forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 6:00 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 4:53 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
0 tolerance написа:
Всеки е бил дете, а някои се родихте дебели :strkstrk Бебешки снимки на пухено одеяло, по ританки или памперс, през първо колело и първо ожулване на колената, колички Мачбокс или SEGA с касетка :smt007
Първи клас, първи бой, първо бягство от къщи, първо воайорство или лудория, първата тайна цигара и целувка, първия път :bigok първите чатове, с първите емотикони :loser2
Първата мръснишка дума, първото кино, първата любов ... и още нещо :strkstrk

Вие сте, бе - в спомени, снимки, разкази :smt042 Очаквам нечовешки включвания :smt059


Аз като малка бях диване :? Общо взето в квартала само с момчета израстнах, така че отдавна съм свикнала с всякакви простотии :bigok Затова и тоя форум толкова го обичам :)

Първото ожулване на колената абсурд да си го спомня, но спокойно мога да кажа, че съм имала стотици :bigok Майка ми се чудеше какво да ме прави. Обожавах да спортувам, а заедно с това - и да се пребивам. :bigok Счупих си ръката още във 2 клас по най-малоумния начин :ohmygod

Имам едно чутовно пребиване с колело в Драгалевци едно лято. Бях някъде 3 клас, дълго е да обяснявам точно какво стана, но с 2 думи - паднах почти хоризонтално от поне метър и се влачих надолу по лице. А тогава в къщата на баща ми беше пълно с гости и мен ме беше срам да вляза, та съседа ходи да съобщи какво е станало :lol: Баща ми, който по принцип запазва самообладание, като ме видя на слънчевата светлина червено-синьо-жълто-зелена-кафява и още ми е пред очите как се хвана за главата :lol: Цялото ми лице беше мат, не знам как един белег не ми остана, колене, лакти, длани, корем - ужас... По тялото имам белези тук-таме. :bigok

Като малки в квартала обожавахме да правим бели - момчета, момичета, всички. Крали сме емблеми на коли, за което ни гепиха :bigok Един ме хвана за ръката и вика: "Води ме при вашите!", а аз го заведох на майна си Райна :bigok През това време обаче, идиотите от квартала звъннали на майка ми (а то беше навръх рождения й ден) с думите: "Ина я отвлякоха!!!" :ohmygod :ohmygod :ohmygod :smt005 Излизат майка ми, баба ми, брат ми, съседи, кой ли не да ме търси, в крайна сметка после се прибрах и скалъпих толкова достоверна лъжа, че ако я помнех, щях с гордост да я споделя :lol: Тя, естествено, не включваше, че сме крали емблеми :bigok

Миришещи листчета, чипикао, хиписи, фогиси - и тия всичките съм ги минала, даже май още ги пазя някъде, мило ми е :bigok

Първия чат - ICQ :D Но съвсем малко след това открих mIRC и там бях с култовия ник Zlata_Baba (запазена марка и до днес! :strkstrk ). Но и incheto_1914 бях от време на време. Много простотия и там :)

Първи цигари, целувки и тем подобни дреболии не помня :lol:
Първата любов в 5 клас я помня, ше му се не види и тъпанара, кво му бях харесала :ohmygod
Първия път го помня - беше в Младост :loser2 С един познат :bigok Изобщо не ми пукаше, честно казано, до ден-днешен не разбирам, аджеба, какво пък толкова има в тоя първи път :shock: Че чак пък и с някой специален, пък да се обичате и тем подобни глупости. :lol:

А, забравих да кажа, че последната ми контузия поради диващина беше в... 9 клас :bigok Даже ме шиха в "Пирогов" и още имам белег на крака :bigok Ма как си трябва, до кокал се отпрах :? Класната толкова побесня, че не знам как не хвана солницата да ми сипва сол в раната :bigok

Иначе най-якото е, че през всичките тези години съм запазвала приятелства и в момента поддържам връзка с адски много хора, с които се знаем от бебета, от деца, от 1 клас и т.н. :D

