forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 8:31 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 199 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Вто Дек 11, 2012 1:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 19, 2006 10:08 pm
Мнения: 6095
kozarets1914 написа:
targovishte написа:
Моля евентуално, ако някой има път до петък през Търговище за София...да ми пише....трябва спешно да отправим пратка за децата...ориз..боб...консерви...компоти....аз по принцип имам свои камиони до София, но не съм на 100%, че ще мога до петък да доставя товара....моля за отзивчивост...иначе ще трябва с куриер да правим нещата...а това са излишни разходи....съответно по малко продукти.... :smt006

Проблемът най-вероятно е решен, само чакаме потвърждение от Мръсният Пес :smt023



99% всичко е ок. Утре ще подтвърдя на 100%, че да съм сигурен, че петък се завръща и стоката ще е тук. :bigok


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 11, 2012 5:08 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15159
Аз за съжаление мога да се включа само финансово :(.

Омръзна ми да съм на другия край на света когато се правят готини неща в България.

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 11, 2012 12:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
До момента 30 души са заявили, че ще дадат пари. Осем от тях вече дадоха или поне за толкова знам. Днес ще ходя до банката и предполагам бройката ще надхвърли 15 или 20.
Не броя моите контакти, които ще дадат пари и един лаптоп. Браво! Добре се движим.
Учебни помагала ще пазаруваме от София Прес, където и да е това. За там бюджетът ни е 640лв., отделно от парите, които събираме ние.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 11, 2012 12:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:44 pm
Мнения: 7551
Е, София Прес, ако не се е случило нещо радикално в тоя район, си е в "Полигона", до "Mr. Bricolage" :D

_________________
„Аз съжалявам за жертвите, които се дадоха, но нас не ни смущава никоя сянка. Ние сме чисти в своята съвест. Нас и историята ще оправдае.“


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 11, 2012 12:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Morning Glory написа:
Е, София Прес, ако не се е случило нещо радикално в тоя район, си е в "Полигона", до "Mr. Bricolage" :D

Тва до нас бе, майна :smt005 :smt005 :smt005 :strkstrk :strkstrk :strkstrk

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 11, 2012 3:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Осигурил съм 6 броя раници, утре очаквам доста химикалки.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 11, 2012 4:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
kozarets1914 написа:
Morning Glory написа:
Е, София Прес, ако не се е случило нещо радикално в тоя район, си е в "Полигона", до "Mr. Bricolage" :D

Тва до нас бе, майна :smt005 :smt005 :smt005 :strkstrk :strkstrk :strkstrk

Това е точно от другата страна на Макдоналдса, в който се видяхме вчера.. в другото локално, посока Орлов мост....и там има Макдоналдс, де :loser2 ...паркингът на София Прес е платен, можеш да спреш и на паркинга на Бриколажа

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 11, 2012 9:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Така :smt003 :smt003 :smt003
Карам поред:
1. Моля всички, които пускат пари по банка, да ми пращат имената си на лично, за да мога да им потвърдя, че превода е пристигнал. Има един превод от 100лв. - моля този, който го е пратил да ми пише на лично (само да си напише трите имена), защото искам да съм убеден, че наистина е имал предвид тази сума. Преводите на Смит, Кратун и Накуро пристигнаха - пиша го тук, за да не ви пускам лично поотделно.
2. Общо в банката до 17:00 днес са пристигнали 345лв., но преводите продължават.
3. По Уестърн Юниън - 75лв.
3. До момента на ръка са дадени 110лв. (лично на мен), но има още някаква сума пари в няколко "районни отговорници" :smt005
4. Пари идват още по най-различни начини - банка, кеш и т.н.

ЩЕ СЪБЕРЕМ ДОВОЛНО :smt026

5. Отделно към това в петък ще получим от далечно Търговище огромна пратка с хранителни продукти от първа необходимост (ще запазя в тайна лицето, което ги праща). Ще ми трябва един човек с кола, за да успеем да натоварим всичко и да го складираме преди да заминем за Белоградчик. Съответно ще ни е нужно подходящо място, където да складираме тези продукти, докато заминем (за 24 часа или най-много за няколко дни, ако през уикенда времето не позволява пътуване) - моля за доброволци с предложения.

