forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 3:12 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 631 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 1:09 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Общите условия на Булсатком е една книжчица от 20-на странички :strkstrk

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Последна промяна Mr. Smith на Пон Дек 31, 2012 1:12 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 1:10 am 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
А относно БТВ - както често обичам да казвам, вие и приятелите ви не сте представителна извадка. :lol: На много повече хора, ако им отнемеш възможността да гледат за Ферхунде, им отнемаш едно от малкото удоволствия в живота.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 1:13 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Айде стига, като му спрат Фатма гюл по булсата, вади стайната антена и гледа :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 1:50 am 
Offline

Регистриран на: Пон Окт 25, 2010 3:14 pm
Мнения: 376
Mr. Smith написа:
Ти кога си сключил договора :wink:

Октомври тази година.
Мен конкретно бтв не ме вълнува, а екшън и ринг-а, където мога да си гледам мачовете.
Колкото до това дали си чета договора, ако ми покажеш някой човек, който си е прочел договора на кабелния оператор ще черпя една бира :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 1:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Omraz написа:
Седем:Едно написа:
Не. И най-добре си четете договорите ПРЕДИ да ги подписвате, въпреки че гледам не ги четете и след това.

Ако ми кажеш, че си чел Общите условия на Булсатком - ще те призная. :strkstrk Щото тия договори са бланки, препращащи към подробните Общи условия, които четат 0,5 % от хората.

Оня ден исках да застаховам имот и втрещих една застрахователка, като и казах, че първо ще чета общите им условия, за да ги сравня с общите условия на конкурентите им и да видя къде искат да ме прецакат. :lol: Погледна ме все едно и казах, че има хуй на челото, явно рядко се случва някой да се интересува от това, а то това всъщност е основното, ако се стигне до неблагоприятен сценарий. :lol:

Ами не съм ги чел, щото нямам договор с тях. Ако някога сключа заробващ договор с който и да било, 100% ще прочета всичко. И в моята професия подписвам доста договори, тъй че съм свикнал да чета и не ми тежи.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 5:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
е хайде успокойте се вече с тия договори :)...като "не можеш да го прекратиш" просто спираш да си плащаш и го прекратяваш по този начин ;)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 5:17 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
Доста невярно.
Преди тоя номер минаваше, но вече има толкова фирми за събиране на вземания, че шансът да дадеш парите рано или късно е огромен. :wink:
Или ще се съберат по съдебен ред с разноски за изпълнението много по-големи от дълга или ще отидат при събирач от рода на СГ Груп, които ще ти досаждат по 20 пъти на ден, докато накрая не си кажеш, че е по-добре да внесеш дължимите стотина лева и да спреш да се занимаваш с олигофрени.

Освен това договорът се сключва, за да има някаква предвидимост в отношенията между страните по него и е тъпо да се разсъждава така.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 5:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
според мен разходите за колекторска фирма ще са по-големи от сметките ти, но както и да е :)
Винаги можеш да се разбереш нещо с близу или бушитком в офисите им...прекратяване на договора и твай

наскоро една колежка така беше отишла и беше изсипала оборудването на близу в офиса им и разтрогна... :smt001

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 5:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Омраз обаче как скочи да защитава изедници :bigok

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 5:53 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
Не защитавам изедници, а вменявам правилен модел на поведение.
Ако си обвързан с договор и искаш да го прекратиш - не спираш да плащаш и не отиваш да им удариш оборудването в главата, а се държиш като цивилизован човек, за да няма после - Ама чакай, кво стана, засада немаше ли?

Ако си обвързан с договор за повече време, обикновено при подписването му си получил нещо на по-ниска цена, безплатно оборудване, отстъпки първите месеци и т.н. Тоя, който ти предлага услугата си прави сметката, че след едикой си месец ще е на печалба и затова ако се прекрати договора си търси и неустойките.
Както е направила познатата на УЛ - отиваш и виждаш какви са опциите, а ако няма такива - дължиш неустойка.

