forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Май 23, 2024 6:29 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 508 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 1:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
Днес определено не играхме толкова зле колкото се вайкат някои...

все пак играхме срещу Вердер не срещу Велбъжд ;).........ясно е че ако се бяха понапънали щяха да ни вкарат 2 гола без проблем но ми хареса хъса с който се хвърлиха играчите ни :)........жълти, червени картони, изнасяхме швабите като куцо пиле домат :lol: ...с тази преса би трябвало да огънем всеки отбор в БГ.....за Европа ще видим.......все още смятам че не сме готови за ШЛ с този отбор...по-сме си за групите на УЕФА ;)

също така съм леко изненадан от 20-те хиляди на стадиона.......явно народО е зажаднял за футбол което е добре....при 10 кинта билета аз лично не очаквах "А" да се напълни...

МОЩНО викахме прилично за контролна среща и мощно респектирахме Бременските зеленковци :)

айде и дано на 13-ти бъдем поне толкова и мощно да разцепим въздуха с песни за любимия отбор!

(ако разбира се синия октопод не изхвърли Андерлехт и БАТЕ от ШЛ и да няма мач :mrgreen: )

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 1:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
Black Jack написа:
Аз пък съм доволен от прдеставянето ни днес. Играхме с Вердер, отбор който е в топ 3 на Германия.Колкото да самият мач само не можах да разбера, защо имаше толкова грубости, особено от наша страна?
Другото за отбелязване, че като се върне Сърмов, нещата ще изглеждат още по-добри.

Имам и две критики към Вуцов.
1 Дарко е с три класи над Тирбушон, Тебешир или както се казва тоя мангал.
2 ОЧЕВАДНО бразилците трябва да са титуляри.

Ама все пак Вуцов е треньор и той решава.


На Терзиев вече, ще му викаме Пожарната :smt006


Понеже ме мързи да пиша, избирам си ето тва мнение да изкопирам :) Само дето не съм съгласен с т.1 и на Терзиев, които не познавам, да му викаме "пожарна" :smt006

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 1:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
аз по-скоро имах предвид, че вие си вадите някакви прекалено крайни заключения, поставяйки го като основна фигура, а не, че имам толкова нещо против момчето (а и реално колкото е налаган той, толкова е налаган и Димов). една ли не "така ни липсваше Бистрон, мани, мани", а той човека един официален мач нема. иначе гледах го един мач и не ми хареса, както казах - беше ми бавен, тромав и доста неориентиран. НО, напротив - моля се да го бива, защото иначе наистина не виждам кой ще играе там. :roll: а и като знаем колко дълъг може да бъде сезонът понякога, какво става ако се контузи той или Рабех за 2-3-4 мача? ами и двамата?
мисля, че сега с тоя жребий е момента да подлъжем още някой, както стана с Рабех миналата година, дойде да играе в ШЛ пича, пък тя каква стана.. :lol: аз и без това от втория му мач на Рабех си мисля, че трябва да си вземем още един класен централен защитник, а него да го ползваме в полузащитата, защото съм убеден, че ще се справя брилятно и там и цялото това търсене на дефанзивен полузащитник може да се реши от едно име, което даже играе за нас вече. но тогава, естествено, задължително ни трябва нов, класен защитник.

обаче наистина не мога да проумея, как може и Мъри и Вуцов все още, дори да не го пробват това, ей така, за един мач, за една контрола.. просто да пробват. още като идваше си каза пича, че играе еднакво добре и като централен, и като дефанзивен полузащитник. толкова ли не може дори само да се ОПИТА толкова време вече.. :oops:


Последна промяна echoes на Сря Авг 06, 2008 1:35 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 1:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 5:51 pm
Мнения: 448
Терзиев и аз не го познавам, но адски ми заприлича на релефното момче, което прибираше некъв мноо голям плакат (май за Емблемата) около 89-тата минута. Тръгнах да се запознавам с него, ама се усетих, че поради странно стечение на обстоятелствата бях с доста запазената ми майка на мача. С тате още се обичат, та реших друг път да му се представя, щото това с успеваемостта му с милфките може и ташак да е, ама некси не ми се рискуваше.

