forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 6:22 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 11:36 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
На мен пиенето ми е изтрило харда, ама все се сещам как баща ми ме заключи в нас като бихме свините 4:2 на кочината за да не ида на мача. Тогава имах варицела та сектор "Б" може да почерпи ТАТЕ МИ с ракия за дето е спасил хората от масово заразяване.

Помня как си бях събрал пари за да си купя шала, който още търся и как отидох в магазинчето до кино "Сердика" да си го купя. Бях много щастлив!
Не си спомням как съм си изгубил якето в 4-5 клас (за толкова години пиене дрехи никога не са ми изчезвали)!

1996 година с един приятел от съседния вход откраднахме един чаршаф и с черна блажна боя нарисувахме емблема на "СлаГия" и го запалихме пред блока.

91-92 бяхме намерили един голям кашон и веднага си измислихме игра- едно дете влиза в кашона, другите събират камъни и целят кашона. Естествено майка ми(да е жива и здрава) видяла през прозореца моето влизане в кашона и ме прилъга да се прибера да ми даде пари за шоколад и сладолед..... изядох шамарите.
Тва да си дете ем е убаво, ем е гадно!
P.S.: Крупев да почне да записва тва дето разправям като съм във фаза. "Навремето, ама вие сте малки и нема как да помните..."

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Последна промяна Glavan на Чет Мар 21, 2013 11:42 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 11:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
danesa написа:

ПС 2.Госпожите на дъщеря ми в градината се оплакват че въобще не иска да спи следобедите и само обикаля и закачала децата :? :(



Сещаш ли се ти какво си правил? :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 11:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 2:15 pm
Мнения: 714
Местоположение: ПАЗАРДЖИК
И моите историйки не са от чак толкова далечното минало, ама все пак :lol:
Първи бой-в детската градина, гърбих тениска на Скалата от Иван.. незнам как ми се получи защото беше поне 10 кила над мен :loser2 Скалата ми беше любимец, с Ванчо не се разбирахме и един ден дойде със споменатата тениска. Още помня плановете и приготовленията, как накрах другите момчета да го извикат в коридора, без да знае, че съм там и да го набия без да знае защо. Та свалих му аз тениската, скъсана, ама я свалих.. после майка и татко при госпожите мрън-мрън и не помня кво стана, ама май ме наказаха да не гледам скалата за некво време :bii_chorbata Продължавам си битките: по 1 време от детската градина обстоятелствата се стекоха така, че се наложи с нашите да заминем за Италия, там започнах даскало и в класа имах некъв паразит, ама много противен, Рикардо се казваше, та ядем в някъв стол в даскалото и тоя искаше да ми вземе бутчето, ще го вземе ама друг път, мощно за яката на униформата и в стената, после майка му пита наще дали съм отишъл да живея там, за да бия децата :losers Като се прибрах и започнах даскало тук се сдуших с по-големите и ми бяха гръб :bigok В съседния клас имаше двама близнаци, спомням си как един от 4ти клас им държеше ръцете, а аз ги биех в корема, ебати жалкото :slap

Първата любов: в детската градина, причината за враждата с Иван - Маги.. е сори, Ванка, ама тя искаше мен :bii_chorbata Целувахме се в тоалетната и всеки ден правехме сватби с рокли от тоалетна хартия :smt005 Даже като заминавах за Италия ми подари неква сребърна плочка с имената ни, беше ревала на майка и да я поръча, сега въпросното момиче е ебати наркоча :loser2

Иначе глупости много, помня, че 2-ма братя шопи-единия 2 години по-малък от мен, а другия една по-голям идваха тук лятото при баба си и не им се верваше, имаше един период дето аз пребия малкия, големия пребие мен :loser2 Е, да, ама не, майка ми беше донесла в нас едно швейцарско ножче, та един ден се бях потготвил за отмъщението на баткото, като тръгна да ме бие му го показах и насра мощно :smt027 Още много мога да пиша, ама сега не ми се занимава :bigok

_________________
Born out of love, driven by passion!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 11:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
gamencerista написа:
Що всички случки са ви от училище ???? Аз ако тръгна да разказвам само за едно лято кво сме правили на село ще ми се изтъркат копчетата ..... гражданчета :slap

