forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Май 09, 2024 6:01 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3631 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 122  Следваща

За кой ще гласувате на 12 май?
ГЕРБ 19%  19%  [ 72 ]
"Коалиция за България" 2%  2%  [ 6 ]
ДСБ-БДФ 39%  39%  [ 149 ]
СДС 1%  1%  [ 3 ]
Глас народен 2%  2%  [ 9 ]
ВМРО 10%  10%  [ 37 ]
Атака 10%  10%  [ 39 ]
България на гражданите 2%  2%  [ 8 ]
Друга 7%  7%  [ 28 ]
Няма да гласувам 8%  8%  [ 32 ]
Общо гласове : 383
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 1:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
Деничка е....ерата курва....с кеф я бих.... :fuck1 :taff :bnsex :mstr1 па ако ще и Волен да и фърлил паяжината фостата.... :bigok

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 1:33 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Чиче, да не си взаимствал името на корпорацията си от една песен на чичо Ози, част от нея случайно ти се пада подпис :roll: :bigok

Не съм, но бих желал така да си мислят хората :lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 2:44 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:44 pm
Мнения: 5220
Местоположение: София
Omraz написа:
Бранник, по сегашната система няма да има избирателен район "Чужбина" и гласовете се разпределят в другите райони, т.е. част от гласа ти ще иде за Волен и за всеки от тия красавци http://www.ataka.bg/index.php?Itemid=56 ... ogcategory

Евала. :bigok

Гласът ми ще иде за там, че ВМРО да вкарат няколко депутата. А тия ти проби да се изкажеш саркастично или с някъв вид насмешка не минават, защото твоят глас пък ще иде за хора, според които ядрена централа се изплаща за 115 години, евала :loser2 :wink:

И се мислят за дясна консервативна партия, а са си чиста либерална партия ако се съди по действията и изказванията им и всъщност до консервативна партия най-близко е точно ВМРО :wink:

_________________
"Нека запомним и се съобразяваме и за в бъдеще с факта, че загубата в 1913 и в 1918 година за българщината е по-малка от тая в 1944 година."
Иван Михайлов


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 10:26 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 7:33 pm
Мнения: 7374
Местоположение: Sofia
Защо реши, че се мислят за консервативна партия? Консерваторът е Яне Янев :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 10:45 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Жорка, още ми е трудно да проумея в кой точно момент те подмениха. Иначе, кой те подмени добре знам. И аз да питам - при това ти мнение за Единствения как надъхваше за него досега? И пак да ти припомня, че не БСП са заели позицията на ВМРО на референдума, а точно обратното. АЕЦ "Белене" изначално е проект на БКП. Е и на Каракачанов де, той все пак е слухтял за службите.

Сравнението с "Гласуваш за Бойко - получаваш Костов" също е безумно", защото ББ и Най-големия никога не са подписвали предизборни споразумения, нито са се явявали като коалиция на парламентарни избори. Кафевите обаче ще се явят заедно. А кои ще са кандидат-депутатите на ВМРО, като въобще не броим малоумниците от "Атака", направо не знам.

И последно - още не съм получил отговор кой направи Джамбазки председател на комисия в предния общински съвет, както и от чия листа въобще влезе в него.

Имам много работа в момента и не мога да се включа разпалено, за да се изпокарам и аз с някой, но до изборите има време :strkstrk

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 10:53 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 18, 2012 4:26 pm
Мнения: 3131
СМРТ за комунистите!

Костов или СМРТ!! :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

Не мога да повярвам, че още има хора които вярват на популисто Боко да не говорим пък за тези дето гласуват за комунягите! :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod2 :ohmygod Ебем ти и хората! А за Воленчо, Мигленчето и Янето кво да кажа МУХИ БЕЗ ГЛАВИ! Чисто и просто те са скрити комунисти и нищо повече!

В България за толкова години имаше само един истински политик и той е Костов! Българският народ много бързо забрави кво беше 1995 и 96 в България! Хляба сутринта 1500 лева, на обед 2000, а вечерта 2500!!! България беше в ликвидация и само и единствено Костов я измъкна от там и постави основите на пътя ни към НАТО и ЕС! Не царя ни честити, нито пък рушняка Серго! Но колкото и комунистите да се надяват сините да не влязат в парламента, ги чака доста неприятно преживяване лятото! Напротив очаквам този път Костов и компания да вземат дори до 10%! Защото все повече и повече хора разбират, че избор между комунистите и Бойко е пагубен за България! И единствената алтернатива е в ДЯСНО, но истинското и изконно дясно! Писна ми вече от месии в България, крайно време е хората да гласуват за ПОЛИТИКА а не за Месия! Месия има само в библията, в живота няма месия има само ЕБАНЕ В ГЪЗА за всеки твой неправилен избор! А нас ни ебаха достатъчно мисля вече в гъза и вече или ще се спира ебането! Или ще почне ФОСТАТА ни!!! :bigok :bigok :bigok