И вече съм нормална и абсолютно кротка и хрисима :bigok

П.П. А на детска градина не съм ходила, защото брат ми е заявил на нашите, че ако пратят сестра му на детска градина, нямало да им го прости :bigok Той много е мразел да ходи. След години като му го припомних вика: "Беше голяма грешка" :? :lol:

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 2:41 pm
Мнения: 1060
Местоположение: СОФИЯ
Изображение
Изображение
Първа любов в 35-то.. 2-3 клас Валя :smt007 така и не върза :oops: били са ме там, лъгали сме после за да не ни се карат учителките, играехме си на кеч зад чиновете и там имаше доста демидж също.. помня един път как приятелите ми мятаха камъни по покрива на една циганска къща, аз реших да метна един камък и уцелих прозореца, после 2 дена не излизах от нас :lol:

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 5:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Яну 02, 2005 12:53 pm
Мнения: 6479
Местоположение: София
[quote="incheto_1914П.П. А на детска градина не съм ходила, защото брат ми е заявил на нашите, че ако пратят сестра му на детска градина, нямало да им го прости :bigok Той много е мразел да ходи. След години като му го припомних вика: "Беше голяма грешка" :? :lol:[/quote]

Същото казва, ама баща ми, защото той ме е спрял мен от детска градина.
Като стана въпрос за детската градина - веднъж успях да накарам цялата група да си тръгнем от двора, да отидем в моят блок, в моят вход и запалихме пощите :bigok
Първото сбиване - не помня, но се биехме много с един съученик, просто защото беше зубър и все проваляше плановете ни за бягство. Дори ако учителят закъснее с 10 минути - той си стоеше на бюрото.
Правил съм доста бели... крил съм дневника, палили сме якета с още приятели посредством лупа. Пил съм уиски в 3-ти клас в Боровец. МНОГО МНОГО ПРОСТОТИИ :smt023 Детството е нещо незабравимо! Мини-ските по улиците, защото тогава или много сняг е падало или не са го чистили изобщо.

_________________
Изображение
sct02 написа:
Спомням си категоричното заключение на Русия и Насо Съндърланда преди няколко години: "Да, в сектора сме се събрали много боклуци, но жените са по-долни и от нас" :smt003


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 5:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Сеп 22, 2006 2:41 pm
Мнения: 1060
Местоположение: СОФИЯ
един път влезнахме да се разходиме и откраднахме дневник от финна механика и оптика, стана ни съвестно че беше на 12ти клас и го върнахме...черпил съм с ракия в кабинета на заместник директорката в 8 сутринта...а бе в механото си беше най-добре!

_________________
ЛЕВСКИ ИЛИ СМЪРТ


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 6:03 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
В детската и аз не стоях много, максимум 2 седмици и после ме пратиха в предучилищна с брат ми (2 години по-голям от мен).. там след едно контролно по английски учителката право в очите ми каза, че съм безнадежден случай, бях в шок цяла седмица :ohmygod2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 6:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Окт 04, 2010 8:52 pm
Мнения: 11743
Нито съм ходил на ясла, нито на детска градина. По цЕл ден ритах топка и карах една пластмасова мини кола, наподобяваща болид от Ф1 :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 6:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:42 pm
Мнения: 987
Местоположение: Frankfurt am Main , Deutschland
Първият ми по-сериозен бой беше свързан с Левски. Имах един мнооого як анцунг с емблемата на сърцето и яко му се кефех ,а едно прасе се провикна от отсрещния прозорец на даскалото "умри говедо" :loser2 Естествено , аз веднага отидох да се разправям , ама даскалката ме изгони. След което изчаках най-мирно на входа на училището да свършат часовете , въпросния излезна и го почнах със зверски токати. Били сме в 6 клас мисля. Толко го бих , че като го видях на другия ден си изкарах акъла. Как не ме изключиха тогава НЕ ЗНАМ :bigok
А първата ми любов още я помня , тогава за мен беше адска пичка :strkstrk И бехме гаджета от 2-ри до 5-и клас. Сега на нищо не прилича :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 6:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 20, 2010 9:03 pm
Мнения: 1100
Радвай се, щото по принцип става обратното. Излизаш с неква, по някое време решаваш, че си пич и ти тряя нещо по- добро от тва.. И до 1 2 години тая е станала ебати пичката. :ohmygod


