forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Сря Юни 05, 2024 2:51 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:32 am 
Offline

Регистриран на: Нед Фев 20, 2005 2:41 pm
Мнения: 7
Местоположение: sofia
Името на Мъри,можеби беше грешка,че се скандира,но това е така,защото колко радостни могове имаше,а днес.....
Въпреки,че последнитте мачове бяхме дупка с него ще си остане голям за ЛЕВСКИ.А и проблема е,че миналата година се пропиля цялото търпение към отбора и сега вече няма накъде.Вуцан не оцели точния момент,а и полувината бяха зле настроени като дойде(аз лично бях 50 на 50).В крайна сметка не само трнера е виновен и футболистите трябва да се раздават -докрай борба за терен за топка за всичко.И отново се връщаме към старите времена да сменяме яко треньори,което най не исках да става,а предполагам и всички.Може би трябваше да се даде време и на тоя трньор,защото направи цялата подоготовка и сега хов ще търсиме :| но недоверието и изчерпаното търпение си казаха думата,както и слабата игра разбира се,защото освен моментни проблясъци друго кажи речи нищо и срещу вердер и вихрен и днеска.
Дано все пак се вдигнем и направим нещо в реванша.
И последно,ударих няколко псувни на вуцата,но сега ми е кофти по някакъв начин за него.Левскар е и има някакви качества,но.....

_________________
БОГ ПРОЩАВА ЛЕВСКИ НЕ
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:40 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юли 20, 2007 12:16 am
Мнения: 264
Местоположение: в края на селото
Началото ми напомни за мача с Оксер - за публиката говоря.
Но и до сега не съм видял мач, в който А и В да се включват толкова, колкото срещу французите.
Преди 3 години обаче миришеше различно, не бяхме постигнали нищо, нямаше приказка, ШЛ -
имаше обаче обща вяра, оптимизъм, надежди носещи криле.
Седмици преди мача, на самия мач и сега - виждам тонове истерия - огледайте се, заслушайте се само :!:
Всичко това днес вреше в казана и се изля - къде за добре, къде ...
Футболистите се раздадоха, нямаха шанс.
А на много хора на стадиона им липсваха общата вяра, оптимизъм, надежди носещи криле.
Това е по-страшното за мен.
И псувах Батков, защото той носи най-голямата отговорност всичко това да се случва.
Скандиранията бяха изкипелия котел който къкреше от месеци, а "собственикът" наливаше масло в огъня с ненавременното гонене на Стоилов, продължаващите му абсолютно неадекватни медийни изяви, назначаването на треньор обичащ ЛЕВСКИ, но може би без нужния характер, харизма..
Псувах Батков защото пред света любимия ми отбор има две лица, две емблеми :!:
Псувах Батков и пях за ЛЕВСКИ :!:
Харесва ми да съм в сектор Б, но днес разбрах защо всъщност обичам да съм там -
заради тези 150-200 здрави гърла, горди, изпълнени с вяра, оптимизъм и надежди носещи криле, момичета и момчета, които пееха след гола на противника.
Пееха до края на мача.

Днес бях сред вас Левскари - сред всички онези, които избраха да са на стадиона заради ЛЕВСКИ, изживявах "напечените" моменти от съседната седалка, болеше ме за пропуските като вас, бях на стадиона защото той е домът, който никога не съм сменял.

Ще се върна, защото сърцето ми остана там, вперило поглед сред тълпата,
търсещо вяра, оптимизъм и надежди носещи криле в тези 150-200 здрави гърла, в тези 150-200 момичета и момчета.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 1:57 am 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 26, 2008 11:56 am
Мнения: 336
Ако има Господ, ще се класираме . Молил съм се като Патриарх Максим на ранна възраст да вкараме гола ... и не става и не става . На края на мача се помолих да ги наковем там до тракторния завод ... Дай Боже !!!





п.п. Чухте ли свинете как гърмяха пиратки и заря ?

_________________
Изображение
mbox7.net
Един овчи провал ...


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 2:12 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:36 pm
Мнения: 127
Стига с тоя Мъри бе!!! С него имаме едни от най-срамните загуби в евротурнирите - Тампере и Беверен. Играта от последния сезон преди да го уволнят беше трагична. С това негово 4-3-3 бяхме лесно разгадаеми и играехме БАВЕН ФУТБОЛ със 100 безмислени паса около центъра при всяка атака!!!

