forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 1:11 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Мар 25, 2013 5:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 2:19 pm
Мнения: 3361
СелянинО написа:
kosyo написа:
м/у 89та и 92ра се Обивахме от пиене,
предимно бързо утрепващи субстанции от рода на :
инстантно безалкохолно тип СТЕП се разтваря в бут. водка или най-добре джин
и си OUT :drunk :drunk

вихреха се случки от рода на :

изведнъж в хола се пръква Н1 (сега известен архитект), който се съблякъл гол и си наврял гащите в газО и ходи смешно на Х за да не му паднат :idea:
зад него върви Н2 (самоуби се след време - лека му пръст), който взел клечки за зъби със знаменца от направените сандвичи и си ги наврял в хуйО - седи и си го гледа тъпо :shock:
домакина (пак не безизвестна в момента личност) без да се напряга защото му лапат в момента :blowj ги вижда и лежерно отбелязва - "Е може ли да направите по голяма простотия :?: "
след което с безизразни физиономии, без да си говорят Н1 и Н2 отиват и се изсират под масата....

може би бе от алкохола, може би не, но 3-4 години изкарахме в горе-долу такава ситуация :smt059


:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :bigok :bigok АААААААААААААААААААААААААААА :smt005 :smt005



като се позапълнят 2-3 страници ще ви споделя още :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 25, 2013 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 23, 2005 9:25 am
Мнения: 6443
Местоположение: Х Х Х
ААААААа ахаххахахахахаххахахахаххах
Еба и погреба! :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 25, 2013 8:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Хайде запълвайте 2-3 страници да дойде пак ред на Косьо :strkstrk :strkstrk :strkstrk :strkstrk

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Мар 25, 2013 9:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юли 31, 2005 3:16 pm
Мнения: 39056
Местоположение: Фаноса ти
От малък - хулиган без зАбе :bii_chorbata

Тия дни и историите, включително и тези за моя приятел с масата, срането и онанизма :lsfc3 :loser2


Прикачени файлове:
malak tip.jpg
malak tip.jpg [ 682.11 KiB | Прегледано 26349 пъти ]
dete1.jpg
dete1.jpg [ 1.81 MiB | Прегледано 26349 пъти ]

_________________
Without music, life would be a mistake.
Nietzsche
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 29, 2013 3:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Май 15, 2011 12:50 am
Мнения: 5064
Местоположение: Варна
Помня , че когато бях на 10 години се сбих с едно момче пред моят блок.Той беше колкото мен на години , но два пъти по едър.Пичът ми наби една глава и ми счупи единият преден зъб на половина... :smt005 Брат ми след това естествено го унищожи :strkstrk Само седмица след тази случка , аз и брат ми се сбихме в нас.И повреме на боя аз тръгнах да бягам към кухнята , да се скрия от него.Но там ме чакаше баща ми...които от зверския шум които бяхме вдигнали беше се ядосал доста , и в движение ми заби шамар зад врата , от който аз изхвърчах и си забих мутрата в стола.От което ми се счупи другият преден зъб... :smt005 Баща ми като ме видя почна горкия да плаче , че ме е изкрътил ...и че майка ще изкърти него :smt005 Отидох до огледалото и се озъбих , и там о чудо ...предните ми зъби се бяха изравнили на дължина , като ме видя доста си отдъхна и почна да се смее :smt005 Веднъж с брат ми (който е БОК на простотията) , счупихме чисто нов полилеи с една лимка :smt005 Баща ми като се прибра от работа и като го видя ни изгони от вкъщи...а ние бяхме на не мовече от 12 години.И кво да прайм ,с брат ми набързо съставихме план....да живеем на едно сливово дърво до едно училище :smt005 Беше лято все пак и щахме да ядем сливи на корем , а пък зимата щяхме да му мислим :smt005 Стояхме навън около 2 часа , докато баща ми не ни намери...целият беше пребледнял и доста си отдъхна когато ни видя...С великият ми брат , сме се били около 16 куприлиона пъти , и дори големи хора са се спирали да ни гледат , защото то си беше шоу.ММА на живо си праехме...но когато някой чужд закачеше някой от нас , го Обивахме , но и двамата в един глас викахме : "Само аз мога да бия брат ми !" , и тогава скачахме :smt005 :smt005 :smt005 Израснах ме в квартал които е пълен със вили и лозя.Синя Варна може да потвърди :bigok Яко кражба и ядене на всякакви плодове ...а то тогава си беше лукс.Събрахме се най-отровните от моят блок и отидохме да похапнем малко.Само , че ни изненада собственикът много лошо.Докато тъпчехме 4 човека на едно дърво , пичът излезе от (незнам къде) и почна да ни стреля с няква пушка с английска сол ли морска ли деаазнам.Оцели единят точно в точката на гъза :smt005 :smt005 Пичът 1 месец незнаеше дали се е насрал или му се сере още.Та прибираме се същата вечер и си викаме , че поне ние сме се отървали.Да ама не , ония кавал знаел къде живеем и бил приятел на баща ми :shock: :shock: :shock: Шок и ужас като отворих вратата и го видях...Баща ми само като го погледна и разбра какво сме правили през деня...но майка се зае със задачата да ни унищожи , но наказанието не се състоя в бой , ами 1 ( ЕДНА БЕ) седмица да не излизаме , а беше лято.Едва ли има дете което ще отрече , че най-гадното наказание е да не излизаш лятото от вас :slap И още милион и една простотия....
Прикачени файлове:
uploadedfile_130089756305284830-001.jpg
uploadedfile_130089756305284830-001.jpg [ 23.59 KiB | Прегледано 26223 пъти ]