Ваканциите на село, са ми най- хубавите дни. Такива щуротии сме правили, че не е за писане. Една зима пуснахме военна димка :bigok на стълбите на една къща, дето се бяха събрали некви пикли. Всички наизлязоха, пищеха, а техните ни подгониха :twisted: Тичах през едно селище, изорано, в 1 часа нощта, на минус не знам си колко градуса. Няма да казвам колко пъти падах :lol: Е, бехме загрели с червено винце, а силата идваше от свинските мръвки на жар :bigok Прибрах се целия в кал, забравих да спомена, че при тичането си загубих едната маратонка :lol: На другия ден ходих да я търся, добре че не беше валяло снЕг нощта... И те така.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 12:18 am 
Пичове, само един съвет. Не използвайте думи като "правихме яки щуротии", "бяхме големи щурковци", "правихме невероятни пакости", "бяхме страшни пакостници", "и аз мога да разкажа за разни щуротии и пакости" и т.н :bigok :loser2
Все пак сме корав форум и трябва малко с малко да държим реноме. До тук само аз говоря как сме съсипвали курвите от ебане, за мои познати, които бяха на помпа, за тва, че бях в богато обкръжение и имахме много пари, коли и жени, ходихме с бели панталони и разгърдени ризи с пура в ръката и такива неща :bigok Преди всичко се владейте!


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 2:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Междудругото са като се сетя и тия истории дето ги разказвах от училище бледнеят пред другите,които се случваха извън училището :strkstrk .Ще взема да напиша неква книга направо верно :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 2:28 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Обожавахме да мажем дръжките на входните врати с лайна :bigok Тъпото беше, че най-често се случваше да е на собствения ни блок :smt005 и трябваше да дебнем за наши хора :8) е да, но веднъж се заговорихме и не видяхме, че идва майката на един от наще.. не го видях цяла седмица после :(


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 3:20 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 06, 2010 6:52 pm
Мнения: 5374
Форумите нинджи се доказват и като големи побойници :bigok знаете как е по агитките :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 11:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Щом говорим за бой- първият ми по-сериозен, беше в 1ви клас. Бяхме намерили някъв кабел в двора и едно момче ме прасне жестоко с него. Това беше след даскало и избяга. Прибирам се в нас, казах на баща ми , а той ми каза, че трябва да го набия. Аз го разбрах твърде директно и на следващият ден отидох малко по-рано и стоях на вратата на стаята. Като го видях в коридора директно му влезнах с тупаници. Тогава разбрах , колко е благо да се биеш :bigok Та до 4ти клас, когато се премести (заради мен), почти всеки ден го биех, той се правеше на тарикат де, ама го беше страх да удря хората в лицето, а аз нямах такъв проблем :bigok Първото посещение в РПУ - 5-6 клас седим в горичката в Лозенец и си мятаме пиратки, ама на най-закътаните места. Някоя бабичка ни чула и помислила, че се "стрелят", та идват някакви ушеви, а ние само това чакаме и почнахме с пиратки по тях, като приближиха ние спринт, а по пътя понеже беше кално ми остана кеца в 1 по-мокра пръст, един приятел се върна да ми го вземе, ама ни хванаха :bigok Заведоха ни до 4-то, ама не ни направиха нищо де. Обяснението ни беше, че сме ги помислили за мангали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 1:30 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:42 pm
Мнения: 987
Местоположение: Frankfurt am Main , Deutschland
Скандално как в 10-ти клас дойдоха 2-ма наркомана от ХД да бият некъв от нашия клас , който също живее там :smt005 И то в голямото междучасие , целото училище фул (29-то) и тия двамата се репчат. Лелейй май не успяха сички да се доредят да ги ритат :smt027 Та въпросните после го бяха сбарали сам наш'то момче и го беха изгърбили . На следващия ден бягаме от часовете 25 човека от 2 паралелки и с бухалки обикаляхме Х.Д. да ги търсим :smt005 Хората как ни гледаха нема ви описвам... Колко ни е бил акъла :loser2

П.П. Ако има някой от СПГТ (Бившия ТОХ) , там точно срещу него имаше култово кафе "Маниака". Там кво сме правили , кви побоища. По едно време директора на Тоха беше наел некви частни охранители да пазят района. :bigok

Също и в 132-о в О.К. , "Ваня Войнова" мисля че се казваше даскалото. И там много често посещавахме , невероятни кафета "Мизерията" :smt005 и "Кенара" :smt005 . И там бая дейност отчитахме :bigok
Много се разписах нещо :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 1:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 28, 2009 4:09 pm
Мнения: 7124
Местоположение: Schönes Dorf, Blau Sofia
Мизерията и Кенара са си култови, особено първото :bigok А 132ро още от едно време е пълно с утайки и гмеж.

