forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Юни 07, 2024 5:45 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 434 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 6:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Май 10, 2006 5:38 pm
Мнения: 13175
Местоположение: Града
Гонзо-Симитли 2:0.Хичо пръв подгласник на Гонзо.Като цяло играхме с изключение на
Бистрон,ебати и дървото.Кокала се бетонира,за лошо ли за добро ли ще си покаже
напролет.Сливенските мангали под ножа и весели празници. :D

_________________
Quis custodiet ipsos custodes?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 6:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3709
FLAME написа:
Много тегав мач.
Не играхме добре.
Все пак поне резултатът е ОК.
За купата срещу Сливен Кокала тряба пак да започне с Жеан и Гошо Христов - на тия момчета им трябва игрово време и самочувствие.

Ами, първото полувреме потвърди, че критиките през есента към Г. Христов и донякъде към Карлуш са били напълно основателни. С тях 2та титуляри се върнахме към мъката през август и септември.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 6:55 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Бе я Гонзо вън от отбора веднага, да си прекратява кариерата и толкова :smt006

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 6:58 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 2:59 pm
Мнения: 167
Местоположение: София
Гонзо :smt055

Жо- :smt023

Левски на върха и твай!!!! :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Критики към Г. Христов не съм видял много, но ми е интересно какво стана с всички, които плюеха Гонзо в този форум? Които го призоваваха да се откаже от футбола, да се измита от Левски веднага? Заради това му взеха и капитанската лента. Слава богу, че е уникален мъжкар, стисна зъби и нито веднъж не се оплака. Въпреки освиркванията и псувните от всички сектори. Няма друг такъв човек. Само един е Гонзо и се надявам всичките, които го псуваха и спореха, че нямало значение какво е направил в миналото, сега да бъдат поне 1/100 мъже като него и да се извинят.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
Гонзо е незаменим!В всички мачове от чорбата насампоказва реалните си възможности :smt006 Ако сега играем с БАТЕ(или жилина..) ги отнасяхме :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 12, 2005 11:44 pm
Мнения: 3852
Местоположение: СОФИЯ
hidden767 написа:
Trooper написа:
Гонзо, Гошо, Жо, Гаджев и Рабех - без тях сме за никъде :!:

Тасевски вместо Гаджев...

Класирането майната му........но крайно неприятно впечатление ми направи, че до втория гол почти във всяка ситуация футболистите на Пирин бяха по-добре подредени на терена от нас. Слаб отбор сме. Липсва ни класа, физика , липсва ни психика. Не може да чакаш да противник от класата на Пирин Симитли да се обезвери, за да си повярваш и да заиграеш най-накрая по-добре от него. Липсва ни тактическа грамотност на отделните играчи. Тука не става въпрос за схеми, а за съвсем простички неща, като например кога да отиграеш с едно докосване, кога да задържиш, кога да залепиш топката като я спираш, кога да си позволиш да я спреш по-свободно, кога да се надлъгваш, кога да играеш за фал, да избереш точния момент за пас, да избереш точния човек за пас. На Левски му липсват играчи с футболен интелект и опит. Такъв показват само Гонзо, Рабех и Тасевски. Още 2-3 момчета компенсират с чисто спортно-технически качества, останалите са леш. Мислете каквото си искате, но аз ви гарантирам че и сега да играем с Бате или Жилина на герена, няма да спечелим. На Левски задлжително му трябва заместник на Минев и Вагнер, качествен халф и нападател поне от класата на Гонзо, който колкото и да не се отличава с кой знае какви футболни качества, се оказва че е незаменим за отбора...