6. От друго място чакам дарения в размер на 40лв. плюс още едни 417лв. от фирмата, за която споменах в предишен пост. С тези пари смятам да купим учебните помагала.

7. А днес какво ми се случи. Видях една съседка и реших да говоря с нея, защото се надявам мъжа й да може да осигури подаръци за дома от фирмичката, в която бачка на висока длъжност. Обясних й какво вършим, тя каза, че щяла да говори с мъжа си, но искала и тя да даде 500лв., извади си портфейла, отброи ми 500лв. и ми пожела лека вечер :bigok

8. Говорил съм с ТОЧНИТЕ форумци за артикули - всички ще са в синьо :lsfc3

Събраните суми, само до момента, наближават 1500лв. А и утре е ден.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Дек 11, 2012 10:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Няма да участвам в това начинание, ще се опитаме да помогнем на дома във Велики Преслав, всъщност започват да се получават нещата...
Исках само да споделя, че написаното от Козареца ме прави много щастлив и горд :bg :levski

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 12, 2012 12:59 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Козарски, направете снимки, да ги видим дечицата и ние :)

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 12, 2012 11:21 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Междувременно малкият Марио и директорката на дома утре от 11ч. са на тренировка на отбора :levski

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 12, 2012 12:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 11, 2010 1:52 pm
Мнения: 6562
Местоположение: София
Много хубава инициатива. Често ходя в Белоградчик (баба ми е от там) и знам, че положението в дома е доста тегаво :( Друг е въпроса , че 95% са мангалчета...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 12, 2012 6:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Моля, Алек да ми пусне името си на лично, за да мога да му потвърдя получаването на парите утре сутрин.
Онези, които казаха, че ще участват, но не са намерили време - ще ги помоля, ако още имат желание да ми пуснат едно лично, че утре е съвсем крайна дата. Почвам пазаруването.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 12, 2012 7:17 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 6:08 pm
Мнения: 15159
http://www.sportal.bg/news.php?news=401025

_________________
Клуб АЛЕМ - www.alem.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Дек 12, 2012 8:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
Ivan63 написа:
Футболният клуб има златна възможност да покаже на цяла България колко е голям,няма да подсказвам как,само ще ги подсетя,че имат общежитие за юноши
Тия май четат форума,няма лошо

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 10:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Почти 400лв. на сметката, още 220лв. кеш в мен и още някаква сума пари в отговорниците :smt003
Отделно 500лв, отделно 417лв.
Несериозни се оказаха само трима души - казаха, че ще дадат, а изчезнаха. Те си знаят кои са. Днес почваме пазаруването :smt003

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 2:26 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Надеждата ми за нафта беше попарена, понеже моя приближен е търговец на едро и няма бази по места. Не можем да вземем количество, което да напълни и най-малката цистерна (3 и половина кубика), защото един кубик е около 2500лв. т.е. не сме чак толкова силни. Също ми обясниха, че за А ако вземем няколкостотин литра, излиза много скъпо да се превози. Остава опцията да намерим техния снабдител, когато отидем и просто да платим с останалата сума един ваучер, пък за колкото стигне - все ще им е от полза.

Хубаво, че пратката от Търговище ще може да се получи утре - Форума, освен всичко друго, се оказва и логистично чудовище от калибъра на Алберт Шпеер :hitl3

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 2:27 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Е, нали горското на Враца са им дарили 2 тона нафта преди няколко дни? Този проблем е решен.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 2:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Седем:Едно написа:
Е, нали горското на Враца са им дарили 2 тона нафта преди няколко дни? Този проблем е решен.

