forum.levski.com

Форум на привържениците на ФК ЛЕВСКИ
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 5:31 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]





Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Следваща
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 4:29 pm 
Абе факт, че спортът и разбирането за него се е видоизменил, но това не е от 4-5 години, а от много повече време. За съжаление ние си живеем още в социалистическата реалност... видиш ли държавата трябва винаги да помага. А Боко тиквата само това и чака.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 4:38 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Май 10, 2010 7:22 pm
Мнения: 5667
http://www.sportal.bg/news.php?news=380705
Цитат:
"Тази тайландка изглежда от много тренировки не намира време за козметик"

Цитат:
"Готвеха тънка секира, но Тервел издържа"


Цитат:
"Е, в този миг сърцето ми е свито. Трябва да призная, че изпитвам страх, какъвто от дълго време не съм изпитвал, защото не се знае дали Детелин Далаклиев ще бъде обявен за победител…Е, разбира се, че синята ръкавица ще вдигне съдията. Браво, Детелине"

Цитат:
"Давам 90% за корееца, че ще бъде определен за победител, но и тези оставащи 10% дават много големи шансове на нашия боксьор"

Цитат:
"След този ас на Тошко Алексиев вече може да сложим пред името му инженер. Инженер Тошко Алексиев"


:smt005 :smt005 :smt005


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 4:44 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Прочетох, че на българите са правени 40 допинг проби преди и по време на Олимпиадата, а например на Азербайджан нито една.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 4:47 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
Бат Надежда Остапчук са я хванали....ама то тия 4 опита над 21 метра си бяха съмнителни :shock:
А и другите не я поздравиха, което си беше странно.
Седем, на всички от финалните серии се правят проби, бяха хванали един, завършил последен. Произволните тестове са друго нещо. Обаче доколкото знам, повечето състезатели, да не кажа всички имат биологичен паспорт и им следят състоянието много стриктно. Декларират даже хранителните добавки, ако не си ги декларирал и ти ги намерят в кръвта :smt027

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 6:23 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Сря Яну 03, 2007 2:34 am
Мнения: 2197
Местоположение: Русе
Между другото, вярно е че като цяло Олимпиадата е меко казано неуспешна за нас, обаче държави като Португалия и Гърция са по-назад в класирането по медали. Така че нека по достойнство оценим това, което сме спечелили! :bg


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 8:43 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
Една интересна статистика: средната цена на всеки спечелен от британците медал е 4 000 000 лири или в левчета над 8 000 000.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 8:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
Croopev написа:
Абе факт, че спортът и разбирането за него се е видоизменил, но това не е от 4-5 години, а от много повече време. За съжаление ние си живеем още в социалистическата реалност... видиш ли държавата трябва винаги да помага. А Боко тиквата само това и чака.




Спорта навсякъде е силно субсидиран от държавата.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 8:51 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
24051914 написа:
Една интересна статистика: средната цена на всеки спечелен от британците медал е 4 000 000 лири или в левчета над 8 000 000.

Ами на нашите 2 медала средната цена е 25 000 000 лв.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 9:07 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
Съмнявам се, че и 25 000 лева са отишли по предназначение. От къде е тази цифра 25 милиона?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 9:14 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 12, 2004 4:41 pm
Мнения: 320
Говореше се в медиите за подобни суми отпуснати за предолимпийска подготовка, май и Свилен Нейков го беше казал, на места и по-големи се споменават. И доколкото съм чувал далеч не всички държави субсидират единични спортисти за подобни подготовки по начина по който ние го правим.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 9:18 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
Е, не всички, но европейските го правят. Иначе в Бг знаеме парите къде отиват при шефчетата на федерациите и техни приятели. Тука се пишеше даже за някъв наш тласкач на гюле дето и два лева не видял.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 9:34 pm 
24051914 написа:
Croopev написа:
Абе факт, че спортът и разбирането за него се е видоизменил, но това не е от 4-5 години, а от много повече време. За съжаление ние си живеем още в социалистическата реалност... видиш ли държавата трябва винаги да помага. А Боко тиквата само това и чака.

Спорта навсякъде е силно субсидиран от държавата.


Tова е така, най-вече под изграждането на материалната спортна база, в това число и на професионални клубове. Обаче не ми беше това мисълта. :smt006 Не може оправданието за неуспехът на едни да се състои в това, че няма база, при положение, че друг спортист, който може да се оплаче от същото, печели медал или поне се представя на по-високо от средното ниво. Заради това казах и че разбирането за спорта изцяло се е видоизменил с времето, а към това число попадаме и ние зрителите.