Ето и една снимка от 1992г.Аз съм по малкият , но забележете олигофренския поглед на брат ми...(които още не се е променил) , как да не се забавляваш с този човек....

_________________
Без Левски живота е безсмислен...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 29, 2013 5:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4629
Местоположение: Герена
Като малък сигурно 4 клас имаше едно гадно чорбарче в класа, нещо ме изнервяше постоянно и един път в час по физическо ми причерня и го запратих към закачалките на съблекалня. :bigok Оня - валат. :loser2 Още тогава ги подтисках. :smt003 Иначе явно още като малки ги учат да подлеят свинчетата, и да нападат много на малко щото един път ме издебнаха да съм сам и ме подгониха. Аз си плюх на петите и им пях. Иначе в 145то учехме само сган типове и се събирахме да маризим 125то. :smt003

_________________
Левски беше силен,
когато бе цивилен,
върнете старият любим отбор!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 29, 2013 8:38 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Пържолете, на втората снимка гледаш сякаш някой е объркал заглавието на темата за мача от 12тия кръг на сезон 71-72 :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 29, 2013 1:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13385
ДА НЕ ЧУВАМ ДУМА ПРОТИВ 125-ТО :strkstrk :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 29, 2013 6:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:31 pm
Мнения: 5968
Местоположение: София, Герена
Бачи С. вади рогат и тежък поглед от ранна детска възраст,не са му се заяждали в детската градина и 1-2 клас..сигура :bigok :smt042


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 29, 2013 6:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 6:19 pm
Мнения: 12946
Местоположение: истинското село !!!
Възложил съм на майка ми да ми намери детския албум, надявам се довечера да избухна с корав пост :strkstrk

_________________
Извършвам всякакви покупко-продажби и алъш-вериши :chalga:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Мар 29, 2013 10:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26522
Местоположение: София
О и моите детски години бяха красива работа. За първи път се сбих във втори клас мисля, че беше. Аз бях 15-20 кила, оня беше поне 50 :lol: Сцепих го от бой, разкървавих му муцуната. Баща му след няколко дни като дойде да го вземе и ме видя почна да му зяе "как може тоя дребосък да те бие" :lol: Имах си едно приятелче от класа, живееше в съседния блок, левскарче като мен разбира се. С него взимахме шалове и шапки на прасетата. После разбира се ги осквернявахме. Не сме подбирали мъжко женско, даже на една от класа и взехме една свинска шапка с пискюл :smt005 С въпросния ми приятел обичахме да пердашим другите деца. За нас беше голямо геройство ако набием някой по-голям. Първо скачаше единия, ако види зор - скачаше и другия :bigok А като ни набиеха и двамата, понеже се надценявахме понякога, викахме брат му :bigok Обикновено си намирахме причина да бием някой щото беше или от цдна, или от Ювентус, понеже тогава бяхме паднали от тях :bigok и фенчета на разни други отбори, които знахме, че са ни били :bigok Бяхме и млади расисти разбира се. Имаше някое друго цигане в училище и ние го биехме защото е цигане. Един път бихме и едно турче, дето беше с 2-3 години по-голямо от нас. Не знаехме, че е турче. Знаехме, че се казва Ченгиз и това беше достатъчна причина да го бием :bigok
Правехме и други геройства като гепене на чайки от магазина до даскало и лисчета с кечисти от книжарницата.
За първи път се влюбих в 3-4 клас в една съученичка, която беше мега яката ( и до ден днешен е ). Не ми върза, нито на останалите лапета в класа. Кой да знае, че като я биеш не ѝ правиш добро впечатление?