За днешния мач - играхме добре, паднахме незаслужено, Вуцов трябваше да си остане, не е виновен той!!! Гонзо много ме издразни за дузпата! Състава беше нареден правилно, играха точните хора. Всичко беше добре, вкараха ни случаен гол от корнер, нямаха нито 1 чисто положение за гол... Случват се такива неща, но ВУЦОВ НЕ Е ВИНОВЕН!!! Гледаме напред, по-добри сме, имаме шансове. Аз лично съм обнадежден. Имаше игра. Някой ще го отрече ли? Щях да съм по-притеснен ако бяхме били 1:0 със скапана игра. Аз лично съм доволен от играта, но за съжаление това не е контрола и скапания случаен резултат дето се получи е важен...

Горе главите, по-добри сме...

_________________
"В стрелбата с лък най-важното не е мишената" - Конфуций


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 2:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
остави ти футболо и кажи кво стана със сигурно ти инфо? твоя човек с аудито нещо даде задна.. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 2:37 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 17, 2006 12:11 am
Мнения: 837
Местоположение: Landshut an der Isar
qiao zhi написа:
...


Да те попитам теб, къде бяха чорбарите, които трябваше да саботират мача? :roll: :smt006

_________________
Веднъж усетиш ли тръпката, то тя ще те следва завинаги и навсякъде! 1914!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 2:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 3:52 pm
Мнения: 2978
Местоположение: Warsaw, Poland
Все още не мога да преживея факта колко слаби са БАТЕ.

Не е възможно, просто нямахме шанс...

Учудвам се, че го казвам това, но съм сигурен, че ако на мястото ни беха Латекса или свинете щеха да ги подуят тея.

_________________
"Уеър'з дъ делигейт?! Имидиътли!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 2:46 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 09, 2008 8:36 pm
Мнения: 127
Аз лично се радвам, че не стана пробива и хвърлянето на бомбички. Може да са се отказали, може да са били спряни. Според мен сега се радват, че не са го направили. Сега радостта им е двойна!

На реванша бием с 2:0!!!

_________________
"В стрелбата с лък най-важното не е мишената" - Конфуций


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 3:13 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15250
keepdiggin написа:
Лично за мен най-голямата победа на Мъри е, че успя да изгради един Левски, който всички истински левскари чувстваха свой. Един отбор, който имаше собствен стил на игра, един отбор, който излизаше на терена и се надиграваше. Самият Мъри има държанието и манталитета на голям треньор. Никой, никога не може да бъде само първи където и да било. Това, в което Вуцов главно сбърка и заради, което мисля, че няма място в Левски е държанието му в медииното пространство. Вижте само хронологията. Явно Вуцов се беше убедил, че е направил едва ли не отбор страшилище. След жребия за ШЛ каза, че това е мечтан жребий, че Левски има всички шансове за групите. След мача с Вихрен изведнъж БАТЕ се превърнаха (аз поне така съдя по думите му) в отбор минимум от ранга на Зенит! Минимум! Тези крайности, тази несигурност му изядоха главата. Личеше си, че не е човек готов да се справи с напрежението, което задължително го има в Левски, а не можеш ли с това да се справиш не си за този отбор.
Сега се надявам да се вземе едно правилно решение. Не трябва да се вторачваме в мача реванш. Вижда се, че нямаме отбор за ШЛ. Не казвам, че БАТЕ имат, естествено, че нямат и те. Аз предпочитам да се работи за бъдещето на отбора. Явно е, че Мъри не може да се върне. Защо да не измъкнем Цанко? Варианти много, но Батков няма право на още една такава грешка.


Аз съм един от тези които бяха срещу назначаването на Вили Вуцов. И на мен ми е гадно за отношението на Батков към него, но когато си треньор на Левски напрежението винаги е голямо (все се бориш за нещо) и никой няма да те остави на мира да работиш.
Също така всеки треньор на Левски трябва да е на ясно, че Батков като смеси две бири може да реши да го изхвърли от отбора и да забрави всички предишни уговорки (справка - обещанието към Мъри да му даде кардбланш за работа до края на годината).

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 3:41 am 
Те сигурно и в Андерлехт са си казвали , А курец са паднахме , в беларус ще ги смачкаме , да ама не...

