forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Вто Юни 04, 2024 1:33 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 10:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 22, 2008 11:56 am
Мнения: 1679
Здравейте "сини фенове и привърженици",
Ипратихме поредната тъжна вечер за любимия ни отбор, но не за това искам да напиша няколко реда :!:
На тръгване от стадиона видях как Тити Папазов прегръщаше плачещата съпруга на Вили Вуцов пред ВИП-а. Общо взето настроението ми падна двойно повече :cry: Тъжна работа е това тренерството, аз лично много го критикувах Вуцов за подпбора му на играчи, според мен имаше ЕДНА ФАТАЛНА ГРЕШКА: това, че не обигра състава, на който залагапе в Австрия, а като си дойде направи куп промени за 3 мача, които му изядоха главата :idea: За мое голямо съжаление, се случи най-тъжното, лично аз преживях миналата вечер доста тежко, много ме беше жал за треньора :idea: Ей богу това до вчера даже не съм си и помислил, че ще га кажа един ден, но ... Факт :!: Публиката реагира според малко повече от необходимото и много, ама много в грешната посока: ИСТИНСКИЯ ВИНОВНИК ЗА ПРОВАЛА СНОЩИ СЕ КАЗВА ТОДОР БАТКО- Бай Ганьо :idea: :arrow: Той, ако е мъж трябваше да излезе и да защити треньора, след като застана сам зад него при назначението му :idea: Наско Сираков може да е всякакъв, но след като назначи Мъри Стоилов винаги беше с него и с него си тръгна. Вили Вуцов е назначение на Бай Ганьо и според, същия олигофрен, вместо да парадира пред стадиона и най-демостративно да му отреже главата и с това да си измие ръцете, ТРЯБВАШЕ ДА НАПРАВИ СЪВСЕМ ДРУГО НЕЩО, ПО СЪВСЕМ РАЗЛИЧНО ВРЕМЕ :!: :twisted:
Исках да споделя още от емоциите си снощи, но стана много дълго.

Съжалявам Вили, беше много тъжно да се гледа от страни, бъди жив и здрав и дано успееш някой ден :!:

А ти БАТКОВ КОПЕЛЕ МРЪСНО, СИ ЕБИ ПУТКАТА МАЙНА ОТ ГЕРЕНА :idea:


Последна промяна krivia на Чет Авг 14, 2008 10:23 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
ше си ебе той, все едно аз да си я еба от нас.. :?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 10:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21594
Вчера ако някой трябваше да бъде псуван това е мустакатия мазник, Вили толкова си може, и аз като привърженик на Левски ако ми предложат да поема отбора бих се съгласил. Може би по-добре стана,че загубихме иначе щеше да има заблуда,а в спортно-техническо отношение бих казал,че не сме особено състоятелни. Щеше да има еуфория, щеше да има излишен оптимизъм. Дано сега г-н Мустакато его прогледне и види,че той носи вината Левски да не се развива както трябва след успехите преди 2 години.
А Вуцов сам си е виновен - с малоумните си изказвания той набързо нулира кредита на доверие, който така или иначе беше длъжен да получи.
Вероятно ако беше мълчал и работил нямаше да се получи така.
Но мисля,че е за добро - поредният необходим шамар за да могат някои хора да се събудят.
Сигурен съм,че шансовете ни за реванша са добри.
Треньор трябва да бъде някой чужденец, който има някакво име, българин на този етап няма подходящ.

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 10:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Мар 14, 2006 8:53 pm
Мнения: 432
Местоположение: Дупница
Trooper написа:
Добре, бе, не мога да ви разбера логиката - положения имахме ли? Имахме... Дузпа имахме ли? Имахме... Кой ни е виновен, че не ги използвахме?


Аз и свакя ми Гюргя...........
А Вили е педал але але........

_________________
Ако искаш да станеш звезда - сядай на елхата!!!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 10:26 am 
Offline

Регистриран на: Сря Фев 23, 2005 4:03 pm
Мнения: 85
DUPNICA SOUTH-WEST написа:
Trooper написа:
Добре, бе, не мога да ви разбера логиката - положения имахме ли? Имахме... Дузпа имахме ли? Имахме... Кой ни е виновен, че не ги използвахме?


Аз и свакя ми Гюргя...........
А Вили е педал але але........


