forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 10:57 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 12:41 am 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9412
Нямам скенер деба, иначе щях да ви покажа най-красивото бебе. :bigok Имам само една снимка на компа от посрещането на 2002-ра мисля :D Аз съм това по средата, отдясно е един приятел а в дъното сестра ми. :lol:


Прикачени файлове:
lwf19.bmp
lwf19.bmp [ 997.28 KiB | Прегледано 9442 пъти ]

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 12:42 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:42 pm
Мнения: 987
Местоположение: Frankfurt am Main , Deutschland
Като малък съм бил голем красавец , деба... :loser2


Прикачени файлове:
Image(189).jpg
Image(189).jpg [ 181.25 KiB | Прегледано 9441 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 1:12 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Първата любов беше в детската градина, Иринчето :smt090 Първо и последно напиване, първи клас, чичо ми ми даде една бира, изпих я жадно и си махнах главата :bigok Първо сбиване, мисля, беше 3-4 клас с един седмокласник, развъртя ме в коридора, не се дадох, след това станах бог и никой не можеше да ми казва нищо :smt027 Бели безброй, не мога да кажа първа-втора, но ще кажа първата която ми идва на акъла, с брат ми в баба ми, деца играем си, правим си мотори и коли от възглавници, виждам баба ми на терасата и решавам да я заключа и да й видя реакцията, но брат ми ме вика за нещо важно :bigok след половин-един час се сещам за баба ми...

:strkstrk


Прикачени файлове:
DSC02915.JPG
DSC02915.JPG [ 247.66 KiB | Прегледано 9420 пъти ]
DSC02930.JPG
DSC02930.JPG [ 2.16 MiB | Прегледано 9420 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 1:29 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24025
Ариец от малък - висок, як, рус, синеок. :bigok

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 2:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Aaaa, темата е железна. :bigok
Ех, спомени, спомени. Утре ще си поиграя и да сканирам. Спомеи много нахлуват, ебати мнението мога да напиша.
Първите ми спомени са за една прекрасна софийска улица, без коли, игра по цял ден. Квартал предимно от къщи, днес нищо общо. :cry: И мен ме няма там. :lol: Сещам се за първата ми телевизонна игра, бая преди сегите- Атари. :bigok У нас обаче дискети за нея нЕмаше. :loser2
Мразех детската градина, няколко пъти съм бягал през една дупка в двора. :strkstrk В училище още от първи клас имах тефтерче за поведение. В него липсваха положителните неща. Спомням си единствената двойка за срок, която съм имал- по химия в 6-ти клас. Втория срок шестица, след тежката намеса на баща ми.
Бой от родителите ми никога не съм ял, но за сметка на това, когато бях на 9 ме пребиха. Един в квартала ми се направи на отворен, грабнах едно дърво и му изкарах поколенията. Ония беше бая зле, като за девет годишно дете бая силно го бях ударил. Беше един от бабаитите на квартала. Бил е сигурно пълнолетен. Като ме награбиха приятелите му няма такова дране ми хвърлиха. Тупаници, шутове, рев от мен...
За ученическите години също не ми се говори. Имах добри оценки, но някак все се озовавах в центъра на скандала. Като завърших и започнах работа всичко коренно се промени, най-вече аз. Само ще кажа, че имах двойка за годината по физическо. :smt005 :smt005 :smt005 А до двадесетата си годишнина бях 75кг, не като сега. :bigok По лошо стечение на обстоятелствата на годишния изпит по физическо (трябваше да бягаме 15 обиколки на стадиона за време) се бях скатал с двама авери под рейса на Локомотив. Хванаха ни. :ohmygod2
Първото ми чукане също беше скандално. Бях на 15. Но да започна с предисторията. В училище една съученичка нещо я ебавахме с един авер и тя ни покани да ни направи по свирка. :smt115 Отидохме в кенефите, свалихме гащите, а тая избяга. :smt017 Та, с него решихме, че трябва да ебем. Ама бедни години, пък и нямаше толкова курволяк като сега. Нашите тъкмо ми бяха купили модерен телефон за времето си. Моторола, малко по-голяма от тухла. :smt005 Продадохме го (какво съм лъгал у нас няма да разправям) и отидохме да ебем. Спомням си мястото, спомням си годините и името на девойката- Гурголят 20, Никол, червенокоса красавица. :smt007 :smt007 :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 2:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 30, 2010 11:49 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
Изображение