за Б сектор - кво да кажа , боли ме кура за тия дето не пеят , то си е за тех , каквото трябваше и каквото можаш аз го направих , другите да се оправят.


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 3:42 am 
Offline

Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 4:16 pm
Мнения: 6
Местоположение: София
Не мога да повярвам че сме такава сган ... кво е виновен Вили че не можем да вкараме дузпа ??? та това с дузпите тръгна още от Мъри миналата година ... мача за купата с Латекс ...
Освен това ПОЛОВИНАТА от футболистите ни на терена са харесани и купени по настояване на Хасковския Зико ...
Двете безумни бразилчета , Миро шуменския марадонна ... , Енчо , Живко ...
Та миналата година не можахме гол да отбележим в 5 софийски дербита ... паднахме от Латекс на герена , в ловеч ... и на Луната да бяхме играли и там щяха да ни бият ...
Да не говорим , че за 4 години в Левски така и не РАЗБИ ПРАСЕТАТА !!! максимума беше 1 : мъка ... Та Мишо Вълчев за 1 мач ги съдра 5:0 ... като истински левскар ...
Щото Мъри Левскаря игра в ЦДНА - то ...
А сега всички Мъри Мъри ... що не ревахте след Тампере бре ??? Що не викахне нещо след Беверен бре ??? Та само днес имахме повече положения отколкото в гореспоменатите 4 мача ... Коефициентите с Тампере обаче , явно доста харесаха на Наско Педераско ...
Сега Гадта ми гледа мачове до Коко Динев ... Нищо чудно да е дал лична премия на Вихрен за победата с/у Левски ...
А БАТЕ поне Андерлехт отстраниха ...

_________________
АЗ МРАЗЯ C*SKA


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 3:48 am 
Добре бе бате , 2 мача да не можеш да вкараш голове на свръх мега гига отборите от ранга на Вихрен и БАТЕ Борисов , кой е виновен ? И само не ми казвайте нещо от рода НЕМАХМЕ КЪСМЕТ МАЛ ШАНС и т,н на тия дето викат за късмета , аз им казвам просто НЕДЪГАВИ КОПЕЛЕНЦА , нема късмет тука бе всичко е умения и тренировки


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 3:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2715
Bluepower12 написа:
Не мога да повярвам че сме такава сган ... кво е виновен Вили че не можем да вкараме дузпа ??? та това с дузпите тръгна още от Мъри миналата година ... мача за купата с Латекс ...
Освен това ПОЛОВИНАТА от футболистите ни на терена са харесани и купени по настояване на Хасковския Зико ...
Двете безумни бразилчета , Миро шуменския марадонна ... , Енчо , Живко ...
Та миналата година не можахме гол да отбележим в 5 софийски дербита ... паднахме от Латекс на герена , в ловеч ... и на Луната да бяхме играли и там щяха да ни бият ...
Да не говорим , че за 4 години в Левски така и не РАЗБИ ПРАСЕТАТА !!! максимума беше 1 : мъка ... Та Мишо Вълчев за 1 мач ги съдра 5:0 ... като истински левскар ...
Щото Мъри Левскаря игра в ЦДНА - то ...
А сега всички Мъри Мъри ... що не ревахте след Тампере бре ??? Що не викахне нещо след Беверен бре ??? Та само днес имахме повече положения отколкото в гореспоменатите 4 мача ... Коефициентите с Тампере обаче , явно доста харесаха на Наско Педераско ...
Сега Гадта ми гледа мачове до Коко Динев ... Нищо чудно да е дал лична премия на Вихрен за победата с/у Левски ...
А БАТЕ поне Андерлехт отстраниха ...


Ти си коментирай Бока, Левски го остави :smt006

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 3:52 am 
Звезда от Марек бе м8


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 3:52 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Най-големия ташак е че не виждам кой може да е новия тренер...кокала и вечните заподозрени херо,меро и перо немат место на Герена освен като зрители :smt006

Не вервам чужденец освен некой послушко като Славолуб Мишкин....

Треаше Вуцан да остане още 2 седмици...пък ако не бием,да си ходи...така или иначе целта беше групите на УЕФА....


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 3:55 am 
В скоро време няма да има треньори дъртаци и бивши футболисти , вижте тренера на бате , 31 годишен , който е учил това като професия и скоро това ще стане масова практика , замислете се , гуцов е трениор толкова колкото и всеки от нас !


