forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 1:09 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 199 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 5:39 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 13, 2004 2:07 pm
Мнения: 2918
Местоположение: СОФИЯ
Е що, каква реклама, да не сме някаква търговска компания, производители на мазут и т.н.
....според мен не е реклама, ПР - да, ама на нас ни трябва такъв ПР защото цяла България реве че всички сме лумпени и кретени и само чакаме да хвърлим шише и да пребием някой, а това не е вярно!

_________________
www.ultrasbooks.com


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 6:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ок, така е, ПР е, но според мен пак е кофти. Така си мисля поне. Аз като дарявам каквото и да било винаги съм искал да остане анонимно. Не знам, гадно ми е като ги гледам нахилените благодетели как бащински потупват некви дечица и точно след 2 мин са ги забравили, но са постигнали нужното признание. Не искам да сме на това ниво. Виж, с инициативи като тази на Витиня, е нещо съвсем друго.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 6:37 pm 
Online
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2590
Местоположение: Герена
Хубава постъпка на отбора, но според мен нищо нямаше да им пречи да го вземат още сега в школата. Не вярвам издръжката на едно дете да е кой знае каква. Пък знаеш ли може да се окаже голям талант и след време да ни радва. Искрено се надявам да не го забравят и да си спазят обещанието - след няколко години да го вземат в школата, макар че той е вече на 15... за кога ли, но да видим.

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Днес като слушах радиото и леко се шокираш. Футболистите на ПФК Левски АД, моля ти се, събрали 1500 лева за момчето :ohmygod2 20на футболисти и треньори със средна заплата над 5000 лева!

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 7:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Май 25, 2006 6:43 pm
Мнения: 2491
Изображение
Ами нзн какво да кажа, но ей за такива моменти, човек трябва да се чувства, истински такъв. Много се радвам, че на дете дето само кофти неща са му се случили, в един момент му се е превъртял света пред очите и то на всичко отгоре, само щото е направил нещо добро и то съвсем безкористно. Така трябва да бъде, когато правиш добро, всички да ти отвръщат със същото. В по белите държави, това сигурно е доста по-често срещано, отколкото тука в БГ и затова туй "местно балканско събитие" трябва да се отбележи...Аз сега ако съм на Марио сигур няма да мога да спя една седмица от вълнение :lsclapp
-------------------------------

А Kryten е прав, че тия пари са супер смешни...но все пак, вълнението е по-важно, понякога...за парите, хич не се знае, дали няма някой да му ги гепи, още преди да са му ги дали...но срещата с любимия футболист и фланелката, поне от сърцето, никой не мож му ги взе.

_________________
Станимир Стоилов:
"Няма значение дали ще махнеш някого, като не можеш да намериш по-добър от него."

Делио Роси:
"Футболистите, които са тук са взети от Левски, не са взети нито от треньора, нито от президента...те са взети от Левски"


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 7:33 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Окт 09, 2005 9:41 pm
Мнения: 13788
Според мен беше по-добре Гаджев да отиде до Белоградчик и да подарят по нещо на всички деца

_________________
"Писна ми на кура да чета за тия смешници от да българия или както им е там фьешан името дейба майка му да еба."
dabulgaria.bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 7:37 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Това дете Марио сигурно ще е много по-добър футболист от повечето от наборите си, които ритат в школата :wink: Все пак мечтата му е да стане футболист, а не просто тате да му е дал топката, а нормално е човек живее да осъществява мечтите си :wink: Всяко лято нали се правят турнири и се търсят деца таланти, да го пробват може и да стане, най-малкото ще излезе от тази среда в която е в момента :roll:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 7:37 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Окт 07, 2007 8:08 pm
Мнения: 24056
Kryten написа:
Днес като слушах радиото и леко се шокираш. Футболистите на ПФК Левски АД, моля ти се, събрали 1500 лева за момчето :ohmygod2 20на футболисти и треньори със средна заплата над 5000 лева!