_________________
КУР ЗА ЛЯТОТО, ЗИМА ИЛИ СМЪРТ!
Изображение
ignore: sin


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Аз за съжаление прекарах едни доста анти-социални години в училище и почти не съм се забърквал в глупостЕ. Но като по-малък в селския Лийдс бях дружка с едно момче дето беше от доста бедняшко семейство. Били сме на 6 и бех у оня на гости, при което вика аре да бегаме с колелата и забехнахме така леко, цЕл ден си щъкахме, на една площадка някви скокове си правехме, естествено без да се съобщи на никой къде и как :bigok Като се върнахме доста бяха очаровани родителите :strkstrk
Тея дни ще пусна една ретро снимка да видим дали ще разпознаете чистия ариец от останалата сган :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 2:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21266
Няма да забравя в училище как една сутрин 3-4 от учителите се оплакваха на курсовата,че сме много зле с дисциплината и много сме се разпуснали и после в голямото междучасие дойде патрулка и прибраха един съученик, че крал касетофони от коли :lol: :smt005 :smt005
Иначе ходех редовно на училище, беше ебати шоуто и ако пропуснех един ден после се ядосвах,че съм изпуснал нещо яко, което се е случило. :lol:

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 2:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 04, 2009 6:14 pm
Мнения: 1254
Има нещо хулиганско :bigok
Прикачени файлове:
Copy of Maneken.jpg
Copy of Maneken.jpg [ 33.89 KiB | Прегледано 7845 пъти ]


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 5:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
м/у 89та и 92ра се Обивахме от пиене,
предимно бързо утрепващи субстанции от рода на :
инстантно безалкохолно тип СТЕП се разтваря в бут. водка или най-добре джин
и си OUT :drunk :drunk

вихреха се случки от рода на :

изведнъж в хола се пръква Н1 (сега известен архитект), който се съблякъл гол и си наврял гащите в газО и ходи смешно на Х за да не му паднат :idea:
зад него върви Н2 (самоуби се след време - лека му пръст), който взел клечки за зъби със знаменца от направените сандвичи и си ги наврял в хуйО - седи и си го гледа тъпо :shock:
домакина (пак не безизвестна в момента личност) без да се напряга защото му лапат в момента :blowj ги вижда и лежерно отбелязва - "Е може ли да направите по голяма простотия :?: "
след което с безизразни физиономии, без да си говорят Н1 и Н2 отиват и се изсират под масата....

може би бе от алкохола, може би не, но 3-4 години изкарахме в горе-долу такава ситуация :smt059


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 5:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:42 pm
Мнения: 987
Местоположение: Frankfurt am Main , Deutschland
tonko7 написа:
Мизерията и Кенара са си култови, особено първото :bigok А 132ро още от едно време е пълно с утайки и гмеж.


В Мизерията бая пари изкарвахме на дартс-а. Все некви големи биехме и им зимахме парите , после искаха да ни гърбат :bigok Дебиш , бирата беше 50 стинки тогава :bigok Ама Мизерията даде фира малко след като я открихме :smt089
В Кенара беше по-скучно , ама имаше доста добри майки в района около кафето дето редовно си търсеха хуя... И доста от тях го намираха :unc-k


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 8:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Баааа.... Косьо как вдигна летвата :smt023
Не е истина :shock: :shock: :shock:

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 9:13 pm 
kosyo написа:
м/у 89та и 92ра се Обивахме от пиене,
предимно бързо утрепващи субстанции от рода на :
инстантно безалкохолно тип СТЕП се разтваря в бут. водка или най-добре джин
и си OUT :drunk :drunk

вихреха се случки от рода на :

изведнъж в хола се пръква Н1 (сега известен архитект), който се съблякъл гол и си наврял гащите в газО и ходи смешно на Х за да не му паднат :idea:
зад него върви Н2 (самоуби се след време - лека му пръст), който взел клечки за зъби със знаменца от направените сандвичи и си ги наврял в хуйО - седи и си го гледа тъпо :shock:
домакина (пак не безизвестна в момента личност) без да се напряга защото му лапат в момента :blowj ги вижда и лежерно отбелязва - "Е може ли да направите по голяма простотия :?: "
след което с безизразни физиономии, без да си говорят Н1 и Н2 отиват и се изсират под масата....