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 11:00 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2590
Местоположение: Герена
Костов може би е най-умен от всички други политици взети заедно, но какво от това? Костов и честност? :strkstrk :smt005 :bigok жалко, че е най-кадърен... можеше да бъде голям политик и да остави голямо име в историята.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 11:01 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
ВМРО, хайде, искам ви мощни, обявявам всеобщ куиз за вас - кой стои под номер 24 в листата на кандидатите за общински съветници на ПП ГЕРБ (а кой е водач на листата? :lol: ) на местните избори през 2007 г.? :strkstrk Също така, колко места в ОС печели ПП ГЕРБ на въпросните избори? И леко като вметка - кой от общинарите на ПП ГЕРБ оглавява Постоянната комисия по обществен ред и сигурност? :bii_chorbata

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 11:19 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 27, 2006 12:51 am
Мнения: 18211
смърт за цдна написа:
Костов може би е най-умен от всички други политици взети заедно, но какво от това? Костов и честност? :strkstrk :smt005 :bigok жалко, че е най-кадърен... можеше да бъде голям политик и да остави голямо име в историята.



Теб излъга ли те с нещо? Щото мен не.


targovishte написа:
Деничка е....ерата курва....с кеф я бих.... :fuck1 :taff :bnsex :mstr1 па ако ще и Волен да и фърлил паяжината фостата.... :bigok


:!: :!: :!: :!:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 11:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
ВМРО не бяха ли тия дето петнят името на най-великата българска организация, а са пълни с ченгета вътре? Не бяха ли тия дето лизаха гъза на Герб 2007, а сега на комунистите и атака? Смърт за предателите и тия дето си въртят гъза, където огрява слънцето :smt031 Не беше ли точно въпросния Ангел общински съветник на Герб преди няколко години?

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 11:34 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 6:45 pm
Мнения: 1882
Ако темата е за оправяне на държавицата мисля си че по скоро ни трябва ВНС. :roll:

_________________
I woke up this morning, I got myself a beer
The future is uncertain, and the end is always near.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 1:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Morning Glory написа:
ВМРО, хайде, искам ви мощни, обявявам всеобщ куиз за вас - кой стои под номер 24 в листата на кандидатите за общински съветници на ПП ГЕРБ (а кой е водач на листата? :lol: ) на местните избори през 2007 г.? :strkstrk Също така, колко места в ОС печели ПП ГЕРБ на въпросните избори? И леко като вметка - кой от общинарите на ПП ГЕРБ оглавява Постоянната комисия по обществен ред и сигурност? :bii_chorbata

Не съм ВМРО :bigok , ама - Джамбазки, ББ :fgod и на последните две нямам представа. Ама тогава ГЕРБ си бяха коалиция с партията на ВМРО, нали Славчо Атанасов така стана кмет на Пловдив.

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 1:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
ВМРО са си за ядрената енергетика от време оно. Праиха подписка още за Козлодуй, преди 10 г. Така че позицията им е съвсем логична. Логиката "ние сме десни, значи задължително трябва да сме наопъки на БСП" е за ботове и е една от най-големите щети за България. Същото абсолютно важи и в обратна посока, разбира се. Костов като предложи нещо смислено, ония червенушките почват да храчат преди да са чули за какво става дума. Ами извинявайте, ако БСП кажат за едно лайно, че е лайно, няма да отида да го изям, само за да 'докажа', че не са прави и не ги подкрепям!

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 1:48 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Е, това не е баш така, Змей. Костов и БСП без проблем си гласуват заедно на вотове на недоверие :wink: Нали точно в такива случай герберите и вождът им подскачат като пилета - ето го Костов, видяхте ли го с кои е :strkstrk

А за енергийната позиция - пак повтарям, че никой не е преди Партията-майка, още повече по въпроса за Белене :strkstrk

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 1:56 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Кога пък Костов е гласувал вот на недоверие на Бойко :roll:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 2:02 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Ми да, написал съм неистина, сега ги прегледах всичките един по един, всъщност костунгерите само са напускали залата един-два пъти. Останал съм с грешно впечатление от общите критики явно :strkstrk

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 2:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Това, че го е хранил не значи, че е гласувал срещу него, нещо май се излагаме,а :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 2:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Аз мога да си позволя да се изложа веднъж-дваж, но Командира - никога :strkstrk

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 2:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Мар 29, 2012 6:45 pm
Мнения: 1882
Изображение

_________________
I woke up this morning, I got myself a beer
The future is uncertain, and the end is always near.


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 2:08 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Morning Glory написа:
Аз мога да си позволя да се изложа веднъж-дваж, но Командира - никога :strkstrk