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 9:57 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Юли 28, 2011 5:03 pm
Мнения: 1377
То базата спомага да си развиеш потенциала ако имаш такъв. Примерно на мен и пет бази да ми осигуриш нищо няма да стане. А това защо се прахосват пари за некадърници е друг въпрос. И по.добре ли е да пратим някъв си или да не пращаме никой, щото няма шанс за медал?


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 11:34 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Днес лично Премиера-Слънце каза, че са дадени над 50 милиона от предишната олимпиада досега, като 23 милиона са дадени само последните месеци преди започването.

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 11:37 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 910
24051914 написа:
Съмнявам се, че и 25 000 лева са отишли по предназначение. От къде е тази цифра 25 милиона?


Малко са даже тия 25 милиона. Ето тука - http://www.minfin.bg/document/7237:2 има едно документче с бюджета на спортното министерство. Вярно от 2010 година е но има прогнози за следващите 2 години и доколкото знам ако има някакво отклонение то е нещо от рода на 10-15% което не променя сериозно картинката.

На страница 36 са бюджетите по години за олимпийска подготовка .... та от 2008 до 2012 се събират скромните 67.5 милиона лева, или при 19 участника на зимни и 63 на летни ОИ за периода на участник се падат по 800 000 лева. За медал сме дали 33.75 млн. лева. Добре че поне Стефка Костадинова намери сили да излезе и да покаже че нещата не са наред и че пари има, резултати няма.

По-надолу има и колко пари са предвидени за самото участие - за Ванкувър - 1.2 милиона лева, при 13 участника по 100 000 лева само за самото участие ....... за Пекин сме по-скромни едва по 25 000 лева на участник :).

Малко ми е сложно четенето на подобни документи ( понеже не съм счетоводител ) но ясно си личи че в пъти по-малко пари се дават за масовият спорт. Явно че оная статия за обърната пирамида е напълно вярна.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 11:45 pm 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
Даже съм убеден, че бат Бойко лично е плюнчил палеца и ги е броил банкнота по банкнота :bigok . Много ми е интересно кое точно влиза в тия пари, как се разпределят, къде отиват ... Всеки, с който съм говорил, казва "пари няма", всеки, който гледам по телевизията, казва "пари няма", накрая излиза някой политик и заявява "ХХ милиона дадохме". Изводът е лесно да си го направи човек - бая се издуват нечии джЕбове. :smt031

То това не е само в спорта, ами и навсякъде другаде и продължавам да си твърдя, че е сред основните ни проблеми.

Няма страшно де, олимпиадата ина и след три дена вече никой няма да ги говори тия работи. :smt006

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 11:50 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 910
UL написа:
да не е...тва е нова раса от супер хора която постоянно чупи рекордите на нормалните човешки постижения...
айде моля ти се... :lol:


Аз пък не видях чак толкова да се чупят рекорди на тая олимпиада - например в атлетиката наистина имаше няколко счупени рекорда в късите бягания, но в момента там наистина конкуренцията е чудовищна и има невероятни атлети, пък и например рекорда дето го биха американките на 4Х100 беше на ГДР от преди 20-30 години, нормално е все някога да го счупят. Аз лично не си спомням на дългите бягания, на хвърлянията и на скоковете да е имало световни рекорди, дори напротив повечето биха с постижения по-малки от предишни олимпиади. Хич да не говорим че рекордите на Стефка Костадинова от 87-ма и на Йорданка Донкова от 86-та още си стоят, рекордите на Ян Железни, Хавиер Сотомайор и Сергей Бубка все още няма кой да ги доближи. За другите спортове - в плуването се счупиха 3-4 световни рекорди, което при техните 400 дисциплини и при спомените ми от предишни олимпиади си е направо нищо. Във вдигането на тежести аз не разбрах да има нови световни рекорди ( освен при жените, ама те са от скоро и не се броят ) , а те са специалсти в зобенето :). Ако е имало някакво множество счупени рекорди по другите спортове - сподели, може и да съм ги пропуснал.

Така че по-леко с заключенията - лесно е да се каже всичко е химия :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2012 11:56 pm 
Седем:Едно написа:
Днес лично Премиера-Слънце каза, че са дадени над 50 милиона от предишната олимпиада досега, като 23 милиона са дадени само последните месеци преди започването.

Е добре, а казва ли се за какво са дадени? Просто ми изглежда доста преувеличено. Построи се лаборатория и какво друго?


