forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 7:22 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 261 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Юли 08, 2013 11:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
много истини са написани дотук , също и аз ще напиша добре известни на всички неща, жалко че няма да променят нищо :) но поне да обмениме информация и мисли, нали затова е форума :)

Краденето идва от 2 неща - манталитета и мизерията. Разбира се има и изключения, например хора живеещи в мизерия и никога няма да откраднат нещо.

Манталитета е това, което скапаните шибани комунисти насадиха в нашия народ за 45 години и едно от нещата заради които ги мразя най-много. Направиха го мързелив и крадлив - и то като негласна форма на оцеляване. Взимаш си/краднеш/ - добре си, не краднеш - зле си, балък си...и това се започва още от училище, където по-големите взимаха пари на по-малките или някакви дрехи, маратонки...после става още по-осезаемо...бащата на еди кой си бил да кажем шофьор...и тва значи че крадне нафта като обезумял, щото иначе "не става"...какво не става не е ясно, ама не става.
Майката на друг е магазинерка - съответно нейно задължение е да крадне яко хранителни стоки, щото иначе е "балък"...и ей така поколение след поколение с насадени ИЗКРИВЕНИ БОЛШЕВИШКИ "ценности".
Дори съм дълбоко убеден че мръсните блядове не са искали умишлено да насаждат такава идея за съществуванието на хората, просто за тях това е нормалния начин на съществуване - като вирус, като крадец, като душманин - да откраднеш нещо дори само за това другия да е зле, да поругаеш честен труд - това е като дишането за тях ;) Затова и дълбоко презираха "частния труд" и "частната фирма", за да си имат текезесета, учреждения, да не се знае кой пие и кой плаща и от върха до долу всички да скубят, но пропорционално - за по-големия повече.

след тази кратка историческа ретроспекция, да минем да изконните въпроси, които смятам не намериха отговор по-горе

от моят личен опит и наблюдения за близо 14 години трудов стаж В БЪЛГАРИЯ, мога да заявя следното:
НОРМАЛНО отношение, задължения и труд има само при ЧУЖДЕСТРАНЕН РАБОТОДАТЕЛ.

След това искам да уточня че за целият този стаж не съм присвоил дори нещо, което да струва 10 стотинки - въпрос на манталитет и честност в която са ме възпитавали родителите ми, които през "онова време" са живели точно спазвайки същите ценности, затова и до 1990 нямахме кола, а и още много други работи :) Не мога да оправдая никой крадец, много пъти съм виждал разбира се, говорил съм, опитвал съм се да ги разубедя, да им посоча колко са жалки и смешни, но няма оправия с такива хора, те са сбъркани в семката си , не могат ДА РАЗБЕРАТ че правят нещо грешно, защото на тях не им се струва така, смятат че те са умни, а който не го прави - балък.

Затова и когато аз нямах достатъчно кинти от мизерна заплатка навремето за повече от 1 излизане на месец, мои приятели си ходеха насам-натам хотелчета, моренца, курорти...е и те имаха горе-долу същите заплати като мен, но тяхната основна и главна цел и стратегия на деня е какво ще гепят, как ще го гепят и каква схема ще направят. Иначе "не ставало" и също съм чувал как "те си взимали, което не им давали" :) по каква оценка - не е ясно :)
Може би затова и никой от тях не работи в нормална фирма и няма нормален живот, защото си останаха "в схемата" и когато някой се опита да ги накара да работят нормално има "е не е за мене тая работа, аз не мога да седя затворен на бюро, разбирай някой да ме гледа в ръцете какво правя..."

И накрая да обобщя за тАрговище и другата страна - тази на общата говнарщина в България, от страна на БЪЛГАРСКИЯ работодател, към работника, който не краде - да има и такива хора, не са толкова малко, гарантирам го на 10000 %, хора които искат просто да работят, да получават адекватно заплащане и отношение в работата и да си издържат семействата.

