forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 8:22 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 23198 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 770, 771, 772, 773, 774  Следваща

Харесва ли ви новото правителство
ПО-СКОРО ДА 65%  65%  [ 87 ]
ПО-СКОРО НЕ 35%  35%  [ 46 ]
Общо гласове : 133
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 5:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Втечнения газ можещ да го купуваш отвсякъде, има работеща борсова търговия в Европа. Испанците доставят 3/4 от газта си чрез LNG, но от няколко държави.
Освен това, проблема на вноса от Русия е цената, не толкова кой е вносителя. Затова се говори за загубени работни места. Високата цена на природния газ убива конкурентоспособността.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 5:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Там е работата, че въпреки всичко, руснаците предлагат най-изгодните цени. 2/3 от Европа не купува руски газ заради сините им славянски очи :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 7:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Е Костов е ЗА шистовия газ, така че ето я алтернативата.
Но естествено протестите срещу шистовия газ не бяха спонсорирани от Москва, в никакъв случай :loser2
При горивата пък има мерки ограничаващи вноса и работещи в полза на Лукойл.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 7:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
тва на Костов с шистовия газ е като на Волен със златните залежи, но насочено към пещерни русофоби :lol: иначе Газпром също започнаха да дупчат за шистов газ, ако толкова ни е зор :blass

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 8:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Докато зИлените лаеха срещу Шеврон, Овъргаз си направиха проучванията :smt006

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 8:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Овъргаз не разполагат с технология за шистов газ. Не знам за какви става дума, но вероятно са търсили конвенционален.

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 8:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Не самите Овъргаз, а едни румънци мисля бяха, имаше репортажи по медиите, но всичко мина и замина тихомълком :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 8:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Говореше се за конвенционални сондажи. За шистовия са някакви партенки. И да допуснем, че могат да проучват тайно, в нарушение на закона, какъв е смисълът само да се трошат пари, ако после не могат да добиват

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 8:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Проучвания :smt006 Разбираш дали може да се добива, колко ще струва, колко са запасите, икономическо изгодно ли ще е :wink:, чакаш момента да се смени властта в банановата република България и си не едни, а две гърди пред конкуренцията, а в краен случай им продаваш това което си открил :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 9:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Системата за ранно предупреждаване срещу безмислени спорове вече се задейства при мен. :lol:

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 9:04 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Кока-Кольо написа:
Системата за ранно предупреждаване срещу безмислени спорове вече се задейства при мен. :lol:

При мен се задейства на форумно ниво някъде около 2008. :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Е ти явно си с Ф-35, аз съм скромно МИГ-че от студената война :smt003

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 9:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Кой води безсмислени спорове :loser2
Да не съм оффтопик - Николай Костов :bigok

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 10:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Много силен Марин Райков :smt023 http://www.mediapool.bg/%D0%BC%D0%B0%D0 ... 06037.html :smt027
Цитат:
"С България Република Македония дели общи езикови традиции, обща история и общо минало. До 1945 година ние сме част от един народ. Разбира се ние сме признали независимостта на Македония, но има и исторически реалности, които те също трябва да признаят, а именно да честваме заедно празниците, които ни обединяват, тъй като делим обща историческа памет", каза Райков.
:smt047

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 10:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Кока-Кольо написа:
Там е работата, че въпреки всичко, руснаците предлагат най-изгодните цени. 2/3 от Европа не купува руски газ заради сините им славянски очи :lol:

Продажбите на Газпром са 1/3 от консумацията в Европа.
Иначе по твоята логика, останалите количества ги купуват заради кафявите очи на арабелите.
А защо според теб руснаците се опитват всячески да саботират Набуко - нали цените им са конкурентни :roll:

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Кока-Кольо написа:
Говореше се за конвенционални сондажи. За шистовия са някакви партенки. И да допуснем, че могат да проучват тайно, в нарушение на закона, какъв е смисълът само да се трошат пари, ако после не могат да добиват


По какво се разбира какъв тип сондаж им е разрешено да правят? Ако не бъркам, тези сондажи, за които говорите бяха преди мораториума.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Вто Май 07, 2013 11:13 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
На една част от Европа и е по-изгодно да си купува газ от Норвегия, други пък си имат сонди в северно море. Всичко е относително. А руснаците естествено, че не искат конкуренция. Дори войната в Сирия май точно заради един евнетуален бъдещ газопрвод се води, с който Катар планира да се намеси в играта

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 08, 2013 12:08 am 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48818
Местоположение: ШОПландия
Mr. Smith написа:
Много силен Марин Райков :smt023 http://www.mediapool.bg/%D0%BC%D0%B0%D0 ... 06037.html :smt027
Цитат:
"С България Република Македония дели общи езикови традиции, обща история и общо минало. До 1945 година ние сме част от един народ. Разбира се ние сме признали независимостта на Македония, но има и исторически реалности, които те също трябва да признаят, а именно да честваме заедно празниците, които ни обединяват, тъй като делим обща историческа памет", каза Райков.
:smt047

Наистина добро изказване като за дипломат особено.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 08, 2013 12:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
tprodanov написа:
Кока-Кольо написа:
Говореше се за конвенционални сондажи. За шистовия са някакви партенки. И да допуснем, че могат да проучват тайно, в нарушение на закона, какъв е смисълът само да се трошат пари, ако после не могат да добиват


По какво се разбира какъв тип сондаж им е разрешено да правят? Ако не бъркам, тези сондажи, за които говорите бяха преди мораториума.