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2012 12:02 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Е, за олимпийска подготовка. Не ги е разбивал по пера, все пак 2 мин интервю е, а трябваше да каже за метрото и магистралите :bigok

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2012 12:09 am 
Да питат бащицата как се прави подготовка за няколко хилки в Линдабрун. :bigok


Върнете се в началото
  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2012 12:16 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Съб Май 24, 2008 2:05 pm
Мнения: 28097
Местоположение: София
Бащицата само за Левски е дал 30 милиона. За олимпиада щеше да извади поне милиард и да ни донесе повече трофеи дори от тези на любимия отбор в ЕКТ :lol:

_________________
Wine is fine but whiskey's quicker, suicide is slow with liquor...
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2012 12:24 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Фев 21, 2010 1:15 pm
Мнения: 3686
Премиера е дал един милиард за 42 километра метро / при повече от половината построени предварително /, пък за едни олимпийци ли няма да даде 50 милиона ? Това е един истински народен Батков и Баждеков в едно. Вместо един да вади, друг да плаща, Бойко съвместява двете и именно там се крие неговия чутовен успех сред самотните жени на възраст 30-55 в социалните проучвания за бъдещите избори. Не щото харесват мутри. Да!

_________________
...стадото е там, където правите са криви, а общото мнение - закон...
Къде сте виждали Пеевски или Бойко на стадиона? :smt042
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2012 12:32 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
joro123 написа:
UL написа:
да не е...тва е нова раса от супер хора която постоянно чупи рекордите на нормалните човешки постижения...
айде моля ти се... :lol:


Аз пък не видях чак толкова да се чупят рекорди на тая олимпиада - например в атлетиката наистина имаше няколко счупени рекорда в късите бягания, но в момента там наистина конкуренцията е чудовищна и има невероятни атлети, пък и например рекорда дето го биха американките на 4Х100 беше на ГДР от преди 20-30 години, нормално е все някога да го счупят. Аз лично не си спомням на дългите бягания, на хвърлянията и на скоковете да е имало световни рекорди, дори напротив повечето биха с постижения по-малки от предишни олимпиади. Хич да не говорим че рекордите на Стефка Костадинова от 87-ма и на Йорданка Донкова от 86-та още си стоят, рекордите на Ян Железни, Хавиер Сотомайор и Сергей Бубка все още няма кой да ги доближи. За другите спортове - в плуването се счупиха 3-4 световни рекорди, което при техните 400 дисциплини и при спомените ми от предишни олимпиади си е направо нищо. Във вдигането на тежести аз не разбрах да има нови световни рекорди ( освен при жените, ама те са от скоро и не се броят ) , а те са специалсти в зобенето :). Ако е имало някакво множество счупени рекорди по другите спортове - сподели, може и да съм ги пропуснал.

Така че по-леко с заключенията - лесно е да се каже всичко е химия :)


само 30 световни рекорда са счупени :)....невероятни атлети признавам...
тука не броим счупените ОЛИМПИЙСКИ рекорди...както се казва Just for the Record...
http://en.wikipedia.org/wiki/2012_Summe ... ld_records

традиционно винаги в най-чистите дисциплини: бягане, плуване, вдигане на тежести :)
много ясно че в хвърляне на копие и висок скок рекордите няма да се подобряват всяка година...то затова и там "няма кинти и известност" а маймуната хюсеин зоб е най-търсеното лице в камерите :)

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2012 12:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 6:45 pm
Мнения: 10743
За пулването на миналата олимпиада не ги ли трошаха рекордите кажи-речи всеки път, като влизаха в басейна? :roll:

Иначе е мега малоумно твърдението, че просто са назобени и затова така. То, ако ставаше така лесно ... :smt006 А професионален спорт без зоб няма от много, много отдавна, не от 10 или 20 години.

_________________
Изображение


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2012 12:40 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
така е, но преди не ставаше САМО със зоб...тогава имаше атлети като Стефка, Сергей Бубка, Карл Люис и други, дето естественно че са взимали зоб, но са били много по-силни от всички на планетата...

сега кво става ражда се китайчето и почват да го тъпчат със зоб и да го оформят като кентъки фрайд чикън - медал или смърт.....и разбира се на следващта олимпиада ги няма великите атлети...като Франциска Ван АлмЗИК...абе кво ми говорите изобщо... :smt039

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2012 1:03 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 8:27 pm
Мнения: 910
UL написа:
joro123 написа:
UL написа:
да не е...тва е нова раса от супер хора която постоянно чупи рекордите на нормалните човешки постижения...
айде моля ти се... :lol:


