forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Май 03, 2024 5:16 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1108 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Следваща

За кого ще гласувате на евроизборите?
за ГЕРБ 21%  21%  [ 64 ]
за социалисти /БСП, АБВ/ 0%  0%  [ 1 ]
за либерали /ДПС, НДСВ/ 0%  0%  [ 1 ]
за Реформаторския блок 51%  51%  [ 159 ]
за Бареков и Джамбазки 3%  3%  [ 8 ]
за националисти /Атака, НФСБ, НПБ/ 2%  2%  [ 7 ]
за Зелените 1%  1%  [ 4 ]
за Глас народен 5%  5%  [ 16 ]
за Алекс Алексиев /независим/ 3%  3%  [ 8 ]
за друг/не съм решил още за кого 14%  14%  [ 44 ]
Общо гласове : 312
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 9:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
За ДПС далеч не е върха. :wink: Докато в другите партии преобладава поведението на лаещи се кучета, в ДПС от една страна си правят бизнеса чрез властта, но от друга страна наблягат силно на подготовката на кадрите си. И към момента подготвени кадри има май само в ДСБ и ДПС, като при първите намаляват, а при вторите се увеличават.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 9:55 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5377
Сега, ако може някой да ми обясни, жена с висше образование между 31 и 60 г. от голям град, какво намира в ГЕРБ освен харизмата на лидера, ще го призная. Ей на такова ниво е всичко в тая държава! Марка и харизма навсякъде, майна!
Мат'риалът си иска бай Тошо по телевизорО и това си е. Нищо, че чакаш години наред за Лада и банани има само по Нова Година.

Едит: И още нещо, което се сетих преди няколко дена. На предишните избори се лансираше тезата, че хората по провинцията ги било страх да не си закупят работата, ако не гласуват за ГЕРБ. Е, вече не са на власт една година и пак имат 30%.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:02 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24059
Te всъщност през 2009 планираха да направят точно това, което направиха през 2013. Знаеха, че пожарникаря ще е първи, но правеха сметки да те и комунягите да са втори и трети, а НДСВ да влязат, за да повторят тройната коалиция.
Високата активност обаче им еба мамата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:04 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25171
Местоположение: Възраждане, Русе
простият народ гласува за бсп и дпс

в софия бб печели 40 процента

ебати :bigok

фандъкова не успя да преебе изборите с тия ремонти :loser2

омраз, през 2009-та сметката бе за четворна коалиция с оглед резултата на евровота

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:06 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24059
Аааа, да. :bigok Забравих партията, която влизаше на 1000000 % :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:10 am 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25171
Местоположение: Възраждане, Русе
да, бях 20 кила по-слаб като кандидат за депутат :bigok

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:14 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ремонтите допринесоха за резултата, това им беше и целта, няма как да го преебат.

А ДПС на парламентарните избори 2009та взимат 600 000 гласа, според мен имат потенциал и за повече. Същата година за евроизборите взимат 350 000 гласа. Ако спазваме съотношението в резултата - евро-парламентарни избори, на евентуалните идващи избори ще ни шибат жестоко.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:25 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 04, 2013 8:35 am
Мнения: 5331
Местоположение: София
Да, защото тук "българите" в Турция не гласуват...

За следващите избори, когати и да са, съм се приготвил да ритам всичко, което познавам да гласува :slap


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
tprodanov написа:
Ремонтите допринесоха за резултата, това им беше и целта, няма как да го преебат.

А ДПС на парламентарните избори 2009та взимат 600 000 гласа, според мен имат потенциал и за повече. Същата година за евроизборите взимат 350 000 гласа. Ако спазваме съотношението в резултата - евро-парламентарни избори, на евентуалните идващи избори ще ни шибат жестоко.