1. "защо когато ти е малка заплатата, не си потърсиш друга работа"
Защото когато отидеш на пазара на труда, виждаш че при следващия работодател е същото, но малко по-зле, при следващия още по-зле и т.н. в низходяща редица.
Познавам много гневни хора които смениха много работи, какво получиха, само нерви и интересен живот...взимат ли повече - не, пак са си на същото ниво, но пробваха да си потърсят.
Когато сложа техния труд на теглилката се питам - ако не намериш ДРАСТИЧНО подобрение в заплащането, за какво да го правиш (смяна на работата)?

2. Отношението - общо взето нещата се делят на следното в масовият случай.
Поради мощната безработица , много "Работодатели" се изхитриха да назначават стажанти на които плащат малко или нищо и ги товарят с мощната работа за сериозни служители.
Бай Ганьовци

3.Други работодатели проучват каква е "средната заплата" за еди какъв си пост, слагат 20 лева отгоре и започват да те товарят като магаре, докато не издържиш и напуснеш сам и да идва следващия.
На работодателя не му пречи, идвай Марко.

Защо казах ЕДИНСТВЕНО в западна компания е нормално направено трудовото взаимотношение?
Защо питахме ако ти е малка заплатата?

Ето защо:
Постъпваш за еди каква си работа, обаче заради световните и български реалности фирмата се свива, и за благодарност че ще те оставят на работа, поемаш на плещите си и работа на някой друг, после на 3-ти...само че заплатата ти не става 3-на, а остава същата, това правилно ли е...да си потърсиш ли правата? Търсиш си работа....не можеш да ги намериш тия права...
Усмихвам се накриво когато чуя някой току що неработил младок да се изцепи :
"това не ми влиза в трудовата характеристика"- да прав си човече, казвам му аз но в БГ Е ТАКА! :)

И може би при следващия работодател няма да е същтото...СЪЩОТО Е ...и при ПО-СЛЕДВАЩИЯ :)

Ей затова си седим на тия работи и си мрънкаме и търсим нещо ДРАСТИЧНО ПО-ДОБРО
Където като поемеш работа на втори човек казваш : "ОК, ама за 30-40% отгоре ;)
Аз мога да я върша , но и вие можете да ми плащате..."и след тези думи не си събираш нещата в кашон

защото тук в страната на схемите, 95% от БГ работодателите крадат от държавата и с гъза си...за какви схеми, за какви ддс-та, за какви укривания за какви неплатени отпуски, за какви ведомости съм виждал да се разписват, бедна ви е фантазията...

отварям скоба да кажа че както има съвестни работници има и такива работодатели, да не се припознае некой и да изреве грозно :)

продължавам...и как този КРАДЕЦ ще убеди служителите си да не крадат...това винаги ми е било доста смешно, тоест аз крада от държавата, за да имам за джип, вила и любовница и други тежки разходи, а ти мършо, ти няма да ме крадеш :)
За мен в случая става дума само и единствено за манталитет и от двете страни, затова стискаме палци и си мечтаем за работодатели като на едно приятелче...
Навърши една година във фирмата - бам 20% отгоре, ама не че почваш да спиш в офиса или да работиш до 24 часа, не...ЗАЩОТО ТЕ УВАЖАВАМЕ пич и искаме да останеш, затва ;)

а дотогава...ще си пишем :bigok

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 08, 2013 11:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
айде пак блядовете са ни виновни..... :ohmygod
спрях да чета до там....утре ще продължа и ще коментирам останалото...навярно е много поучително....

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 08, 2013 11:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
ако смяташ че под блядове визирам ВСИЧКИ руснаци, а не просто мръсната болшевишка, терористка и мракобесна сган от 1917 до днес, значи за кво просто говориме... :ohmygod

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Юли 08, 2013 11:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
не бе...просто днеска съм на друга вълна....цдна
сигурен съм, че мнението ти е съдържателно и поучително...но просто не очаквах още в началото блядовете да са виновни за пореден път и за всичко....утре ще го дочета и коментирам, защото твоите мнения са ми интересни...