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 4:02 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Абе сменете името на темата с нещо нормално....ставаме като малките деца-нещастници,наркомани,али-бали....

Казвайте ги тия работи в очите и така....Баждека сигурно сънува кошмари от срещата ни днес :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 4:05 am 
само като се замисля , че ни биха отбор на който стадиона им се казва Трактор и ми става зле


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 4:07 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Майната му на мача...яд ме е че Минск е с визи и на 5 милиона километра,та не можем да отидем....

Иначе и да паднем,щехме да им наебем жените,та поне да изравним резултата :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 4:09 am 
да бе неприятно е , дори по некви канали ще е трудно да минем то там си е ебало майката , ама нищо де аз се радвам , че моя собственик ще ходи и ще ме вземе с клетката :smt005


Върнете се в началото
  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 4:12 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Аз ще ходя с Милко Кавалджиев и Веско Мариноб там на турне...и двамата са вървежни в изостаналите страни :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 4:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Не ми се четат предишни мнения, но съм убеден, че има много хора, които са се изказали остро срещу тея скандирания против Вили и мустака.Само да кажа, че първи да викат против треньора бяха хора от запад, някои от които доста възрастни и съм убеден, че повечето са известни на голяма част от сектора.Аз не виках против Вили, но разбирам тези които го направиха.Не може ти една седмица преди мача на годината да ми говориш, че некви трактористи ще ни бият.Ние сме ЛЕВСКИ бе майка му стара !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 5:11 am 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 28, 2005 5:45 am
Мнения: 318
Местоположение: Герена
Vask0 написа:
Тия сме им ебали майката на реванша,само Господ да е с нас и да си вкарваме положенията :smt068 Гонзо или да си играе отпред или по-добре да не играе.Много съм разочарован от викането :|


Оф, аре стига закани, аре стига кълнене. То за първия мач не бяха прогнози 5:0, 4 гола разлика и тнт. На тоя етап единствено е важно да си намерим кадърен тренер. Не некфи шибани оФци дето пускат Гонзо халф. Той Вили може да е халф човек, халф оФца, ама това е друг въпрос. За реванша очаквам ония да играят в схема цура - с 10 защитника. И ние както винаги ще си пропуснем положенията и дузпите и така за 0:0.

_________________
You can if you think you can.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 5:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
В крайна сметка Велислав не е виновен, че са му предложили поста. Аз ако съм треньор колкото и да съм некадърен, ако ми предложат да стана старши на Левски защо да отказвам на клуба, който обичам? Който и да сложи Борат ще е същото..докато той и ония еврей са в клуба, ще е така. А ние ще си пишем по форумите.. Тежко е, тъпо е, гадно е..да му еба майката.. поне ебахме майката на мизерния влак. Дано утре мине, но докато тоя мустакат педал ни се подиграва (защото за мен това вече е чиста подигравка) нямам желание и по Дарик да слушам мачове. Никога не са ми били важни резултатите, но днес чашата преля.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 6:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Марк Улпий написа:
В крайна сметка Велислав не е виновен, че са му предложили поста. Аз ако съм треньор колкото и да съм некадърен, ако ми предложат да стана старши на Левски защо да отказвам на клуба, който обичам? Който и да сложи Борат ще е същото..докато той и ония еврей са в клуба, ще е така. А ние ще си пишем по форумите.. Тежко е, тъпо е, гадно е..да му еба майката.. поне ебахме майката на мизерния влак. Дано утре мине, но докато тоя мустакат педал ни се подиграва (защото за мен това вече е чиста подигравка) нямам желание и по Дарик да слушам мачове. Никога не са ми били важни резултатите, но днес чашата преля.


Прав си, аз това няколко пъти го изказах като мнение. Велислав просто прие оферта за работа, която президентът на един клуб му отправи, не се е натресъл сам. В този ред на мисли, не ми е чак толкова черен за каквото и да е, опита се човека и направи каквото можа, приказката за баницата вярвам на всички е омръзнала, за да я повтарям. Мустакатата маймуна сега да се чуди какво да прави и откъде пак да си търси треньор... След 6 месеца пак и така колелото ще се върти по стария начин, тоя филм сме го гледали не един път.

p.s. сега на пожарен вариант ще вземе Херо и цирка ще е пълен :smt005

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Последна промяна bring_da_pain на Чет Авг 14, 2008 7:17 am, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 7:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Яну 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 2813
Местоположение: София
Така и така сме тръгнали да даваме предложения - Гонзо играещ треньор? :mrgreen:

_________________
"Най-големият ми страх е да се преродя като футболист и да не мога да вържа едно изречение."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 7:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Това явно е новия критерий - да е левскар и да може да "мотивира". Колкото повече вика и плюе, толкова по-добре. Да живее футбола и кюскането около него.

