forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:34 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 198 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пет Юли 10, 2009 1:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Забравяш факта, че чорбата няма как да направят тва нещо, щот просто те са в другата крайност... нов отбор на всеки 6 месеца...

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 10, 2009 1:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Някъде да съм коментирал досегашното им състояние? Казвам какво би било най-добре за нас.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 10, 2009 1:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 5:43 pm
Мнения: 4553
Местоположение: In Da Klub
Хах... най-добре за нас ше е нещата да се наредят без всичките тея работи, дет си ги написал :smt003

_________________
:bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 10, 2009 2:27 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 8:48 pm
Мнения: 934
Бомби, факли, В група и всичко начисто и наново :smt004


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 10, 2009 2:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
хаххаа не мога да повярвам, че Левскар ще иска чорбата да печели... още малко ще кажеш, че най-добре е да те наебат цяла редица яки мъже, за да се убедиш, че не си гей?


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 10, 2009 5:38 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Анаболите водят до душевно и буквално разтройство :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 10, 2009 6:55 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Boyo написа:
хаххаа не мога да повярвам, че Левскар ще иска чорбата да печели... още малко ще кажеш, че най-добре е да те наебат цяла редица яки мъже, за да се убедиш, че не си гей?

Който може да мисли вниква и разбира какво съм казал, който не му достига интелект - коментира повърхностно. Тактиката да дадеш фигура за да спечелиш предимство в шаха е на няколко хилядолетия и умните хора прибягват до нея, когато не виждат друг начин да спечелят. Тъпите стоят отстрана, цъкат с език и се чешат по плешивите темета. :smt006

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 10, 2009 6:56 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Citizen_Kane написа:
Анаболите водят до душевно и буквално разтройство

От собствен опит ли го казваш?

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Юли 10, 2009 7:15 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 25, 2006 4:32 pm
Мнения: 6484
Естествено :smt003

чекай да си боднем малко таурин в кура че само там ми е останала ненабодена вена :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 11, 2009 10:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
hidden767 написа:
Boyo написа:
хаххаа не мога да повярвам, че Левскар ще иска чорбата да печели... още малко ще кажеш, че най-добре е да те наебат цяла редица яки мъже, за да се убедиш, че не си гей?

Който може да мисли вниква и разбира какво съм казал, който не му достига интелект - коментира повърхностно. Тактиката да дадеш фигура за да спечелиш предимство в шаха е на няколко хилядолетия и умните хора прибягват до нея, когато не виждат друг начин да спечелят. Тъпите стоят отстрана, цъкат с език и се чешат по плешивите темета.


да гледам други отбори как печелят, докато моят мизерства, това би било скрита омраза. Аз обичам отбора си, а ако някога спра - просто ще спра да гледам мачовете му. Винаги съм твърдял, че ти няма как да си наистина Левскар, има нещо кардинално сбъркано и по случайност си станал такъв, без да си убеден в избора си. Ти имаш повече постове как Левски трябва да загуби , отколкото как трябва да спечели. Така че няма какво повече да се самозалъгваш - зарязвай Левски и ставай чорбар, латекс, каквото си избереш!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 11, 2009 2:30 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Boyo написа:

да гледам други отбори как печелят, докато моят мизерства, това би било скрита омраза. Аз обичам отбора си, а ако някога спра - просто ще спра да гледам мачовете му. Винаги съм твърдял, че ти няма как да си наистина Левскар, има нещо кардинално сбъркано и по случайност си станал такъв, без да си убеден в избора си. Ти имаш повече постове как Левски трябва да загуби , отколкото как трябва да спечели. Така че няма какво повече да се самозалъгваш - зарязвай Левски и ставай чорбар, латекс, каквото си избереш!

Вечерта е най-тъмна преди зазоряване. Иначе казано, за да се зазори, вечерта трябва да премине през най-тъмната си фаза. Не го ли стори, ще е вечен здрач. Понеже обичам отбора си повече от колкото човек като теб мопже да си представи, а и съм достатъчно интелигентен да разбирам какво трябва да се случи за да се оправят генерално нещата, съм готов да понеса такава жертва, в името на по-доброто бъдеще, а изглежда ти си доволен на мижавото съществуване, залъгвайки се, че това е Левски. Относно чорбарщината съм го казвал и преди - най-големият недостатък на публиката ни е да отрича всичко, което по една случайност чорбарите са направили преди нас. Да търсиш победата било чорбарско, да викаш срещу президента било чорбарско, мисля си че в днешния все-по глобализиращ се свят няма място за такива тесногръдия. Ако Левски е разсъждавал така на времето, да не прави това или онова, защото някой друг го е направил преди него, сега отбора ни нямаше да се казва така. А относно това как съм станал левскар - моето обричане на религията Левски е с много по-голяма стойност от това на 99% от форума, защото съм прозрял истината в изцяло цесекарско семейство и в период, когато Левски падаше с по 5:0 от вечния враг, за разлика от всякакви неосъзнати мижитурки без воля да имат собствено мнение, които са от този или онзи отбор, щото татко им така им е казал или щото са решили че е яко да биеш във всеки мач.

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 11, 2009 3:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
хаха сега се изкара и жертва


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 11, 2009 3:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Най-доброто за българският футбол е да ги няма лит(*кс-етрополе септемврийско знаме,а кой колко е голям Левскар е просто любимата ми тема :D

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 11, 2009 5:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Ivan63 написа:
Най-доброто за българският футбол е да ги няма лит(*кс-етрополе септемврийско знаме,а кой колко е голям Левскар е просто любимата ми тема


Е как бе бай Иване, най-големите левскари са от този форум...само!
Всички останали са чорбаризирани лумпени, смърт за тях!!!!! :bigok

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 11, 2009 6:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Запознат написа:
Ivan63 написа:
Най-доброто за българският футбол е да ги няма лит(*кс-етрополе септемврийско знаме,а кой колко е голям Левскар е просто любимата ми тема


Е как бе бай Иване, най-големите левскари са от този форум...само!
Всички останали са чорбаризирани лумпени, смърт за тях!!!!!
Тая от аватара ти май не е от този форум,ама да не я убиват веднага,а,може да е чорбаризирана лумпенка,може да не е най-голямата левскарка,но тя няма никога да си мери пишката с местните огромни левскари....

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 11, 2009 6:27 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:54 pm
Мнения: 1865
Boyo написа:
хаха сега се изкара и жертва

нормално, когато любимия отбор пада не е приятно за никого. :smt006

_________________
Хайде на бас.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 11, 2009 7:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 04, 2006 11:53 am
Мнения: 12372
Местоположение: София..
hidden767 написа:
Boyo написа:

Понеже обичам отбора си повече от колкото човек като теб мопже да си представи, а и съм достатъчно интелигентен да разбирам какво трябва да се случи за да се оправят генерално нещата, съм готов да понеса такава жертва,


Не, просто в този период всеки твой втори пост ще е "Казах ли ви?!??!" , за тва искаш така :smt003 :smt003

_________________
Росен написа:
Кому са нужни чудеса? Самият факт, че ние сме фенове на Левски от пето поколение е чудо.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Съб Юли 11, 2009 7:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
Като ключеее от поштенска кОтияяяяя, заключ на тематаааааааа, ооооооо, йеееее :bigok

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 198 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 20 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com