forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:05 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 199 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Съб Дек 15, 2012 9:43 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Мар 26, 2008 10:20 am
Мнения: 1399
Местоположение: София
Момчета, намерих вкъщи 5 бр. библии за деца, не помня откъде ги имаме, но мисля, че ще са полезни за по-малките. Моля да ми пишете ЛС как и на кого мога да ги дам днес преди 2 часа :smt023


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 15, 2012 11:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Айде :lsfc3 :lsfc3 :lsfc3

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Съб Дек 15, 2012 11:35 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Преди 11:30 май няма да можем да тръгнем. Чакам Дъртото куче до 30-40 мин, а и телевизора още го няма.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 1:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Шо стана - засада, тъч, ъглов :smt003
СакамИ и чЕкамИ и фоторепортаж :bigok
Сериозно, искам да им зърна физиономиите на децата :)

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 6:12 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Вчера пристигнахме късничко и за съжаление нямахме много време да обърнем повече внимание на децата.
Обаче пристигането ни беше фурор - децата полудяха, само викаха "Дарение! Дарение!" Излязоха с нас навън да ни помагат да разтоварваме - от соца насам, не си спомням да съм виждал живо същество, което да се радва на лютеница, а тия деца все едно видяха най-прекрасното лакомство. Викаха, радваха се, а като видяха шоколадите и бонбоните и имаше припадъци кой да ги носи :smt003 Хората казаха, че никога не са имали такова полезно и съобразено с нуждите им дарение. Освен това ние сме единствените, които са си направили труда да отидат и да видят децата лично. Всичко друго получават по пощата и то е само за Марио. Хубавото е, че той бил чудесен и раздавал подаръците си на всички деца.
Може би 30-40% от децата бяха циганета - чисти, възпитани, сладки и много послушни. Явно когато се възпитават от българи, децата се превръщат в българи, макар и по-тъмнозелени. Това го отбелязвам, за да няма тъпи коментари за снимките, които ще публикувам по-долу.
Всичко беше прието с протокол, а скоро ще ми пратят по пощата Свидетелство за дарение, където ще се описва всичко.
Нямаше дете, което да не дойде при Седем:Едно или мен, което да не пита как се казваме. Хранителните продукти ги прибраха веднага в кухнята, учебните помагала също. Последните се оказаха наистина нужни, защото са свършили парите за такива пособия и директорката с неудобство призна, че последния месец карали децата да си купуват тетрадки от джобните си парички (30лв на месец). Суитчърите на Дивизията раздадохме на възпитателите и двете социални работнички, а четири подарихме на Марио и братята му. За него имаше и "Ние бяхме Сектор Б" с автограф, както и един плик с коледна картичка и десет лева, специално пратени от негова фенка :bigok
Купихме и две торти :lsfc3 , които децата са хапнали за десерт на вечеря.
Помолихме да раздадат автоматите и каските на най-малките (10 момчета), за да ги снимам - долу ще ги видите. Седем:Едно веднага им върза новия телевизор. Оставихме телефоните си на Марио, за да се обади, ако поиска да дойде на мач в София - казахме, че офертата важи за всички левскарчета, ще им вземем билети за автобус, за мач и ще се погрижим за тях, докато са в София. Едното от двете деца, които се представиха като чорбарчета веднага каза "тогава и аз съм от Левски вече" :bigok :levski
Бяха много впечатлени, но може би по-важно беше да им обърнем повече внимание, което за съжаление не успяхме да направим поради много кофти климатични условия, кофти път и идващата нощ.
Общо Форума събра 700лв, отделно 420лв, отделно 500лв. - общо 1620лв. (10 обаче, бяха кеш за Марио т.е. не участваха в пазаруването)
Похарчено - 1585лв. : уч. помагала - 540.15лв. (купени са мега-ниски цени, за което огромни благодарности на бай Иван), играчки за малките - 189.79лв.; лакомства - 133лв., две торти - 73.20; суитчъри от Дивизията - 208лв. (купени са на себестойност по 13лв. на парче, за което огромни благодарности на SD); телевизор "Samsung" - 400лв. (също купен с около 20-30% по-евтино, за което благодарности за Седем:Едно) и с голям срам признавам, че снощи на връщане заредих с 40лв комитетски пари, просто защото ми свършиха парите.
Марио го очаква и един лаптоп, който в момента се ремонтира. Планът за xbox остава, но ще видим кога и как.