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 12:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Никога, ама никога не оправдавайте кражбата с каквото и да било. :smt006 Това е манталитет, мамка му. Като искате работодателите да зачитат вашите права, зачитайте и вие правилата и законите. :wink:
Но разделението работодателите са боклуци и съответно работниците са боклуци е твърде тъпо. :smt006 И едните и другите са еднакви, все са хора. Както има читави работодатели, така има и читави работници и обратното. ЛОшото е, че обратното преобладава у нас. Поне по мои впечатления. И работници и работодатели масово са... Едните се опитват да те лъжат, че ти създават услоивия и ти плащат, другите те лъжат, че работят. Крайният ефект е loss/loss.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 3:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 13, 2012 8:40 pm
Мнения: 2684
Разбира се, че НЕ е нормално да крадеш от работодателя си! За моите скромни почти 17 години съм научил, че кражбата изобщо е една от най-долните прояви. Имал съм възможност много пъти, но никога дори не съм си и помислял да крада. Може би всичко идва от възпитанието. Аз също не съм олигарх :loser2 , но пък за някакви къси пари/каквото и да било да се излагам като кифладжията, няма да стане. Най-фрапиращият случай, който съм виждал, е да се крадат картофи, бате. :smt005 След това беше доста забавно като хванаха извършителите. :bigok

_________________
"И след като години наред от страх мълчахме, сега защо не замълчим от срам?"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 8:07 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 2:08 am
Мнения: 863
Ето как се прави в Димитровград :lol:
24 часа написа:
Семейство бизнесмени от Димитровград отвлякоха свой 21-годишен наемен работник, биха го и го държаха заключен след подозрение, че им е откраднал от офиса пормтоне с 2600 лева, съобщи ОД на МВР - Хасково. Собствениците на хранителен магазин и пункт на Еврофутбол Митко и Виолета Митеви на по 58 и 57 години наели и бивша мутра по прякор Гибона, за разпита на частни начала заподозрения Петко П.. Първоначално те откарали младежа в гора. После транспортирали похитения до къщата си в хасковското село Узунджово, а накрая го върнали обратно в междунно помещение до канцеларията на фирмата, където го пребили с цел самопризнания.

_________________
Седем метра е вратата - седем гола на чорбата!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 10:58 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
UL е написал верни работи, но има и такива, с които не мога да се съглася.

Първо, това за чуждестранните компании - има и български свестни, както и чуждестранни , които са ужасни. Въпросът е до шефовете - при тях процента на свестни хора е същия като този при работниците, все пак сме от един кюп всички. Примерно жената преди работеше в голяма БГ компания, при това от тея дето имат не толкова добър имидж :) , и вярно , че много неща се вършеха аматьорски по западните разбирания, но отношенията работодател-работник си бяха много точни - примерно като и се наложи да поеме работа на напуснал колега и плащаха почти двойна заплата за периода. Да не говорим, че си тръгваше в 5:30, че никога не е имало проблеми с отпуски и т.н.

После се махна , именно защото нивото й се стори ниско, отиде в една от големите западни в същата индустрия и верно, че и плащат повече кинти, но и отношението от работодателя е много по-зле - ако не остава след работа шефът и се дърви, за всеки ден отпуска е разправия. Върши реално работа за много повече от един човек и има нужда от асистент, но заради абсурдни вътрешни правила за да го получи трябва да отдели 1 седмица да попълва документи и да прави анализи и да ги защитава пред шефовете, което няма как да го направи защото няма и 1 свободно минутка.

Така че нещата си опират до шеф най-вече


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 11:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 11:39 pm
Мнения: 704
представителна извадка :

Цитат:
Енергични и комуникативни служители с опит в продажбите. Постоянна работа, трудов договор, осигуровки, РЗ - 500 лв. Работно време - 6 дни в седмицата от 9:30 до 19:30 ч. Ще бъдат разглеждани автобиографиите само със снимка!


За тия, дето не им се чете - 6 дена по 10 часа - 500лв. Ей на това викам оценяване на човешко време и труд. Нямаш време за нищо странично, парите не стигат и за режийни разходи у дома, въпреки че то те няма почти цял ден вкъщи, така че сигурно ще отиват само за ядене и да си платиш интернета.

