forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Юни 05, 2024 1:02 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 777 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Knoxville написа:
STALKER написа:
Следващите тренери да са Джими и Маслината

http://vbox7.com/play:71c390ab ето това е следващия треньор


Не става, тоя го познавам и определено разбира от футбол повече от Кокъла :smt006 А и си има бизнес човека, продава картофи на околомръсното и нема да се навие за без пари :roll:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30651
Местоположение: гр. Голямото село
iovov_fenka написа:
Междудругото , Гибона-треньор е добра идея поне ще е забавно по мачовете , а и това е човек доказал,че обича отбора ... а Рабех - беше сърдит , тръгва си 20 пъти от тренировки , щял да си ходи , молиха му се , гониха го .. въобще някви страшни драми и накрая- пак в игра и не показа нищо класно .. единствения чужденец,който харесвам е Дарко и Жоазиньо (до някъде) ...


пуснала ли си си твоя снимка във форума, та да даваш коментари? :smt005 :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2308
Местоположение: Радомир
ЧовекО симпатизиращ на Баварската ма6ина за голове (инкасиране на голове) е получил.А аз май се досещам кой се крие зад тоя ник :smt006 :smt005

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 18, 2007 1:43 am
Мнения: 216
Ето я бе http://www.sportal.bg/news.php?id=68775 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
blown написа:
Искаме Бастун и Генев титуляри и Милиев тяхна резерва. Рабех и Бензукан не ги щем тея фалафели дето ги боли кура дали падаме или бием

ти "фалафели" се бореха най-здраво неска. дали плачат в момента мен не ме ебе. ебе ме като са на терена да се раздават 90 минути и го правят!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
knave написа:
blown написа:
Искаме Бастун и Генев титуляри и Милиев тяхна резерва. Рабех и Бензукан не ги щем тея фалафели дето ги боли кура дали падаме или бием

ти "фалафели" се бореха най-здраво неска. дали плачат в момента мен не ме ебе. ебе ме като са на терена да се раздават 90 минути и го правят!

КОЙ днеска се бореше, че сме гледали 2 мача май? Днес и Гонзо не се е борил. Днес всички дружно и могъщо ни уринираха в устите.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49850
Местоположение: ШОПландия
iovov_fenka написа:
Междудругото , Гибона-треньор е добра идея поне ще е забавно по мачовете , а и това е човек доказал,че обича отбора...

Той е доказано мекере и нищо друго. Май не си съвсем запознат с тоя ибрикчия? Аз плюя на него, въпреки всичко което е направил за Клуба.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 11:33 pm
Мнения: 161
А бе то си му е изписано на лицето на Рабех, че не му се играе в България.

_________________
След мача Левски - лит(*кс-етрополе 7:2, Радио "Свободна Европа" обявява в информационната си емисията, че "отбора на народа е победил отбора на властта". Малко след този двубой, БКП опита да заличи Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:28 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 6:01 pm
Мнения: 251
knave написа:
blown написа:
Искаме Бастун и Генев титуляри и Милиев тяхна резерва. Рабех и Бензукан не ги щем тея фалафели дето ги боли кура дали падаме или бием

ти "фалафели" се бореха най-здраво неска. дали плачат в момента мен не ме ебе. ебе ме като са на терена да се раздават 90 минути и го правят!

Те може да са се борели ама футбол не са играли.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30651
Местоположение: гр. Голямото село
bii chorbata написа:
ЧовекО симпатизиращ на Баварската ма6ина за голове (инкасиране на голове) е получил.А аз май се досещам кой се крие зад тоя ник

Моля и на мен да прати снимка :smt005 :smt006

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:32 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 23, 2004 3:56 pm
Мнения: 1749
Местоположение: Долината на широките гащи/София
Къв продаден мач бе,дойдоха и ни биха като пичове и сега са в Син сити...Въпросът е какво правим ние...кофтито е ,че не вземаме поука от жАлтите какво се прави със собственика като се гаври с отбора...

_________________
ONLY GOD FORGIVES


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
kozarets1914 написа:
knave написа:
blown написа:
Искаме Бастун и Генев титуляри и Милиев тяхна резерва. Рабех и Бензукан не ги щем тея фалафели дето ги боли кура дали падаме или бием

ти "фалафели" се бореха най-здраво неска. дали плачат в момента мен не ме ебе. ебе ме като са на терена да се раздават 90 минути и го правят!

КОЙ днеска се бореше, че сме гледали 2 мача май? Днес и Гонзо не се е борил. Днес всички дружно и могъщо ни уринираха в устите.