Ето ви децата:

Изображение
Изображение
Изображение

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 6:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 6:19 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
:smt023 :lsclapp


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 6:21 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
За телевизорът цената е 400 лв без ДДС, което ще поема аз. Казвам го ако е важно за описа и отчета. Утре ще ти дам фактурата както ти казах, а не е зле да ме подсетиш да пратя копие от нея заедно с гаранционна карта в Дома.
Днес се сетих, че нямаше да е лошо да им купим четки и пасти за зъби, сигурно имат сериозна нужда от подобни неща. Другия път ще го направим. Обещахме им да отидем повече хора и да изиграем един мач заедно. Доста от тях тренират, самия Марио каза, че е дясно крило и според него и треньорите е много добър. Не се възгордя и и каза, че има приятел, който е още по-добър. Дано от клуба се позамислят, защото в това общежитие има място за деца без родители.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 6:22 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
:smt005 :smt005 Страшни са,тия от последната снимка ето така ги искам в сектора на някой мач

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 6:24 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Много искам да благодаря на всички. Този Форум е скъпоценен и всички ние сме късметлии, че сме заедно тук. Не знам какво повече да кажа, но емоционалния фон е ясен.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 6:28 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Дек 08, 2008 11:19 pm
Мнения: 3879
Местоположение: Плевен
Страшно горд се почувствах, докато четях Козареца :) Огромни благодарности на всички замесени :lsfc1 :smt023

Интересно ми е дали някоя от "обективните" ни медии, които опищяха света покрай волейбола оня ден, ще се сетят да отразят :?
Не говоря за някаква самоцелна показност, а за обективно отразяване :wink: Това последното е за Седем:Едно, че са ше земе да се ангажира, да си ебе майката :smt003

_________________
Нашата битка тепърва предстои, нашият най-важен мач се играе всеки ден... Днес, утре, седмица след седмица!
И ние ще го спечелим!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 6:31 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Когато сме единни и имаме цел, нищо не може да ни спре. Гордея се, че имам такива приятели. Благодарение на този форум съм се запознал с едни от най-стойностните хора в живота си.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 6:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
blurrrr написа:
Страшно горд се почувствах, докато четях Козареца :) Огромни благодарности на всички замесени :lsfc1 :smt023

Интересно ми е дали някоя от "обективните" ни медии, които опищяха света покрай волейбола оня ден, ще се сетят да отразят :?
Не говоря за някаква самоцелна показност, а за обективно отразяване :wink: Това последното е за Седем:Едно, че са ше земе да се ангажира, да си ебе майката :smt003