Нали се сещаш,че за 10-тина дни нашите изиграха най-тежките си мачове.МинОрО и 120 минути срещу Доко.Колкото и да не съм вярвал, че ще го кажа, но Кокала трябва да остане поне до края на шампионата.Сега не му е времето за смяна.Да остане да води подготовката.Отбора израсна в последните месеци.Виждаме един доста прогресиращ Балтанов.Като цяло всички прогресират, освен Бистро.Дано го разкараме и да привлечем някой зимата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 09, 2006 10:54 pm
Мнения: 3093
Местоположение: Плевен!
Тоя нещастник Кокала трябва само да му целува краката на Гонзо :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 9:30 pm
Мнения: 618
Местоположение: Стокхолм, Суидън
Стига вече с тея БАТЕ и Жилина.... смешни отбори, които ни отстраниха, нямаме никакви извинения. Ако бяхме отстранили БАТЕ, и Рабех и Гошо оставаха, а щяхме да вземем луди пари от трансфери дори да се издъним в ШЛ. Мани, просто литнахме твърде нависоко след пробива преди 2-3 години, факт. Независимо от първото място, колкото и приятно да ни е на нас феновете, отбора все още е в криза и не е обигран. Велев няма да се промени дори и да станем шампиони с него. Важното е да се обиграе отбора по правилен начин, защото откъдето и да го погледнем в момента не сме отбор, а индивидуални проблясъци.

_________________
"I put a dollar in a change machine. Nothing changed."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14870
Господ Гонзо ще ни направи шампиони.Искам да видя защитниците на маймуната и на оня психото къде са.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:19 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 26, 2008 1:19 pm
Мнения: 331
Кокала задължително трябва да води левски до края на сезона... поне според мен.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Авг 25, 2006 3:54 am
Мнения: 804
[BFL] Gogo написа:
Кокала задължително трябва да води левски до края на сезона... поне според мен.


Според мен трябва точно обратното.

_________________
Sir_J wrote:
Искам тая година да се паднат за купата тирето и числото и да гледаме джихад на сунити срещу шиити.
06.07.2017


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 04, 2005 7:06 pm
Мнения: 1608
Местоположение: Пловдив
[BFL] Gogo написа:
Кокала задължително трябва да води левски до края на сезона... поне според мен.

Така е.В последните мачове има израстване...точно в момента доводи за смяна няма :smt006


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
И аз съм крайно недоволен от играта.
НЕ МОЖЕ Левски да трепери в трети пореден мач на собствения си стадион! Абсолютно и категорично сме трагедия и 100% не можем да бием някой средно-качествен отбор. Само на мускули не може, бе! Кръгла нула при граденето на играта! Днес отново само връщаха назад и назад! Кур за Кокала! Ако не се махне НЯМА да станем шампиони!
Нямало доводи за смяна? Вие тъпи ли сте или само се правите? Доводите са че един по-здрав отбор ще ни ебе насред Герена! Измъкнахме се два пъти благодарение на Гонзо, но това не може да продължава. Превърнахме се от отбор, който слага 4ка на всеки от А група като домакин в такъв, какъвто е чорбата - 90 мин мъка и голове от центрирания! Спомнете си дори слабия минал сезон как мачкахме всички с лекота и мачовете ни на Герена бяха формалност! 90 минути мачкане! Не като сега - 20 минути игра и аре стига толкова

Кур и за гостите - тъпи селяни и за съдията - наркоман!


И един голям КУР за жалките мишоци дето счупиха стъклото на тролея и побяхгнаха. Да ви изсъхнат малките пишки мама ви деба!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40351
Сега се прибирам от мача - честито ни първо място!

Относно самия мач - зле, първото полувреме трагедия, никаква идея, съжалявам - очаквах Жеан и Христов да покажат доста повече желание, след като обикновено са резерви - ами просто се видя защо е така! Абсолютно безумно решение на Кокала да не пусне Дарко - дори да започне без Гонзо, Дарко трябваше да играе, единствения креативен халф, който имаме (не идеален вариант, но напоследък е във форма и играе, а друг нямаме)! Второто - много добре, че вкарахме гол рано - ония бяха почнали да лежат и щеше да стане страшно! След гола - ужас, дадохме им сума възможности, и пак много навреме втори гол! Каквото и да си говорим - Гонзо е очевидно много важен играч за нас, и то най-вече със спокойствието и мотивацията, които внася - в момента, в който влезе, останалите се размърдаха! Аз бях от онези, които го критикуваха (не съм го псувал, а критикувал, считам, че има известна разлика), и бях на мнение, че е загубил безвъзвратно класата, която е нужна на Левски, но съм много доволен, че ме опровергава така категорично последните няколко мача - вкарва много важни голове, вдига отбора, изобщо - отново е ЛИДЕР, а не просто някой, който вика по другите и ръкомаха в средата на терена! В тоя смисъл - ГОНЗО, ИЗВИНЯВАЙ ЗА КРИТИКИТЕ! Днес след мача го изчаках, човека дори дойде да се ръкува с нас, казах му го, той отговори - "на вас това ви е работата, на нас - да ви радваме"! :fgod