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 6:41 pm 
5-6 клас вече ебях като животно, тъкмо бях спрял цигарите, а някои от познатите ми вече бяха на помпа, затва и смених компанията, общувах само с богати хора, всички курви, цялата махала бяха наши :bigok


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 7:02 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
:smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 7:25 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 8:49 pm
Мнения: 3861
В детската градина...много мразех да спя следобедите...до моето легло имаше една Емилия...много обичах да лягам в нейното легло.. :bigok ..даже успях да я навия да си гледаме и пипаме "пишките" :lol:
След това с нетърпение чаках да ни сложат да спим :loser2 :bigok ...След поредното гледане на пишките(завити сме през глава)..едната другарка влезнала без да я чуем :ohmygod2 ..и ни набара :slap :slap :boisw
Казала на баба(понеже голяма част от детството ми съм изкарал в Казанлък при баба и дядо лека им пръст)...баба казала на майка ми...конско ми четоха... :ohmygod2
От цялата история се оказа че дядо ми е бил мн.горд от постъпката ми :bigok
ПС.Имам доста подобни и много брутални изпълнения..ама друг път може би ще пиша повече :mrgreen: :bigok
ПС 2.Госпожите на дъщеря ми в градината се оплакват че въобще не иска да спи следобедите и само обикаля и закачала децата :? :(

_________________
Животът ми без Левски е изгубен.
Животът ми без Левски е провал.
Левски е това което имам,
Левски - това е моя идеал.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 7:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 10:10 am
Мнения: 1153
Местоположение: Златица
:smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 7:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
danesa написа:
В детската градина...много мразех да спя следобедите...до моето легло имаше една Емилия...много обичах да лягам в нейното легло.. :bigok ..даже успях да я навия да си гледаме и пипаме "пишките" :lol:

Същата история, обаче си останах само с гледане. За сметка на това не ни хванаха. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 7:42 pm 
В детската градина също ги ебях наред. Помня една Ралица, ей, курво, Ралицо, ако четеш, курво нещастна... Брат и ме заплашваше с побой и маргинализиране от обществото ако прелъстя сестра му, няма да го забравя никога. Една от малкото, които не опънах с обемния ми колкото кубатурата на двигател на комбайна `обружански кур :bigok


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 7:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 11, 2009 10:10 am
Мнения: 1153
Местоположение: Златица
Тази не е ли същата Ралица, от една твоя епична история за дънково яке. :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 7:50 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 23, 2010 2:42 pm
Мнения: 987
Местоположение: Frankfurt am Main , Deutschland
Маке, кат' каза Ралица се сетих... :smt005 Имаше една Ралица , аз бях 9-ти , тя 8-ми клас. Върти ми момичето минет и аз като кавалер реших да и кажа , че свършвам.... Тя реши да продължи , обаче явно нямаше нужните нерви да глътне матриала и се задави зверски , почна да плюе наляво- надясно.. абеее яка картинка :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 До ден днешен като се сетя и сам се смея :loser2 Та май Ралица е нарицателно за шафрантия :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 7:52 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 15, 2011 6:14 pm
Мнения: 1101
Македония написа:
В детската градина също ги ебях наред. Помня една Ралица, ей, курво, Ралицо, ако четеш, курво нещастна... Брат и ме заплашваше с побой и маргинализиране от обществото ако прелъстя сестра му, няма да го забравя никога. Една от малкото, които не опънах с обемния ми колкото кубатурата на двигател на комбайна `обружански кур :bigok