Честно да ти кажа промених си мнението. След дългия ми пост във фесбук отзвука беше много сериозен и сега ме заливат със съобщения хора, които искат да помогнат. Ще го пусна и тук това което написах там, да може да стигне до повече хора.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 6:40 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Цитат:
Много се чудих дали да разкажа тази история, но в крайна сметка реших да го сторя, защото може да е от полза. Чудих се, тъй като винаги съм смятал благотворителността за анонимен и напълно безкористен акт, който идва от душата на човек и съм мразил показността и фукнята на разни псесвдозвезди-благодетели. За какво става въпрос:
Само преди една седмица, благодарение на моя скъп приятел Николай Козарски, се пое една инициатива сред привържениците на футболен клуб Левски София. Тя беше провокирана от подвига на малкия Марио от детския дом в Белоградчик. Решихме, че ще бъде хубаво да направим нещо за всички деца в дома и да ги зарадваме за празниците. Затова кратко време успяхме да съберем значителна сума пари, както и 150 кг. храни от първа необходимост, дарени от едно от момчетата. Включиха се и фен-клубовете, както и хора, нямащи нищо общо с футболните ни пристрастия. Много ни е писнало гнусните журналя и полицията да ни изкарват лумпени, олигофрени, отрепки и хулигани, да насаждат омраза към нас в хората, които не са стъпвали на стадиона, да ни сочат с пръст за всеки проблем в държавата. Ние обаче не спряхме да доказваме и отстояваме силна гражданска позиция по всяка болна тема в болното ни общество. Направихме го и в този случай, но не затова ми е думата.
Във въпросния дом живеят 34 деца от най-невръстна възраст до 18 години. Със събраните средства им купихме доста неща – нов телевизор, играчки за всички по-малки, учебни помагала, блокчета за рисуване, флумастери, карти на България, купища лакомства, торти, шоколади, бонбони и прочие. Занесохме им и книги от личните си библиотеки, повечето образователни. Сигурно пропускам нещо, но не е важно. Вчера към обед напълнихме с Козарски колите си догоре и тръгнахме към Белоградчик. Пътят е дълъг и неприятен, а последните 20 км. до малкото градче ни отнеха 1 час, тъй като освен от Бог, тези хора са забравени и от институциите и пътя не беше почистен, оставан само на милостта на природата.
Когато спряхме пред Дома и излязохме от колите няколко деца ни наобиколиха и ни попитаха: При Марио ли идвате? Ние им казахме, че идваме при всички тях и им носим подаръци. Не може да си представите каква радост настъпи. Директорката организира бързо по-големите и заедно започнахме да разтоварваме колите. Нямате идея каква беше реакцията на тези дечица когато виждаха какво сме донесли. Не можех да си представя, че може да има деца в държава от ЕС, които да се радват толкова много на буркани с лютеница. Да не казвам каква еуфория настана като видяха шоколадите, дъвките и желираните бонбони, а като разбраха, че ще си имат нов телевизор, просто полудяха.
Условията в Дома са мизерни, даже доста мизерни. Възпитателите и директорката са страхотни хора, поне с такова впечатление останахме, но им е изключително трудно да се борят с недоимъка. Дечицата са възпитани много добре, повечето дойдоха да се запознаем и се държаха като големи и сериозни хора. Марио го нямаше, бяха го взели някакви хора да го изведат навън, но ни посрещна един от братята му. Раздадохме им играчките, а директорката ни каза, че никога са нямали такива. С част от парите, които са дарени на Марио, той е купил радиоуправляеми колички за братята си и децата в дома, защото това им е била мечтата. Няма смисъл да ви описвам радостта и детският глъч, който настана след като момчетата се сдобиха с каски и автомати, а момиченцата с къщичка за кукли и кукли. Домът оживя изведнъж Появи се и самия Марио, едно страхотно дете или може би вече мъж, изключително скромен, възпитан, учтив. Абе, супер пич. Беше ни страшно трудно да се разделим с тези прекрасни дечица, но ни чакаше дългия път обратно. Обещахме им, че това няма да инцидентно и ще се видим пак, надявам се скоро. През целия път обратно не можех да сдържа сълзите си, а още не мога да спра да мисля за всички тях. Опитвам се да си представя какво е да живееш по подобен начин и не мога. Моето детство също не беше розово, бях в седмични детски ясли, а после и в седмична детска градина, но поне през уикендите си имах мама и татко.
Всички говорим непрестанно, че подобни акции не трябва да са кампанийни, че трябва да се целогодишни, но не правим нищо това да е така. И за мен Коледа и празниците около нея са изключително депресивни, не мога да им се зарадвам въобще, тъй като от всички медии ме залива музиката на Българската Коледа, показват се болни дечица, чиито единствен шанс за оцеляване е нашата подкрепа. И тогава си казвам, че е по-добре да има такива акции, макар и кампанийно и само на празниците, отколкото да ги няма въобще. По-добре да си жертваме душевния комфорт, но да бъдем полезни макар и с малко. Не мога да си представя, че в нашата иначе хубава държава, има хора, които пускат смс-и в Биг брадър за лоботомирани същества като тризначките, но не им хрумва да насочат тези левчета към някой, който е наистина в нужда.
Мога да пиша още много, но не искам да ставам досаден, а и без това надали някой ще е прочел чак дотук, защото дълги постове не четем Ако все пак сте стигнали до края, много ще се радвам ако съм ви накарал да се замислите. В момента готвим дарение и за дома във Велики Преслав. Всеки, който иска да помогне с пари, дрехи, вещи, транспорт или дори със съвет, е добре дошъл.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 6:42 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Ми да бе. има хора, които искат да дават някъде по нещо, но просто нямат време, мотивация или ннамсикво, че да се заемат лично. Точно такава е тази моя комшийка с 500-те лева. Жената давала навремето за СОС Киндердорф, обаче спряла, щото си сменила банката, пък то било вързано с тогавашната й сметка. Оттогава не дала нищо, а имат големи възможности май и явно попаднах на нея в точния момент.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 6:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Момчета, така и така сте били там забелязахте има ли нужда дома от някакъв спешен ремонт на нещо- бани, тоалетни примерно, подмяна на душ батерии или нещо друго, което е нужно да се оправи, а те нямат възможност :wink: или пък нови одеяла, спално бельо, такива неща :wink:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 6:54 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 4:59 pm
Мнения: 48813
Местоположение: ШОПландия
Еее, евала просто. :smt023