Иначе коментарът ми за двубоя е, че... безалкохолната бира беше гадна и требе да спрат да я продават в сектора, че се излагаме.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 1:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Яну 19, 2008 10:19 pm
Мнения: 2715
Ебати цирковете из влаковете, из кръчмите.Кур за ушев, два за мангалите.невероятен съпорт.Аз отивам да мра/
Едно голямо евала на всички замесени неска

_________________
Passion is not a crime!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 1:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
абе, а нали в контролите уж, като изгонят некой с червен, влиза друг? закво не са се разбрали така, контрола е все пак, къв е смисъла? аз през цялото време, включително докато не прочетох новината в гонг когато се прибрах, си мислех, че някой е влезнал вместо Гонзо :lol: :oops:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 1:41 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
Въобще да не ти пука, някои хора след края на един мач си мислят, че сме загубили и не могат да разберат защо ще има продължения..


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 1:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 30, 2005 11:13 pm
Мнения: 1710
И аз си мислих, че сме с 11 човека след като изгониха Гонзо... Нормално е в контрола на мястото на изгонения да пускат друг играч ...

_________________
:loser2


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 1:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 12, 2005 12:31 pm
Мнения: 242
второто, след като изгониха Гонзо, силно се учудих, че играеме толкова силно при 10:11

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 1:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Немаше билети за Б и са врезахме в А. Сори, че немаше как да предупредя предмачовата дружинка. Скука голема, добре че имаше семки.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 2:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Scaramouche написа:
Марк Улпий написа:
Въобще да не ти пука, някои хора след края на един мач си мислят, че сме загубили и не могат да разберат защо ще има продължения..


ахахахах тогава дали не припаднах от смях-... хахаах хаха ха може ли да си мислиш, че сме паднали бе хахаха :smt005 :smt005 :smt005

ЧШ,НИ СЪ СМЕЕЕЕЙ,НИДЕЙ СЪ СМЯЯЯЯЯЯЯЯ :smt006
асансьор такъв

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 2:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 15, 2006 3:52 pm
Мнения: 1315
Местоположение: Западна Велика България
Баси некоректните провали!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 2:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
Марк Улпий,хубав подпис :smt006

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 2:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
BLUES(Finland) написа:
Терзиев и аз не го познавам, но адски ми заприлича на релефното момче, което прибираше некъв мноо голям плакат (май за Емблемата) около 89-тата минута. Тръгнах да се запознавам с него, ама се усетих, че поради странно стечение на обстоятелствата бях с доста запазената ми майка на мача. С тате още се обичат, та реших друг път да му се представя, щото това с успеваемостта му с милфките може и ташак да е, ама некси не ми се рискуваше.

Иначе коментарът ми за двубоя е, че... безалкохолната бира беше гадна и требе да спрат да я продават в сектора, че се излагаме.


Брат, тежко беше да се навие тоя винил, не се притеснявай за майка си, само слухове са :mrgreen: ... деба и тежестта деба... както и да е :mrgreen: Иначе мошно бири в ММ-мО до преди минути, както винаги след такъв мач... Относно пожарната - споделих това, което в последствие се оказа истина... ясно е ,че на свинете са им преминали опиатите навреме и са се махнали преди края на нашия мач... мача не го гледах, затова не мога да коментирам играта на отбора, публиката - добро като бройка, но като викане средна работа, ега next сряда да е значително по-тежко :twisted: отново се извинявам за пропуска в кръчмата и ,че не обърнах внимание на "оная" сган, но нямаше как :mrgreen: лека ви нощ :smt006 до нови срещи... :smt006 :mrgreen:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 2:10 am 
Offline

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 1:57 am
Мнения: 647
Местоположение: На запад!
Момче,ти си наркоман! :smt006

_________________
кура ми в гъза ти спи!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 2:11 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Май 24, 2005 6:05 pm
Мнения: 8838
О, коте :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 2:17 am 
Offline

Регистриран на: Съб Авг 13, 2005 2:07 am
Мнения: 463
Местоположение: Варна
Големите спецове пак направиха големите критики преди мен. Мен, като на обикновен фен, си ми ареса играта. Може би вердер ако ни бяха вкарали 2 гола от положенията си някои щяха да кажат, че са играли на пълни обороти. Как правят сравнение на мачове на вердер с други отбори и нашия незнам, след като и най /повтарям най/-малките деца знаят репликата, че играеш колкото ти позволи противника. Също така некък си не видех да сме играли дефанзивно. Гаджев май го спомена само един човек, ма на мен, дето не съм го гледал много в игра, ми направи страхотно впечатление-има много леб у момчето, браа. Нашите били играли грубо-щото пък немците играха балет сигурно затова се споменава-да не говорим, че никъде не видях някой да спомене как падаха като заклани и при много дребни съприкосновения и дори при липсата на такива, което ми е много странно за немски отбор, макар и с чужденци в състава си. И е нормално да се каже за бистрон, че ни е основен играч при положение, че почти всички опасности не идваха през рабех, а през партньора му в защитата, а и нали уж той се взе за заместник на томашич-аджеба томашич основен играч ли ни беше или не. И т.н., и т.н., но не ми се пише вече...
само Левски и напред, па каквото сабя покаже...