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Ето снимката на класа дето бях в Англия през 90-91. Доста бедно на арийщина, не смятате ли :bigok


Прикачени файлове:
20130331_095613_s.jpg
20130331_095613_s.jpg [ 141.68 KiB | Прегледано 25879 пъти ]

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 12:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
Какво ли прави класната на Кратун Кохари - Мисис Махмуди? :loser2

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 1:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 29, 2006 6:34 pm
Мнения: 14822
white shoes never lose :bigok


Прикачени файлове:
always for the cause.jpg
always for the cause.jpg [ 1.41 MiB | Прегледано 25821 пъти ]
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 3:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Абе, какви са тия цветни снимки? Много сте малки явно! :D Айде и кака ви да качи малко, дано ги виждате, че не ме бива с новите технологии. :D
Изображение

Изображение

Изображение

Найс, а? :strkstrk

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 3:53 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Първите ми съзнателни спомени са как аз и една Ивона си пипаме пишките и тя поприлапва мойта в една "база" оградена със зид от плочки и натрупани клони. Естествено, 50м нагоре беше кафето на баща й от където се виждаше почти всичко. Тва ще да е било около 3-4 годишнината ми. :bigok
През тва време в детската градина аз бях абсолютния единак, не ми изнасяха другите чавета и обичах да ги тероря. На легълцето ми бяха дали нашивка "камионче" която не ме задържаше много в него и когато лелките и госпожите излезнеха по време на следобеден сън - предизвиквах анархия :bigok .

Там имаше едни Павел и Филип, дето си бяха страшна партия, а Филип от време на време ми се правеше на приятел и на мене. Един ден обаче тоя Павел нещо реши да ми демонстрира колко добри приятели са с Филип, копаейки си в пясъчника на двора. И двамата пичове си опряли ръцете в бордюра на пясъчника, а аз, душата златна, им настъпих и на двамата ръцете със злоба един след друг :bigok :loser2 Последва мощно рев, на Фильо му потече чак кръв от носа, а оттогава спря да ми се прави на приятел :bigok