да знам я тая теза. още на стадиона няколко небръснати стареца се опитаха да ме убедят, че видите ли, ВСИЧКИ не ставали, ама виновен бил кокъла...
въобще не съм съгласен, че всички са играли зле. ама като половината ти отбор се разхожда другите квито и да са не става. а сега ще изпреваря малко събитията понеже знам, че ще ме питаш кой е играл и кой се борил. веднага ти казвам че дакоща игра с много желание и центрира добре, изкарването му беве плод единствено на малоумието на кокъла. мароканците второто си играха добре, гаджев също. ама не може във всяка линия да имаш по-едно ялово звено и да искаш да стане нещо. никой не може да ме убеди, че ако вместо пичо, йовов, сърмов и вагнер имахме играчи със същите скормни футболни умения, но повече хъс е желание, щяхме да загубим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
iovov_fenka написа:
Междудругото , Гибона-треньор е добра идея поне ще е забавно по мачовете , а и това е човек доказал,че обича отбора ... а Рабех - беше сърдит , тръгва си 20 пъти от тренировки , щял да си ходи , молиха му се , гониха го .. въобще някви страшни драми и накрая- пак в игра и не показа нищо класно .. единствения чужденец,който харесвам е Дарко и Жоазиньо (до някъде) ...

Точно така. И Йовов харесваш. И ние ги харесваме. Много ги харесваме.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
knave написа:
да знам я тая теза. още на стадиона няколко небръснати стареца се опитаха да ме убедят, че видите ли, ВСИЧКИ не ставали, ама виновен бил кокъла...
въобще не съм съгласен, че всички са играли зле. ама като половината ти отбор се разхожда другите квито и да са не става. а сега ще изпреваря малко събитията понеже знам, че ще ме питаш кой е играл и кой се борил. веднага ти казвам че дакоща игра с много желание и центрира добре, изкарването му беве плод единствено на малоумието на кокъла. мароканците второто си играха добре, гаджев също. ама не може във всяка линия да имаш по-едно ялово звено и да искаш да стане нещо. никой не може да ме убеди, че ако вместо пичо, йовов, сърмов и вагнер имахме играчи със същите скормни футболни умения, но повече хъс е желание, щяхме да загубим!

А кои футболисти в чорбадасъ са в супер-форма и водят играта на отбора в тотален възход и ги правят да изглеждат толкова мощни и непобедими?

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
kozarets1914 написа:
knave написа:
да знам я тая теза. още на стадиона няколко небръснати стареца се опитаха да ме убедят, че видите ли, ВСИЧКИ не ставали, ама виновен бил кокъла...
въобще не съм съгласен, че всички са играли зле. ама като половината ти отбор се разхожда другите квито и да са не става. а сега ще изпреваря малко събитията понеже знам, че ще ме питаш кой е играл и кой се борил. веднага ти казвам че дакоща игра с много желание и центрира добре, изкарването му беве плод единствено на малоумието на кокъла. мароканците второто си играха добре, гаджев също. ама не може във всяка линия да имаш по-едно ялово звено и да искаш да стане нещо. никой не може да ме убеди, че ако вместо пичо, йовов, сърмов и вагнер имахме играчи със същите скормни футболни умения, но повече хъс е желание, щяхме да загубим!

А кои футболисти в чорбадасъ са в супер-форма и водят играта на отбора в тотален възход и ги правят да изглеждат толкова мощни и непобедими?

те па чорбата колко истински мачове са играли през пролетта? за тях ще говорим само след 2 мача. нас и с ловеч.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 04, 2008 12:51 am
Мнения: 936
и Локото няма да им легнат на кочината

_________________

Левски 6-3 Ц(*КА , 15.07.1962 г.
Левски 7-2 Ц(*КА , 17.11.1968 г.
Левски 7-1 Ц(*КА , 23.09.1994 г.
Левски 5-0 Ц(*КА , 13.05.1998 г.
...
to be continued


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Начи техните не са истински, а нашите са? Ние ако сме паднали днес от слабост (а не от неква гадна схема) с чорбата ще налапаме най-големия кур, който някога сме виждали. Същия отбор дето начука Локото в Надежда да е толкова смешен днес... тц.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
kozarets1914 написа:
Начи техните не са истински, а нашите са? Ние ако сме паднали днес от слабост (а не от неква гадна схема) с чорбата ще налапаме най-големия кур, който някога сме виждали. Същия отбор дето начука Локото в Надежда да е толкова смешен днес... тц.

ми тва е футбола. се едно да ти кажа: същия смешен челси дето падна от евреите тотнам, да бие пуул на анфийлд.. тц. да, ама не. :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
kozarets1914 написа:
targovishte написа:
излагате се с тези твърдения за продаден мач...точни резултати и т.н.....
просто толкова си можем в момента....а този момент е вече две години....
защо да продаваме мача...като само от влизане в ШЛ...тази година по нови правила...се заработват над 7 милиона...???

Ние не продаваме, а гласим точен 0-3 или 1-4 и с коефициент 151 и 300-400 бона тошо (наско) взима 2-3 пъти повече и от ШЛ и от МЛ (междугалактическата).


със Сливен 0:0 или Вихрен в последната минута...пак ли го целихме точния резултат...?

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Минали сме покрай ония. Там ако видиш техния Миньор (Уензди ли треа да се пада) да бие техния Сливен (тука се затруднявам да намеря аналог), за да падне от техния цдна (тука па ептен)... Заеби.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
targovishte написа:

със Сливен 0:0 или Вихрен в последната минута...пак ли го целихме точния резултат...?

Днес ни беше сефтето.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
South Tribune написа:
targovishte написа:
излагате се с тези твърдения за продаден мач...точни резултати и т.н.....
просто толкова си можем в момента....а този момент е вече две години....
защо да продаваме мача...като само от влизане в ШЛ...тази година по нови правила...се заработват над 7 милиона...???