другото което може да запееш сега е :
победа и пак победа ние пеем само за победа :smt006

_________________
Raedy An`Willing


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 10:30 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
West написа:
Trooper написа:
15 минути пеене на отдавна наложена мелодия при свинете...



Това че прасетата са я наложили неозначава че е тяхна.







СМЪРТ за Батков.


Имаме 3 нови, готови и готини песни, които никоя българска агитка не пее, защо не налагаме тях ?

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 10:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
а така, Тенев е поредния чорбар.. събираме се доволно :oops: :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 10:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Вуцов го отнесе вчера, но много добре знаеше, че при провал ще го отнесе, а това си е провал (за съжаление). Дайте да не се връщаме на мненията от миналата седмица, а и от след мача с Вихрен примерно, когато всеки втори пост беше "бе майната му на мача с Вихрен, обърка го, ама ако се оцапа в сряда (вчера) - дотам е" - еми оцапа се! Не виждам какво толкова чудно има да не ни издържат нервите (слагам цялата публика в кюпа - без значение кой викал против Вуцов, кой против Батков, кой пляскал на Гонзо, кой на Бате и т.н. - всички там сме публика на Левски, а и доста едногласно си го псувахме Вуцов, да не си кривим душата...) и да се развикаме - и без сравнения с Мъри и миналата година, или Беверен, и т.н. - тука просто се получи натрупване на нещата и на излагациите, което в крайна сметка преля, не се чудете толкова. А и хубаво-лошо - това е!

Мен не ми е толкова за загубата (въпреки че тия смешници би трябвало да ги бием), нито за предната (и тях трябваше да бием), а за това, че нямаме никаква ИГРА - никаква идея как да вкараме гол, никаква мисъл, нищо не се създава - ей това му е вината на Вуцов! Научи ги да я ритат напред, пък каквото стане - атаки стават само след грешка или индивидуален проблясък.

Дали е трябвало да се смени сега или по-нататък - времето ще покаже, а ние тука само си чешем езиците - ако дузпата беше влязла и ги бяхме били 3-0 - друго щяхме да говорим, въпреки че щяхме да сме играли по същия начин - без идея....и така до първия силен....

Няма смисъл да дъвчем повече, всички ни боли и сме изнервени и само си скачаме за глупости - тва да се псуваме из форума така не го бях виждал, ебаси....

Само ЛЕВСКИ и дано ги бием там......

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 10:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
http://site.levski.com/news-single-bg.asp?ID=2112

с това приключвам темата за мача, ще си трая 2 седмици и ще се срамувам

p.s. ако съм обидил някой от форумните герой снощи - съжалавам, обикновенно не си го изкарвам на свои...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 10:56 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 2:46 pm
Мнения: 1244
и аз реших на трезво да си напиша мнението :mrgreen: Първо за Вили или против Вили, имали сме положения дрън дрън на баба ми фарчилото.... :mrgreen: и кво като имахме положения :?: Сещате ли се че има втори мач,а Гошето няма да играе, как може да си ЛЕВСКИ и да нямаш втори отбор в отбора си :shock: , големите отбори имат по втори, по трети вратар, айде да приемем че не сме някви много големи, но поне втори вратар....сега ще пази Цецко, дето е пазил два пъти през живота си,а момчето на резервната скамейка памперс да му занесем, защото с футболисти за повече от 10лв не е играл през живота си, и не дай си боже излезе на терена..... всички викате ехеееее колко положения, еми има кой да вкара ! Който е гледал контролите на Левски ще види че "имаше" един нападател който преди това колко години е голмайстор и прочия..а сега играе дефанзивен халф, че даже колко пъти оставаше да покрие Бистрон...и това не го разбирам, а пък да не говорим колко грешки направи при титулярния състав за мача с Вихрен....този човек НЕ става за трениор на ЛЕВСКИ ! по добре рано да го осъзнаем ! та той не взе 1-2 класни играчи които да подсилят отбора на позициите дето трябват....пълен ташак е тоя Вили :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Сега като се наспах, премислих нещата и установих следното:

- Реакцията на публиката към Вуцов беше заслужена на 50%. Не заради шибаната загуба от трактористите. Не заради шибаната загуба от макетата. Ами заради изказванията му по медиите. Първо за бисерите, после за БАТЕ- то фаворит.