:smt005 :smt005 Подсети ме за първият и единствен път, когато са ми крали нещо. В 5-6 клас, дискмена... Беше след нова година, първите учебни дни и тъкмо си бях купил нови яки слушалки тип диадема. Слушам си аз с кеф, вървя си и точно преди да стигна до училище 3-ма (може би 18-19 годишни) ме спират, оглеждат ме и установяват, че аз съм човека подигравал се на сестрата на единия. Като най-културен джентълмен питах как се казва сестрата и тея взеха, че налучкаха име на момиче в моя клас, с което не се тачехме много. Посбутаха ме леко в един ъгъл, аз тръгнах да се извинявам и в следващия момент единият ми биеше тупаници, докато другият дърпаше слушалките. Съвсем насрах, извадих си дискмена, взеха си го заедно със слушалките, а аз 10 дена бях със синьо око. :loser2


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 8:01 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Сеп 03, 2011 11:17 am
Мнения: 9412
Темата има потенциал, има доста скандални истории. :smt005
П.С. А и какви са тия 18-19 годишни дето пребиват 10-11 годишни деца . :shock: Разбирам да му удариш някои шамар най-много. Не че и мен не са ме били по-големи с 2-3 години от мене, както и аз съм бил по-малки. :loser2 Ама голям мъж какъвто се предполага да е един 19 годишен да пребие дете, си е оркско отвсякъде.

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
danesa написа:
даже успях да я навия да си гледаме и пипаме "пишките" :lol:

Със една съседка на село като бяхме на 5-6 редовно правехме тоя номер,веднъж майка и влезе в стаята,тва беше и последния път,де :bigok Добро момиче,но малко наивно,също така я научих да показва средни пръсти и да псува като хамалин,заради което стана голям скандал.На детска не ходех,щото мразех да спя на обяд,а и не харесвах храната,та категорично отказвах да посещавам такова място.Много се биех,в първото ми училище(от 1 до 4 клас) побоищата бяха ежедневие.Даже на един от най-добрите ми приятели му бях сцепил главата и го шиха :lol:А пък най-добрият ми приятел тогава тренираше карате и любимото ни занимание беше да се млатим.

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 8:41 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 9:28 am
Мнения: 21265
Изображение


снимах с телефона от албума ми :)
имам скандални снимки, но са черно - бели и с ужасно качество, все пак съм на преклонна възраст :lol:

_________________
Работа и честност!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 9:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
:smt005 Скандални истории

Бях 2-3 клас.Имаше един от класа дето беше лошото момче уж и се правеше на всеки и всеки насираше от него.Веднъж и мене нещо ми се направи и ми шибна една в корема в кенефа.Тогава си замълчах.След известно време обаче тоя пак се помисли за велик и ми се правеше нещо,но не му се поверва :bigok Мощните тукати и подметки му раздадох.После в 4 клас пак нещо се сдърпахме.Ходихме на некъв театър и там се псувахме нещо и се канихме.След театъра ни оставиха пред учлището всички и с тоя отидохме да се бием само двамата уж,уговорен :bigok Той обаче беше извикал някъв негов приятел от другия клас и двамата.Другият щеше да гледа само нали.Почнахме да се млатим,то само аз го млатих де и след като го свалих на земята и му раздадох подметките,тоя се оказа с пукната глава.Изчезнах набързо от местопрестъплението,но на другия ден оня неговия приятел идва да ме зпалашва в даскалото.Имам по-голям брат и го пратих да оправи нещата с тоя въпросния :bigok Пак 4 клас другото дупе от класа се сдърпахме и почти му нададох тукатите.Изеднъж обаче за него скочиха и другите момчета от класа и нещо се опитваха да ме притиснат в ъгъла,но аз подпирайки се раздавах подметки. :bigok Разтърваха ни в крайна сметка госпожите май.

В първи клас в междучасието се лендзиме нещо и идва госпожата на съседния клас да ни прави забележка,при което отнесе мощна плюнка от мене :strkstrk Мощно конско,а впоследствие се оказа,че наплютата живее до нас почти и се познава с наще :loser2

:smt005 В 5 клас има мач Левски-чорбата.Момчетата от класа сме полудели в деня на мача и пеем песни в стаята в междучасието нещо.По едно време се събрахме и вдигнахме бюрото и тръгнахме уж да го мятаме през прозореца :smt005 После вдигахме чиновете и при пускането на един чин го пуснахме върху якето на неква от класа и се скъса.Директорката идва да ни чете конско и ни каза на 6 човека там да събираме по тогавашните 50 лева май :smt005 Естествено не събрахме нищо :bigok