Вследствие "протестите", всички проучвания бяха забранени, а те включваха сондажи. Няма значение дали е шистов или конвенционален. После внасяха поправка и тн.
Кока-Кольо написа:
На една част от Европа и е по-изгодно да си купува газ от Норвегия, други пък си имат сонди в северно море. Всичко е относително. А руснаците естествено, че не искат конкуренция. Дори войната в Сирия май точно заради един евнетуален бъдещ газопрвод се води, с който Катар планира да се намеси в играта

Е така де, нашите интереси явно не съвпадат с руските по тази точка. Щом ни е скъпо, търсим алтернатива или натиск за сваляне на цената. А това нито Тройната, нито БиБи се помъчи да направи. Последния даже подписа егати и педалския договор за тръбата :ohmygod2

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 08, 2013 12:10 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Да, но тук се обсъждат онези сондажи, които бяха преди забраната, съответно няма как да са били незаконни.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 08, 2013 9:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Абе герб като ходиха в Катар немаше нито един катарец на срещата, а Трайков ходеше на плаж. Онзи ден служебните подписаха не знам си колко споразумения с Катар, включително за няколко инвестиции. С други думи има си начини да се докарат пари от Русия , стига да има желание. Друг е въпросът, че няма как да са 9 млрд чак и на Костов също му е пределно ясно това


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 08, 2013 9:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Е той си говори за огромния дисбаланс и изтичането на капитали натам и то от високите цени. Не мисля, че иска да е фифти/фифти.

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 08, 2013 10:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
В интерес на истината според мен се опитва да придърпа русофобите към себе си :wink:
Мен пък много ме радва Изображение как сипва на "енергетиците" :strkstrk, особено тези с фотоволтаиците, газ пикаят всяка сутрин като пуснат новините :strkstrk Жалко, че при следващото правителство никой няма да се сети за него :(

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 08, 2013 10:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Фев 18, 2011 11:18 am
Мнения: 590


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 08, 2013 2:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Баси, като гледам какви промити мозъци има .... като този кретен, който възхвалява Тодор Живков под една от снимките във ФБ страницата на книгата......за пореден път си задавам въпроса: "ЗАЩО МАЙКА СИ ДА ЕБА НАИСТИНА НЕ ЕМИГРИРАХ ПРЕДИ ГОДИНИ?!?!?!" :twisted:
Стадото наистина заслужава окаяната си робска съдба :ohmygod

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Сря Май 08, 2013 3:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Boyo написа:
Абе герб като ходиха в Катар немаше нито един катарец на срещата, а Трайков ходеше на плаж. Онзи ден служебните подписаха не знам си колко споразумения с Катар, включително за няколко инвестиции. С други думи има си начини да се докарат пари от Русия , стига да има желание. Друг е въпросът, че няма как да са 9 млрд чак и на Костов също му е пределно ясно това


Доста инкогнито става цялата работа с Катар, да не би и катарци да са станали сърдружници в КТБ? По нищо не се отличава от спявките на БСП в Москва. Можем ли да разберем поне какво е подписало министърчето?

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 10, 2013 5:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
А защо трябва всички търговски договори с Катар някой да ги изнася, да се дават точни цифри и т.н.? Мислете малко преди да задълбавате в некви тотални глупости. :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 10, 2013 6:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Изображение
Не е много ясно дали са само търговски и с какво точно ни обвързват като държава
http://lubamanolova.info/komentari/2013/2747-koy-upalnomoshti-marin-raykov-da-podpisva-dogovori-s-katar

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 10, 2013 6:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 02, 2005 6:00 pm
Мнения: 4339
Не, ядрени програми и обмяна на агенти. :ohmygod2 Що трябва да има некви дълбоки конспирации и върховни политически игри, като може просто да споделят проблемите между двете страни от дипломатическа гледна точка за търговията и да се правят малки промени в администрацията и там и тук за да се улесни бизнеса. И не, няма нужда да става дума за 442303 милиарда долара.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пет Май 10, 2013 6:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Служебното правителство е с ограничен статут, няма парламентарен контрол и тази допълнителна липса на прозрачност е недопустима. Още повече, че Катар де факто води война в момента. А проблемите на бизнеса надали са в ресора на военния министър

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 23198 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 770, 771, 772, 773, 774  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com