E стига, 1500 лева не са малко пари. :wink: Не одобрявам да се държи сметка на когото и да е било колко е дарил.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 8:00 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Така... новините от днес:
1. В сметката имам 860лв., от които 440 са от форума. Чакам още един превод от един мой близък, та може да скокнем над 900лв.
2. Днес направих пазаруването на учебните помагала. Закупих учебни помагала за 540,15лв. като по време на пазаруването координирах всичко с хората от дома, за да не взимаме излишни неща. Само да отбележа, че първото, където влязох в София Прес ме посрещна с много гнусен плакат на 4-буквието, поставен зад шефчето :rip Директен кръгом и като излязох се обърнах да ги заплюя, при което видях над магазина закичено едно знаме на свинете. Избегах кръстейки се :smt059
Пазарувах предимно от един магазин, макар че допълних "комплекта" с покупки от две други места. Общо взето следобеда си го посветих на това. Нещата, които взех: 215 тетрадки (5 вида); 100 бр. БЛОК №4; 100бр. скицници; 33 комплекта флумастри; 31бр. акварелни боички; 10бр. темперни; 27 комплекта четки за рисуване; 36 молива; 13 комплекта цветни моливи; 34бр. ножички; 36бр. лепила; 13 комплекта пластилин; 2 големи (110 на 144см) карти на България. Сега всичко това ми е в колата в 3 кашона.
Хората от дома не можеха да повярват, че взимаме всички тези неща, но сме направили впечатление още с първото обаждане до директорката, защото са запомнили, че ще ходим, ще носим храна и ни чакат с нетърпение.
3. Наистина ще трябва да идем поне с 3 коли, защото само продуктите на Търговище ще трябва да се разцъкат в две коли. Две коли сме гаранция, но моля Тучката да каже дали ще може за събота или неделя. Мръсният Пес също е вариант, но само за неделя и не е 100% сигурен. Времето щяло да е добро за път.
4. Моята молба до търговския директор на Виваком (която отправих през съпругата му - същата дето ми даде 500-те лева) явно е довела до резултат, защото Виваком са звънели в дома. Така или иначе хората казаха, че преди няколко месеца са получили нови апарати с някакви добри тарифни планове, така че спирам да се вълнувам за по-натам.
5. Ако всичко е точно, подаръците за служителите ще бъдат наши артикули и мисля, че ще пожънат успех.
6. Утре съм за играчки и лакомства. И артикули.
7. Каквото хартиса - ще вземем ваучер от местен снабдител с нафта.

Ще скенирам разходните документи и ще ги пусна тук, чак като се върнем и се освестя.

Съгласен съм със Запознат. Няма защо да бягаме от публичност, защото ние не печелим - ние даваме добър пример. Снимките от дома, живот и здраве, ще предоставя на Фонда и Дивизията, пък нека те ги използват, както намерят за добре. Ако бях на тяхно място, бих ги публикувал във ФБ-страниците - журналистите сами ще ги намерят. На Спорткафе мога да ги пратя лично на шефа, който ще си удари една чекия като ги види :mstr1

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 8:29 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 1:59 pm
Мнения: 2206
Искам да ви кажа, че страшно се гордея с вас !!! Обичам ви! :levski Радвам се, че ви има !

_________________
ВЕРЕН НА ОТБОРА СИ ДОКРАЙ! АЗ НЕ ЩЕ ГО ПРЕДАДА, ЗА НИЩО НА СВЕТА!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 8:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Така. Играчките ще ги взема според възраст и пол на децата. Играчки ще има за 13 деца - тези, които са до 10-годишни. За останалите (по-големите), желанието на един от дарителите (този със завода, за когото споменах в предишен пост) е да вземем нещо, на което истински да се зарадват като деца и предлага... Плейстейшън. Просто да не е последният модел. Аз не разбирам от тези неща, но той твърди, че може да намерим за около 300лв. В тази връзка, въпрос към Седем:Едно - може ли в неговата фирма да разкодира игри, за да ги зареждаме с дискове отвреме-навреме?

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 8:49 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 27, 2005 6:12 pm
Мнения: 2254
За съжаление в събота съм на работа, а в неделя ми се налага да пътувам до Германия... Малко тъпо, че предложих услугата, а сега не мога, ама така се стекоха нещата :?

_________________
ПОЧИВАЙ В МИР, АНДИ! ВИНАГИ С НАС!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 9:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Omraz написа:
Kryten написа:
Днес като слушах радиото и леко се шокираш. Футболистите на ПФК Левски АД, моля ти се, събрали 1500 лева за момчето :ohmygod2 20на футболисти и треньори със средна заплата над 5000 лева!

E стига, 1500 лева не са малко пари. :wink: Не одобрявам да се държи сметка на когото и да е било колко е дарил.

Не държа сметка на хората, но е малко стресиращо като чуеш цял отбор от футболисти да е събрал толкова пари

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Чет Дек 13, 2012 10:17 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
kozarets1914 написа:
Така. Играчките ще ги взема според възраст и пол на децата. Играчки ще има за 13 деца - тези, които са до 10-годишни. За останалите (по-големите), желанието на един от дарителите (този със завода, за когото споменах в предишен пост) е да вземем нещо, на което истински да се зарадват като деца и предлага... Плейстейшън. Просто да не е последният модел. Аз не разбирам от тези неща, но той твърди, че може да намерим за около 300лв. В тази връзка, въпрос към Седем:Едно - може ли в неговата фирма да разкодира игри, за да ги зареждаме с дискове отвреме-навреме?