Пак в 5 клас :bigok Понеже бяхме на 4 етаж и много обичахме да висим по прозорците.Един ден решихме да целим хората минаващи отдолу с пластмасови чашки с вода :bigok Целехме мощно и по 1 време влезна директора и ни накара да чистим целия двор на даскалото :loser2

В 7 клас май беше,имаме труд и техника,а до даскалото някдъе,май в книжарницата,продаваха некви димки и се бехме зарибили яко.В този час по труд и техника решихме да запалим няколко в стаята :bigok :smt005 Стана Аржентина естествено,даскала не му се верваше.Отворихме прозорците и нахлу директора след малко.Пита кво се случва и ние нещо не помня кво му говорихме там :bigok

В 10 клас до училището неква стара постройка нещо я ремонтираха некви мангали.Ние почнахме да ги целим с откъртен паркет от пода на стаята :lol: Те не останаха длъжни и отвърнаха с неква тухла :o която влезна направо в стаята.Нахлу директорката и нещо пак чете конско там :bigok

Емблеми гепехме мощно.Бях в 4 клас :bigok Гепехме мощно на секви коли с едно приятелче от квартала.Обаче решихме да ударим джакпота,посягайки на емблемите на едно Порше и Ферари и двете на един и същ собственик :bigok Вземахме по 1 емблема и от двете.На другият ден решихме да се върнем пак.Тоя обаче дебнеше тоя път и излезна от входа и ни подгони.Моят човек се преби и го спипаха и оттам у тях,родители а-у и приключихме с емблемите вече.Нема да забравя как сутринта вали мощен дъжд,само чакам майка ми да тръгне за работа в 9 часа и с приятелчето отивахме в пороя да сваляме емблеми :lol: :ohmygod

Имах един друг приятел.С него правехме секви мизерии.Само гледахме да се сбием с някой или да гепим нещо :lol:

В 3-4 клас с един от класа гепихме некво тамагочи на неква.Тая извика неква учителка идва там ни разпитва и моя човек нещо насра обаче и стана ясно,че аз съм го гепил.С тоя същия се е случвало да джобим якетата на съучениците ни :lol: По-скоро само на един,дето знаехме,че има пари,но се е случвало и други да го отнасят :bigok

Първата любов беше Мария от моя клас.Всеки я харесваше.В 4-5 клас станахме уж гаджета :smt005 Естествено нищо не се получи.Един ден тогава седях пред тях нещо там си говорим.Тя беше с още една приятелка от класа.Нещо се бях разлигавил жестоко и оная другата я гаврех нещо,май я биех с ръкавите си от якето,на майтап само,не сериозно.Тая обаче нещо не издържа и ми заби шамар.Естесвено,както се пее в една песен на Гумени Глави:"Вкара ти шамар тя те удари,какво се бавиш бе веднага и го върни".Вкарах и мощна тупалка след шамара и си тръгнах като пич :bigok

Има стотици истории още,но това е на кратко :bigok

С навлизането на компютрите и по-скоро на mIRC цирковете не спираха.Най-големите циркове се случваха в канал #eurofootball :bigok Истории хиляди,циркове много,мога книга да напиша даже,сещам се в момента за поне още 10 не по-малко скандални истории,но ми писна да пиша вече и за това спираме само до тук :bigok :bigok :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 10:12 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 30, 2012 3:06 pm
Мнения: 697
cirka написа:
:smt005 Скандални истории