_________________
"Когато стане трудно остават най-верните."


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 6:55 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Mr. Smith написа:
Момчета, така и така сте били там забелязахте има ли нужда дома от някакъв спешен ремонт на нещо- бани, тоалетни примерно, подмяна на душ батерии или нещо друго, което е нужно да се оправи, а те нямат възможност :wink: или пък нови одеяла, спално бельо, такива неща :wink:

Батенце, нямахме никакво време, защото бумащината ни изяде половин час, а 7-1 връзва телевизора. Честно казано - нищо не видяхме подробно, а трябваше. Така и така, планирали сме напролет, при хубаво време да се метнем 2-3 коли до там, пък ще видим как да сме полезни (освен това, че ще играем с децата и ще носим пак лакомства :)

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 6:58 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Аз лично много се запалих по темата с даренията и смятам сериозно да се позанимавам с това. Винаги съм помагал с каквото мога, дарявал съм доста, но вчера за пръв път го направих лично. Повярвайте ми, разликата е огромна. Знам, че повечето хора не обичат да виждат чуждото нещастие, предпочитат да дадат пари или вещи и по този начин да им е чиста съвестта, но понякога трябва да бръкнем в раната, да разровим и да ни заболи. Мен страшно ме заболя, не можах да заспя и цял ден мисълта ми е при децата. Няма човек със сърце, който да ги види и да го подмине с безразличие.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 7:00 pm 
Това трябва да е само едно силно начало за едни бъдещи доста по-активни и масирани акции :smt023 Сигурен съм, че ако впрегнем всички сили, ще се случат само хубави неща. :smt023


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 7:01 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 05, 2006 11:30 am
Мнения: 4082
Местоположение: Софето
Седем:Едно написа:
Аз лично много се запалих по темата с даренията и смятам сериозно да се позанимавам с това. Винаги съм помагал с каквото мога, дарявал съм доста, но вчера за пръв път го направих лично. Повярвайте ми, разликата е огромна. Знам, че повечето хора не обичат да виждат чуждото нещастие, предпочитат да дадат пари или вещи и по този начин да им е чиста съвестта, но понякога трябва да бръкнем в раната, да разровим и да ни заболи. Мен страшно ме заболя, не можах да заспя и цял ден мисълта ми е при децата. Няма човек със сърце, който да ги види и да го подмине с безразличие.