може би бе от алкохола, може би не, но 3-4 години изкарахме в горе-долу такава ситуация :smt059


Ахахахахаххахахахахахахх :smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 9:45 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
FLAME написа:
Иначе ходех редовно на училище, беше ебати шоуто и ако пропуснех един ден после се ядосвах,че съм изпуснал нещо яко, което се е случило. :lol:

Същото беше и при мен - и в основното, и в гимназията :bigok Изобщо не исках да идва тъпия бал и да завършваме :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
incheto_1914 написа:
FLAME написа:
Иначе ходех редовно на училище, беше ебати шоуто и ако пропуснех един ден после се ядосвах,че съм изпуснал нещо яко, което се е случило. :lol:

Същото беше и при мен - и в основното, и в гимназията :bigok Изобщо не исках да идва тъпия бал и да завършваме :bigok


+1, даже ми е много странно, като някое лапе ми вика, че вече е 12 клас и може да не ходи на даскало :bigok Аз отивах половин час пред даскало (ако съм 1ва смяна) и поне 2 часа , ако съм 2ра. И си тръгвах, пак няколко часа след като свършвахме :strkstrk :strkstrk :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 22, 2013 10:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Случките в квартала са милиони, буквално. :bigok
Бяхме известни аз и един приятел, защото бяхме най-малките и най-подлите хлапета, винаги забърквахме мощните простотии, скачахме на некви големи, плюехме им, мощните бомби от балконите се правеха, псувахме и агресирахме всеки нов, дебелите хора, грозните и сяква друга сган. Въобще са ако се видя, бих се самопребил! Яли сме и дървото доста пъти де :bigok
В детската положението беше същото, още първия ден нещо не съм издържал с групата където са били на мойте години и директно съм отишъл при директорката да й кажа, че искам да ме премести и че тия са пълни ритарди и никой не ги знае :smt006 Естествено тя ме мести в точната група, където пък се запознавам с още един култов тип, с когото ставаме велики приятели чак до 7ми клас.
В детската ми е и първия съзнателен бой, стана проблем с един Спас, който не му се поверва от шутове и тупаници :lsfc3 Първата любов също ми беше в детската, една която впоследствие стана доста сносна руса пичка, Нели или нещо такова се казваше, мощно след като се бях пребил чутовно след някво преследване навън и си бях ожулил яко колената тая дойде да се мазни нещо, и стана работата :bigok Нещо се целунахме там, а-у, естествено в типичния ми стил, на другия ден, вече исках да целувам и всички останали пички от детската :bigok
В училище тежките истории продължават, с тоя приятел от детската (майка му се оказа директорка на училището :strkstrk ), пръсвахме отново всичко, мощното дразнене на големите, яко бой и проблеми, пичките само тва чакаха, имаше некви цирк драми жестоки :bigok В това култово училище сме правили крайни неща: счупихме кенефа с една врата, навирали сме някви балъци във чиниите, сбихме се с охранителя един път (после го уволниха), хвърлали сме чинове през прозореца на 3тия етаж... Историята помни още: открадната кутия за валентинки (взехме я, отворихме картичките от някви други балъци, който бяха предназначени за пичетата където натискахме, изхрачихме се чутовно вътре, затворихме ги, върнахме ги обратно в кутията, и върнахме кутията на мястото й) :smt007 , забит пергел в слепоочието на Пламен-Бухала, някъв припадък на някво друго момче, щото нещо се оказа, че е кекав и още хиляди истории. Интересното е, че като бяхме 5-6 клас и на първия етаж на училището ни, направиха някво частно сирийско училище. Както се сещате, проблемите за тях бяха огромни, доста пъти е ставал ебати масака с тия типове... :bigok
Първия път бях на 13, порнах една люта каратистка докато бяхме на лагер :bigok Продължавам да твърдя, че спортистките са най-жадните за кур жени :bigok :strkstrk
Вече в съзнателния живот в гимназията станах по-нормален ( :smt004 ) и продължавах с тежката простотия, но в по-умерени граници.