Бях 2-3 клас.Имаше един от класа дето беше лошото момче уж и се правеше на всеки и всеки насираше от него.Веднъж и мене нещо ми се направи и ми шибна една в корема в кенефа.Тогава си замълчах.След известно време обаче тоя пак се помисли за велик и ми се правеше нещо,но не му се поверва :bigok Мощните тукати и подметки му раздадох.После в 4 клас пак нещо се сдърпахме.Ходихме на некъв театър и там се псувахме нещо и се канихме.След театъра ни оставиха пред учлището всички и с тоя отидохме да се бием само двамата уж,уговорен :bigok Той обаче беше извикал някъв негов приятел от другия клас и двамата.Другият щеше да гледа само нали.Почнахме да се млатим,то само аз го млатих де и след като го свалих на земята и му раздадох подметките,тоя се оказа с пукната глава.Изчезнах набързо от местопрестъплението,но на другия ден оня неговия приятел идва да ме зпалашва в даскалото.Имам по-голям брат и го пратих да оправи нещата с тоя въпросния :bigok Пак 4 клас другото дупе от класа се сдърпахме и почти му нададох тукатите.Изеднъж обаче за него скочиха и другите момчета от класа и нещо се опитваха да ме притиснат в ъгъла,но аз подпирайки се раздавах подметки. :bigok Разтърваха ни в крайна сметка госпожите май.

В първи клас в междучасието се лендзиме нещо и идва госпожата на съседния клас да ни прави забележка,при което отнесе мощна плюнка от мене :strkstrk Мощно конско,а впоследствие се оказа,че наплютата живее до нас почти и се познава с наще :loser2

:smt005 В 5 клас има мач Левски-чорбата.Момчетата от класа сме полудели в деня на мача и пеем песни в стаята в междучасието нещо.По едно време се събрахме и вдигнахме бюрото и тръгнахме уж да го мятаме през прозореца :smt005 После вдигахме чиновете и при пускането на един чин го пуснахме върху якето на неква от класа и се скъса.Директорката идва да ни чете конско и ни каза на 6 човека там да събираме по тогавашните 50 лева май :smt005 Естествено не събрахме нищо :bigok

Пак в 5 клас :bigok Понеже бяхме на 4 етаж и много обичахме да висим по прозорците.Един ден решихме да целим хората минаващи отдолу с пластмасови чашки с вода :bigok Целехме мощно и по 1 време влезна директора и ни накара да чистим целия двор на даскалото :loser2

В 7 клас май беше,имаме труд и техника,а до даскалото някдъе,май в книжарницата,продаваха некви димки и се бехме зарибили яко.В този час по труд и техника решихме да запалим няколко в стаята :bigok :smt005 Стана Аржентина естествено,даскала не му се верваше.Отворихме прозорците и нахлу директора след малко.Пита кво се случва и ние нещо не помня кво му говорихме там :bigok

В 10 клас до училището неква стара постройка нещо я ремонтираха некви мангали.Ние почнахме да ги целим с откъртен паркет от пода на стаята :lol: Те не останаха длъжни и отвърнаха с неква тухла :o която влезна направо в стаята.Нахлу директорката и нещо пак чете конско там :bigok

Емблеми гепехме мощно.Бях в 4 клас :bigok Гепехме мощно на секви коли с едно приятелче от квартала.Обаче решихме да ударим джакпота,посягайки на емблемите на едно Порше и Ферари и двете на един и същ собственик :bigok Вземахме по 1 емблема и от двете.На другият ден решихме да се върнем пак.Тоя обаче дебнеше тоя път и излезна от входа и ни подгони.Моят човек се преби и го спипаха и оттам у тях,родители а-у и приключихме с емблемите вече.Нема да забравя как сутринта вали мощен дъжд,само чакам майка ми да тръгне за работа в 9 часа и с приятелчето отивахме в пороя да сваляме емблеми :lol: :ohmygod

Имах един друг приятел.С него правехме секви мизерии.Само гледахме да се сбием с някой или да гепим нещо :lol:

В 3-4 клас с един от класа гепихме некво тамагочи на неква.Тая извика неква учителка идва там ни разпитва и моя човек нещо насра обаче и стана ясно,че аз съм го гепил.С тоя същия се е случвало да джобим якетата на съучениците ни :lol: По-скоро само на един,дето знаехме,че има пари,но се е случвало и други да го отнасят :bigok

