forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Юни 06, 2024 12:02 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 777 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 10:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Цитат:
От там и много юноши започнаха да си правят сметки за големият футбол на запад......


Хах, те юношите си бегат от абитюренския бал на Хитлер още, а ти си мислиш, че от сега е започнало...

Иначе доволно корав мач, доволно викане и доволно скапано настроение поне до Ловеч :smt003

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 10:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3705
Кокала обърка тотално състава. Вчера започнахме без защита. Вагнер останал без въздух и натежал. Минев не става в центъра. Рабех не е водил подготовка и 10 кила отгоре. Бензукан за 2 г. забрави от коя страна се рита топката. От 2 положения ни поведоха и ходи ги връщай.
Йовов е добър играч, но става за последните 15 мин. Няма въздух вече. При третия гол се отказа да гони буфера по фланга, който центрира към Камбуров.
Към тези играчи включвам Сърмов и Зе Соарес. Зе е бърз играч, но докато не излъже двама на фланга не подава топката. А дотогава цялата защита се е прегрупирала. Абсолютно безсмислена и махленска игра.
С 3 смени няма как да извадиш половината отбор.
А играчи като Гаджев, Генев и Балтанов седят на скамейката. Млади момчета в разцвета на силите си.
Ако е Кокала е пич, трябва да удари по масата и да прати половината играчи в дубъла. Тук идва обаче намесата на Батков. Най-вероятно Кокала има инструкции отгоре да пуска скъпоплатените играчи в Левски (независимо от формата) с цел да се продадат. Друго обяснение нямам. Какво правят играчи като Вагнер, Рабех, Бензукан титуляри? Целия стадион е настръхнал и вижда, само Кокала не вижда.
Тук Батков има и трябва да си понесе цялата вина. Набил кинти в разни фалафели, бразилци и голмайстори на А група, ударила го кризата и сега гледа да намали загубите, но с тази политика ще затъне още повече, а с това и отбора.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 11:08 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
kozarets1914 написа:
Имаше навремето един във форума, дет ебаси схемите измисляше... Много му се хилеха всчики. Помните ли му ника, че се чудя от 2 часа поне?


ЕМИГРАНТ

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 12:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 11:33 pm
Мнения: 161
Icho написа:
Син Октопод написа:
Icho написа:
Голям срам, толкова немощни и неорентиране не съм ги гледал никога. Пълна трагедия. Знам че не е момента сега за смяна на треньора, но трябва да му се търси заместник. Има играчи които само заемат бройката и демонстрират активност това са Сърмов, Йовов, Тасевски,Вагнер, Хичо, Г.Христов. Ако зависеше от мен щях да им наложа огромна глоба заради безхаберие и уронване престижа на клуба.


Aбе къв Тасевски бе?? Какъв заместник негов??? Той ни е 2-рия най -добър играч след малкото цигане, всеки има дни когато не му върви. Дарко да не е Господ, че все да е на ниво?

Тасевски никога не съм го харесвал като играч, правил е добри мачове но 2 от 10 за мене е страшно малко за заплатата и премията която получава.



Носи ни на гръб отначалото на пролетния сезон

_________________
След мача Левски - лит(*кс-етрополе 7:2, Радио "Свободна Европа" обявява в информационната си емисията, че "отбора на народа е победил отбора на властта". Малко след този двубой, БКП опита да заличи Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 12:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Vincenzo написа:
Друго обяснение нямам. Какво правят играчи като Вагнер, Рабех, Бензукан титуляри? Целия стадион е настръхнал и вижда, само Кокала не вижда.

Пхахахахахахахаха, ти чуваш ли се бе, Бензукан и Рабех беха едни от 4-мата, на които им пукаше за мача и се метаха за всяка топка... особено Бензукан. Другия, на когото му дремеше беше Минев. А Генев няма място в титулярите засега. Прави безумни грешки, щото просто няма опит, но едва ли вмомента са мачовете, в които трябва да трупа опит. Бистрон трябва да играе, щото е видно, че Милиев не става.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 12:29 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 9:07 pm
Мнения: 2653
Днес Кокала ще даде почивка на момчетата, че са много изморени от вчера :roll:

_________________
САААМО СИНИТЕ ШАЛЯЛЯЛЯ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 12:31 pm 
В момента,в който някой ми представи сигурното доказателство,че Гонзо е уредил/продал/нагласил мач на Левски,преставам да стъпвам на стадиона и емигрирам от България.Всъщност ако сторя тия две неща,гарантирано ще съм се обесил от някой мост още в първия ден на първата седмица :smt006
Всички в Ловеч!Да покажем коя е обратната страна на малодушието и апатията от терена.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 12:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Kryten написа:
boyo обаче как не си се трогнал много че ни биха с 0:3. Им чи ко бе? Иначе да, верно си е, ако бяхме вкарали оня пряк свободен беше поне 5-0 за нас - задни ножици, финес, двойни пасове, финтчета, сичко


на кво ли не съм се нагледал за толкова години, една загуба трудно може да ме трогне. Гледал съм загуби от къде по-смешни отбори и по къде по-жалък начин. Така е във футбола, преди няколко години им сложихме петица без да ги надиграем нещо особено, вчера те ни сложиха тройка. Отдавна минаха времената когато Левски и чорбата бяха две класи над всички останали и никога не губеха вкъщи. БГ футболът вече е доста по-нормален и отборите са по-равностойни и такива неща ще се случват все повече, така че свиквайте. А и както написах - имаме слаби играчи, че да се изненадваме толкова.