_________________
----------mens conscia recti----------


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 4:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 01, 2007 8:17 pm
Мнения: 1013
Местоположение: София
Хубавo е, че по всички личи че този сезон ще имаме дълга резервна скамейка и доста равностойни смени, което е добре ..

_________________
"It was like a church in there as only the truly lost sit in bars on Tuesday mornings at 8:00 a.m."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 6:51 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 29, 2005 8:59 pm
Мнения: 2565
Местоположение: sofia
е как да идват през рабех? рабех е извънземен. а бистрон утре, не дай боже, ако вземе случайно да се окаже дърво (защото на тоя етап шанса това да стане е точно толкова, колкото и да не стане), ще видим колко е основен.. просто не можеш да кажеш, че ни е липсвал играч, който никога не е играл, според мен. това е. а за какъв е взет, това няма абсолютно никакво значение, те и дембата и гаучо за много работи беха взети, ама.. ;]


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 8:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 7:31 pm
Мнения: 4571
От видяното вчера оставам с мнението, че не сме отбор за ШЛ. Прекалено много неща има за донагласяне и изчистване. Купата на УЕФА много добре би ни паснала, но така както се нареди жребия преди март месец просто няма как да се озовм там.

_________________
много неща стават невъзможни едва когато се опиташ да ги направиш


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 9:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 11:01 am
Мнения: 2738
Много добър Рабех :idea: :) Много народ и щеше да се получи много добре ако и ДОко беше вкарал дузпата... Много лошо пътуване баси - прибрах се одеве...цяла нощ и сутрин клатушкане по влакове и автобуси :|


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 9:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 11:46 am
Мнения: 2021
И според мен има хляб в тоя отбор, но все още сме в началото на пътя. Петков и Рабех най-добри. Гонзо дефанзивен халф не става. Най-лошо впечатление ми направи изнасянето на топката - просто нямаше такова, а само шут на Петков и каквото стане. Направо се изненадах колко хора дойдоха. Очаквах август, морета, 7-8 хиляди, а то фулл стадион, дано продължава така и за напред. И най-важното - успех другата седмица !


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 10:05 am 
Offline

Регистриран на: Нед Авг 06, 2006 12:40 pm
Мнения: 126
Местоположение: София
Респект за младежо дето се напиня цел мач на вишката ... ама кво се получава. Според мен викането беше слабо на тоя мач при положение , че сектора беше на 95% пълен. Всички чакат на мегафона , много дечурлига със звънливи гласчета ... и не нема power. Едно време ... слушаите мегафона. Е слушаме и кво. Прееба се викането. Махайте ги тия глупости. Тъпана моеше и по-силно да го шибнете де да го еба. Едва се чуваше горе при нас. Знаменцата хубави , особено тия новите (май) с червено и жълто. Дека са факлите ?

_________________
Хиляди млади хора скандираха: "Апостоле, пак ги бихме!" и се покланяха доземи пред паметника.
17.11.1968


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 10:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3693
3941 написа:
От видяното вчера оставам с мнението, че не сме отбор за ШЛ. Прекалено много неща има за донагласяне и изчистване. Купата на УЕФА много добре би ни паснала, но така както се нареди жребия преди март месец просто няма как да се озовм там.

Ние цяло второ полувреме играем с човек по-малко, с/у вице-шампиона на Германия каква игра искате, каква постройка очаквате и комбинативност?
Нямали сме отбор за ШЛ. Ако отстраним Бате/Андерлехт значи сме за ШЛ, ако отпаднем - УЕФА. За това е това сито предварителните кръгове. Те определят кой заслужава и кой не. 100% вече знам, че миналата година не бяхме за групите. За тази година е рано да се каже.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 10:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Black Jack написа:
Ivan63 написа:
Добро темпо преди мача,момчетата строго спазваха тактическите указания,бориха се за всяка топка и всеки успя да отбележи по няколко гола.Не виждам причини да не попаднем в групите на ШЛ,вероятно ще трябва само няколко трансфера да се осъществат,поне още двама сервитьора в първо време ще подобрят играта

Какви момчета? Само аз и ти бележехме :smt006 Другите бЕха лабави :smt006



:mrgreen: :mrgreen: тук ще помълча, наздраве, кур за мачо!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 10:57 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 1:19 pm
Мнения: 331
danesa написа:
Scaramouche написа:
Марк Улпий написа:
Въобще да не ти пука, някои хора след края на един мач си мислят, че сме загубили и не могат да разберат защо ще има продължения..