Ще трябва да е xbox, а не плейстейшън. Няма проблем да го натъпчем с пиратски игри, но няма да имаме време до събота. Ще трябва да се ходи допълнително. Нали и лаптоп ще им дадем, но и за него ми трябва време да го вкараме в кондиция.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 14, 2012 12:18 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Окт 28, 2005 6:21 pm
Мнения: 7614
Адаш, звънни ми направо утре преди да ходиш да пазаруваш. Ще дойда с теб направо да ти помогна нещо. :smt023

_________________
Ich habs gewagt
Meglio morto che rosso


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 14, 2012 12:27 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 21, 2004 1:21 pm
Мнения: 7259
Могат да им се занесат и някакви програми (пиратски де) и книги за тях. Очевидно, че ако си програмист/front end developer/web designer в България имаш голям шанс за реализация, може да им е от полза. Аз имам някакви книжки за уърд/ексел/фотошоп, но нека IT crowd във форума да се изкажат, ако мислите, че има смисъл.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 14, 2012 12:52 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6947
Местоположение: Монтана
100 деца и 1 компютър, знам ли колко е добра идея?! Освен да се карат, друго...

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 14, 2012 1:04 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 3:11 pm
Мнения: 12283
ами изкарай кинтите и дай още един или повече..... :smt006

_________________
100 години СЛАВЕН Левски София!
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 14, 2012 4:31 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Те имат някакви стари. Ако решат в дома, този лаптоп може да си го ползват за административни нужди.
Седем:Едно, можеш ли да намериш откъде да вземем xbox най-тънко (но да е с гаранция и свестен сервиз де)?

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 14, 2012 11:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
По скоро втора употреба ще вземем. Гаранция за нов пак няма да имаме, защото трябва да се хакне, а това става хардуерно и гаранцията пада. Ако не се хакне трябва да се купуват игрите, а те са по ~ 100 лв. Аз мога да им подаря 2-3 игри, щото толкова имам легални, ама после?

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 14, 2012 12:59 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6947
Местоположение: Монтана
kozarets1914 написа:
Те имат някакви стари. Ако решат в дома, този лаптоп може да си го ползват за административни нужди.
Седем:Едно, можеш ли да намериш откъде да вземем xbox най-тънко (но да е с гаранция и свестен сервиз де)?


Преценете дали няма да е по-добре два настолни. Цените им са паднали главоломно и за същите пари може да се вземат два добри компютъра. Тръгнат ли да го разнасят лаптопа толкова деца, като нищо ще се счупи.

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 14, 2012 1:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Лаптопът е дарение - не даваме пари за него. Да го ползват, както решат в дома.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 14, 2012 1:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 28, 2005 8:49 pm
Мнения: 6947
Местоположение: Монтана
Аа, това вече е съвсем друго нещо. :) Поздравления тогава за човека. :)

_________________
www.metacafe.com/watch/1136373


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 14, 2012 10:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
След разговор с хората от дома, разбрахме, че идеята за видео-игра е лоша, защото наскоро телевизора им се е счупил. Съответно - купихме телевизор :bigok
Благодарение на Серем:Едно напипахме доста добър Самсунг за 400лв, който в Технополис е с 30-на % по-скъп.
Иначе днес с мосю Дьо Солет, обиколихме доста места за следните неща:
Играчки за най-малките (тези до 10-годишна възраст) от Джъмбо: за 10-те момчета по един автомат с каска :smt066 :bigok , а 3-те момиченца ще се радват на една къщичка (но не за птиченца) с мебели и човечета - 190лв.;
Лакомства и вкусотии от Метро: 50 "Милки", 2 кутии със сухи пасти, 3кг мед, 6кг течен шоколад, 2,5 кг желирани бонбони (червеи и жаби) - 134лв.;
Суитчъри от Дивизията - за възпитателите :bigok Марио и братята му. - 208лв. (от SD ни дадоха нещата на себестойност :lsfc1 )
Седем:едно е събрал без да плащаме и 7 нови раници, които също ще занесем.
Продуктите от Търговище вече са в Сф. Утре пътуваме, само времето да не ни изненада.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пет Дек 14, 2012 10:06 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Ако има мераклии да пътуват с нас, нека си кажат. Даже ако са с кола още по-добре, че доста неща ще мъкнем.

:lsfc3 :lsfc4 :lsfc3

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 15, 2012 12:30 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Да. Трета кола си требе, че хем има храна, хем телевизор, хем кашони с учебни помагала. без да броя какво е при мен. Някой?

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 15, 2012 1:00 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Левскар да си, батко, е чест! :bg
В понеделник се прибирам в България, ако ходенето беше тогава, щях да дойда с кола. Опитах да намеря човек, но без успех, явно не съм се постарал достатъчно.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 15, 2012 1:17 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Айде, бе, направихме толкова много, а не може да се намери още една кола да закараме нещата дотам :!:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 15, 2012 1:21 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 15, 2008 10:42 am
Мнения: 3845
Не знам дали е добра идея, но ако не се намери кола, аз мога да закарам останалите неща във вторник


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 15, 2012 1:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Просто пътуваме в неделя и това е.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 199 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 38 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com