Виж това, че като ни поведът и Б сектор млъква - ей това по-ме трогва. Пълен ташак сме като фенове станали. Ситизън кейн може да се ебава с ман ю, ама вчера още след третия гол половината стадион се изниза. Да не говорим как вместо да подпукаме Батков (респект за тея пред А сектор дето са го направили след мача) и цел мач да има Батков педераст, великата ни агитка си бърка в носа с леки моменти на скандирания Мъри Стоилов


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 12:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
Тихо бе капацитет, последните 10 минути се пя по-силно и от когато беше 0:0, ае у лево :arrow:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Не е така. След 3-тия гол почти не се чухме откъм Г... до преди 3-тия беше добре викането.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 1:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 12:41 pm
Мнения: 868
E кво искате бе, да вкарат 15 гола и ние да продължаваме да си пеем ? Има едно нещо наречено мазохизъм, все още не ми е присъщо лично на мен, все пак накрая събрахме сили и пяхме на пук на всичко, така че по-добре си спестете неуместните коментари.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 1:06 pm 
Online

Регистриран на: Вто Апр 22, 2008 12:36 pm
Мнения: 145
Местоположение: София
Поклон пред ултрас-хулиганите от Запад,които се изнесоха десет минути преди края.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
LSFC написа:
E кво искате бе, да вкарат 15 гола и ние да продължаваме да си пеем ? Има едно нещо наречено мазохизъм, все още не ми е присъщо лично на мен, все пак накрая събрахме сили и пяхме на пук на всичко, така че по-добре си спестете неуместните коментари.

Отбелязах го само като факт, защото говореше неща, които просто не са така. Честно казано дори бях приятно изненадан, че до 3-тия гол сектора не спря да пее и подскача. Все пак съм долу и чувам кво се случва, за тва си позволявам да казвам как седят нещата откъм викане. Никой не съдя, на никой нищо не казвам, просто отбелязвам факт. На който не му харесва, да е жив и здрав.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 1:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2715
Четох снощи до към 13-та страница и от тогава не съм чел темата .... Не виждам и смисъл ... Левски е слаб, Левски е трагичен, Левски няма идея за победа ! Това са фактите.Левски, обаче е много повече от 11 играчи на терена облечени в еднакъв цвят, Левски е много повече от Кокала, Батков, Марков .... Левски - това сме ние !.Докато Левски играе и има момчета, които в 90-та минута при 0:3 на "Г.Аспарухов" (поклон до земя) пеят за Левски (за идеята, за името, за реномето, за честта, за нас), а не за Гошо, Гаджев, Зе, Хичо и т.н., Левски ще бъде идеал ! Дори и в Ловеч да паднем с 3:0, дори и в дербито да паднем, трябва да сме до отбора и да унижаваме свинете на всяка крачка.Всички в Ловеч !

Левски е вярата ни ! Левски е свободата ни !

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 1:29 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Ех че хубав мач...
Добре че са треньори като Вуцов и Кокала да ни измъкнат от калта и то с уникално красива игра, смАрт за Мъри Стоилов, при който си останахме само с едното Тампере......... :smt006
И Гонзо вън бе.......

Ай сиктир, ше ви се не знае и разбирачите понякога...

P.S. Мен най-много ме е яд, че Кокалеско е левскар, обаче хич не му се сдава треньорската позиция, а ГРАМ не отбира нищо...
А за мача - какво пеене бе, при разни батета, жилини, побутване на свински отборчета, никакво лице на нашия отбор, никаква игра, 3:0 насред Герена... Ми аз след 2-рия гол още можех малко да се насиля, обаче след 3-тия беше вече почти физически невъзможно да си отворя устата...
То ясно, че не пеем само за победа и трябва да подкрепяме отбора, но първо това, което имаме не е отбор и второ не сме чак такива мазохисти... :smt006

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Последна промяна incheto_1914 на Нед Апр 12, 2009 1:34 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 1:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1938
gonzo_marto написа:
Някои да е снимал вчера,че намерих само един клип от спортала?!?

цял раздел има за снимки от мачовете, ето я и темата за вчера - viewtopic.php?f=8&t=9002
иначе кво да кажа за мача...генерални промени трябват във всичко и да "почнем на чисто". Петъка мощно лъжа в работата и тръгваме към Ловеч да си направим шоуто...