Освен че на евроизбори тези в Турция не гласуват, 2009та наляха малко гласове на НДСВ на еврото


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ясно е защо на евроизборите са по-малко гласовете. Исках да покажа, че са си увеличили резултата дори за такива избори. И парламентарният им резултат ще бъде по-висок.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Те си играят много със собствения резултат. Правят го и на местни, и на президентски избори. Решават кога да закарат всички да гласуват, кога само част от тях, кога да пратят на друга партия и т.н.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:50 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Eric Cartman написа:
Като 20 от тия 30% избирателна активност са гнусни мангали, не се чудете защото държавата ни е мангалска.

Държавата ни е мангалска, защото великите немангали, чистокръвните арийци, ги мързи да си завлекат белите задници до урните или не виждат смисъл да го правят. По-голямата част въобще не ги интересува. Затова и мангалите избират кой да ни управлява. В случая те имат най-малката вина.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 15, 2005 4:09 pm
Мнения: 974
Boyo написа:
гил галад написа:
Погледнато в абсолютен план и веднага би трябвало да се разбере, че основният проиритет е образованието!
Само си представете образование на ниво, на което всеки завършва точно, за което има способности и в краен вариант и желание!Дори да предвидим само оправяне на висшето образование в един идеален вариант! Тогава в срок от пет години нещата ще бележат рязко покачване и останалите сфери ще се подобрят до възможния максимум!


Висшето е с най-малко значение. В обратната посока трябва да стават промените - от детската градина нагоре.

Пак не четем какво се пише! Само си представи вариант в който на високите постове в държавата с висше образование наистина са хората с потенциал, завършили действително, а не с парички и връзки! Тези хора ще са и с достатъчно морал, просто защото ще знаят как нещата да се правят правилно...и тогава само си помисли какъв ефект ще се получи! А иначе естествено, че си прав!

_________________
НАЙ-ГОЛЯМОТО ЩАСТИЕ Е ДА ИМАШ СИН!ДА ГО ЗАВЕДЕШ НА ПЪРВИЯ МУ МАЧ!ДА ЗАОБИЧА ЛЕВСКИ,КОЛКОТО БАЩА СИ!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
И двамата сте прави - от едното ще зависи управлението на страната, а от другото - нивото на матряла, който ще трябва да направи точния избор.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 11:03 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6495
Местоположение: Х Х Х
Само да вметна, че в момента няма много нужда да си с връзки или парички, за да завършиш. В смисъл, че може да си безобразно тъп и без връзки и пари и пак да завършиш сравнително лесно. :loser2 За това съм съгласен, че образованието трябва да е приоритет номер 1. От началното, през средното, до висшето!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 11:06 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
А лошото е, че единствената партия с идея по въпроса какво да се промени е ДБГ :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 11:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
ГЕРБ подготвиха доста читав закон за образованието, но не им стигнаха топки да го гласуват.

Иначе добро висше образование има и в момента и там учат поне 20-30 хиляди българи - това в Германия, Холандия и другите западноевропейски държави. Голям ефект от това няма - на 20 години може в университет да те направят специалист по нещо, но не и да те направят човек. Говорим за държава, където хората не могат да се оправят с една бюлетина бе хора. Нужна е кардинална промяна в детската градина и в 1-7 клас. Като научим всички да пишат , да четат и да разбират какво четат, като ги научим кое е добро, кое лошо и като ги научим да мислят критично, да търсят знанието и да уважават другите хора - тогава може да дискутираме висше образование.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 11:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
На мен не ми хареса - училище от 4 годишна възраст според мен е стъпка в грешната посока.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 11:29 am 
Е защо бе, какво му е лошото? На 4 трябва да се знае поне един език, на 5 - два, а на 8 - поне 3. Също така, за да мине детската градина и да почне училище трябва да защитава дисертация на тема ''Ядреният синтез и бъдещето на атомните електроцентрали'' :strkstrk Деца - роботи, без детство, братче. Колко се радвам, че не раста през тия години.


Върнете се в началото
  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 11:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Това беше най-маловажното нещо, но всички от бг-мама за това се хванаха...