ахахахах тогава дали не припаднах от смях-... хахаах хаха ха може ли да си мислиш, че сме паднали бе хахаха :smt005 :smt005 :smt005

ЧШ,НИ СЪ СМЕЕЕЕЙ,НИДЕЙ СЪ СМЯЯЯЯЯЯЯЯ :smt006
асансьор такъв

Всъшност той ("маймунката" от на милен цветков шоуто) е панагюрец, та тук не говорим миеко, а твърдо, в смисъл :
"Милене, ти ли си, бе... маймуно мръсна... не съ смей, не съ смей, манипулатор... и нищо не разбираш, оти виа ебатхте мамта на българия "
:lol: това са само откъси

А вие видяхте ли че след пресконференцията Вуцата каза "Данке фур алл"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Качен ли е мача в нета някъде вече ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 11:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 11:12 pm
Мнения: 6828
Аз съм приятно изненадан и от играта и от резултата. Очаквах да е много по-зле, още повече че започнахме с ебати странния състав и направихме сигурно над 7-8 смени. Хората, които говорят, че "Вердер ако искали еди какво си щяло да е..." са ми много странни. Немците имаха 8 поредни победи в контролите, в които не просто биеха, ами мачкаха, преди да загубят от не помня кой турски отбор. За тоя мач говореха, че им бил последен преди първенството, важна проверка, трябвало да се отърсят от загубата и т.н. Вярно, че един официален мач сигурно би изглеждал по различен начин, но като за контрола с втория в Германия вчера си беше много добре.

А някой да знае, кой беше пича дето правеше атракциите пред Б и пред В преди началото на мача?

_________________
искам = мога


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10750
[BFL] Gogo написа:


А вие видяхте ли че след пресконференцията Вуцата каза "Данке фур алл"





:shock:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 11:05 am 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 02, 2006 1:30 pm
Мнения: 7
Следващата седмица ще им откъртим задниците на гостите, помнете ми думите.
Вуцов прави глупости, ма не е твърдоглав, ще се опита да оправи хаоса от вчера...
Сега за първи път за сезона пред толкоз публика и срещу такъв отбор, толкова е достатъчно... то това беше идеята на мача с вердер - да не ни е първия официялен мач чак в лигата...
Ще се оправиме, приказката ще продължи :8)

_________________
Вечно сини!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Авг 06, 2008 11:07 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 30, 2004 11:19 pm
Мнения: 3273
Местоположение: Парк-Хотел Берлин
BlueArmada написа:
Респект за младежо дето се напиня цел мач на вишката ... ама кво се получава. Според мен викането беше слабо на тоя мач при положение , че сектора беше на 95% пълен. Всички чакат на мегафона , много дечурлига със звънливи гласчета ... и не нема power. Едно време ... слушаите мегафона. Е слушаме и кво. Прееба се викането. Махайте ги тия глупости. Тъпана моеше и по-силно да го шибнете де да го еба. Едва се чуваше горе при нас. Знаменцата хубави , особено тия новите (май) с червено и жълто. Дека са факлите ?


Секторът беше 80% пълен с туристи, идващи два пъти в годината на мач, и все пак викането се получаваше в много от случаите.

Тъпънът се чуваше идеално и при двата изхода от сектора, лично съм се качвал да проверявам - лошото е, че когато хората викат максимално, той заглъхва и заради това трябва да се усеща, но евентуално ще успеем да го настроим като хората. По-силно ела ти да го удряш цял мач, както беше вчера (един човек го биеше само) - ама ако го скъсаш 40 лева за нова кожа от твоя джоб ще излезнат. +Това никъде не се бие 1 единствен тъпан за такъв голям сектор - трябва още минимум 1, но и това ще стане до края на годината, живот и здраве.

Кое е глупост - мегафона ли? По-добре е някви случайни да дават тон ли? Иначе те също са слабички за толкова много хора, но и този проблем всички се надяваме да е решен в най-скоро време.

Факли можеше и да има, но така се получи - следващия път.

... Тва е - който нещо не му харесва е свободен да го казва - обаче най-малкото е длъжен да предлага адекватни алтернативи.

_________________
The words of the prophets are written on the subway walls and tenement halls


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 508 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com