Командира е като Косата всичко знае :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 2:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25206
Местоположение: Възраждане, Русе
Костов е близко до пълно мнозинство у форона поне :bigok

Между другото много ще се изкефя тия дето избягаха от ДСБ шото сън не ги лови да са дипутати и не можаха преди 4 години. Ся Куневица да им даде 100000% избираеми места и пак греда :loser2

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 3:05 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
Ще гласувам за ВМРО и конкретно за Ангел по простата причина, че май е единствения дето прави нещо против циганските катуни, Топлофикация, водата и енергото.
Аз държа като гладувам за някой да мога да видя какво прави за да се подобри положението!
Другото нещо е,че той поне няма да купува гласове и мангали!

Да на предните избори влезе от листата на герб и да беше председател на комисията за обществен ред и сигурност.
Я ми обяснете защо сега като влезна сам е само член на комисията? Нали сте много навътре в нещата!?!

Забравих, че и свините няма да гласуват за него, но там е ясно що ЩОТО Е ЛЕВСКАР!

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 3:22 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Яну 10, 2007 5:57 pm
Мнения: 25206
Местоположение: Възраждане, Русе
Как па да няма чорбари във ВМРО :bigok

Справка - Иван Пеев :loser2

_________________
Само Сините


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 3:31 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
ultrafan_rs написа:
Как па да няма чорбари във ВМРО :bigok

Справка - Иван Пеев :loser2


Чорбари може и да има, но самите прасюги заявиха, че нямало да гласуват за Ангел щото е от Левски

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 3:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Не съм на 15 години, за да е определящо за мен кой от кой отбор е. Жорката ме е водил да пием с Ангел преди мачове, на мачове съм бил с него. Браво, супер, най-нормалното нещо е един човек да е левскар, но дотук.

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 3:46 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 1:41 pm
Мнения: 629
Morning Glory написа:
Не съм на 15 години, за да е определящо за мен кой от кой отбор е. Жорката ме е водил да пием с Ангел преди мачове, на мачове съм бил с него. Браво, супер, най-нормалното нещо е един човек да е левскар, но дотук.


Нещо не си ме разбрал, аз ще гласувам за Ангел заради това, което прави в общината и желанието му някой неща да се променят в по- добра насока за хората, а не защото е наше момче.
Написах тва за свините, за да ви илюстрирам, че и по- малоумни твърдения против ВМРО има.

_________________
За да е Левски - Левски, трябва да има душа и сърца. Трябва да газим, да мачкаме, трябва всеки, особено в България, като чуе името Левски да насира гащите!


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 3:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Само където ще гласуваш и за Волен, барабар с Ангел, ама няма проблеми. Ако ще и с Доган да се коалират, трябва да си ги подкрепиш.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 06, 2005 4:47 pm
Мнения: 4470
Местоположение: София
Аз като математик не мога да не задам епичния въпросТ - какво гарантира, че накрая няма да излезе, че всъщност привържениците на Атака са гласували за ВМРО? :bigok А тези на ВМРО - само за ВМРО? :bigok

_________________
"Да отстояваш изгубените позиции без надежда, без спасение... е дълг!"


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 4:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7278
tprodanov написа:
Търговище, такива неща са ставали и стават все още. На мен ми е важно кога и къде има възможност за развитие на бизнес среда. Сега бизнес среда няма, тогава имаше. Твай.


По тая логика трябва да гласуваме за Симо Лъжеца или Тройната коалиция, щото по всички индекси и реални усещания за бизнес среда периода 2002-2008 е най-добрият :strkstrk

Отделно гледам някои от костоварите се ебавате с по-малките, ама повечето сте/сме били тийнове по времето на Костов, та и на вас впечатленията не са много меродавни и са по-скоро какво са ви казвали. :wink:


Върнете се в началото
 Профил  
 
МнениеПубликувано на: Пон Фев 11, 2013 4:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
south написа:
Аз като математик не мога да не задам епичния въпросТ - какво гарантира, че накрая няма да излезе, че всъщност привържениците на Атака са гласували за ВМРО? :bigok А тези на ВМРО - само за ВМРО? :bigok

Ти вече се изложи веднъж, не го прави пак, три пъти мери, един път режи :bigok

Аз гласувам за СДС/ДСБ винаги, явно ще гласувам за тях въпреки факта, че бившото хубаво наде се намърда, сигурен съм, че ако минат 4% ще подкрепят кабинет на герб, които ще са първа политическа сила, т.е. индиректно подкрепям герб, но реално няма да си дам гласа за тях :bigok Това прави ли ме гербаджия или просто бащата на грубия секс :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 3631 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 122  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com