Добре е да се поставим на мястото на този, който предлага услугата, без да разсъждаваме за него като изедник, монополист, мошеник и т.н., защото ако искаш качествена услуга от някой, трябва и ти качествено да изпълняваш функцията си във взаимоотношенията ви.
Другото за мен е цървулско мислене и андрешковщина.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 5:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 15, 2006 6:01 pm
Мнения: 4631
Местоположение: Герена
И все пак всички са иззедници :strkstrk :strkstrk Без Командира :strkstrk :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 7:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49322
Местоположение: ШОПландия
Той не е изедник, а Балканоубиец и ЗемеделиоОбиец. :strkstrk

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 7:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Ное 02, 2007 11:24 pm
Мнения: 20681
Местоположение: Работа, честност и горд Левски
Имам проблем с нета на Виваком, обадих се днес и ми викат - сега за Варна сме натоварени, най-рано на 8 януари може да дойде екип при вас :shock: :ohmygod2

_________________
www.portretite.info
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 7:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 4:51 pm
Мнения: 1762
От 18.дек. нямах нет и тел на Виваком, звънях и ми казаха, че в района има кражба на кабели и работната група е дала срок до 14.яну. да отстрани проблема. После ме нямаше няколко дни във Варна и на 26-ти като се върнах вече имах. Някъде четох, че ако повече от 3 дни не можеш да ползваш съответната услуга не заплащаш месечна такса, но дали е така :roll:

_________________
От първата глътка въздух, До последния удар на сърцето!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 8:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Виваком предлагат най-евтината и най-некачествената услуга, кво очаквате. Говоря специално за интернет и от техническа гледна точка :bigok

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Дек 31, 2012 9:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Prisoner написа:
От 18.дек. нямах нет и тел на Виваком, звънях и ми казаха, че в района има кражба на кабели и работната група е дала срок до 14.яну. да отстрани проблема. После ме нямаше няколко дни във Варна и на 26-ти като се върнах вече имах. Някъде четох, че ако повече от 3 дни не можеш да ползваш съответната услуга не заплащаш месечна такса, но дали е така :roll:

Може и да си прав, ама много ме съмнява Омраз да ти го е написал тва в договора :bigok По-скоро пише, че ако нямаш нет дължиш двойна такса за дето си им обезпокоил екипите :lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 01, 2013 4:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 10, 2011 6:31 pm
Мнения: 3073
Местоположение: София
Тия нещо не са се разбрали с бтв , кога да очакваме спиране на програмите :smt017

_________________
Левски, ти си всичко за нас!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 01, 2013 5:48 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
Седем:Едно написа:
Prisoner написа:
От 18.дек. нямах нет и тел на Виваком, звънях и ми казаха, че в района има кражба на кабели и работната група е дала срок до 14.яну. да отстрани проблема. После ме нямаше няколко дни във Варна и на 26-ти като се върнах вече имах. Някъде четох, че ако повече от 3 дни не можеш да ползваш съответната услуга не заплащаш месечна такса, но дали е така :roll:

Може и да си прав, ама много ме съмнява Омраз да ти го е написал тва в договора :bigok По-скоро пише, че ако нямаш нет дължиш двойна такса за дето си им обезпокоил екипите :lol:

:lol: :lol:
Prisoner, виж си в договора към кои Общи условия препраща и ми прати ЛС, за да ти кажа как е.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 01, 2013 6:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Ное 21, 2005 8:24 pm
Мнения: 4493
Местоположение: Б към В
Най-смешното в цялата ситуация, че абсолютно НАВСЯКЪДЕ, където се тръби за бичивито спряло, се говори как абонатите искали да минават "НА Виваком" :shock: :shock: :shock: при положение, че това е абсолютно най-неадекватното тв+интернет предложение. Сега гледам това с 14 януари :ohmygod , ебати аз съм на възможно най-клошарската на пръв поглед телевизия и нет - скк и на връх Коледа идва едно от момчетата, да ми оправи интернета, при положение че проблема си беше от мен :lol: Толкова смърди на някаква рекламна кампания на виваком, че няма накъде.

_________________
Левскарски режим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 01, 2013 9:20 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49322
Местоположение: ШОПландия
И телевизията на Виваком ли е лайно като нета?
Дъртите искат да сменят Булшита, че си искат резаното бТВ. :ohmygod2 Въобще няма да се занимавам да им обяснявам, но се чудя дали си заслужава само телевизия от Виваком? Кои други са с чинии и си заслужават?