Чорбари някви не помня да е имало като бях дете. Помня само един, който беше около 1.50 висок, и се изживяваше като скинар :smt005 Естествено случката е как седя аз 10 годишен на спирката и чакам рейса, и тоя бяга, на спирката го настигат 3ма точни типа и го хванаха и го натикаха в неква кофа за боклук :lol: :lol: :strkstrk

Ако се видя се, бих се пребил жестоко. Деба и детето съм бил :bigok :lsfc3

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 25, 2013 12:54 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 27, 2008 1:23 am
Мнения: 67
Местоположение: София
Баси как си спомняте детски градини путки майни, аз от мойта помня само че всички прости германчета беха с прически като на Руди Фьолер, а мазните им бащи имаха и кръст на ухото.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 25, 2013 1:46 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Апр 09, 2010 5:34 pm
Мнения: 2693
Местоположение: Варна
Първи бой беше в детската градина ... някъде 2-ра или 3-та група . Имах най-яката пожарна в света , докато 2-ма циганина не ме набиха и не ми я откраднаха :ohmygod2 , но с времето всичко си се върна десеторно :bigok
Бяхме още в началното училище като ходихме в гората да ядем диви череши , но едното момче падна от дървото по гъз и си изкара въздуха и ние супер притеснени не знаем какво да правим , понеже той не можеше да диша и Ръмбо(има глава като топка за ръгби :loser2 ) го ритна в гърба и се оправи :lol:
и още много , ама ме мързи .

_________________
ЛЕВСКИ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 25, 2013 2:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 29, 2010 4:36 pm
Мнения: 90
Прикачени файлове:
хихи.JPG
хихи.JPG [ 30.84 KiB | Прегледано 7412 пъти ]


Прикачени файлове:
отличничка1.JPG
отличничка1.JPG [ 41.01 KiB | Прегледано 7412 пъти ]


Забелязва се известно развитие с течение на годините :bigok :bigok :bigok

_________________
You can chase a butterfly all over the field and never catch it.
But if you sit quietly in the grass it will come and sit on your shoulder.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 25, 2013 3:04 pm 
Аз си спомням първото ми гадже - бях на 4 и вече в деЦката. :bigok Тръгнахме като майка ми и брат ми доведоха огромния ни канадски вълк. Като истинска курва, тя видя кучето и ме хареса. Уви, след няколко дена ме обади на госпожата, напукаха ми шамарите и ме наказаха за нещо, което не бях аз направил. Тогава за първи път се блъснах в суровата действителност.

За първото ми насиране ще разкажа като имам време. :bigok


Последна промяна El Hacendado на Пон Мар 25, 2013 5:17 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 25, 2013 3:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 08, 2012 3:37 pm
Мнения: 11311
Къде си ходил на деЦка бе, при помощното ли :bigok

_________________
Дори да хулят и да мразят...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 25, 2013 3:32 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
kosyo написа:
м/у 89та и 92ра се Обивахме от пиене,
предимно бързо утрепващи субстанции от рода на :
инстантно безалкохолно тип СТЕП се разтваря в бут. водка или най-добре джин
и си OUT :drunk :drunk

вихреха се случки от рода на :

изведнъж в хола се пръква Н1 (сега известен архитект), който се съблякъл гол и си наврял гащите в газО и ходи смешно на Х за да не му паднат :idea:
зад него върви Н2 (самоуби се след време - лека му пръст), който взел клечки за зъби със знаменца от направените сандвичи и си ги наврял в хуйО - седи и си го гледа тъпо :shock:
домакина (пак не безизвестна в момента личност) без да се напряга защото му лапат в момента :blowj ги вижда и лежерно отбелязва - "Е може ли да направите по голяма простотия :?: "
след което с безизразни физиономии, без да си говорят Н1 и Н2 отиват и се изсират под масата....

може би бе от алкохола, може би не, но 3-4 години изкарахме в горе-долу такава ситуация :smt059


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :bigok :bigok АААААААААААААААААААААААААААА :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 25, 2013 4:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
BluePrideBg написа:
Къде си ходил на деЦка бе, при помощното ли :bigok



Много си оригинален,бате,аз 2 пъти като малък съм ходил с групата ми на посещение в тва училище...останал ми е ярък спомен,само поклон пред тия деца и волята им...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 25, 2013 4:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
kosyo погреба :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 25, 2013 4:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 28, 2006 3:31 pm
Мнения: 344
Местоположение: Дойчеланд
В детската градина беше голямо събитие да видим циганин - случваше се изключително рядко и то само, когато ровеха в кофите. Всички деца се събирахме на оградата и го посрещахме с мощно ЦИНГА МАНГА ФУК - ПЪЛНИ ГАЩИ С ЛУК :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com