Докато бях в тая детска (57 Хосе Марти) имаше един Никола (дето прякора му после стана Пишката не знам що), та с него сме правили страшни щуротии, били сме се, чупил ми е очила и прочее. :smt006 После ме изгониха от тая детска градина :loser2 и ме преместиха в 47ма, където почнах 4та група.
Там почнах да играя футбол с чаветата, и имаше един много гнусен тип с дългичка косица, дето постоянно мамеше и обясняваше как "си иска фал за ОПИТ ЗА спъване". Тоя глупак ме научи да показвам средни пръсти и в момента в който ми го показа и аз го възпроизведох, той изтича при учителката и й каза, че съм показал среден пръст - конско :bigok :loser2 Бил съм се с него нееднократно и ме преместиха в некъв филиал към тая детска, дето делят един двор. Нямам спомен много за там, ама и оттам ме изгониха и почнах в 30та, некъде в 1ви май беше. В 30та си харесах една Доменика, уникална путка, имаше брат Исус, ако я познава някой, дайте да бодна. Често я закачах, но не хващаше дикиш, докато един път както си беше в тоалетната, тамън преди да почне да пикае, не нахлух и не я набарах за пОДката. Не каза на майка си, което беше уникално изживяване за мен, мислех си, че може да го повторя, но Доменика беше открила заключващото устройство на кенефа. Минах на друго пиче, не помня коя беше, ама се барахме стабилно, докато другите деца вадеха дъждовни червеи по двора :bigok .
В първи клас (96 СОУ) се обособи групичка от 6 малки изродчета, дето до 7ми клас сме правили ВСИЧКО което може да се прави. Във края на 1ви клас един пич от наш'та група беше тръгнал да подарява цветя на класната и се чудеше какво да й напише в картичката. Естествено геният ми предложи да й напише "Искаш ли да се чукаме" на всеослушание, което се интерпретира от 50 годишната 90 килограмова класна като мое лично желание, естествено рапортувано на родителите ми и сурово наказано :loser2 :bigok Там почнахме стабилно да се бием, като често се случваше и между 6тимата ни да възникват боеве, с главно действащо лице аз. Едното лидерче беше пак един Павел, той концентрираше останалите около себе си, докато аз бях от другата страна - можех и с другите и сам. Влизайки във конфликт с Павел обаче, 3 от 4римата останали винаги ми скачаха на бой, което значеше много ядове за мене, доста пъти съм търсел помощ от приятели от други класове :bigok Най-култово си остава, как се биехме по класове - ние 6мата от Б клас, срещу 10ина от В клас - беше модерен кеча тогава и им раздавах музики под брадичката и други изискани движения, като рядко ни посбиваха. В 4ти клас се влюбих в една Елена Пекин, може би някои от наборите ми я познават, щото беше активна по Амор и Дабъл Вижън :bigok На едно зелено училище имаше некви брейкденс конкурси и аз участвах заради нея, беше голяма любовна трепет, но нея я харесваха всички и някак си все мене не ме огряваше. За сметка на тва имаше една Маргарита дето си я цомбех редовно и се целувахме, докато не реших, че е твърде гадна и не почнах да я бия :smt007 :bigok
В 6ти клас една от А клас извади дилдо във формата на банан от чантата си и всички почнаха да го разглеждат и да му се радват, а един олигофрен, който я харесваше супер много, взе дилдото и почна да го ближе, за да й усетел вкуса на пичката :bigok :ohmygod :smt007 .
В 7ми клас беше апогея на мойте отношения с Елена, пишехме си в Скайп и тя беше навита да се видим по-насаме някъде... но си хвана гадже, което искаше се бие с мен за това, че я харесвам.
Дойде пред мен въпросния един ден на двора и вика "Айде да се бием". Аз като аристократ отказах, но последва удар с 2та му юмрука в гърдите ми, наведнъж, при което просто за секунди раници, слушалки и якета се разхвърчаха от мене и го почнах. Цялото училище беше 'за' него, щото той беше модерен и ходеше в Амор, а аз не пушех и не пиех и нямаха причина да ми се радват. Разбих го :bigok Имаше аркада по дължината на цялото лице отстрани, после стана наркоман, а за Елена не съм чувал нищо от години :bigok
Също в края на 7ми клас, след хиляди провинения, ние решихме да свалим пердетата от корнизите (къстъм мейд пердета, купени с общи пари) и да се пързаляме с тях по коридора. 5 говедца седят на пердето а Венци-дебелия дърпа като магаре отпред :bigok Директорката разбрала и дойде да чете предпоследно конско преди радикалните мерки. 2 дни по-късно решихме, че същото може да се прави и с чин, затова взехме един и тръгнахме да го изнасяме от стаята. През тва време директорката идвала на проверка, а половината чин извън стаята. Аха да го върнем и прага на вратата го запря, оттам директорката се показа иззад ъгъла на стълбите и айде наказание за всички - учебна стая срещу дирекцията, без еуфория, викане и простотии.

В гимназията бяхме паралелка с финансиране от Индийското посолство с подготовка по Хинди (79 СОУ). В подготвителната година бяхме 17 на брой, при изискване от минимално 17 човека, за да има финансиране. Не можете да си представите какво спокойствие и размах в простотиите ми даде това, че ако ме изгонят ще разформироват класа и ще изгубят финансирането... Сцепихме се от лиготии и простотии, чупили сме мивки, врати, кранчета, посипвали сме учители с вода... беззаконие :bigok Там бяхме 3 момчета, един роб на всички и останалото женки. Аз бях лидера на момчетата, щото тия и до ден днешен са шушумиги.
Единия (Митко) в 9 клас идваше всеки ден с по 100 лева и го карахме да ни води в МакДоналдс да ядем, а той после си даваше останалите за да кара картинг на Септември по 3-4-5 часа дневно. Парите , уж баба му ги давала, щото продала неква земя, а после друго се оказа.
Тоя робчето беше най-смешен, щото сме го пращали да ни купува да ядем от МакДоналдс и други далечни дестинации, били сме го, палили сме го, кофа на главата и други величествени случки.
На бала Митко открадна 500 лева от едни момичета от класа и аз бях героя в златни доспехи, дето спаси положението.

Сефтето в 8 клас с първото ми гадже за повече от 2 седмици - Виолина от класа. Беше много яка ама сега не ме кефи. Отворих я в кенефа на кино Арена май, а после й го набих 2 дни по-късно у нас. Немах си и идея кво правя, не като сега - професионалист :bigok :smt007

Снимкови компромати трябва да потърся.