Изводи - има много работа, трябват попълнения - халф или двама задължително, краен защитник и дори двама, евентуално още един нападател, ако не стане прераждане на Христов. И това е, ако не продаваме! Треньор според мен ни трябва обезателно, дори след като Кокала почва да влиза в час - за мен има много какво да се иска от отбора, и Кокала не може да го даде, но изглежда с тези резултати си заслужи мястото поне до края на сезона!

Честито първо място, дано и след последния мач за сезона да сме пак там! А защо не да вземем титлата още срещу Орките на Герена :smt003 :smt006

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1552
Местоположение: София,България
Верно си е,играта беше под всяква критика.Радвам се,че бихме,ама с тази игра нищо хубаво не ни чака.Кокала е ебахти страхливеца.Забелязал съм,че го е страх всеки мач да не се издъним,та ако ще и с Криводол да играем.Най-лошото е,че все повече приличаме на прасетата като игра.Хубаво е че свърши полусезона и че сме 1ви.Най-хубавото е,че Гонзо се отпуши яко :smt067


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
Превърнахме се от отбор, който слага 4ка на всеки от А група като домакин в такъв, какъвто е чорбата - 90 мин мъка и голове от центрирания

да,но това едва ли е вина на кокала.погледнато реално когато кокала взе отбора бяхме трагедия , сега сме първи! не го защитавам ,защото и на кучетата им е ясно ,че той не е тренер ,просто тва са фактите.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Да, не е виновен кокала, но за добрата комбинативна и резултатна игра миналите сезони беше виновен един друг треньор. За съжаление играчи като Христов май не са в крак с футболната философия на хрущяла

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:51 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 19, 2006 9:24 pm
Мнения: 1552
Местоположение: София,България
Royal Sperm написа:
Превърнахме се от отбор, който слага 4ка на всеки от А група като домакин в такъв, какъвто е чорбата - 90 мин мъка и голове от центрирания

да,но това едва ли е вина на кокала.погледнато реално когато кокала взе отбора бяхме трагедия , сега сме първи! не го защитавам ,защото и на кучетата им е ясно ,че той не е тренер ,просто тва са фактите.

Би трябвало да е негова вината,все пак той определя тактиката.Да не почвам болната тема,но как Мъри успяваше да научи отбора да играе красиво и резултатно?!И все пак Кокала определено си заслужи мястото до края на сезона,с оглед ужасния старт на сезона като цяло,това 1во място определено ме изненада приятно :smt004 Но трябва малко да наблегне на добрата и красива игра,те резултатите сами ще дойдат


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Ако има умни хора в ръководството ще видят че с кокала няма да станем шампиони. За съжаление се съмнявам. И ще тръгнем по схемата да сменим няколко играчи ей така заради самата смяна и ще се лъжем че нещо ще се подобри :roll:

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 9:51 am
Мнения: 7303
Vask0 написа:
Да не почвам болната тема,но как Мъри успяваше да научи отбора да играе красиво и резултатно?!


Вторият сезон на Мъри и първият полусезон на третия ОК? Но другите - какво повече играеше Левски, когато загубихме от Локо Сф на Герена, от слабите свине на националния, от Литекс на Герена? :smt006

Ако Кокала преосмисли страхливата си тактика, дори и при него отборът ще заиграе по-добре.

Вижда се с просто око. Тези футболисти - дори не са нужни много нови - ще мачкат като луди с добър треньор.

