода че се почна от кота 10к+ билета, които а изкупени преди отлагането. Това пак е някакъв импулс, да си изкупим стадиона, та и да почнем да го продаваме отново.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 29, 2020 12:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2016 11:45 pm
Мнения: 6798
Аз имам запитване,някой има ли идея дали мейла на феншопа се гледа изобщо,защото писах мейл преди 3 дни както ме посъветвахте за тениската "Дарителите",но отговор така и не съм получил. Ще е много тъпо,ако имам такава тениска без моето име на нея..


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 29, 2020 1:25 am 
Offline

Регистриран на: Вто Фев 12, 2019 6:02 pm
Мнения: 146
Аз също им писах след като осъзнах, че съм забравил да напиша нужното в забележката и нямам отговор. Мисля, че е окей, защото има адски много поръчки и все още не са стигнали до обработването им, нищо, че съм един от първите поръчали. Ако случайно не го отразят най-много да си поръчам още една :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 29, 2020 2:20 am 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 19, 2018 5:45 pm
Мнения: 702
Аз им писах на 23 Май, но досега не съм получил отговор. То имаше и празник тогава де, та може и да е заради това.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Май 29, 2020 7:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 16, 2006 4:29 pm
Мнения: 747
+4 от мен и +3 от брат ми.
Само Левски!


Прикачени файлове:
IMG_1516.JPG
IMG_1516.JPG [ 319.42 KiB | Прегледано 29631 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 30, 2020 11:23 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 28, 2004 7:55 pm
Мнения: 16900
Местоположение: Sofia/Glasgow
Само да вметна, че всякакъв вид активност умря от 2-3 дена. Ако искате да не се излагаме като кифладжии ще е хубаво да се активизираме маКло.

НАП - 1 дарение за цял ден.
Кармата - 1/2 на ден
Билети - 200-300 бройки
Магазин - 5 човека на ден

Нали знаете, че ние трябва да ги купиме тия 6,500 билета? Пеевски явно не е на кеф и като купи вече 12К, то тия 6К му идват малко множко.

Дърпатче, знам че четеш клошар. Вие умряхте, а ние събрахме над 2.5млн. и спасихме отбора си.

_________________
"Народе, народе, мaйцу ти ебем
oт слово бегаш, на куршум налиташ"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 30, 2020 11:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14181
Местоположение: София
Много хора чакат заплата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Май 30, 2020 11:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10352
Някой да направи нещо ново и свежо като колаж и да пускаме рекламата. :smt023

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2020 1:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2016 11:08 pm
Мнения: 10352
Скалъпих едно видео от няколко такива на sectorbvideo + фейсбук. За сефте обработвам нещо над 20 секунди и не мисля, че се получи много добре, но пак задоволително. :bigok

https://www.facebook.com/watch/?v=283074146163365 :)

_________________
Душите не продавайте за мъничко пари,
за това ли ги обесиха сините очи?


Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Май 31, 2020 11:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2018 12:53 pm
Мнения: 1503
Резултатите след дарението на Пеевски са видими. Пълен застой. Да видим дали Сираков ще се окаже някакъв катализатор за нова еуфория. Аз лично се съмнявам. Дано поне има някакъв план и богати хора които да стоят зад него.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2020 8:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 12, 2005 12:10 pm
Мнения: 1972
Цитат:
Левски е на крачка за втори път да напълни виртуално стадиона си. Първо това се случи на 24 май, когато "сините" станаха на 106 години. Сега ситуацията е почти същата за дербито с Лудогорец. Справките показват, че феновете са разграбили вече талоните в Сектор "А". Доста добре се харчат и тези в Сектор "Б", който е любим на агитката. Там все още празен е един от блоковете, но се очаква днес или най-късно утре и той да бъде запълнен.

Меридиан мач на кого е?

Това се тиражира и от sportal, gong и тъпспорт.
Явно вече имаме медиен комфорт.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2020 8:52 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25034
Местоположение: Възраждане, Русе
ММач е официално на Пеевски. Като Телеграф

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2020 9:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 12, 2005 12:10 pm
Мнения: 1972
Ясно.
Май при 630 продадени билети ще успеем да разпродадем стадиона няколко пъти.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2020 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 01, 2011 2:20 pm
Мнения: 6982
Местоположение: София
Е те нали се смятат и билетите от март. Към 11000 бяхме продали тогава.

_________________
:levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юни 01, 2020 9:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7228
"Левскари, по случай първи юни в предварителна продажба се пуска детската книга „Моят „Левски“. Изданието е насочено към подрастващите и всички „сини“ сърца, запазили в себе си искрата, изградила мита за вековния тим.

Книгата е с обем 168 стр. и съдържа в себе си историята, наследството и завета на създателите, футболистите и привържениците, проследява различните епохи в съществуването на клуба от 1914 година до днес и отправя своето послание за бъдещето.

Защото в игрите децата за „Левски“ мечтаят...

Възползвайте се от предварителната продажба на книгата и бъдете сред първите получили изданието!

Срок за доставка до 10 дни!

Поръчай „Моят „Левски“ тук: https://bit.ly/2MhwdBv

Честит празник, левскарчета!"

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 02, 2020 3:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 27, 2014 5:25 pm
Мнения: 2611
Преди да поръчам от тениските за дарители реших да премеря тази с която играем този сезон(със седмиците). Оказа се, че размерите са абсолютно същите, но S отговаря на XS. Дано не са се объркали и да пристигне някоя съвсем малка :)

_________________
Моите снимки @ www.NonchoILiev.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 02, 2020 4:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7228
Да използваме ентусиазма от днес и да натегнем за билетите?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 02, 2020 4:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 13, 2014 8:56 am
Мнения: 4496
Редно е.

_________________
Да дуушиииииш!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юни 02, 2020 8:44 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Ако вярно сме изкупили 2300 фланелки от серията Дарители, то дори при цена 40лв. са събрани - 92000 :smt023
Правим рекорди един след друг.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1930 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54 ... 65  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com