_________________
Престъпление от страст.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 11:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
А каква е работата? :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 11:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14199
Местоположение: София
По-младите нали са наясно, че се почва с по-ниска заплата и с годините (живот и здраве) тя расте.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 11:54 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Фев 09, 2011 11:39 pm
Мнения: 704
продавач - консултант, ама няма значение. за 8 часа, 5 дена(стандарта) съм получавал по - висока запалата в по - ниско оборотен магазин. В глобул също предлагат повече(да не говорим, че там предлагат и бонусна система).

Не може да работиш овъртайм и да получаваш заплата, която няма да ти стигне да излезнеш НИТО веднъж в месеца, още повече,че няма да имаш и време да учиш, да се развиваш. Как да стане ?

немлад, наясно сме, разбира се. Проблема е, че това е подигравка. Айде развивай се, като се трепеш 25-26 дена в месеца по 10 часа за мизерзно заплащане. Поне да беше достойно заплащането - 700-800лв, щях да се замисля дали да кандидатсвам. Ама за това като отидеме в магазина и лелката е сърдита, щото не е почивала от 11 дена и си чака почивката, в която ще може да преброи кви СТОТИНКИ са и останали.

_________________
Престъпление от страст.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 12:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13393
Еми тази обява, като не те кара дори да се замислиш дали да кандидатстваш, я затваряш и продължаваш да търсиш.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 12:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Братле, продавач-консултант (съдейки от сравнението с глобул предполагам, че е подобна фирма).. Тук почти не влагаш собствени умения, просто търчиш след клиента и му казваш репликите, които мениджъра е спуснал предварително. Не влагаш някакви умения, затова е и ниска заплатата.
Съвет от мен - възприемайте ги тези заплати като опит и учене. Защото те са точно това - аз започнах преди много години в Стемо, на мизерна заплата, карайки баничарка, после започнах да се катеря нагоре. Напрактика, огромната част от уменията, които ме движат и сега в професионален план ги научих там. Не съжалявам за нито ден от първите ми две-три години, прекарани на адски ниска заплата, защото всичко това ми се отплаща в момента. Но най-важното е - работи така, че всеки ден да научаваш нещо ново - контакти, технологии, процеси, структури, всичко се връща после.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 12:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14199
Местоположение: София
500 лв. (чисти) в София няма да ти стигнат доникъде, има места в страната, дето ще си ок с тях. Съгласен съм, че шест дни по цял ден за тия пари не е добра одерта. Но много хора си мечтаят за такива пари за съжаление. На обява за бензинджия (да налива бензин) в малък град за заплата под 400 лв. са получили над 600 кандидатури. Мен това ме стресна. Безработицата е нещо много страшно. Има разбира се работодатели, които се възползват от това...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 12:08 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 10, 2007 10:04 am
Мнения: 8739
Лазар написа:
представителна извадка :

Цитат:
Енергични и комуникативни служители с опит в продажбите. Постоянна работа, трудов договор, осигуровки, РЗ - 500 лв. Работно време - 6 дни в седмицата от 9:30 до 19:30 ч. Ще бъдат разглеждани автобиографиите само със снимка!


За тия, дето не им се чете - 6 дена по 10 часа - 500лв. Ей на това викам оценяване на човешко време и труд. Нямаш време за нищо странично, парите не стигат и за режийни разходи у дома, въпреки че то те няма почти цял ден вкъщи, така че сигурно ще отиват само за ядене и да си платиш интернета.


Братле, тук говорим за личната оценка на труда. Има много хора, които ще работят такава работа. Останалото Проданов го е казал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 12:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14199
Местоположение: София
tprodanov написа:
Братле, продавач-консултант (съдейки от сравнението с глобул предполагам, че е подобна фирма).. Тук почти не влагаш собствени умения, просто търчиш след клиента и му казваш репликите, които мениджъра е спуснал предварително. Не влагаш някакви умения, затова е и ниска заплатата.
Съвет от мен - възприемайте ги тези заплати като опит и учене. Защото те са точно това - аз започнах преди много години в Стемо, на мизерна заплата, карайки баничарка, после започнах да се катеря нагоре. Напрактика, огромната част от уменията, които ме движат и сега в професионален план ги научих там. Не съжалявам за нито ден от първите ми две-три години, прекарани на адски ниска заплата, защото всичко това ми се отплаща в момента. Но най-важното е - работи така, че всеки ден да научаваш нещо ново - контакти, технологии, процеси, структури, всичко се връща после.