П.С. Впрочем Рашко защо го нямаше в групата?
:roll:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
ако ще се прави смяна на тренера ,а това е повече от належащо ,то това трябва да стане след края на сезона . не може да се отрече едно;кокало убедини отбора и вече няма групички като по вемето на офчата глава,за тва заслуга има и огромното Синьо сърце на Гонзо :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 7:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3709
Не защитавам Кокала, но да се иска смяната му, трябва да се даде пример с кой.
Чужд треньор в БГ ще дойде някой на нивото на Окука, Дуци, Канталаровски или евентуално Люпко, който е изпята песен. Такива "лъвове" не ми се гледат на Герена
За друг не се сещам.
Кокала е далеч, доста далеч от добрите треньори. При положение, че Балъков не може да бъде привлечен към този момент, за по-добра алтернатива не се сещам.
Някой засегна Мъри. Мъри се плъзна по плоскостта на тоталния и нападателен футбол, което в БГ може и да бъде демонстрирано в отделни срещи, но като цяло е лесен за разгадаване и жестоко наказван в Европа. Да си спомнят защитниците на Мъри след кои мачове беше изгонен. След мачовете с/у Черноморец и Локо Сф, където поцепихме противниците от "мачкане" и накрая загубихме и 2та поредни мача.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 25, 2005 9:30 pm
Мнения: 3167
кокала е ташак голем, да идва друг...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 8:02 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 30, 2008 6:01 pm
Мнения: 251
С тая игра в Европа сме първите слабаци, бавната и страхлива игра там не се пласира :smt006 да му мисли ръководството трябва да се гради отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 26, 2008 6:55 pm
Мнения: 3709
Ераносян и аз съм го споменавал като вариант в предишни постове. Може би да, може би не.
Никога не съм бил някакъв яростен противник на Батков, но за да тръгне клуба нагоре трябва да извади пари. Не за поредния бразилски пумпал, а за класен треньор, който да промени философията на клуба (юношеска школа, методика на подготовка/възстановяване, фитнес, теоретична подготовка в зала, тактика и тн). За това се изискват много пари и бъдещи резултати в по-далечни срокове. Там са ми претенциите към Батков. Ако няма парите, да търси по-силен спонсор съвместно да финансират и да се търсят дългосрочни резултати.
И да се върнем на Ераносян. Добър и амбициозен треньор. Ако бъде оставен да работи "на парче", по-скоро би се провалил и би бил награбен от фенове и изгонен.
А сега дори и да бъде привлечен наистина калсен специалист, по-скоро би се провалил като Луиджи Симони при чорбата.


Последна промяна Vincenzo на Съб Ное 29, 2008 8:08 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Не знам с какво пък точно Балъков е по-добър, да речем, от Люпко? Аз бих искал млад и неизвестен треньор. За мен чудесен избор ще е Илия Груев. Наше момче си е, тренира деца в Европа, интелигентен много. Ако Батков има мозък, да го взима.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 8:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 17, 2008 4:39 pm
Мнения: 1121
ако ръководството на клуба е сериозно и иска да прави клуб по европейски модел тренера трябва да е задължително от западна европа всеки един български тренер ще позволи да му се бъркат и да му стъпват на гушата .

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 8:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 31, 2007 3:26 pm
Мнения: 369
От тоя мач единственото хубаво са 3-те точки и двата гола на Гонзо...нищо друго. Жеан и Гощо Христов не знаеха къде се намират изобщо, бяха като хванати от гората. Ако Гонзо е здрав втория полусезон (дано) тия двамта ше се редуват кой да влезне в 80-тата минута при 2 гола разлиза в наша полза. Видя се, че без Армандо не може. Хичо ме караше да се смея с глас. 1:1 със защитник на Пирин, 1 метър разстояние между тях, Пичо започва да си прай звездния финт, защитника седи и го гледа...като дойде момента да го премине ест му взеха топката. Определено си личеше липсата на Зе по фланга. Абе като цяло поизморени играчите, мислеха, че ще вземат 3-те точки до средата на първото полувреме и после разходка. Семкаро си е ташак пълен. Отново липса на грам идея и 2 гола от елементарни грешки в защитата на противника...

А! И честито първо място все пак!


Последна промяна t0p4o на Съб Ное 29, 2008 8:11 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Ное 29, 2008 8:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 32999
Местоположение: София
Край на ц(*ка написа:
..
Ще продължавам да ти трия глупостите, трай си там ::kid

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 434 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com