Първата любов беше Мария от моя клас.Всеки я харесваше.В 4-5 клас станахме уж гаджета :smt005 Естествено нищо не се получи.Един ден тогава седях пред тях нещо там си говорим.Тя беше с още една приятелка от класа.Нещо се бях разлигавил жестоко и оная другата я гаврех нещо,май я биех с ръкавите си от якето,на майтап само,не сериозно.Тая обаче нещо не издържа и ми заби шамар.Естесвено,както се пее в една песен на Гумени Глави:"Вкара ти шамар тя те удари,какво се бавиш бе веднага и го върни".Вкарах и мощна тупалка след шамара и си тръгнах като пич :bigok

Има стотици истории още,но това е на кратко :bigok

С навлизането на компютрите и по-скоро на mIRC цирковете не спираха.Най-големите циркове се случваха в канал #eurofootball :bigok Истории хиляди,циркове много,мога книга да напиша даже,сещам се в момента за поне още 10 не по-малко скандални истории,но ми писна да пиша вече и за това спираме само до тук :bigok :bigok :bigok




Евала!!! Уникални случки.Моят фаворит до сега е историята с "умри говедо" :losers

_________________
..ЛЕВСКИ ДО КРАЯ ЩЕ ОБИЧАМ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 10:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
flo , освен и ние да дойдем на срещата и да се правим , че сме ти били от класа ... съпорт отряд :lol: :lol:

Иначе няколко историики : Детската градина както си тичах паднах в някаква дупка и си счупих много лошо лявата ръка , гипс до рамото , оказа се че "професионалистите" от Пирогов я гипсирали на криво , чупиха я пак ( не знам как , според разкази с някакъв дървен докторски чук ) и от втория път им се получи :smt005
Два пъти ми е цепена главата зверски . Първия път един кон на село ме свали с много мощен удар с глава . Втория едно мое много добро приятелче ме изпраска с хилка за тенис на маса много силно , сестрата щеше да припадне като ме видя :smt005 .
Преди 4 години почти умрях . Едни познати имат малка месерница и им поръчахме наденица , уж от наши хора , качествено да е :bigok . Оказа се , че директно мятали клонки чубрица вътре - резултат : 6 сантиметрова клонка от чубрица ми проби тънкото черво , 2 дена зверски болки ама си мълчах , даже на тренировка по плуване ходих , към края на втория не издържах и хайде пак в Пирогов . Отвориха ме за апендисит , а освен него стана така , че махнаха 15 сантиметра черва ... 4 дни в реанимация като първата вечер , едвам съм прескочил трапа ...
От училище , един от най-култовите моменти беше как трима пияници пребиха госпожата по география преди 2 години , търсели нашата стая , ама влезли в другата , където колкото и да ми е странно едно прасе скочи и на тримата , че даже си ги подреди сериозно :smt017 .
Ааа за малко да забравя , веднъж някак и аз не разбрах как едно тънко парче арматурно желязо ми мина през бедрото .. благодаря на едни лекари от Добрич :ls-cup .

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 10:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 17, 2006 4:53 pm
Мнения: 2201
Стана Аржентина :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 10:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 11, 2007 12:42 am
Мнения: 3786
Местоположение: На стадиона
Навремето във всеки клас от 25 човека да имаше максимум 2-3 за чорбата,които винаги бяха постоянно обливани и гаврени :bii_chorbata :losers


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 10:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 14, 2005 3:56 pm
Мнения: 7132
Местоположение: Лондон
Вярно си е, във всеки клас имаше макс по 1-2 прасета абонирани за плюнки и шамари :smt005

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 11:16 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Що всички случки са ви от училище ???? Аз ако тръгна да разказвам само за едно лято кво сме правили на село ще ми се изтъркат копчетата ..... гражданчета :slap

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 11:20 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:51 pm
Мнения: 12573
Местоположение: Герена
Така е - гражданите ходим на училище :sm_cigar

_________________
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll

Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 11:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Е да аз на село отивах в 8:30 най-рано имах 6 часа с голямо междучасие 20 минути и 10:30 вече си бях у нас и се оправях да излизам да правя простотии ..... :smt059

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Мар 21, 2013 11:25 pm 
Другите оставахме след училище да ебем курвите и да гърбим покемоните на малките :bigok


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 12 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com