+1 :smt023

И аз първите две-три години получавах скромна заплата. Ако фирмата е читава, нещата се подобряват (ако и ти си читав де :smt003). Дори тази година навърших 10 години във въпросната фирма и по случай юбилея получих една заплата бонус. Коректното отношение винаги е двустранно.

Много съм съгласен с Проданов, че трябва да се работи съвестно и да използваш времето, за да се учиш и усъвършенстваш. Това е безценен опит. :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 1:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Абе навремето аз също почнах на 350 лв и първите 2 години от кариерата ги писах "учебни", ама през тези две години можех да разчитам на родителите ми. Много хора нямат този шанс обаче, така че съм напълно съгласен, че всякакво подобно заплащане в София си е гавра със служителите.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 1:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
А от хазяйните нормално ли е ?

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 1:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Само, че годината е 2013, а не 2000, цените са няколко пъти по-високи, услугите са няколко пъти по-скъпи, наемите са много по-високи, всяка стартова заплата под 800-1000 лева е меко казано смешна, въобще не е на место към момента да се правят такива сравнения.

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 1:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
С първата си заплата от Дейзи, където започнах като компютърен асемблист, демек квалифициран труд, който не може да се върши от шимпанзе, си купих един маратонки Найки, стар модел от среден клас и ми останаха 16 лв. до края на месеца. Работехме на смени - първа смяна от 6:00 до 15:00, втора смяна от 15:00 до 23:00, включително събота и неделя. Тогава фирмата продаваше по 700-800 компютъра дневно, цената за брой беше около 3000 долара, а печалбата около 30-40%. Никога не ми е хрумвало да мрънкам и да крада. Напуснах, когато направиха и нощна смяна, защото това ми дойде твърде много. Бях вече се издигнал до шеф на екип за 3 години там и заплатата ми стигаше за маратонки и половина.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 1:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14199
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Само, че годината е 2013, а не 2000, цените са няколко пъти по-високи, услугите са няколко пъти по-скъпи, наемите са много по-високи, всяка стартова заплата под 800-1000 лева е меко казано смешна, въобще не е на место към момента да се правят такива сравнения.


:smt064


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 1:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Ми не знам, 98ма почнах на 250лв, а един компютър струваше между 1000лв и 1000долара. Сега един компютър струва от 500лв нагоре, един телефон от 50лв нагоре. Не съм убеден, че цените са се вдигнали като цяло - вдигнаха се на услугите и тия в потребителската кошница.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 1:47 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 01, 2009 9:22 pm
Мнения: 3078
Не е нормално заплатата ти като ПРОДАВАЧ да е толкова, колкото получава знаещ човек с висше, което наистина е учил :wink: с уж сериозна професия. Но това е друг въпрос. :smt001


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 1:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30450
Местоположение: гр. Голямото село
Проданов, телефон и компютър не се ядат :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
Факт, но разходите за телефон, компютър и подобни за един младеж на 20 години надвишават в общия случай разходите му за храна. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 1:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30450
Местоположение: гр. Голямото село
Не знам как е сега, но като бях на 20 по-голямата част от ми пари отиваха за ядене и пиене :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 1:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
antonatan написа:
Проданов, телефон и компютър не се ядат :bigok

Ама бой се яде :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 1:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30450
Местоположение: гр. Голямото село
м/у другото с мои пари съм си купувал компютър един път в живота до сега. Беше преди 5 години, а сегашният ми телефон е от 3 години. :bigok Ако се чака на такива като мен, 7:1 отдавна да е фалитос :bigok

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Юли 09, 2013 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Да, ама производителите на разсад, арпаджик, мотики, гребла, търмъци и торове процъфтяват благодарение на теб :lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 261 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 40 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com