Изображение

Обичаме се с чашката от рано! :loser2 :bigok

Нямам бебешки снимки да видите какво е ДЕБЕЛО бебе.. :smt005

Първата любов, естествено тази която помня, беше в 1ви клас. Стандартно курвенско име - Ива. Само с мен не ходи от целия клас :ohmygod Е бях смотан. :smt005
Ами какво да ви кажа, поне учеше момичето. :strkstrk

Кражби като малък не съм имал, ама помня че докато бях в щатите и бях останал без пари трябваше да се яде все пак.. :smt027

Първа мръснишка дума - КУРВА. Бях я чул в детската градина. Друго по спомените на родителите като още по-малък съм казвал Света Дейба Мария вместо Дева. :smt005 :smt005

за друго не се сещам ся. :blass

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 2:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 1:32 pm
Мнения: 4612
DirtyDog написа:
Aaaa, темата е железна. :bigok
Ех, спомени, спомени. Утре ще си поиграя и да сканирам. Спомеи много нахлуват, ебати мнението мога да напиша.
Първите ми спомени са за една прекрасна софийска улица, без коли, игра по цял ден. Квартал предимно от къщи, днес нищо общо. :cry: И мен ме няма там. :lol: Сещам се за първата ми телевизонна игра, бая преди сегите- Атари. :bigok У нас обаче дискети за нея нЕмаше. :loser2
Мразех детската градина, няколко пъти съм бягал през една дупка в двора. :strkstrk В училище още от първи клас имах тефтерче за поведение. В него липсваха положителните неща. Спомням си единствената двойка за срок, която съм имал- по химия в 6-ти клас. Втория срок шестица, след тежката намеса на баща ми.
Бой от родителите ми никога не съм ял, но за сметка на това, когато бях на 9 ме пребиха. Един в квартала ми се направи на отворен, грабнах едно дърво и му изкарах поколенията. Ония беше бая зле, като за девет годишно дете бая силно го бях ударил. Беше един от бабаитите на квартала. Бил е сигурно пълнолетен. Като ме награбиха приятелите му няма такова дране ми хвърлиха. Тупаници, шутове, рев от мен...
За ученическите години също не ми се говори. Имах добри оценки, но някак все се озовавах в центъра на скандала. Като завърших и започнах работа всичко коренно се промени, най-вече аз. ...

:shock: Били са те група пълнолетни когато си бил на 9 така ли? Бая здрав си бил :bigok

_________________
Los Zetas написа:
Пл.Димов е като Йети-доста хора са чували за него,малцина са го виждали :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 2:49 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
Тц. Бях няма такава хилка за разлика отсега. :bigok По-скоро яко шамари и след това шутове на земята отнесох. Не знам по повод тази случка ли, заради друга ли, ама тия келемета един път ядоха тукати от охрната на Джамов заради мен. Той живееше през една къща от моята, а охраната ме тачеше, че им тичах за кафета. Спомням си, че нещо пак беше станало и им се бях оплакал, след което ги бяха сторили в редичка и ги сваляха с по шамар. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 7:57 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Абе, Бай Иван още ли не е разказал като си играеше с две динозавърчета на поляната пред пещерата и първия му бой беше със саблезъб тигър :strkstrk

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 9:20 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Не знам точно какво сте писали и на какво трябва да отговарям, но ще се случи после, че сега нямам време :bigok Снимки обаче мога да пусна :bigok

За съжаление съм била извънредно грозно бебе :ohmygod Наистина :? Във фейсбук ми е пълният албум (http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151163253050585.790930.586200584&type=3), който иска - може да разгледа, стига да ми е в приятели :bigok А единствените що-годе читави снимки са следните:

НА КОЛЕНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!