п.с. сега ще ми кажат, да ходя да лъскам на снимка на Мъри. Няма нужда, знам си. Айде, отивам :smt006

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 8:08 am 
Offline

Регистриран на: Нед Май 14, 2006 5:36 pm
Мнения: 629
Местоположение: Банкя
Утрото е по-мъдро от вечерта...
Не съм чел повечето стари мнения,нямам и желание...
Мен лично ме е срам.Много.От публиката ме е срам,ебал съм го в мача,не падаме сефте няма да е за последно.Чудил съм се какво е да си в агитката на четирибуквието,е снощи в последните 10-на минути го разбрах и не ми хареса.Никак!Дорева ми се като чух да се вика"оставка" и ''Вили - курво" :? След тия скандирания очаквах и едно "Курви сте"....В сектора бая анархия ми се стори.Няколко изригвания и тва е.Никакъв мегафон,никакъв синхрон :(
Играта:Не мога вече да се нервирам.5-6 ЧИСТИ положения,нито едно вкарано,дузпа-дори не се зарадвах като ни я дадоха-сетих се какво предстои...
Вили трябваше да остане до втория мач,батков(курво) прави тая грешка за пореден път-да смени треньора преди важен мач...
Като цяло:МАЙКАТА СИ ЕБАЛО....Ама как си я е ебало,нема ни се верва...

едит:Скандиранията за Мъри па беха нечовешката простотия....Като дойде на Герена и ни смачка пак ли ше викате Мъри?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 8:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2738
.


Последна промяна 1914- на Чет Авг 14, 2008 8:58 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Чет Авг 14, 2008 8:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2738
JleBcKaP написа:
Убийте човека счупил,счупената седалка в "Б" сектор и ПОЗДРАВЛЕНИЯ за стюрда от към 5ти вход,който по тъмното ходеше със слънчеви очила :lol:

Т'ва ми напомня на спирката на 78 след мача :roll: :lol:

Citizen_Kane написа:
20 положения имахме...кво ви е виновен Вуцан?????????????????

В Беларус бием 2-1 и сме вътре.....кур за Мъри и феновете му.....цел сезон със селяка от Хасково немахме толкова положения :idea:

Срам не е резултата,а публиката.....тотално чорбаризиране....който разбрал-разбрал :smt006

Точно казано - Вуцов не е виновен за пропуснатата дуспа. Според мен не играхме зле(може би заради не толкова класния противник). "Вили Курво!" не виках, защото може и да не е перфектният треньор, но поне ми се струва, че снощи момчетата се раздаваха на 100%. Виж "Батков Курво!" е друга история :lol:

retwerts написа:
Luftwaffe написа:
retwerts написа:
Стига с тая публика.Аз съм много далеч от София,за да бъда на мача,но ако бях и аз щях да викам против тия тъпанари вече.Бях на мачовете в групите на ШЛ(тогава имах възможност) и тогава подкрепях момчета и виках за Левски от началото до края и след това.

То и много други бЕха на тия мачове.
ЗА ПО-СКЪПИТЕ БИЛЕТИ ЗА Б СЕКТОР :idea: ТОВА Е НАЧИНА ДА НЯМА ОРЪФЛЯЦИ

Аз съм написал,тогава имах възможност!!!Ако бях от София всеки път щях да ходя,а имах възможност щото един софианец,който ми беше съученик ,ни уреждаше пътувания,но само за евротурнирите.Не съм длъжен да ти обяснявам.В момента съм на 300 километра от София,как да ходя на мачове?

К'во като си на 300 км, не е някакъв повод за хвалене, нито искам да се хваля, но аз съм на 350 и така си разпределих времето че да пътувам и за мача с Вердер и за снощния...и след двата мача се прибирам в 8 сутринта, недоспал от клатушкането на шибания влак.


Последна промяна 1914- на Чет Авг 14, 2008 8:43 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 702 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 24  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com