Пич, виж са. На тия момчета не им се играе, няма да се учудя, ако е вярно това с еврофутбола и там някви разни тънки сметки. Тия играчи осъзнават, че стигне ли се до ШЛ при някой по-къдърен треньор половината няма да ги има и кур като са играли цял сезон, и след това да бъдат изпидирани. Не трябва да се правят трагедии. ВСИЧКИ В ЛОВЕЧ, НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ СОФИЯ.


дали не им се играе....или толкова си могат...или няма кой да ги нареди и нахъса...това е въпросът...?
а играчите...ще ги има...защото батков пари няма....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39029
С врачанец нема да се разберете, особено ако е ядосан :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Имаше навремето един във форума, дет ебаси схемите измисляше... Много му се хилеха всчики. Помните ли му ника, че се чудя от 2 часа поне?

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 10:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 04, 2009 11:33 pm
Мнения: 161
targovishte написа:
South Tribune написа:
targovishte написа:
излагате се с тези твърдения за продаден мач...точни резултати и т.н.....
просто толкова си можем в момента....а този момент е вече две години....
защо да продаваме мача...като само от влизане в ШЛ...тази година по нови правила...се заработват над 7 милиона...???


Пич, виж са. На тия момчета не им се играе, няма да се учудя, ако е вярно това с еврофутбола и там някви разни тънки сметки. Тия играчи осъзнават, че стигне ли се до ШЛ при някой по-къдърен треньор половината няма да ги има и кур като са играли цял сезон, и след това да бъдат изпидирани. Не трябва да се правят трагедии. ВСИЧКИ В ЛОВЕЧ, НИЕ СМЕ ЛЕВСКИ СОФИЯ.


дали не им се играе....или толкова си могат...или няма кой да ги нареди и нахъса...това е въпросът...?
а играчите...ще ги има...защото батков пари няма....


Не им се играе, мързи ги. Нямат сърце и душа да играят за този отбор. Не го ли затвърждават за пореден път, доказателства колкото искаш. Щом си в Левски не трябва да имаш нужда от мотивация и нахъсване, носиш ли синята фланелка, трябва да воюваш с нея на терена (не в буквалния смисъл). А те това изискване, което е задължително в Левски го нямат. А играчите и да ги има, и да ги няма, щом няма пари в такъв случай да дойдат някои по-зле и от тези. Днес сраха на емблемата, никога не съм виждал да падаме на Герена с над 1 гол разлика.

_________________
След мача Левски - лит(*кс-етрополе 7:2, Радио "Свободна Европа" обявява в информационната си емисията, че "отбора на народа е победил отбора на властта". Малко след този двубой, БКП опита да заличи Левски


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 11:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
kozarets1914 написа:
targovishte написа:

със Сливен 0:0 или Вихрен в последната минута...пак ли го целихме точния резултат...?

Днес ни беше сефтето.

а какво тогава пречеше...след като сме толкова силни...да си вземем споменатия мач...и този с Черно Море...и след това да "правим" пачки от точни резултати?
тошо...хем пари щеше да има...и шансове за още пари от ШЛ...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 11:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Въпроса е, че отсреща имаш отбор, чийто нови собственици са решени да станат шампиони с всякакви средства. А може и някой (Тошо, Наско) да е на зор за пари. Тошо е на зор 100%. И с Гигов е мн удобно.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
South Tribune написа:
......никога не съм виждал да падаме на Герена с над 1 гол разлика.


ми то и аз не съм виждал...а съм вече на доста 30+....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 11:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Апр 21, 2008 12:58 am
Мнения: 705
Местоположение: София
kosjo написа:
Въпросът е какво правим ние...кофтито е ,че не вземаме поука от жАлтите какво се прави със собственика като се гаври с отбора...


Едно от най-точните мнения дотука.Докато не подпукаме гадния мустакат комсомолец нищо нема да се промени.Ще продължава да си прави далавери,да продава играчи на безценица ( което естествено само по себе си е тотална идиотщина,но това е друга тема),да печели на гърба на името ЛЕВСКИ,и като цяло да се подиграва вече трета година с публиката.За това дали е бил игран мача на точен,и като цяло дали е уговорен,и така да е,толкова по-зле за нас,обвиняваме свинете в уговорки а с тоя мач на практика ги направихме шампиони,демек легнахме от което спечелиха те,а не Локо,те така или иначе нема как да мръднат от местата за Европа.Всякакви други спортно-технически анализи и тем подобни са излишни,едни и същи футболисти вече втора година ги гледаме,половината не са мръднали и метър като развитие,и да ги псуваме,и да ги анализираме нищо няма да се промени.Трябват радикални промени,от-до,без никакви увъртания,интереси и т.н ! Пътят е един - всички знаем какъв е !


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Апр 11, 2009 11:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Те па и те са го подпукали... ходят по 50 човека и скимтят, чуруликат, грухтят. Тук-там някое паве. Ако мислите че тошко ще се трогне... А ние 10к няма да излезем

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 777 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 26  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com