- Това с Мъри Стоилов беше тъпо. Аз пях Мъри Стоилов. Но беше тъпо. Доста тъпо. Ако се върне, ще се радвам, което е невъзможно. Но в снощния мач беше тъпо. Много тъпо.

- Батков е мръсна свиня алкохолик, ма тва май не е нужно да го казвам... :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:11 am 
Кошмар! Две седмици изкуствено дишане за фесовете и червеното отборче.Дано след тези две седмици наемниците на терена да изтрият това срамно петно от свещената фланела!Верно явно ни е дошло бая на нагорно и с право може би,но реакциите в последните минути снощи бяха безумни.Сектор Б-трагичен,другите сектори няма кво да се коментират,те доста отдавна пеят само за победа ! Лошото е,че май примерът почва да става заразителен :?
Най-лошото е,че съм почти 100 процента сигурен,че и реванша няма да вземем.Просто защото госпожиците нямат силите да понесът зверското напрежение,което ще ги чака на стадиона в селската държава.Дано да греша,но не вярвам :?


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10755
Когато миналата година ни биха Тампере, подкрепихме отбора (не само футболистите, ами всички, начело с Мъри), не защото не било голям резил или нещо от сорта, а защото вярвахме. Вярвахме, че Мъри Стоилов ще изгради нов отбор, също силен и т.н. Човекът работеше, имаше виждане за футбола, налагаше стир на игра, хубав стил на игра, като за голям отбор. Работеше много и това всички го знаехме и някак си не се притеснявахме - когато човек бачка много, рано или късно резултатите идват.

Как сега да подкрепим тези хора ? Какво са напровили те за нас ? С какво са ни показали, че заслужават да преглътнем подобно унижение и да скандираме имената им ? Ще ми се Мъри Стоилов да си се върне, но знам, че няма как вече това да стане. Надявам се поне следващия да е така отдаден на работата си като него и наистина да си разбира от работата и да има виждане за нещата. Знам, че Вили обича Левски, и ми е мъчно, че си тръгна така, но не става само с любов към името. Видяхме всички страха, който го обвзе преди мача, просто не става така.


А за публиката - още снащи казах, колко са зле нещата. На обикновените мачове си ходиве само ние и си викаме "ей, подобряват се работите", ама като се понапълни стадиона се вижда, че сме капка в морето, а останалите са си ... сеш`те се :|

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 1:29 pm
Мнения: 1840
Местоположение: София
Колко хора ревете, че Вуцов не можал да докара един-двама футболисти, а при Мъри понеже не чакахме 3 години да дойдат футболисти... Батков е машиниста, не ние, не и треньора, както и да се казва той :smt002 :smt006 !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19500
Победа на трибуните - загуба на терена.
Мисля, че момчетата направиха всичко по силите си, но.... малшанс!

Имаме шансове за реванша. БАТЕ са доста слаб отбор, ама дано в Беларус не се окопаят пак пред собствената си врата!

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2008 5:17 pm
Мнения: 1473
Местоположение: Варна
мустакатия като е такъм умник
махна вуцан-и сега кой ше поеме отбора.защото е ясно че емо велев няма да се задържи.явно е временен вариант
аз ли ще ги тренирам :?:

_________________
ЧЕРВЕН КАРТОН НА МАРИО МЕТУШЕВ И ВСИЧКО СИ ЕБАВА ПУТКАТА МАЙЧИНА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:48 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 1:19 pm
Мнения: 331
Някъде четох че новият треньор ще е Славолюб Муслин или Херо :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:48 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 11:47 pm
Мнения: 19500
Най-дразнещото във Вили за мен бе това, че налагаше Еньо за сметка на Жеан Карлос.
А също така можеше да пусна Зе като титуляр, той е доста по-остър играч от Тиберканин.


Иначе за дузпите, може би трябва да се дават на Георги Христов.
Миналата година в Ботев нямаше грешка от бялата точка.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2978
Местоположение: Warsaw, Poland
А ако не дай боже играем за УЕФА, там поставени ли ще сме в първи кръг?

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
100% играем поставени в УЕФА

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 07, 2008 5:17 pm
Мнения: 1473
Местоположение: Варна
мда гошо христов грешка няма
сещам се ква дузпа набучи на литекс за полуфинала за купата....