Аз ти казах моето мнение - тези деца, макар и с нещастна съдба, всъщност са щастливи, защото са заедно, защото получават грижа. Просто има хора, които не трябва да бъдат родители и за тези деца е добре, че са в дом, а не при биологичните си родителите.

_________________
Oh my Mind, if you want your Beloved, then bear all and do nothing, hear all and say nothing, give all and take nothing, serve all and be nothing.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 6:59 pm
Мнения: 33008
Местоположение: София
Страхотни сте. Горд съм, че ви познавам :smt023 Наистина инициативи като тази доказват, че не се изсиква много за да помогнеш и да зарадваш хора, които нямат щастието да имат всичко както нас.

_________________
Не е важна истината, важен е имиджът.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 7:03 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 02, 2012 7:08 pm
Мнения: 2545
Местоположение: Герена
Обичам ви :levski разплакахте ме

_________________
Бат Георги задушавам са!!!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 7:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 3:42 pm
Мнения: 486
Местоположение: София
Да сте живи и здрави!!! Това, което направихте е велико!
Дано оттук нататък в подобни инициативи да се включват все повече хора!

_________________
ЛЕВСКИ СОФИЯ!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 7:04 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Mr. Smith написа:
Момчета, така и така сте били там забелязахте има ли нужда дома от някакъв спешен ремонт на нещо- бани, тоалетни примерно, подмяна на душ батерии или нещо друго, което е нужно да се оправи, а те нямат възможност :wink: или пък нови одеяла, спално бельо, такива неща :wink:

Тоалетната, която посетих, беше ок, като изключим, че беше кучи студ. Иначе стълбището и коридорите бяха за ремонт, със сигурност имат нужда от обзавеждане, защото масите и столовете, които видях, са си от живково време. Обстановката е мизерно, но е чисто и поддържано. В стаите на децата не остана време да влезем, но вратите бяха олющени и антични. За съжаление не обърнах внимание дали имат читава дограма на прозорците.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 7:10 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 27, 2006 9:50 pm
Мнения: 1672
Местоположение: Редута, София
Евала, Левскар да си братко е чест :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 7:11 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Вто Окт 25, 2005 10:27 am
Мнения: 2300
Местоположение: Радомир
Гордея се с вас! Горд съм, че пиша в този форум, въпреки че познавам малко хора от тук. Това е нещо ВЕЛИКО! :levski

_________________
...вечно синитее...


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 7:14 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пет Дек 02, 2005 8:41 am
Мнения: 39030
Седем:Едно написа:
Mr. Smith написа:
Момчета, така и така сте били там забелязахте има ли нужда дома от някакъв спешен ремонт на нещо- бани, тоалетни примерно, подмяна на душ батерии или нещо друго, което е нужно да се оправи, а те нямат възможност :wink: или пък нови одеяла, спално бельо, такива неща :wink:

Тоалетната, която посетих, беше ок, като изключим, че беше кучи студ. Иначе стълбището и коридорите бяха за ремонт, със сигурност имат нужда от обзавеждане, защото масите и столовете, които видях, са си от живково време. Обстановката е мизерно, но е чисто и поддържано. В стаите на децата не остана време да влезем, но вратите бяха олющени и антични. За съжаление не обърнах внимание дали имат читава дограма на прозорците.

Като гледам снимките дограмата май е ПВЦ, което е добре :wink: в спалните може би одеялата са от войнишките - сещаш се за кои говоря, не съм сигурен, но в старческите домове са такива, щото преди години военните си изпразваха складовете и дадоха всичко по домовете :roll:

_________________
"....в крайна сметка Левски е единственото нещо, което остава в сърцата ни и то е завинаги. "


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 7:15 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Окт 20, 2005 4:00 pm
Мнения: 7925
Местоположение: София
На Тони, чичо ли му викаха децата :lol: Добрия чичо и симпатичният батко :lol:

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Дек 16, 2012 7:21 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 14, 2010 5:18 pm
Мнения: 5532
Евала! Повече хора като вас, трябва да има :levski :levski


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 199 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 18 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com