forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:20 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2015 10:02 am 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Ето че след 18 години излиза още едно доказателство в интервю с Иво Георгиев:
"Ама много се продаваха мачове по това време! Няма да казвам имена, ама направо ужасни неща. В един мач “Славия” дойде да ни гостува във Варна, трябваше да бие, за да стане шампион. Имаше пробити от нашите няколко човека. Преди мача наш`те ги направих на нищо, виках им, псувах ги, че ако не играят, ще… Не исках да лягаме, никога не съм продавал мач, ако ще и без обувки да играя. Не съм такъв човек. На излизане към терена Кано Коцев ми вика: “Ивка, абе всичко е решено, не се натягайте. Даже има тука едни 2 хиляди долара.” До 70-ата минута резултатът е 0:0. Хвърлиха ми една дълга топка, излязох срещу Здравко Здравков и с глава я пратих към вратата. Той ме изрита, паднах на земята и си глътнах езика, бях в безсъзнание Доктор Дойчев ме спаси, извади ми езика, пратиха ме с линейка в болницата. Топката мина голлинията, ама съдията Веско Богданов беше подкован от СИК. Нито зачел попадението, нито дал фаул. После “Славия” си били с 2:0 с лекота. На другия ден, като се оправих, казах, че ако така се става шампион… Последва телефонно обаждане от хора на СИК: да си върна думите назад, ако искам да ми е гладка кариерата и да играя в националния отбор. Даже и телевизия дойде на крака, за да ми вземе интервю."
А за уреденият мач в Шумен се знаеше и тогава, разбира се с посредничеството на Наско Сираков.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2015 11:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Мръсното Мокетче винаги е пораждал ненавист в мен :D А като чуя "нека му простим, много добър футболист беше", не знам какво ми става...

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2015 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 8:31 am
Мнения: 1829
Местоположение: Там, под синьото небе
Най-криминалната титла на прехода. Даже и купените титли на Гришата и тази на Г. Илиев не бяха толкова нагли.

_________________
Цитат:
"Никога не съм откраднал и една стотинка. Точно обратното. Това беше само даване. Александър Томов никога в живота не пипа чуждо."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2015 1:20 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 13, 2013 1:15 pm
Мнения: 2555
Местоположение: Sofia Bulgaria
Сега какви са Слагия,честни и почтени?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Апр 27, 2015 3:01 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Сеп 08, 2005 1:40 pm
Мнения: 3610
Сега пък ще ви споделя една снимка от фитнеса към стадиона на Славия, за да се уверите защо през 2013та Лудогорец си взе без проблеми мача в Разград с тях, а на нас ни скочи като за световно. Нали се сещате че от есента на 2012г. Лудогорец и Славия завършват винаги при резултат в полза на Лудогорец. Е тази снимка обяснява всичко.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com