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 11:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8823
Седем:Едно написа:
Eric Cartman написа:
Като 20 от тия 30% избирателна активност са гнусни мангали, не се чудете защото държавата ни е мангалска.

Държавата ни е мангалска, защото великите немангали, чистокръвните арийци, ги мързи да си завлекат белите задници до урните или не виждат смисъл да го правят. По-голямата част въобще не ги интересува. Затова и мангалите избират кой да ни управлява. В случая те имат най-малката вина.



:!: :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 11:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Е не може началната възраст да е маловажно, защото всички програми се разписват според продължителността на ученето.

SouthSupporter написа:
Е защо бе, какво му е лошото? На 4 трябва да се знае поне един език, на 5 - два, а на 8 - поне 3. Също така, за да мине детската градина и да почне училище трябва да защитава дисертация на тема ''Ядреният синтез и бъдещето на атомните електроцентрали'' :strkstrk

Деца - роботи, без детство, братче. Колко се радвам, че не раста през тия години.


За езика обаче не съм съгласен. Моя учи английски вече година и нещо, а е на 4. Никой не го кара на сила - иска сам да ходи, даже му увеличихме часовете, защото преди беше веднъж седмично, той мрънка, сега ходи два пъти седмично. Но там са някакви игри, просто по време на игрите им говорят на английски.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 12:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14206
Местоположение: София
Изображение

:smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 12:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
SZ_FEN написа:
Проданов, няма държава която се нуждае само от образование, само от национална сигурност или само от защита на личната безопасност и частната собственост. Аз не съм от умните избиратели на РБ и поради това не мога да разбера дилемата ти.

Относно това по какъв начин форума би могъл да има влияние върху политиката има поне няколко варианта. Иска се обаче желание. За всичко останало си има опъвдания. Миналата година пробвах един подобен с БДФ, но Толева очавидно я достърха, че можем да и превземем партията и че щеше да се наложи малко работа да посвърши.

На мен лично отдавна са ми умряли мераците да правя нещо политическо чрез форума.

Крис, с цялото ми уважение към теб, върни се в България, постъпи на работа в някой университет, да видиш сравнението с Америка примерно. Има три основни неща, които имат нужда от колосална реформа или по-скоро пренаписване от-до. Образование, здравоопазване и социална политика. Неща, по които не е направено НИЩО, от НИКОЙ. И аз съм на мнение че образованието е най-важно, защото при отрицателния приръст в момента, излизането на най-читавите деца в чужбина и не връщането, българските училища и университети бълват огромен процент завършени (завършили) дебили, които не могат да се интегрират в обществото и започват да му тежат. В образованието, държавната субсидия се плаща по-възможно най-извратения начин, както на животновъдите - на глава добитък. Няма резултати, няма адаптиране, няма изискване от бизнеса и индустрията. Университет Х решава да си направи специалност "Куродървене и мениджмънт", получава 1500 лв на приет студент, студента си го дърви, където иска, не стъпва в университета, след първата година си тръгва или записва специалност "Пичколигавене и мениджмънт" и пак същото. 1500 лева х броя студенти се управляват от завършени пост-комунистически отрепки, всички тия схемички на дпс, се правят, тука се точи 100 левчета, там 200... Няма нови програми, няма актуализиране, няма е-материали. Ето тоя симпатяга Неков е плод на българското образование, при това на едни от най ъп ту хай специалностите, отвори му клипчета и виж как говори, човек с две мастър дипломи :lol:
Хубаво е да се мисли националната сигурност, ама в един момента ще се окаже че нацията я няма...

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 12:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 17, 2013 9:38 pm
Мнения: 8823
Имам глупав въпрос, моля не ме съдете грубо.
При формат на изборите с преференции, когато е избран един евродепутат, как и защо той се отказва и преотстъпва мястото си на друг(Пеевски). След като листата е подредена и вота е бил за тези хора, не би ли следвало при отказ да загубят това място?
Дано сте ме разбрали.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 12:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
SouthSupporter написа:
Е защо бе, какво му е лошото? На 4 трябва да се знае поне един език, на 5 - два, а на 8 - поне 3. Също така, за да мине детската градина и да почне училище трябва да защитава дисертация на тема ''Ядреният синтез и бъдещето на атомните електроцентрали'' :strkstrk Деца - роботи, без детство, братче. Колко се радвам, че не раста през тия години.