Прикачени файлове:
DSC00632.jpg
DSC00632.jpg [ 68.81 KiB | Прегледано 25727 пъти ]

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Мар 31, 2013 4:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Nakuro Bradata написа:
Какво ли прави класната на Кратун Кохари - Мисис Махмуди? :loser2

А кой от всички е малкия Кохари? Цайса ли?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 04, 2013 1:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Апр 09, 2011 4:15 pm
Мнения: 7346
Днес се рових в апартамента на баба ми и в детската стая намерих мощно такова влакче, което ми беше завещано от брат ми, ама за жалост не тръгна като го пробвах, явно съм му ебал майката още едно време. :lol:
Прикачени файлове:
vlakche23.jpg
vlakche23.jpg [ 11.06 KiB | Прегледано 25566 пъти ]


Сетих се и за тая лудница - "юный химик". Нищо не разбирах като малък, ама си спомням, че бая се занимавах с т'ва. :smt003
Прикачени файлове:
12.jpg
12.jpg [ 323.69 KiB | Прегледано 25566 пъти ]


А спомняте ли си това :)


Прикачени файлове:
1331564104_11-mechove2.jpg
1331564104_11-mechove2.jpg [ 30.43 KiB | Прегледано 25566 пъти ]

_________________
Приживе на всички в устата ви срах,
серете и вие на гроба ми без страх,
че мъртвец от гроба не може да се вдигне,
серящия гъз с хуй да достигне.
Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 04, 2013 1:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Сеп 20, 2012 11:53 am
Мнения: 14150
Местоположение: София
:smt007 :smt007 :smt007


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 04, 2013 1:35 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48812
Местоположение: ШОПландия
ultima frontiera написа:
Днес се рових в апартамента на баба ми и в детската стая намерих мощно такова влакче, което ми беше завещано от брат ми, ама за жалост не тръгна като го пробвах, явно съм му ебал майката още едно време. :lol:
Прикачени файлове:
vlakche23.jpg


Сетих се и за тая лудница - "юный химик". Нищо не разбирах като малък, ама си спомням, че бая се занимавах с т'ва. :smt003
Прикачени файлове:
12.jpg


А спомняте ли си това :)

Имах само меч. :(

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 04, 2013 1:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 26, 2012 10:40 pm
Мнения: 4816
Този червения меч го имах завещан от баща ми :lol: . Някъде преди 12 години си замина , счупен в гърба на дядо ми .. жалко хубав меч беше :cry:

_________________
Цитат:
вече прекълявате ,като некакъви жени


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 04, 2013 8:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 11:46 pm
Мнения: 1883
И аз имах червения меч,сигурно е бил на братовчед ми,не помня.Само съм сигурен,че аз го счупих :lol: .

_________________
"дис бритиш хомосекшуъл броук дъ гейм"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Апр 04, 2013 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 07, 2010 12:43 pm
Мнения: 10387
Местоположение: София
Росен написа:
О и моите детски години бяха красива работа. За първи път се сбих във втори клас мисля, че беше. Аз бях 15-20 кила, оня беше поне 50 :lol: Сцепих го от бой, разкървавих му муцуната. Баща му след няколко дни като дойде да го вземе и ме видя почна да му зяе "как може тоя дребосък да те бие" :lol: Имах си едно приятелче от класа, живееше в съседния блок, левскарче като мен разбира се. С него взимахме шалове и шапки на прасетата. После разбира се ги осквернявахме. Не сме подбирали мъжко женско, даже на една от класа и взехме една свинска шапка с пискюл :smt005 С въпросния ми приятел обичахме да пердашим другите деца. За нас беше голямо геройство ако набием някой по-голям. Първо скачаше единия, ако види зор - скачаше и другия :bigok А като ни набиеха и двамата, понеже се надценявахме понякога, викахме брат му :bigok Обикновено си намирахме причина да бием някой щото беше или от цдна, или от Ювентус, понеже тогава бяхме паднали от тях :bigok и фенчета на разни други отбори, които знахме, че са ни били :bigok Бяхме и млади расисти разбира се. Имаше някое друго цигане в училище и ние го биехме защото е цигане. Един път бихме и едно турче, дето беше с 2-3 години по-голямо от нас. Не знаехме, че е турче. Знаехме, че се казва Ченгиз и това беше достатъчна причина да го бием :bigok
Правехме и други геройства като гепене на чайки от магазина до даскало и лисчета с кечисти от книжарницата.
За първи път се влюбих в 3-4 клас в една съученичка, която беше мега яката ( и до ден днешен е ). Не ми върза, нито на останалите лапета в класа. Кой да знае, че като я биеш не ѝ правиш добро впечатление?

Тоя Ченгиз може да е бил в моята детска градина, щот и в нея имаше некав мургав субект със същото име, но дали е бил същия. :loser2 А от към бой - не е ял много, щот си спомням, че се катереше по дърветата и бягаше от нас, нещо типично заложено в циганския ген. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 143 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com