_________________
ЧЕРВЕН КАРТОН НА МАРИО МЕТУШЕВ И ВСИЧКО СИ ЕБАВА ПУТКАТА МАЙЧИНА!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
Selqnina s koleloto написа:
Иначе за дузпите, може би трябва да се дават на Георги Христов.
Миналата година в Ботев нямаше грешка от бялата точка.


от 22 гола има 8 вкарани дузпи

бие ги силно горе по ъглите....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Selqnina s koleloto написа:
Най-дразнещото във Вили за мен бе това, че налагаше Еньо за сметка на Жеан Карлос.
А също така можеше да пусна Зе като титуляр, той е доста по-остър играч от Тиберканин.


Не може, как ще ги пусне, нали бразилците ги е довел хасковското лекенце Мъри! :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2978
Местоположение: Warsaw, Poland
Kryten написа:
100% играем поставени в УЕФА


Това е добра новина, но дано да не ни се падне отбор от ранга на БАТЕ. Но не знам дали андорски и люксембурски отбори ще играят в първи кръг:)

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Radio Werewolf написа:
Kryten написа:
100% играем поставени в УЕФА


Това е добра новина, но дано да не ни се падне отбор от ранга на БАТЕ.


:smt005 :smt005 :smt005 А казват, че дъното било равно :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:57 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 1:19 pm
Мнения: 331
Ехей не бързайте със УЕФА, щото на реванша ще ги смачкаме :8)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 11:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
След като преспах и аз... играта е ясно, нямаше такава от наша страна. Като индивидуалности сме МНОГО по-добри, но беларусите си се бяха затворили много добре и си ни чакаха да сбъркаме. Всеки от нашите се мъчеше сам да ги бие. Особено второто полувреме, когато тея почти не минаха центъра, нашата игра се изчерпваше с финтиране на първи, втори, загуба на топката от третия, удар от далече или опит за центриране. Нямаше дори опити за някакви комбинации или разиграване. Много ни положения бяха или удари от далече, или центрирания. Само един Жоро Христов и то пак САМ си изработи първо дузпата, а после и най-чистото ни положение в мача през второто полувреме.

За агитката, мисля че нещата хич не бяха толкова зле и мен определено НЕ ме е срам от нея. Да, дълго време се мълча, но това въобще не се случва за първи път. Дори и със свинете пак се мълча по подобен начин, без да губим в резултата, защото отново мегафона мълчеше. Положителното е, че преди това на голяма част от скандиранията се включваше и половината В сектор и част от А и се получаваше много мощно. Обидите в края не мислия, че са чорбаризиране. Цялата минала година, след сума ти провали отбора се изпращаше със "Само Левски обичаме те", защото играчите ни бяха дали много и защото се виждаше, че се работи и има перспектива. Всяко търпение обаче си има край. Изчакаха се последните 5 минути от мача и между обидите към треньора и собственика си се пееше отново за Левски. Въпреки загубата и новият резил, накрая пак сектора си изпя "Само Левски обичаме те" и "Да запеем дружно песента...". Това розовите никога не са го правили, никога няма да го и направят. Няма никакво място за сравнение.

_________________
искам = мога


Последна промяна shalala на Чет Авг 14, 2008 12:02 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 31, 2007 8:29 pm
Мнения: 1957
Абе вие сте олигофрени!
Вуцов, Мъри, путки майни толко ли сте кьорави и не виждате, че просто отбора е унищожен по всички параграфи.По слаб Левски имало ли е някога изобщо ???????????????????????????????????????????????????????
Боли ме.....

_________________
НАЦИОНАЛНО МОЩНА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ !!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 2:46 pm
Мнения: 1244
Trooper написа:
Колко хора ревете, че Вуцов не можал да докара един-двама футболисти, а при Мъри понеже не чакахме 3 години да дойдат футболисти... Батков е машиниста, не ние, не и треньора, както и да се казва той :smt002 :smt006 !

е извинявай, ама за бразилците колко пари се дадоха :wink: ако тия пари се дадоха за някой опорен халф...вчера щеше да има кой да вкарва голове, а не да играе защитник :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 12:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 01, 2005 2:46 pm
Мнения: 1244
нормално, те повечето незнаеха песните или си бъркаха по джобовете със семките, да не говорим колко пяха след гола на гостите :? само да не стане както едно време да си ходим едни и същи хора по мачовете...


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 24  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com