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 01, 2013 9:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 01, 2008 8:03 pm
Мнения: 13393
Аз нямам проблеми нито с интернета, нито с телевизията.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 01, 2013 9:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Аз пък няма да мина към Виваком :idea: Кур за тях, два за Гергов :boisw

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 01, 2013 9:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Nakuro Bradata написа:
И телевизията на Виваком ли е лайно като нета?
Дъртите искат да сменят Булшита, че си искат резаното бТВ. :ohmygod2 Въобще няма да се занимавам да им обяснявам, но се чудя дали си заслужава само телевизия от Виваком? Кои други са с чинии и си заслужават?

E, нека изчакат, ебаси. 10000% ще се разберат. Как може да се връзват хората на такива плитки номерца? Мама им турска деба.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 01, 2013 9:56 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
Добре де, няма ли Близу, Нет1, Мтел, регионални оператори и т.н. които предлагат телевизия, кой е казал че от Булсатком може да се минава само на Виваком. :lol:

И какво общо има Виваком с взаимоотношенията между БТВ и Булсатком? :lol:

БТВ също губи мощно, ако няма договор с Булсатком, защото те държат над 30 % от пазара. Ако един месец ги няма в мрежата на Булсатком, пакета им струва 4 лева, и приемем че абонатите на Булсатком са 700 000 - това в 2,8 милиона загуба за БТВ за месеца.
Дали Булсатком ще загуби 2,8 милиона за месец от отказали се абонати, защото няма БТВ?

БТВ губи повече от тази ситуация, но проблем няма, примирява се със загубите, за да минават хората на Виваком. :strkstrk


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 01, 2013 10:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 49322
Местоположение: ШОПландия
Седем:Едно написа:
Nakuro Bradata написа:
И телевизията на Виваком ли е лайно като нета?
Дъртите искат да сменят Булшита, че си искат резаното бТВ. :ohmygod2 Въобще няма да се занимавам да им обяснявам, но се чудя дали си заслужава само телевизия от Виваком? Кои други са с чинии и си заслужават?

E, нека изчакат, ебаси. 10000% ще се разберат. Как може да се връзват хората на такива плитки номерца? Мама им турска деба.

Аз им казах същото, но съм се отказал да обяснявам. Мен ме устройва Булшитком в 3-4те пъти в месеца когато гледам телевизия заради мачове.

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 01, 2013 10:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Юни 25, 2008 8:52 am
Мнения: 26611
Местоположение: София
Oнзи ден ми звъня един досадник с оферта за нет+телевизия на Виваком за някви ебати късите пари :lol: близо час и половина ми обясняваше за плюсовете на това да се включа към тях :lol:

_________________
Само Левски - българското "Добър ден"!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 01, 2013 10:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7254
UL написа:
според мен разходите за колекторска фирма ще са по-големи от сметките ти, но както и да е :)


Много хора с такова мислене плакаха и видяха как дълг за около 100 лева става около хиляда :smt031


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 01, 2013 10:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Omraz написа:
Добре де, няма ли Близу, Нет1, Мтел, регионални оператори и т.н. които предлагат телевизия, кой е казал че от Булсатком може да се минава само на Виваком. :lol:

И какво общо има Виваком с взаимоотношенията между БТВ и Булсатком? :lol:

БТВ също губи мощно, ако няма договор с Булсатком, защото те държат над 30 % от пазара. Ако един месец ги няма в мрежата на Булсатком, пакета им струва 4 лева, и приемем че абонатите на Булсатком са 700 000 - това в 2,8 милиона загуба за БТВ за месеца.
Дали Булсатком ще загуби 2,8 милиона за месец от отказали се абонати, защото няма БТВ?

БТВ губи повече от тази ситуация, но проблем няма, примирява се със загубите, за да минават хората на Виваком. :strkstrk

Да не говорим, че и рекламодателите в БТВ няма да са хич щастливи да изгубят 700 000 домакинства. Ще се разберат със сигурност, само не ми е ясно за кво ги правят публично тези циркове?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 01, 2013 11:02 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24053
За да минават хората към Виваком, по-нагоре ти е казано. :slap :lol:


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Яну 01, 2013 11:09 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
На него щото му се спи и затова трябва да му се повтаря :bii_chorbata

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 631 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 22  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com