Аз пък не видях чак толкова да се чупят рекорди на тая олимпиада - например в атлетиката наистина имаше няколко счупени рекорда в късите бягания, но в момента там наистина конкуренцията е чудовищна и има невероятни атлети, пък и например рекорда дето го биха американките на 4Х100 беше на ГДР от преди 20-30 години, нормално е все някога да го счупят. Аз лично не си спомням на дългите бягания, на хвърлянията и на скоковете да е имало световни рекорди, дори напротив повечето биха с постижения по-малки от предишни олимпиади. Хич да не говорим че рекордите на Стефка Костадинова от 87-ма и на Йорданка Донкова от 86-та още си стоят, рекордите на Ян Железни, Хавиер Сотомайор и Сергей Бубка все още няма кой да ги доближи. За другите спортове - в плуването се счупиха 3-4 световни рекорди, което при техните 400 дисциплини и при спомените ми от предишни олимпиади си е направо нищо. Във вдигането на тежести аз не разбрах да има нови световни рекорди ( освен при жените, ама те са от скоро и не се броят ) , а те са специалсти в зобенето :). Ако е имало някакво множество счупени рекорди по другите спортове - сподели, може и да съм ги пропуснал.

Така че по-леко с заключенията - лесно е да се каже всичко е химия :)


само 30 световни рекорда са счупени :)....невероятни атлети признавам...
тука не броим счупените ОЛИМПИЙСКИ рекорди...както се казва Just for the Record...
http://en.wikipedia.org/wiki/2012_Summe ... ld_records

традиционно винаги в най-чистите дисциплини: бягане, плуване, вдигане на тежести :)
много ясно че в хвърляне на копие и висок скок рекордите няма да се подобряват всяка година...то затова и там "няма кинти и известност" а маймуната хюсеин зоб е най-търсеното лице в камерите :)


В Пекин са счупени 43 рекорда, като изобщо не се броят 65-те рекорда счупени в плуването заради ония забранените екипи - http://en.wikipedia.org/wiki/Beijing_2008 :), така че явно че е нормално да се чупят доста рекорди на олимпиади :).

Тезата ти обаче че се състезаваме срещу назобени свръхчовеци и затова нямаме медали, според мене не е съвсем точна, щото например :

С резултата от предишната олимпиада Румяна Нейкова пак взимаше злато и то с доста.

С резултата от 2000 година Тереза Маринова пак взимаше златен медал на тая олимпиада и то с 20 см.

С резултата от 1996 Стефка Костадинова пак щеше да е олимпийска шампионка :)


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2012 9:36 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 8:00 pm
Мнения: 40364
Абе не е така бе, само с химия става, не е като едно време, да си зобиш, ма да трябва и да си атлет. Сега просто взимаш 2 хапа и къртиш :smt006 :smt042

_________________
С ЛЕВСКИ СЕ РОДИХ
С ЛЕВСКИ ИЗРАСНАХ
С ЛЕВСКИ СЕ РАДВАМ
С ЛЕВСКИ И ЩЕ УМРА

www.bgblood.org
facebook: БОДК / BOVBD


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Авг 14, 2012 11:22 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 7:11 pm
Мнения: 9071
UL написа:
...сега кво става ражда се китайчето и почват да го тъпчат със зоб и да го оформят като кентъки фрайд чикън - медал или смърт.....и разбира се на следващта олимпиада ги няма великите атлети...като Франциска Ван АлмЗИК...абе кво ми говорите изобщо... :smt039

Първо, дори и китайците подбират. Не става от всеки. Второ - да, китайците ги помпат здраво като подрастващи, но никой не може да си позволи толкова силен зоб преди състезания, просто допинг ченгетата вече са много напред с матр'яла а и пробите се пазят за години напред. Последния хванат със стара проба отпреди 8 години (Атина) показва как седят нещата.
Като гледам статистиката Китай при 1300 милиона население с тия кирливи 88 медала са егати и лузърите :loser2

_________________
blue_master написа:
Да комбинираш Челси - Арсенал, Киево - Юве и Ботев Пд - Локо ПД е като да изпробваш последователно Лиса Анн, Миа Халифа и Сашка Васева.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2012 12:12 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 16, 2004 3:01 pm
Мнения: 4125
Местоположение: СОФИЯ
от всичко казано дотук виждам 2 неща:

1.Масовият "спорт" ви кефи в този вариант - в него има супер човеци и свръх хора, истински атлети :)
2.Въпреки че основната причина за титлите и медалите да е зоб, той все пак не е важен и не всичко е зоб :)

е както и да е, няма какво да задълбаваме, който го кефят Олимпийските Химически Игри, да се кефи... :disco

_________________
Един ден ВЕЛИКИЯТ Сектор Б ще се възроди!


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Авг 15, 2012 12:28 am 
Offline
Аватар

Регистриран на: Нед Авг 12, 2012 9:34 pm
Мнения: 66
Само за волейбола и за Златева ме беше яд :(

_________________
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх.


Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1361 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Форума се задвижва от phpBB® Forum Software © phpBB Group
Преведено от yarnaudov.com