Изображение


Емблемата на количката е супер култова, но Волтрон рокличката няма да я коментирам :ohmygod
Изображение

...и понеже на някои от вас все много им знаят устите за музика :loser2 :loser2 :loser2 (мега, МЕГА грозна снимка иначе :ohmygod :ohmygod :ohmygod )

Изображение

Изображение

О-ЛИ-ГАР-ХИ-Я :bigok :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 9:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 12:22 pm
Мнения: 30286
Местоположение: гр. Голямото село
Инче, ти що като малка си била по-висока от сега :smt017

_________________
blanco написа:
Наско Сираков ще остане със златни букви в историята на Левски, след като ни спаси окончателно!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 9:47 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Ми човек като остарее и се смалява :( :cry:
Но пък за сметка на това сега съм Ален Делон :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 9:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Кви готини сте били,а сега какви сте станали :smt005 Аз няма да пиша в тая тема,защото нямам толкова време :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 10:15 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
... или спомените ти се губят?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 10:47 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Сеп 10, 2006 3:21 pm
Мнения: 1940
Една моя култова скинарска снимка :lol: :lol: :lol:


Прикачени файлове:
228999_1048818747746_1942_n.jpg
228999_1048818747746_1942_n.jpg [ 53.55 KiB | Прегледано 9284 пъти ]

_________________
passion before fashion
Erdinch Chobanov написа:
Da eba az negovata maika na Mitrev ,eitaka pravish Rossi ta dane gledam mach .sled kato vidq Mitrev na vratata ,pu maikamu da eba i umreloto kuche nekadurno
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 10:56 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
За разлика от повечето вас , аз не съм живял през Убавия социализъм ( за щастие ) и моето ранно детство не беше в чак толкова олд скуул времена , но все пак :bigok . Първи бой - в детската градина с един въшкар :lol: после цял ден наказан зад завесата и без десерт :cry: . Първо влюбване някъде 2-3 клас в едно момиченце , което седеше до мен , нищо не се получи ... бях много срамежлив и принципно нямах никакъв успех с момичетата , до преди 6 месеца :strkstrk :strkstrk Бели колкото искате , някъде 2000та хвърлих около 200 лева в печката на село . И между другото само аз ли съм забелязал колко хубави са малките деца и после какви криви физиономии ставаме :smt005

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 11:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Solo Contra Tutti написа:
За разлика от повечето вас , аз не съм живял през Убавия социализъм ( за щастие ) и моето ранно детство не беше в чак толкова олд скуул времена , но все пак :bigok . Първи бой - в детската градина с един въшкар :lol: после цял ден наказан зад завесата и без десерт :cry: . Първо влюбване някъде 2-3 клас в едно момиченце , което седеше до мен , нищо не се получи ... бях много срамежлив и принципно нямах никакъв успех с момичетата , до преди 6 месеца :strkstrk :strkstrk Бели колкото искате , някъде 2000та хвърлих около 200 лева в печката на село . И между другото само аз ли съм забелязал колко хубави са малките деца и после какви криви физиономии ставаме :smt005



Защо не разкажеш, какво е станало после :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 11:39 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Бай Иван няма бебешки снимки по обясними причини. Само портрети, рисувани с въглен на каменна плоча :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 11:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
И пещерни рисунки :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 12:00 pm 
ultima frontiera написа:
Важното е, че има нек'во подобие на венче на дрешката :lol:

ахахахахаххахааахх на тая снимка ревах :smt005


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 12:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 20, 2010 9:03 pm
Мнения: 1100
Първия бой- детската градина, с едно келемеце, после госпожата ми хвана ухото и ми блъска главата в неговата. :ohmygod
Първата любов- прилагам снимка, на която съм с момичето. (Погледа - :bigok )
Изображение

Първата беля.. Счупих полицейската палка на баща ми. :boisw След това ядох бох, а няколко месеца след това той напусна полицията. :ls-cup
Изображение