Ми не съм знаел. Една нормална къща се отоплява с 2 и половина тона на сезон, та едва ли ще стигнат, но нали си имат бюджет все пак. Пак е нещо.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 2:32 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Пише по пресата. Този дом е най-дарявания в момента. Нашите неща ще са капчица :D

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 2:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Седем:Едно написа:
Пише по пресата. Този дом е най-дарявания в момента. Нашите неща ще са капчица :D

Не е вярно. Даренията са САМО за Марио. Никой не се е сетил да подари нещо дори на братчетата му. Тези 2 тона нафта сигурно са първото нещо, което да се ползва от всички там. А, да - и календарите от Клуба :loser2

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 2:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Вярно е - http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1667825
Но лошо няма, колкото повече, толкова по-добре.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 2:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Ще видиш, че ние ще сме най-запомнящите се :bigok Не забравяй, че ще носим и лакомства :smt006 :bigok

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 3:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 10:25 pm
Мнения: 1920
Местоположение: София
http://gong.bg/view_article.php?article_id=316157
Изображение

_________________
И САМО ЛЕВСКИ, ОБИЧАМЕ ТЕ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 3:05 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Малко се прекали според мен медийния шум около момчето, у мен винаги ми става леко гадно като стане така щото това момче не е единственото у нас в подобна ситуация. Много ПР акции се правят у нас и се гушат разни медийни боклуци на гърба на хората... Същото беше и с онова на Бтв за онзи друг дом.
А ПФК Левски АД е редно да посещава редовно домове за деца, не само когато нещо се е прочуло.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 3:17 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Kryten написа:
Малко се прекали според мен медийния шум около момчето, у мен винаги ми става леко гадно като стане така щото това момче не е единственото у нас в подобна ситуация. Много ПР акции се правят у нас и се гушат разни медийни боклуци на гърба на хората... Същото беше и с онова на Бтв за онзи друг дом.
А ПФК Левски АД е редно да посещава редовно домове за деца, не само когато нещо се е прочуло.


:smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 3:50 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 03, 2006 11:23 pm
Мнения: 337
Kryten написа:
Малко се прекали според мен медийния шум около момчето, у мен винаги ми става леко гадно като стане така щото това момче не е единственото у нас в подобна ситуация. Много ПР акции се правят у нас и се гушат разни медийни боклуци на гърба на хората... Същото беше и с онова на Бтв за онзи друг дом.
А ПФК Левски АД е редно да посещава редовно домове за деца, не само когато нещо се е прочуло.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 5:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
kozarets1914 написа:
Надеждата ми за нафта беше попарена, понеже моя приближен е търговец на едро и няма бази по места. Не можем да вземем количество, което да напълни и най-малката цистерна (3 и половина кубика), защото един кубик е около 2500лв. т.е. не сме чак толкова силни. Също ми обясниха, че за А ако вземем няколкостотин литра, излиза много скъпо да се превози. Остава опцията да намерим техния снабдител, когато отидем и просто да платим с останалата сума един ваучер, пък за колкото стигне - все ще им е от полза.

Хубаво, че пратката от Търговище ще може да се получи утре - Форума, освен всичко друго, се оказва и логистично чудовище от калибъра на Алберт Шпеер :hitl3

Като отидете там провери дали само с нафта се отопляват през зимата, т.е .котела им работи ли и с друго гориво - дърва, въглища и т.н., щото ако може да се насочим към този вариант, може да им свърши повече работа, все пак зимата в България си е поне до април :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 5:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Няма да е лошо и ние да вдигнем малко медиен шум след приключването на акцията по дарение - снимки тук-там, отразяване в които медии е възможно. Защото след волейбола вчера отново изпълзяха знайни и най-вече незнайни хейтъри и разбирачи и не спират да ни плюят и очернят.
Защото като правим добро - никой не ни обръща внимание, а като се хвърли една бутилка или факла и се почва вой до небесата и епитети от красиви по-красиви :ohmygod2
В този ред на мисли - имаме нужда от нещо, което да им противопоставим (и то бързо) на мижитурките, на които интернет им даде поле за изява в мизерния животец, който иначе водят!

А това, което правим е добро и трябва да се знае и помни!!!

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 5:36 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Аз много мразя да се прави реклама от благотворителност. Принципно си прав, но в крайна сметка човек не дарява за да се похвали, освен ако не е Кюрда или Слави Трифонов.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 199 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com