Това че ще ходи не значи, че ще учи. Не и по начина , по който учи този в 3ти клас примерно. "Ученето" на тази възраст е под формата на игра.

Аз съм ужасно благодарен на Фандъкова, че заради нея детето ми отиде в частна детска градина и съвсем откровено мога да си призная, че там даже научава повече отколкото вкъщи. "Ученето" им е 15 минути на ден - толкова може да задържиш вниманието на деца на тази възраст. През останалото време играят, но учителките правят всичко с желание и влагат пълната си енергия. Защото взимат много добра заплата, която, ако родителите са недоволни, ще изгубят. Точно в това щеше да се изразява и реформата с новия закон - бюджетите в образованието да зависят пряко от представянето и броя на децата, държавните заведения да оперират на по-пазарен принцип, субсидиите да важат и за частните, а родителите да имат по-голям контрол.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 12:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
:bigok
Фандъкова прави реформи в образованието. Това е нестандартен поглед за нейната работа, признавам :bigok

А разликата между държавна и частна детска градина е драстична. И тя започва много бързо да личи в децата.


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 1:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 06, 2008 4:03 pm
Мнения: 2912
Местоположение: Valhalla
Изображение

_________________
ИзображениеИзображениеИзображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 3:24 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 14, 2004 1:13 pm
Мнения: 2596
Казват, че може и да е монтаж ама на мен ми харесва. :blass :blass :blass

Изображение

_________________
Левски :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
 Заглавие: Re: Евроизбори 2014
МнениеПубликувано на: Вто Май 27, 2014 3:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 9:50 pm
Мнения: 1672
Местоположение: Редута, София
Цитат:
Какво ще е бъдещето на управлението - смени в кабинета или оставка на правителството на Пламен Орешарски, как ще продължи работата на парламента и колко време може да издържи с блокиран кворум. Тези въпроси се очаква да обсъдят на среща тази вечер лидерите на БСП и ДПС Сергей Станишев и Лютви Местан, научи "Дневник" от източници в управлението.

Срещата е планирана още в неделя след евровота, но заради ангажиментите на Станишев като президент на ПЕС в Брюксел вчера и днес ще бъде чак тази вечер - в навечерието на очакваните дебати по внесения от ГЕРБ вот на недоверие към кабинета "Орешарски" заради провал на енергийната политика. Засега не се очаква ДПС да го подкрепят, но социалисти не изключват знаково гласуване на хората на Лютви Местан - "въздържал се" или пък неучастие в гласуването.

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов намекна, че депутатите му няма да се регистрират за заседанието на парламента в сряда, призова същото да направи и "Атака", за да се види петимата независими депутати, които се пришиват към "България без цензура" на Николай Бареков дали подкрепят кабинета. В същото време и Бареков се обяви за предсрочни избори и заяви, че представителите му ще подкрепят вота на недоверие.

В тази ситуация освен неясното поведение на ДПС, е важно как ще действа и "Атака" - партията, която няма никакъв интерес от предсрочен парламентарен вот.

Ако БСП и ДПС се споразумеят да се закрепи правителството, със сигурност хората на Лютви Местан ще поискат по-сериозно присъствие в управлението, отговарящо на почти равния резултат на двете партии на евровота. Затова и очакванията са за основен ремонт на кабинета, като в медиите се спекулира с имената на министрите на здравеопазването, образованието, земеделието, регионалното развитие - Таня Андреева, Анелия Клисарова, Димитър Греков, Десислава Терзиева, та дори и за някои от вицепремиерите.


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 1108 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com