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 1:33 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юли 10, 2007 4:11 pm
Мнения: 7103
Тежко ми е няма какво да кажа , ние си го казахме на стадиона .
Много съм разочарован че едно цигане като Зе изора терена а "звездите" ни се разхождаха като магарета ....


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 1:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 4:24 pm
Мнения: 320
Местоположение: София
не знам кво ви бърка викането тва че отбора пада бие и е слаб или силен... всичко тва е толко преходно че лично аз единствения мач в който съм викал за конкретния отбор на ЛЕВСКИ беше с удинезе шото тогава изглеждаше така както искам да го виждам. през времето до тоа мач и след него викам/певам само и единствено за ЛЕВСКИ като идеал

_________________
НЕ СТАВА САМО С КАФЕВО, ТРЯБВА И СИВО !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 2:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
LSFC написа:
E кво искате бе, да вкарат 15 гола и ние да продължаваме да си пеем ? Има едно нещо наречено мазохизъм, все още не ми е присъщо лично на мен, все пак накрая събрахме сили и пяхме на пук на всичко, така че по-добре си спестете неуместните коментари.


Определено всичко си има някакви граници. Само майните от Лаута си спомням, че са го правили тоя номер - на мача с Брюж техните любимци не можеха топка да хванат, ама те си пееха все едно водят с 5:0...това не е нормално. При такъв резултат най-нормалното нещо е да изгубиш желание за каквото и да било.

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Снимките и видиото ше ги забавя малко, щото физически нямам как да ги кача вмомента.

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 2:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1838
Местоположение: София
Абе не е като и ние да не сме се счупвали от викане като ни поведат свинете 2:0 или на онова 3:0 на кочината :wink: Доста са примерите, няма смисъл от изброяване, но явно на всички им дойде до гуша от "подвизите" под това управление на клуба...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 2:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Бах мааму, още ли не е пусната новината : "Изритаха Коакала :!: "

Ако е човек тоя нещастник, няма как да изведе отбора на тренировка утре, след като са се осрали по този начин :!:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 2:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39389
Местоположение: Фаноса ти
Дуци да се маха, ако стъпи на Герена, колата му секи път ще гори :!:
Никога не забравяйте думите, които хвърли по Левски и плю по отбора на няколко пресконференции като треньор на второразредни отборчета, че и акъл даваше като треньор на Слиян :!:
НИКОГА ДУЦИ НА ГЕРЕНА :boisw

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 2:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 31, 2008 8:49 pm
Мнения: 3621
Местоположение: България
Освен тва и за свинете игра :smt006 В тоя случай май ще е по-добре кокала :smt003

_________________
Цитат:
Когато Локомотив Пд три пъти ни изнуди, вдигаше трансферната сума, дойде в София и ми каза: „Г-н Лафчис, три години ще играя без пари в Левски, дайте моите пари на Локомотив“.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 3:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 6:01 pm
Мнения: 251
Стига бе. Само Дуци Симонович ни липсва ся. Батков ако го назначи тоя това ще му е трета поредна грешка в назначението на треньор и трета поредна нулева година за Левски.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 3:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 07, 2006 8:51 pm
Мнения: 2438
Ако тоя дойде ще си тръгне много бързо, така че най-добре да си седи на задника :smt006

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=q5kB4xscg2c :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 3:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Vincenzo написа:
Ако е Кокала е пич, трябва да удари по масата и да прати половината играчи в дубъла. Тук идва обаче намесата на Батков. Най-вероятно Кокала има инструкции отгоре да пуска скъпоплатените играчи в Левски (независимо от формата) с цел да се продадат. Друго обяснение нямам. Какво правят играчи като Вагнер, Рабех, Бензукан титуляри? Целия стадион е настръхнал и вижда, само Кокала не вижда.
Тук Батков има и трябва да си понесе цялата вина. Набил кинти в разни фалафели, бразилци и голмайстори на А група, ударила го кризата и сега гледа да намали загубите, но с тази политика ще затъне още повече, а с това и отбора.


Рядко съм съгласен с теб, но тука си прав! С изключение на Минев, който напоследък играе много добре , бори се мъжки и му пука за отбора.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 3:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
LSFC написа:
Тихо бе капацитет, последните 10 минути се пя по-силно и от когато беше 0:0, ае у лево


Абе що говориш глупости - пя се , да , от 100 човека. Другите 2-3 хиляди дето беха или си беха тръгнали или псуваха хора дали много много на отбора... Ти си млад и не си виждал истинската публика на Левски, за това сега може и да ти се струва ок, но за мен сектор Б последните 7-8 години е ташак, не по-малък от ташакът, който ни е ръководство


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 3:31 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Сектор Б е ташак шото любовта към Левски почна да се измерва с финикийски знаци :smt006

За последните година-две има повече пребити наши от наши отколкото свине :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Апр 12, 2009 3:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
Публиката има най-малка вина за спектакъла вчера ! Имаше много повече от 8 хиляди както се пише

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 777 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com