Ще изпъкна и със снимка с рецидивиста - Дедо ви Коледа.
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 12:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
:smt005 Погледа...палавник от люлка до гроП :strkstrk А тая първа лИбов спокойно е можело да ти бие шамаритИ,ако я ядосаш :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 12:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6555
Местоположение: София
Обаче деда ви Коледа , с много яки маратонки :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 1:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Темата е чук :strkstrk


Прикачени файлове:
Коментар на файл: в районното
225418_1053180086879_2160_n.jpg
225418_1053180086879_2160_n.jpg [ 18.58 KiB | Прегледано 9163 пъти ]

_________________
Левскарски режим!
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 1:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 29, 2012 5:39 pm
Мнения: 391
Местоположение: Sofia
Като бебе и аз съм бил мега хубавец :strkstrk за разлика от сега :bigok


Прикачени файлове:
170143_178350988850279_8285243_o.jpg
170143_178350988850279_8285243_o.jpg [ 182.99 KiB | Прегледано 9142 пъти ]

_________________
Не признавам системата големи-малки , има два вида хора - достойни и жалки!
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 3:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
0 tolerance написа:
Аз имам снимка по пишка, утре ще я кача :smt005

Само една ли :loser2 Аз имам поне 3-4,но няма как да ги кача.А Инчето не беше ли правила подобна тема преди?

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39057
Местоположение: Фаноса ти
Are be, mnogo postno :loser2 Kakvi emotikoni polzvahte v chatovete? Virtualni Obiici behte li po klubovete v chatovete :smt027
Moje da nablegnete s razkazi i izvan temata - spomenite vi triabva da sa oshte jivi :bigok

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 4:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 12:04 pm
Мнения: 2735
Ще напиша само за първото сбиване ,щото нямам много време сега.
Вече ставам първи клас и в нашия клас един мангал, ама като ви казвам мангал ,буквално мангал...черен та се не трае :lol: Още от първия миг като го видях ,разбрах ,че тоя няма да го оставя на мира през следващите 7 години(адски много мразя цигани).С тоя циганор какви ли неща не съм правил:веднъж в 4 клас бяха викали майка ми ,защото тоя съм го бил ритал докато сме играли футбол на двора.Аз наистина му влизах по твърдо,просто щото си беше циганин ,но пред майки ми изтъкнак като довод ,че футбола е твърд спорт.
Кулминацията беше в 7 клас няколко месеца преди кандидатстването.Аз както обикновено му сипвам доволно храна и на тоя нещо му прищрака и ми резна адския тупаник в лицето.Аз не знаех на кой свят се намирам :loser2 Около една минута лежах на земята и през това време с език си проверявах дали всички зъби са ми на мястото :smt005 (тук е момента да вметна ,че аз от край време съм пълен рахит, в момента съм 1,87 72 кг и почти всеки 1в1 ще ми разкатае фамилията, преди 6 години не помня колко кила съм бил)След проверката с език ставам аз взимам си раницата и му я забивам в главата с всички учебници дебели по 300 страници всеки.Оня не знаеше къде се намираше :bii_chorbata Само ,че мангалите не забравят.На другия ден тоя ме причака и ме смели буквално от бой.На него му нямаше нищо.Директорката ме наказа само мен с предупреждение за изключване.Най-странното от целия случай е че всички защитаваха циганора.На съвета в училището ,когато ме наказваха ме питаха дали съм расист, а пък аз 7 клас дете изобщо не знам ква е тая дума :lol:

След няколко дена имам среща с бившия клас и тоя въпросния сигурно ще бъде там.Изобщо не знам кво ще става :smt003


Последна промяна flo на Чет Мар 21, 2013 4:51 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 4:35 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Ма големи сладури имало в тоя форум бе... :oops:
И преди обичайните тъпанари ( :smt058 ) да сте се обадили - визирам хората, които не познавам лично :bigok

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 4:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Мангал, който е завършил нормално училище, трябва да се уважава. Това е единствения начин за интеграция.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com